Perfumy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Perfumy

Postprzez Monisia 30 kwi 2010, 9:25

Humulus napisał(a):Ostatnio bardzo spodobał mi się zapaszek Paco Rabanne Black XS
bardzo ładne i trwałe perfumy ;)
ja z kolei zmieniłam a raczej wróciłam do swojego zapachu perceive ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Perfumy

Postprzez bAchoR 30 kwi 2010, 11:13

Ja w ogóle nie przepadam za perfumami. Używam zwykłego adidasa do codziennej higieny i nawet jak gdzieś mam wyjść to mam to w nosie. Lubie neutralny zapach. Strasznie denerwuje mnie jak idzie sobie gościu a 3 m za nim, jego perfumy. Kobiecie jestem to w stanie jeszcze wybaczyć, ale takiego gościa to najchętniej bym spałował. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Perfumy

Postprzez paauli_83 30 kwi 2010, 11:19

Cacharel, Amor Amor Delight
Kompozycja nawiązuje do orzeźwiającego aromatu sorbetu owocowego. Grają w niej akordy letnich przysmaków: dobrze zmrożonych, soczystych malin, ananasa i grejpfruta, ożywionych bardzo kobiecą wonią płatków róży. Zwiewny zapach pełen świeżości osnuty został na bazie piżma, bursztynu i paczuli.
Wygląd flakonu w różowo-złocistych kolorach przywodzi na myśl zachód słońca i ciepłe wieczory pełne ekstatycznych aromatów.

Obrazek :jumpy: :blowkiss: :blowkiss:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Perfumy

Postprzez Stelmach 30 kwi 2010, 13:56

Moje main top:

1. Egoism Platinum [Channel]
2. Allure [Channel]
3. Blue Lights [Dolce Gabbana]

Po sprawdzeniu wielu marek, okazuje się że sam zapach właśnie tych perfum jest najbardziej trwały - wypachniony T-Shirt głównie Egoism'em wytrzymuje nawet pranie w pralce, suszenie 2-3 dni na balkonie i prasowanie. Allure ostatnio trzymał mi zapach na garniturze, który miałem ostatnio na sobie miesiąc temu. Jakościowo więc uważam te trzy sztuki za najlepsze; badziewia w stylu Pierre Cardin, Adidasy, Pumy, itd., Gio, Mexx, Farenheit, Gucci w ogóle nie używam. Aha, nieźle trzyma zapach również Givenchy i Boss. Nie ma też gadać czy ktoś woli mocny, lekki, kwiatowy, morski itd. zapach bo to już indywidualna kwestia.

Perfumy kupuje tylko w duty free na lotniskach bo i tam najtaniej. Rekord to 19 funtów za 100 ml Egoism na Stanset w Londynie.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron