Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Strzały na miejscu katastrofy na minuty po rozbiciu !
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez p3ps1 18 kwi 2010, 12:02

przyjmijmy teze... w końcu znajda winnego i będzie to kontroler rosyjski z wieży .. skaza go na dożywocie.. ruscy swoje osiągną a my polskiej elity życia nie wrócimy...

wojny ruska i tak nie wypowiemy..
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez sector 18 kwi 2010, 12:10

p3ps1 napisał(a):ruscy swoje osiągną a my polskiej elity życia nie wrócimy...

Czyli co? Nie ma sensu probowac dowiedziec sie prawdy? W koncu zycia i tak nie zwrocimy.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Qsi 18 kwi 2010, 14:10

Możemy wypowiedzieć wojnę, tylko to by był raczej akt samobójczy - coś nie wydaje mi się, by nasi "sojusznicy" z NATO się ochoczo przyłączyli (jak to już z resztą bywało).

Na moje wałek jak złoto (wiadomo - mogę się mylić) - za paranoika się nie uważam, po prostu tak myślę.

Podejrzane wydało mi się już jakiś czas temu cudowne odnalezienie przez ruskich jakichś nowych akt dotyczących Katynia.. lol
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Vibez 18 kwi 2010, 16:17

Czemu media nic na ten temat nie mówią? A wyobrażacie sobie jaką wage mają takie informacje i ile one znaczą? Żadna ze stacji telewizyjnych, czy zespołów redakcyjnych gazet nie pozwoli sobie na publikacje takich rzeczy. Nikt nie jest na tyle głupi. Bo prawda jest taka, że mimo że to są pewne fakty i układają się w całkiem sensowną całość, to nie jest to dobitne "czarne na białym".

A i nawet gdyby było, w tej chwili jakiekolwiek medium miało by gigantyczne opory żeby publikować coś takiego. Bo gdyby faktycznie okazało sie, że był to zamach, to katastrofalne skutki odczuł by cały świat.

Poza tym, prawda jest też taka, że skończy sie to dokładnie tak samo jak WTC. Nakręcą film, złożą wszystko do kupy, będzie to zajebiście spójne, a i tak będzie to tylko film. Niestety.

A te fakty są jak dla mnie dobitne. Najgorsze jest to, że w momencie gdy emocje opadną, i nagle władze nagle zainteresują się rozwikłaniem zagadki, będzie dawno za późno. W zasadzie to było za późno już na dzień po. Ale kto mógł wiedzieć?

Będe obserwował temat i jak się coś pojawi to dam znać. Najbardziej dziwi mnie podejście niektórych z was. Może żebyście tacy 'zmęczeni' tematem nie byli wyłączcie te durne telewizory raz na jakiś czas i nie oglądajcie po raz enty tego co telewizja wam pokazuje. Transport ciał z lotniska. Kondukt żałobny do pałacu. Przywiezienie kolejnych 30 ciał. Kolejna modlitwa na płycie lotniska. Po co to komu do cholery? Zmiast mordować sie tym oglądając to, odpocznijcie i popatrzcie na całość z zupełnie innej perspektywy, nie skreślając jej od razu. To, że to brzmi nieprawdopodobnie, wcale nie znaczy że stać sie nie mogło.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Cetros 18 kwi 2010, 18:43

@Vibez
Zarejestrowałem się tylko dlatego aby Ci odpowiedzieć na kilka pytań. Dziwą Cię niektórzy ludzie? Niech Cię przestaną dziwić. Telewizja wpaja im od kilku lat swoje informacje, coraz inteligentniejsze teleturnieje - przyciąga jak tylko się da. Ta ogromna machina medialna jest już nie do pokonania - ona już kieruje ludźmi nie tylko ich pokazuje.
Świat polityki to niekończące się pytania - to co zaszło w Rosji być może zostanie ujawnione za ... ileś lat.

Oglądając najnowszy film na yt jestem pewien tego co widziałem oraz tego co słyszałem. Jest zbyt wiele faktów które są dziwne. Gdybym ja był premierem - wysłał bym na miejsce katastrofy siły specjalne wojska polskiego aby ogrodziły teren i pozwolił 5 prokuratorom rosyjskim patrzeć na to co robimy a nie odwrotnie. To co robi Tusk jest co najmniej dziwne.

Na twoim miejscu pogodził bym się z faktem, że ludzie bronią swoich przekonań ... a raczej przekonań które telewizja im wpoiła. Z nimi nie wygrasz.

#edit:
Krótka rozmowa ze znajomym z rosji:
-You think putin can do this?
-Yes

Więcej mi nie trzeba.
Cetros
 

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez phantom 18 kwi 2010, 18:43

Cetros napisał(a):Gdybym ja był premierem - wysłał bym na miejsce katastrofy siły specjalne wojska polskiego aby ogrodziły teren i pozwolił 5 prokuratorom rosyjskim patrzeć na to co robimy a nie odwrotnie. To co robi Tusk jest co najmniej dziwne.

...i spotkałbyś siły specjalne państwa obcego. Tu dałeś przykład, że to raczej ty żyjesz w rzeczywistości telewizyjnej, a dokładniej - filmowej, a nie ktoś inny. Niektórych barier po prostu nie da się przeskoczyć, dlatego hipotezy pozostają hipotezami. Szanuje wasze starania, ale jednocześnie prosiłem o wyczucie sytuacji, a nie padanie na twarz przed doniesieniami dziennikarza, który pewnie upatruje w tym szansę rozwoju własnej kariery.

I pamiętajcie o tym, że Internet to także medium, a nie niezależna wyrocznia.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez KaSS 18 kwi 2010, 18:58

A mnie najbardziej dziwi fakt, że ciało prezydenta zostało znalezione jako pierwsze. Przecież pewnie koło prezydenta siedziała jego żona, więc dlaczego została znaleziona tak późno? Co do maszyny, może i jest ona "porządna" i ciężko ją uszkodzić, ale po pierwsze: swoje lata to ona miała, a po drugie: jak się leci 300km/h to nawet mała gałązka o którą się zawadza(w lesie jak wiadomo o gałęzie nie trudno) może spowodować duże uszkodzenia. Mi też ta sprawa bardzo śmierdzi i wcale nie wkluczam(może to i głupie?), że katastrofa została zaplanowana przez rosjan i polaków(np. Tuska) czemu? Bo Tusk i Putin się bardzo lubią, podczas wizyty w Katyniu klepali się w najlepsze po plecach. Kaczyński przeszkadzał i jednemu i drugiemu, Tuskowi w prowadzeniu wyobrażonej przez niego polityki a dla Putina był niewygodny bo domagał się prawd. Nie chcę bronić tu naszego zmarłego prezydenta, bo nie będę ukrywać ale nigdy nie darzyłam go sympatią lecz "o zmarłych tylko dobrze lub nic" więc wybiorę opcję "nic" bo na polityce się nie znam.

Filmik amatorski jest przerażający! I bardzo dziwi mnie fakt, że tuż po katastrofie nie było ANI JEDNEJ karetki pogotowia, tak jakby z góry wiedziano, że we wraku nikt nie przeżył. Po każdej katastrofie lotniczej, zresztą chyba jakiejkolwiek katastrofie, jest zawsze nadzieja "a może jednak ktoś przeżył, ale jest ukryty pod jedną z 1000 blach", tam uznano od razu, że nie ma takiej opcji. Ja oglądałam TV w sobotę około godziny 9.30 i już wtedy podawana była informacja że nikt nie przeżył, potem że trzy osoby ranne ale to gdzieś około 13. Dlatego też, według mnie (mogę się mylić) ktoś zadbał o to, żeby nikt tam nie przeżył np. służb które są na filmiku.

Nie wiem, bo się nie znam ale czy ten dźwięk ze strzałami itp da się z tego filmiku oddzielić i jakoś wyostrzyć i wyczyścić żeby wszystko było słychać?
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Kasper 18 kwi 2010, 19:16

KaSS napisał(a):rzecież pewnie koło prezydenta siedziała jego żona, więc dlaczego została znaleziona tak późno?


Pierdolnięcie przy takie prędkości robi swoje zatem dziwi mnie Twoje zdziwienie.

KaSS napisał(a):Nie wiem, bo się nie znam ale czy ten dźwięk ze strzałami itp da się z tego filmiku oddzielić i jakoś wyostrzyć i wyczyścić żeby wszystko było słychać?


Zapewne się, lecz po co? BOR-owcy mieli broń przy sobie to napewno, broń+wysoka temperatura płonącego wraku = bang bang bang, baaa mógł to być nawet dezodorant, któregoś z uczestników lotu. Z resztą te domniemane strzały nie brzmią nawet jak strzały, nawet jeśli to był wystrzał to czemu takie słabe echo?

Pierdoły straszne te dywagacje, wypadki samolotów się zdarzają pora to zrozumieć a nie snuć teorie z Bóg wie jakiej dupy. Dajcie sobie spokój. U nas tak z wszystkim, jak wygrywamy w siatkówkę - masa ekspertów od siaty, nagle z uwagi na Kubice każdy zna się na formule 1, Małysz? ekspertów od skoków jeszcze więcej a teraz co? Teraz to już pora chyba nagrać serial CSI: Smoleńsk, bo fachowców od kryminalistyki itp co nie miara...

... K*rwa lepiej nawet... Dzwońmy po Mulder'a i Scully, Archiwum X to pociągnie... Ludzie się Lostów naoglądali i teraz myślą, że każda katastrofa lotniczna ma równie pokręconą fabułę a i 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 dno...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez KaSS 18 kwi 2010, 19:29

No tak najlepiej wszystko wykpić :) To chyba dobrze, że ludzie nie myślą sobie "stało się, trudno" tylko doszukują się prawdy i dociekają. Każdy ma jakąś tam swoją teorię na ten temat i póki nie są to bzdury wyssane z palca typu przepowiednia Nostradamusa to uważam, że im więcej teorii tym lepiej tylko trzeba uważać, żeby się nie zapętlić w tych wszystkich pseudo-faktach.

Pasażerowie w chwili katastrofy 100%, że byli przypięci pasami, a fotele jak wiadomo nie fruwały sobie tam i siam, tylko były w kadłubie. I prościej było im znaleźć wieniec który nie był przypięty i właśnie mógł sobie polecieć tam i siam, niż ciało kobiety. Poza tym, jakim cudem, ciała ludzkie są nie do zidentyfikowania, mają robić testy dna itd a wstążka z wieńca oraz flaga nie są nawet zabrudzone? Nawet w błocie ani w niczym. Te fakty dają do myślenia niestety... Ale pewnie prawdy dowiemy się za 50 lat albo wcale. Jak zawsze bywa w takich przypadkach. Katastrofa i jej okoliczności śmierdzą na kilometr, ale wiadomo, jak się chce to można wszystko sobie racjonalnie i po swojemu "bezpiecznie" wyjaśnić. Tylko znowusz jak Polska się zacznie o coś pluć do Rosji że to jej wina i padną jakieś oskarżenia, to tak jak wcześniej Drevni pisała, III Wojna Światowa gotowa. Bo ruski nie odpuszczą.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Vibez 18 kwi 2010, 19:33

@ Cetros
Jasne, że z nimi nie wygram. Poprostu mnie zadziwia ilu ludzi tak myśli. Mnie generalnie strasznie denerwuje pewna obojętność, takie wychodzenie z założenia że przesada nie może być prawdziwa.

Ludzie mówią 'niemożliwe'. A jednak.
KaSS napisał(a):Nie wiem, bo się nie znam ale czy ten dźwięk ze strzałami itp da się z tego filmiku oddzielić i jakoś wyostrzyć i wyczyścić żeby wszystko było słychać?


W jakiś sposób sie da. Można by tą ścieżke puścić przez spektrogram, on często dużo pokazuje (najczęściej cięcia - wtedy można by zobaczyć czy coś było grzebane). Aż zaraz to zrobie.

KaSS napisał(a):a po drugie: jak się leci 300km/h to nawet mała gałązka o którą się zawadza(w lesie jak wiadomo o gałęzie nie trudno) może spowodować duże uszkodzenia.


Ale bez przesady. To był samolot, nie plastikowy trabant. To kawał solidnie wykonanej konstrukcji (który musi wytrzymywać w powietrzu naprawde duże zmiany ciśnień). Naprawde ciężko żeby maszyna rozleciała sie w taki sposób spadając z 20 metrów przy takiej prędkości. Zresztą w poście który wam wrzuciłem jest link do zdjęcia katastrofy podobnego typu maszyny z przed ok miesiąca. Samolot runął na ziemie z o wiele większej wysokości a jest tylko złamany w pół.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Cetros 18 kwi 2010, 19:41

phantom napisał(a):
Cetros napisał(a):Gdybym ja był premierem - wysłał bym na miejsce katastrofy siły specjalne wojska polskiego aby ogrodziły teren i pozwolił 5 prokuratorom rosyjskim patrzeć na to co robimy a nie odwrotnie. To co robi Tusk jest co najmniej dziwne.

...i spotkałbyś siły specjalne państwa obcego. Tu dałeś przykład, że to raczej ty żyjesz w rzeczywistości telewizyjnej, a dokładniej - filmowej, a nie ktoś inny. Niektórych barier po prostu nie da się przeskoczyć, dlatego hipotezy pozostają hipotezami. Szanuje wasze starania, ale jednocześnie prosiłem o wyczucie sytuacji, a nie padanie na twarz przed doniesieniami dziennikarza, który pewnie upatruje w tym szansę rozwoju własnej kariery.

I pamiętajcie o tym, że Internet to także medium, a nie niezależna wyrocznia.


Szefie - zacznij odróżniać sarkazmy. Te zdanie miało na celu bardziej ukazanie zainteresowania i zaangażowania jakie bym posiadał niżeli faktyczne wysłanie od razu połowy wojsk Polskich. W przeciwieństwie do Pana Tuska takie zainteresowanie bym miał - w jego wypadku jest to olewanie sprawy i zdanie się na Rosję. A propos telewizji nie oglądam już bardzo długo (chyba że axn raz na tydzień).


Wy będziecie dalej bronić swojej telewizji a Tusk dalej będzie niszczył to co niszczył.
Cetros
 

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Amnes 18 kwi 2010, 19:52

Vibez jak będziesz puszczał dźwięk przez spektocośtam to weź kilka filmów z różnym dźwiękiem. Żeby było porównanie który był po tuningu a który ewentualnie nie.

Cetros napisał(a):Wy będziecie dalej bronić swojej telewizji a Tusk dalej będzie niszczył to co niszczył.


Przecież tusek to tylko rzecznik Ch*j-wie-kogo. Poza tym tutaj osoby modlące się do telewizora to znakomita mniejszość. Większość wali prochy i słucha ostrego tekkno zza odry i dalej nosimy białe rękawczni na banie ;)

A tak poważnie to zatrważające jest to jak wiele osób nie wykazuje najmniejszej chęci porównania informacji z różnych źródeł na co dzień (nie mówię o porównaniu TVN:TVP :D:D). Ja może jestem z tych co lubią teorie spiskowe i inne takie bzdety, ale jestem otwarty na różne bzdury i telewizor też czasem odpale (axn crime, canal+, brus wyllys i ber grylls)
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez KaSS 18 kwi 2010, 20:05

http://www.youtube.com/watch?v=EBaZvg13eeM No na tym filmiku lepiej widać wszystko bo jest w zwolnionym tempie.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Vibez 18 kwi 2010, 20:15

Kasper napisał(a):czemu takie słabe echo?


Ty wiesz w ogóle co to jest echo?

Pobawie sie w analize tych nagrań wieczorem, porobie wam screenshoty do wglądu żebyście mieli porównanie.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Amnes 18 kwi 2010, 20:17

Vibez napisał(a):
Kasper napisał(a):czemu takie słabe echo?


Ty wiesz w ogóle co to jest echo?


Powiedział przyszły dźwiękowiec do fana armina. Coś jest na rzeczy, rzeczywiście któryś z was musi mieć problemy ze słuchem :lol:
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez KaSS 18 kwi 2010, 20:19

Heh dzięki, że zrobisz analizę bo wiadomo, nawet jak w mediach ukaże się coś odnośnie filmiku i jego analizy to nie można za bardzo temu ufać. A tak będziemy mieli w miarę wiarygodną analizę, no chyba że jesteś podpłacony przez kogoś z rządu? Albo ktoś wywiera na Ciebie pressję :P
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Stelmach 18 kwi 2010, 21:13

Kilka dni temu pisałem o fatalnej dla losów Polski postawie Platformy Obywatelskiej, Komorowskiego, jego uwikłaniu w przestępczą działalność WSI, podporządkowaniu Rosji, blokowaniu nowelizacji ustawy o IPN i współpracy z sowieckim wywiadem: viewtopic.php?f=14&t=12&start=1140

Temat, który sugeruje krótko mówiąc zamach na samolot, Prezydenta Kaczyńskiego i załogę jest na pewno rozwojowy, a opinia publiczna żądna informacji na temat tego co tak na prawdę przyczyniło się do katastrofy. Wszyscy na pewno na to czekamy!

Ledwo 3 dni temu napisałem o matactwach Komorowskiego w sprawę WSI a już.... http://www.wykop.pl/artykul/347274/sluz ... e-analiza/ Patrzę na to z odrazą, tymbardziej że Komorowski jako osoba wykonująca aktualnie funkcję Prezydenta ma dostęp do więkoszści urzędów i strukur w Państwie. O aferze w IPN, konfabulacji ustawy...pisałem i powtarzać się nie będę.

UWAGA !
Każdy kto choć troszkę interesuje się polityką, wie że tzw. Aneks 1 do raportu o WSI sporządzony przez Macierewicza, leży w Belwederze i czeka na odtajnienie i publikację. Dokument ten dyskfalifikuje ekipę PO, zaś Komorowskiemu stawia zarzut zdrady narodowej i współpracy z wywiadem ZSRR. Mało co żałuję śmierci Kaczyńskiego, bo raczej nie popieram histerii żałobnej panującej od tygodnia....ŻAŁUJĘ NATOMIAST ŻE KACZYŃSKI PRZED ŚMIERCIĄ NIE OPUBLIKOWAŁ RAPORTU, KTÓRY NA WIELE LAT ODSUNĄŁBY PLATFORMĘ OD SZKODLIWYCH DLA POLSKI RZĄDÓW A GŁÓWNIE SZPIEGA KOMOROWSKIEGO.

Cóż teraz się stanie? Moim zdaniem są następujące opcje:
1) Aneks zostanie zmanipulowany, Macierewiczowi "zamknie się usta" (łapówka, wypadek, śmierć) a Komorowski z płk. Lichockim (pamiętamy słynną aferę "Marszałkowską") ustalną akceptowalną wersję raportu.
2) Aneks celowo "zginie"
3) Prezydentem zostanie Sikorski, lub jakiś inny kandydat PO i nigdy więcej nie poznamy prawdy o rządach w Polsce postsowieckich służb specjalnych i szpiega Komorowskiego (aktualnie i w przesłości).
4) Aneks zostanie sprzedany - pamiętamy że Lichocki oferował nawet 300 tys PLN Ryszardowi Krauze za odkupienie aneksu. Co ciekawe, Komorowski uczestnicząc w tajnych spotkaniach z Lichockim, znał jego korupcyjne propozycje a ani razu nie poinformował o tym prokuratury !!!

Żal mi bardzo że Polska straciła uczciwego obywatela jakim był Kaczyński a strata ta odbije się w historii naszego kraju szerokim echem. Mam nadzieję że wspólnie zagłosujemy w nadchodzących wyborach na kogoś z PiS - ja przynajmniej to uczynię żeby mieć czyste obywatelskie sumienie.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez Vibez 18 kwi 2010, 21:24

Tutaj spektrogram filmu który wrzucił bodaj Sector. Widać gołym okiem ograniczenia kodeka (czy to z tej komórki, czy obróbki późniejszej):

1. Całość
Obrazek

2. Zbliżenie na ostatni strzał:
Obrazek

Całość jak dla mnie wygląda w porządku. Jeżeli chcecie żebym porównał to z jakąś inną wersją filmu to dajcie linki, bo ta edytowana ruska wersja z wiadomości sie nie nadaje bo gada dziennikarz w tle cały czas.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez peterhol9 18 kwi 2010, 22:21

pierwsza rzecz.. dzięki Stelmi za Twoje namiary.. Bardzo ciekawe artykuły zapodałeś

druga rzecz. Niestety ja wszędzie węszę podstęp i ogólnie jestem zwolennikeim teorii spiskowych. Tak też jest i teraz. Cholera... od samego początku wiedziałem jakby wszystko ładnie z siebie wynikalo (albo taki zajeb**y przypadek) i uzyskiwało mianownik którego nazwa Platforma Obywatelska. No bo.. Po cholerę robić kampanię medialną, prawybory (i to takie prawybory,gdzie głos mają nie Polacy, a wyłącznie przedstawiciele PO) na pół roku przed właściwymi wyborami prezydenckimi. Przecież ludzie w 6 misięcy o kampanii zapominają, co innego, gdy od kampanii po wybory (dajmy 20 czerwca!) jest niewielki odcinek czasu. A tak hop siup, Kaczyński ginie, Komorowski przejmuje tego funkcję, kampania zrobiona, są plecy więc tylko na fotel prezydenta. Tusk zaprzyjaźnia się z Putinem, leci kilka dni wcześniej, przed głównymi uroczystościami. Na pokładzie ginie szef IPN, Kaczyński i Natalii- Świat (a z tego co pamiętam w sytuacji nieogłoszenia przez PiS kandydatów na prezydenta te dwie postacie mogłyby być delegowane), Szmajdziński (z ramienia SLD). Tracą swojego człowieka - Szczygło, ale czy to w Platformie gościu ceniony, lubiany itp itd? Plus jeszcze Wasserman od antyhazardu i kilku inych

Dzisiaj na uroczystościach, przy kondolencjach głów państw wszyscy mieli kamienne miny, a Komorowski? Uśmiechał się. Taki życzliwy, czy nie umie kłamać?

A wracając do wyborów prezydenckich to jedynym gościem, który mógłby zająć miejsce Kaczyńskiego jest.. drugi Kaczyński. Jednak z racji oczywistych, honorowych, sam nie będzie kandydował. Tym samym drugiego równie silnego nie ma.

I jeszcze to o czym Wy piszecie..

Ja bym poza tym się nie zdziwił, gdyby sprawa katynia została w miejscu w jakim jest teraz. Miedwiediew powiedział swoje (tj. że rosja ma stosunek do katynia jaki ma - zbrodnia stalina, ale nie ludobójstwo, więc nie będzie procesów) i tyle. Nie ma silnej głowy państwa-patrioty, który bedzie bronił polskiego interesu, więc nie bedzie o czym gadać :/

I jeszcze bijąc się w piersi, nie tak dawno byłem nieprzychylnie do Lecha Kaczynskiego nastawiony.. Człowiek jest jednak głupi..

Ot koniec moich dywagacji i snutych hipotez i teorii spiskowych.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez sector 18 kwi 2010, 22:42

Kasper napisał(a):Pierdolnięcie przy takie prędkości robi swoje zatem dziwi mnie Twoje zdziwienie.

To, ze siedzili obok siebie nie znaczy, ze siedzieli w takiej odleglosci jak w slabej klasy samolotach. W samolocie prezydenckim siedzenia sa bardziej eleganckie i inaczej rozlokowane jak w normalnym samolocie. Nie zapominajmy, ze to samolot dla VIP'ow. Nie chce mi sie teraz szukac zdjec, ale jego zona nawet jesli siedziala obok niego, to to obok moze wynosic nawet 1m lub wiecej.

Kasper napisał(a):Zapewne się, lecz po co? BOR-owcy mieli broń przy sobie to napewno, broń+wysoka temperatura płonącego wraku = bang bang bang, baaa mógł to być nawet dezodorant, któregoś z uczestników lotu. Z resztą te domniemane strzały nie brzmią nawet jak strzały, nawet jeśli to był wystrzał to czemu takie słabe echo?

Nawet gdyby to byly strzaly z pistoletow BORu to przeciez nie strzelaly by po 1 i tylko 4x, powinno chyba wywalic caly magazynek.

Kasper napisał(a):... K*rwa lepiej nawet... Dzwońmy po Mulder'a i Scully, Archiwum X to pociągnie... Ludzie się Lostów naoglądali i teraz myślą, że każda katastrofa lotniczna ma równie pokręconą fabułę a i 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 dno...

Takie same fakty przemawiaja za katastrofa lotnicza jak i za zamachem. Jest tyle niedomowien, ze nie uda Ci sie ustalic w 100% prawdziwej wersji.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron