Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Strzały na miejscu katastrofy na minuty po rozbiciu !
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez ank3l 20 kwi 2010, 21:44

Naprawdę dziwi mnie wasze gadanie, że to zdarzenie to tylko zwykła katastrofa. Jako Polacy powinniśmy dążyć do odkrycia prawdy. Moim zdaniem to ZAMACH i chce się dowiedzieć pełnej prawdy, dotyczącej tego zdarzenia i żeby cały świat dowiedział się o winie Rosji. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to co się wydarzyło to był zamach i nie ma co ukrywać. Przejrzałem multum stron na temat tej tragedii i nie mam co do tego wątpliwości. Nawet jeśli doszło by do konfliktu zbrojnego to jestem w stanie walczyć za ojczyznę, nawet jeśli będziemy na przegranej pozycji. Pełno jest momentów w historii Polskiej gdzie mimo przewagi wroga, daliśmy sobie z nim rade.

P.S Mam 19 lat i jestem patriotą
ank3l
 

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez sector 20 kwi 2010, 21:56

Z powodu tego co sie tutaj wyrabia ostatnio (rejestracji uzytkownikow tylko i wylacznie dla tego tematu oraz powyzszych komentarzy), do czasu podania jakis nowych oficjalnych informacji o tym co sie stalo, temat zostaje zamkniety.

Jesli ktos chce przekazac cos wartosciowego i istotnego dla sprawy, prosze o PM.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Zaskakujące nowe fakty dotyczące katastrofy 10 kwietnia

Postprzez dj3500 20 kwi 2010, 22:04

Dodajmy, że to jest forum muzyczne i jeśli ktoś ma ochotę komentować, niech to robi na wykopie (bo stamtąd zdaje się przychodzą "nowi").
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron