Poker

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Poker

Postprzez adike 11 kwi 2010, 21:42

Gra ktoś może w poksa ? :) Od jakiegoś czasu gra ta zdobywa duża popularność i też dałem się w to wciagnać :). Na jakich pokerroomach gracie? Ogladacie profesjonalnych pokerzystów w akcji?
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Poker

Postprzez Amnes 12 kwi 2010, 22:59

macoson gra
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Poker

Postprzez bAchoR 13 kwi 2010, 7:50

Ja gram prawie w każdy weekend o siano z ziomkami u mnie na starym mieszkaniu. To znaczy oni grają, bo ja zazwyczaj wole sobie coś poczytać na necie. Raz przejebałem prawie 100 zł (praktycznie ze szczytu spadłem na dno) i nie miałem jak wrócić do domu :/ ale na drugi dzień się odegrałem i nawet miałem na taxe. :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Poker

Postprzez Vidia 13 kwi 2010, 8:31

Amnes napisał(a):macoson gra

miałam to samo napisać.
ja tam nie gram i nigdy nie grałam, tak więc nie mam co w tym temacie pisać;]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Poker

Postprzez Greeg 13 kwi 2010, 19:06

Ja nie gram. Cholernie mnie ciagnie, lecz ... boje sie :D Juz kiedys gralem dosc nalogowo u bukmachera - przegrac nie przegralem, ale po czasie zdalem sobie sprawe, ze to jednak nie to, bo predzej czy pozniej pochlania to czlowieka coraz bardziej :D
Greeg
 
Skąd: Szczecin

Re: Poker

Postprzez RomuS 13 kwi 2010, 21:13

Bwin
pkrstars
paradise
unibet
niebawem na FTP

tury,cash games oraz sit&go oczywiście wszystko w odmianie TH NL.

pzd
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Poker

Postprzez drevni 14 kwi 2010, 10:13

Ja grałam kiedyś, ale nie na kasę. W ogóle gry karciane swego czasu mną owładnęły :D Na szczęście mi przeszło :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Poker

Postprzez adike 15 kwi 2010, 11:45

RomuS czemu grasz aż na tylu platformach? Obracasz bonusy? :) możesz polecić ulubiony pokerroom?
Wczoraj na pokerstarsie wprowadzili wyższe buy-iny do cashówek, eliminując popularną taktykę Shortstack Strategy.

jeśli ktoś choć troszkę interesuje się pokerkiem, polecam obejrzeć finał ostatniego World Series Of Poker, niezłe emocje :)

http://www.pokertube.com/free-poker-videos?movie=12210&title=WSOP_2009_Final_Table_Part_2_1_4&player=1&FreeText=wsop%202009&list=103

pod filmikiem są linki do kolejnych trzech części
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Poker

Postprzez RomuS 15 kwi 2010, 17:49

Tak, lojalki czasem dobre dawają , ogólnie większość czasu to bwin bo dużo donków, Starsy odchodzą na plan dalszy, schematyczna gra, mało agresywności, soft jakiś z dupy ;] ulubiony? hmm... myślę, że na tą chwilę Bwin/paradise.
Ostanio bardzo mało czasu na grę, jedynie wieczorami jakieś h2h na dobranoc ;]
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Poker

Postprzez badzio 16 kwi 2010, 14:17

gram duzo, bardzo duzo, bo w koncu skads hajs trzeba miec :)

glownie stoliki cash (12-15 stolików), na chwilę obecna 0.25/0.50. co do wprowdzenia ograniczen dla short stackow to czekalem na to z upragnieniem. strasznie draznila mnie gra typu allin/fold. zobaczyl donk AK/KK/AA czy innego monstera i od razu allin, zero gry na flopie. bardzo dobra decyzja od szefostwa pokerstars. szacunek dla graczy a nie dla allinowcow musi byc :)

gralem tez troche na FTP ale po wjebaniu 200$ uroilem sobie, ze FTP jest beee i omijam ich z daleka

obecnei na P* obralem sobie cel jakim jest wyrobienie statusu supernova do konca tego roku i przejscie na 1/2$, na chwile obecna posiadam platinum star. bankroll 1300$ z groszem czyli kiepsko

pzdr dla wszystkich niehazardzistow :)
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron