Polityka

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Offtopic

Postprzez JohnnyKnoxville 13 kwi 2010, 21:54

sector napisał(a):Jak widac udalo sie im, bo lyknales to jak mlody pelikan! :- )
Ja tam nigdy w nim nie widziałem żadnej agresji, tylko stanowczość i siłę, może troche despotyzm.... Ale uważam że coś takiego jest bardzo potrzebne wodzowi kraju, czy partii.... Po prostu trzeba być silnym i to pokazywać.... Kaczyński może robił to troche w staromodny sposób i tak jak mówisz prowadził politykę niufności.... Ale uważam też że trochę niufności zawsze potrzeba.... I nie obchodzi mnie kto pracował nad jego wizerunkiem, bo wierze że on był takim człowiekiem, tylko może ciezko mu było to pokazywać w obliczu nagonki medialnej PO.... Ale tutaj dyskutowana jest sprawa bardziej w kwestii PiS i Kaczyńscy vs PO, a nie czy prezydent korzystał od specjalistów do spraw wizerunku czy nie.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Offtopic

Postprzez sector 13 kwi 2010, 22:02

HA! I widzisz, nie potrafisz sie przyznac, ze nie miales racji :) Wierz w co chcesz. Mnie nie interesuje ta cala polityka. Jednak tak czy inaczej, nic nie jest tym na co wyglada. Polityka to prawie jak Matrix ;]
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez MarVanJush 14 kwi 2010, 0:34

No masz okazało się że jestem złodziejem, cwaniakiem, i głupkiem z podejrzaną przeszłością, przejrzałeś mnie na wskroś...
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Offtopic

Postprzez Humulus 14 kwi 2010, 5:43

Nie ma co - zmieniło Nas to wydarzenie :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Offtopic

Postprzez bAchoR 14 kwi 2010, 6:33

Marcin, nie znasz się i nie interesujesz politką, a kpisz i powątpiewasz w posty Marcina ?

Nie dziwi fakt, że prezydent chce poprawić swój wizerunek, bo Donald ,,Kochajmy Się'' Tusk do wszystkich szczerzy zęby, pokazuje się z rodziną w kolorowych pisemkach i w ogóle do rany przyłóż. Zresztą to przecież żadna zbrodnia.

Akurat Lech na pierwszy rzut oka wygląda na surowego, nieufnego i nie dającego się lubić człowieka, ale wielu dziennikarzy mówiło i mówi, że po kilkunastu minutach przełamuje się pewna bariera i rozmowa z nim to sama przyjemność. Ale po prostu był jaki był i nie pierdolił farmazonów : kochajmy się, Irlandia czeka, Marcin będzie informatykiem w zajebistej korporacji. :D


A to że chowają go na Wawelu ? Mnie to robi i to nic nie zmienia. Za 20 lat nikt już nie będzie śmęcił, że on tam nie powinien leżeć. Ale ludzie zazdroszczą komuś nawet zajebistej śmierci i zajebistego pogrzebu.
W sumie zmarł urzędujący prezydent kraju, a nie były prezydent. Trudno przypuszczać, żeby leżał na powązkach obok Czesława Miłosza i Bronisława Geremka, ale jak pisał, dla mnie to nie ma znaczenia.

TEraz tak patrze z jak ludzie składają hołd parze prezydenckiej i zastanawia mnie ilu tak naprawdę chciało złożyć hołd, a ilu chciało być w centrum zainteresowania i zobaczyć co w trawie piszczy.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 14 kwi 2010, 8:11

bAchoR napisał(a):Ale ludzie zazdroszczą komuś nawet zajebistej śmierci i zajebistego pogrzebu.
- ale przepraszam czego ja mam zazdrościc? nie zapominaj że razem z nim i jego małżonką zginęło kilkadziesiąt bardzo wybitnych osób, jeśli ode mnie zależałoby to kto z nich będzie tam pochowany byłby to Ryszard Kaczorowski. Dla mnie Kaczyński był obojętną osobą, jednakże uważam że niczym szczególnym nie przyczynił się dla Naszego Państwa, jak już wspomniałam powtórzę
paauli_83 napisał(a):są tam pochowani wybitni Polacy za to jak żyli a nie jak zginęli
Pogrzeb na Wawelu odbieram jako zagranie polityczne i ktoś w tym ma cel, nie oszukujmy się gdzie pochowany jest Narutowicz? Nie dajmy sie zwariować.
Decyzja kard. Dziwisza podzieliła Polskę od nowa, chcę zaznaczyć że w dniu wczorajszym miał miejsce protest w Krakowie, w którym brały udział młode osoby w dniu dzisiejszym organizowane są również protesty :
- Poznań Plac Wolności, godzina 20:00
- Wrocław Plac Katedralny, godzina 20:00
- Warszawa Plac Defilad, godzina 20:00
- Kraków ul. Franciszkańska 3, godzina 20:00

"Po pierwsze, na Wawelu nie leży żaden z polskich prezydentów, ani Mościcki ani Narutowicz. To nekropolia królewska. Po drugie, trzeba otwarcie zadać pytanie, czy Lech Kaczyński jest takim samym bohaterem narodowym jak Piłsudski? Nie jestem pewien, czy większość społeczeństwa podziela to zdanie. Po trzecie, gdy w latach 90 tych symbolicznie chowano w Polsce najbardziej tragicznego naszego władcę Stanisława Augusta - nikomu poza garstką ludzi - nie przyszło na myśl, by chować go na Wawelu. Choć to nekropolia królów. Po czwarte, zawsze słyszeliśmy od władz kościelnych, że na Wawelu nie ma już miejsca. Po piąte, nasi bohaterowie narodowi Piłsudski czy Sikorski nie zostali pochowani wraz z żonami"
Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,7767881,Lech ... z0l3Sn3vIb

ludzie składają hołd parze prezydenckiej i zastanawia mnie ilu tak naprawdę chciało złożyć hołd, a ilu chciało być w centrum zainteresowania
- bzdura, jesteśmy Polakami jak wiadomo nasz Naród w takich sytuacjach potrafi się zjednoczyć, potrafimy być zgodni i to że idziemy zapalić znicz w intencji wszystkich ludzi którzy tam zgineli nie jest to objawem aby być w Centrum zainteresowania.Jednoczymy się zawsze wobec klęsk, w rozpaczy. Przypomnijmy sobie śmierć Jana Pawła II, zaznaczam nie zginęli tam tylko oni we dwójkę, czemu nie mówi się o innych wybitnych osobach, które tam zginęły?

Ponadto kontynuując temat o Wawelu może mi ktoś wytłumaczy, co Lech Kaczyński ma wspólnego z Krakowem? Bo mi się zdaje, że nic. Był on mocno związany z Warszawą, najpierw jako prezydent stolicy, potem jako prezydent RP. Czy zdaniem Jarosława Kaczyńskiego warszawskie Powązki nie były dla jego brata dość dobre? Zginął prezydent - rozumiem. Stała się wielka tragedia - rozumiem i współczuję rodzinom ofiar. Ale czy wystarczy rozbić się samolotem, żeby spocząć obok królów? Pomysł z Wawelem wydaje mi się dowodem megalomanii, i to - przepraszam, jeśli kogoś urażę - nieuzasadnionej. Kiedy umarł Miłosz, była cała afera i głosy sprzeciwu, zanim raczono pochować go na Skałce. Ginie Kaczyński i nagle Wawel to żaden problem.

Nie wolno popadać w przesadę. Nikt nie mówił wcześniej o Lechu Kaczyńskim w kategoriach "wielki mąż stanu". W obliczu tej tragedii te słowa przychodzą do głowy wielu ludziom. Dlaczego tylko nikt wcześniej nie zauważył tego, że to był mąż stanu? Czy jesteśmy hipokrytami? To są ważne pytania, które każdy z osobna musi sobie zadać.
- mówił w TOK FM Wojciech Eichelberger.

I na sam koniec: Śmierć papieża była dla mnie znacznie głębszym przeżyciem.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez bAchoR 14 kwi 2010, 9:56

Ludzie mogą dyskutować ile chcą, telewizja znowu ma dobry temat na nabijanie czasu antenowego, a i tak zostanie pochowany na Wawelu.

Podziękujcie mediom, że zrobiła z tej tragerdii taki narodowy spektakl, że ludzie pod wpływem emocji podejmują takie a nie inne decyzje.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Offtopic

Postprzez Optik 14 kwi 2010, 10:02

żałoba przedłużona do końca niedzieli.
Obrazek
Avatar użytkownika
Optik
 
Wiek: 37
Skąd: Wro

Re: Offtopic

Postprzez drevni 14 kwi 2010, 10:08

sector napisał(a):"Kaczyński wynajmował ludzi od wizerunku ???? Obejrzyj sobie jakikolwiek program w TV teraz i co wszedzie o nim mówią i jego żonie.... To byli zwykli dobrzy ludzie...(...)
dobrzy ludzie nie wynajmuja ludzi od wizerunku? Nie moge.

Sector, nie tylko Ty nie możesz :lol:
bAchoR napisał(a):ludzie zazdroszczą komuś nawet zajebistej śmierci i zajebistego pogrzebu

gratuluje...
W ogóle zauważyłam u niektórych użytkowników tego forum, że mają w sobie taki sam jad, jakim charakteryzują się właśnie pisiory (bachor, to nie do Ciebie)
Mam tylko cichą nadzieję, że nasz kraj nie upadnie tak nisko
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez bAchoR 14 kwi 2010, 10:48

Dobra, ale wszyscy tak psioczą o tym Wawelu jak gdyby on sam chciał tak leżeć ? Może on sam nie chciałby być tam pochowany ? On miał ogromny szacunek do historii i wątpie, żeby chciał żeby go położyć obok Piłsudzkiego. Takie podejście powinno uciąć chyba wszystkie rozmowy na ten temat.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Offtopic

Postprzez sector 14 kwi 2010, 11:32

bAchoR napisał(a):Marcin, nie znasz się i nie interesujesz politką, a kpisz i powątpiewasz w posty Marcina ?


Rafal, powiedz mi kto to mowi? Pamietasz post o Pilce Noznej? Ty nawet nie ogladales zadnego meczu czy nawet meczu miedzy Arsenalem a Barcelona a wypowiadales sie na ten temat 'bo swoje wiesz'.

Ja w przeciwienstwie do Ciebie podalem same fakty dla Johnego, ale jak widac, jest tak zapatrzony w PiS, ze nie potrafi tego przyjac do wiadomosci. Nie przyzna sie do tego, ze nie mial racji bo jaki to przeciez PiS jest zajebisty.
Niech wierzy w co chce i glosuje na kogo chce. Zbyt nudno by bylo gdyby kazdy glosowal na ta sama partie. Tak czy inaczej Johny pisze (tak jak napisala Drevni) ze pewnym jadem. 'I nie chce zeby ktos' (...) lol? Moze zrobimy mu zrzutke na beret moherowy? :D

bAchoR napisał(a):Nie dziwi fakt, że prezydent chce poprawić swój wizerunek, bo Donald ,,Kochajmy Się'' Tusk do wszystkich szczerzy zęby, pokazuje się z rodziną w kolorowych pisemkach i w ogóle do rany przyłóż. Zresztą to przecież żadna zbrodnia.


Czy ja mowie, ze to zle? Zaczelo sie od tego, ze ja mowilem, ze nic nie jest takie na jakie wyglada a Johnny, ze to nie mozliwe zeby wynajal bo to przeciez dobry czlowiek!

Tak czy inaczej tacy ludzie wlasnie mowia tym dla ktorych pracuja co maja robic, jak mowic, jak wyglaszac przemowienia i to wlasnie osoba ktora wygra wybory im zawdziecza sukces. Zapewne gdyby Tusk i Kaczynski sami startowali do wyborow jak normalny szary czlowiek to bez niczyjej pomocy to na 99% ani 1 ani drugi by nie wygral.

Wiec, pierdolenie jaki to jeden jest dobry a jaki drugi jest zly mozna sobie w sadzic gleboko w dupe bo nikt z nas nie zna ani jednego ani drugiego. Oni mowia to co powiedziec powinni i to co ludzie powinni uslyszec zeby sie cieszyc. Nad tym calym syfem pracuje sztab ludzi a nie jeden 'kochajmy sie' Tusk czy sp. Kaczynski. Takze, niektorym by sie przydalo troche otrzezwiec i spotrzec trzezwym okiem na to co sie dzieje.

bAchoR napisał(a):Ale ludzie zazdroszczą komuś nawet zajebistej śmierci i zajebistego pogrzebu.

Myslisz, ze ktos (chociaz pewnie znajdzie sie paru idiotow) zazdrosci komus zajebistego pogrzebu? Przeciez ten czlowiek jak i Ci ktorzy beda chowani juz nie zyje. Tym bardziej mysle, ze nie ma czego zazdroscic. Mysle natomiast, ze ludzie sie obuczili i chca polozyc kres temu pierdoleniu w TV o wielkosci Kaczynskiego. Nie oszukujmy sie, tak jak pisalem, w piatek jeszcze sie z niego smiali. Prawie nikt nie mial watpliwosci, ze gosciu nas nie reprezentuje za dobrze. Ilu bylo zwolennikow tarczy antyrakietowej? Ilu bylo zwolennikow paktow z USA? Gosciu prowadzil bardzo surowa polityke zagraniczna. Smiano sie z niego na calym swiecie a zarazem z nas (i to nie jednokrotnie). Nie powiem, bo zapewne tez zrobil duzo dobrego. Czy wiecej czy mniej, co to za roznica. Tak czy inaczej w kraju panuje jakis pierdolec i wszyscy mowia o nim jak o czym najlepszym co nas spotkalo na przelomie kilkudziesieciu lat. Dlaczego nie mowili tak o nim wczesniej? Przeciez to jest zenujace, ze wczesniej sie smieja, narod sie smieje z prezydenta a teraz wszyscy placza za nim. Stala sie tragedia, ale ludzie nalezy sie opamietac i polozyc kres temu co sie dzieje.

Tak jak mowilem i tak jak mowi Rafal. Nie interesuje mnie za bardzo gdzie bedzei pochowany, jednak rozumiem w pelni tych co protestuja, zeby go tam nie chowali. Skoro jest juz jakas tradycja zwiazana z Wawelem wiec, chyhba dobrze, zeby ja utrzymac a nie robic z naszego kraju szopki.

Ponadto kontynuując temat o Wawelu może mi ktoś wytłumaczy, co Lech Kaczyński ma wspólnego z Krakowem?

Nie wiem czy to prawda, ale syszalem, ze on za zycia mial dostac jakis tytul honorowego mieszkanca krakowa czy cos w tym stylu. Podobno go nie przyjal. Nie wiem czy to prawda czy nie.

bAchoR napisał(a):TEraz tak patrze z jak ludzie składają hołd parze prezydenckiej i zastanawia mnie ilu tak naprawdę chciało złożyć hołd, a ilu chciało być w centrum zainteresowania i zobaczyć co w trawie piszczy.

Wedlug mnie to poprostu polowa ludzi poszla za stadem. Przeciez masa tych zdjec na nk, zniczy w opisach i innych bzdur to jest jeden wielki zart. Bo 90% z tych mlodych osob smialo sie z bylego juz prezydenta a teraz wszyscy placza.

Zgadzam sie z Paulina z tym co pisze. Dlaczego nie mowi sie tak wiele o innych ktorzy zgineli? O calym dowodztwu wojska? O tych wszystkich generalach? A pozatym, dlaczego najpiew nie pochowaja Kaczynskiego w Warszawie a potem nie zdecyduja o tym gdzie go pochowac?

bAchoR napisał(a):Dobra, ale wszyscy tak psioczą o tym Wawelu jak gdyby on sam chciał tak leżeć ? Może on sam nie chciałby być tam pochowany ? On miał ogromny szacunek do historii i wątpie, żeby chciał żeby go położyć obok Piłsudzkiego. Takie podejście powinno uciąć chyba wszystkie rozmowy na ten temat.


Wiec, tym bardziej chyba nie powinnien tam spoczac, nie?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez pressya 14 kwi 2010, 12:36

http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niec ... uwierzy/16

ekscytuje sie tym juz pol internetu.. ja mam mieszane uczucia
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Offtopic

Postprzez drevni 14 kwi 2010, 12:47

To ile my już tych "żałób narodowych" będziemy mieć jak jeszcze ta w lipcu dojdzie? :lol:
hahaha najlepszy z tego jest komentarz: "jak to? masz 16 lat i jeszcze nie ćpasz?" :lol:
Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 12:52 przez drevni, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Offtopic

Postprzez pressya 14 kwi 2010, 12:52

nie mam pojecia.. wychodzi na to ze lipiec i wrzesien.. czarna seria..
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Offtopic

Postprzez sector 14 kwi 2010, 13:53

fail!

http://www.kyo.pl/czyzby-oszustwo-porta ... -smolensku

"Jak się temu przyjrzeć, to można zauważyć, że kilka innych postów też się różni. Np. w cache'u yahoo na drugim miejscu jest "zaczynam się bać", a tego w ogóle nie ma w aktualnej wersji. Podobnie z postem "NIE ĆPAM! MAM DOPIERO 16 lat!! nigdzie nie imprezuje, ani nic podobnego!".
Ktoś tam sobie uprawia niezłą moderację ;]"

"z drugiej strony, jeśli się przyjrzeć id postów to idą one ciągle i pasują do innych dodanych tamtego dnia (z innych tematów). Poza tym jest wyraźny rozstrzał między postami styczniowymi, a tymi kwietniowymi. No i nie zdarza się też, że w archiwum i w aktualnej wersji są posty o tym samym id, a różnej treści, czyli nikt nie edytował. Dosyć interesująca sprawa ;)" (c) skrypter
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez RomuS 14 kwi 2010, 14:04

Grubo, kolejny weekend bez imprez... ehh...

http://www.tvn24.pl/-1,1652123,0,1,zalo ... omosc.html
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Offtopic

Postprzez Vibez 14 kwi 2010, 14:23

http://www.tvn24.pl/-1,1652155,0,1,msz- ... omosc.html

Tak między bogiem a prawdą (zupełnie więc na poważnie), takiej okazji (pod względem uczestniczących) na zamach to dawno nie było. Ponoć ceny za pokój w hotelach wzrosły na weekend z 140zł na 3000...
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Offtopic

Postprzez sector 14 kwi 2010, 15:33

To gdzie wyjezdzamy na weekend?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez paauli_83 14 kwi 2010, 16:13

14.04.2010
paauli_83 napisał(a):- Poznań Plac Wolności, godzina 20:00
- Wrocław Plac Katedralny, godzina 20:00
- Warszawa Plac Defilad, godzina 20:00
- Kraków ul. Franciszkańska 3, godzina 20:00

+
- Łódź Plac Wolności, godzina 20:00
- Katowice Rynek - pod Teatrem Śląskim, godzina 20:00
- Gdańsk ul.Długa - Pomnik Neptuna, godzina 20:00

The Times nie pozostało obojętne na wczorajszy protest: http://www.timesonline.co.uk/tol/news/w ... 097319.ece
Rosja Komsomolskaja Pravda: http://www.kp.ru/daily/24473/631774/
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Offtopic

Postprzez Vibez 14 kwi 2010, 16:47

sector napisał(a):To gdzie wyjezdzamy na weekend?


Ja myślałem żeby wynająć jakiemuś fanatykowi pokój. Kasa na kontroler jak znalazł :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości