Siłka

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Siłka

Postprzez Kubo 26 paź 2010, 13:54

Od kilku tygodni cwicze z ekipa i od listopada uderzam na siłke :D Chce sobie wzmocnic szczegolnie miesnie obreczy barkowej i plecy ;) Mam nadzieje ze nie zostane sezonowcem xD

Co do 6 weidera to.. dieta, systematyczne cwiczenia + rower albo bieganie wtedy widac efekty ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Siłka

Postprzez phantom 26 paź 2010, 14:24

sector napisał(a):Efekty sa widoczne

Jasne, tylko są lepsze treningi.

A komentarze świadczące o tym, że przy 6 Weidera łatwo o zniechęcenie i monotonię pojawiają się także w tej dyskusji, co tylko potwierdza moje zdanie dot. tego treningu.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez sector 26 paź 2010, 18:24

Najbardziej nudne i sprawiajace, ze ludzie sie poddaja jest imo to, ze robisz to 7dni w tygodniu co dzien.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Siłka

Postprzez Humulus 27 paź 2010, 7:17

Idąc takim tokiem rozumowania może lepiej w ogóle sobie odpuścić trening, skoro taki nudny i monotonny :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Siłka

Postprzez phantom 27 paź 2010, 18:02

A może lepiej poszukać bardziej wartościowego?
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez Amnes 27 paź 2010, 21:44

Ja ostro trenuje pukanie.
najbardziej lubię pukać w klawke dell'a.
Siłka jak siłka dobra jest by uda do roweru na wiosnę były w formie. Mój trening wygląda tak jak ziomka bachora napierdalam co popadnie. Dieta - oczywiście, podwójny obiad codziennie i nie chudnę bo przytyć to ja chyba nigdy nie przytyję.

Jak już będę w chuj zarabiał to mam nadzieję znajdę czas dla ziomka trenera i systematyczność. A no i ostro tyram przenosząc wzmacniacze czyli trening w domu.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Siłka

Postprzez Humulus 27 paź 2010, 22:48

phantom napisał(a):A może lepiej poszukać bardziej wartościowego?


Trudno się nie zgodzić - ale od takich rzeczy są już osobne tematy:
viewtopic.php?f=14&t=3019
viewtopic.php?f=14&t=410
;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 28 paź 2010, 11:35

Od kilku tygodni cwicze z ekipa i od listopada uderzam na siłke Chce sobie wzmocnic szczegolnie miesnie obreczy barkowej i plecy Mam nadzieje ze nie zostane sezonowcem xD



Trzeba rozwijać wszystkie partie jednakowo, żeby nie dopuścić do dysproporcji. A gdzie nogi ?
Nic nie rozpierdala bardziej jak ktoś jest dobrze zbudowany, a ma nogi jak leszcz barowy.
Pozatym, co Ty chcesz wzmacniać, jak Ty tam chyba nic nie masz :D :* Najpierw masy trochę uzupełnij. 8-)
Ja sam muszę się wziąść za masę. 190 cm i 55 kg :/ ale cisne ostro.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez TrancEye 28 paź 2010, 12:50

Ja musze wrocic do treningu po 2tygodniowej przerwie Zaczynam od przyszlego tygodnia Cwicze w domowym zaciszu i mi to wystarcza (sprzet: sztangielki + lawka do brzuszkow - wyciskanie)
Poki co notuje 193 cm/105 kg, 39 w bicu :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Siłka

Postprzez sector 28 paź 2010, 13:24

Jak na taki wzrost i taka wage to w bicu masz tyle co nic w sumie :- d Gdzie odkladasz reszte miesni? Oponka? ;)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Siłka

Postprzez TrancEye 28 paź 2010, 14:20

W duzym palcu :D

Wiem, ze to nie jest potega Ale zaden ze mnie kox lol Cwicze, bo lubie
A Ty Marcin jak tam? Jak Ci idzie pakowanie? Na bialku jedziesz?
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Siłka

Postprzez sector 28 paź 2010, 15:39

W duzym palcu u krotszej nogi :- )))

Tak cwicze. Wlasnie wrocilem z silki. W wakacje mialem 2 miesiace przerwy spowodowane tym, ze a) remon silki b) wakacje/urlop c) wyjazd. No i teraz minie mi 2 miesiace od powrotu. Niestety sporo schudlem w czasie tej przerwy bo cos okolo 4kg, ale teraz szybko znowu przybralem na masie. Juz w ciagu niecalych 2 miechow podskoczylem znowu z 72 do 76 kg prawie.

Obecnie wciagam CP przed i po treningu + Bialko i Wegle z Olimpu codziennie po przebudzeniu. W pracy na sniadanie wciagam co dzien platki owsiane + kakało a na drugie jem tez co dzien kurczak + ryz + jakies warzywa. Nie jest zle ogolnie, ale szalu nie ma :) Przy takiej siedzacej pracy jak mam to silownia dla mnie jest jak raj :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Siłka

Postprzez Hongo 28 paź 2010, 20:59

ładnie to wszystko profesjonalnie sie czyta :D
Pierwszy cykl zaczalem w maju zeszlego roku na kreatynie i glutamince, potem wakacje, od wrzesnia znowu jechana: cell pump, glutamina, bcaa i mutant mass. w pazdzierniku zjechali kumple z norwegii i caly 10.2010 moge wymazac z kalendarza :) obecnie zaczynam przygotowania do cyklu od listopada: BCAA activlaba, Creatynka Vitalmaxa i Super PUMP gaspariego :P cel: 115-120 WL

poniedzialek - klatka,triceps
wtorek - plecy,biceps ( jak masz czs to zrób brzuch )
sroda - wolne
czwartek - nogi,brzuch
piatek - barki,przedramie
sobota,niedziela wolne

Obrazek

Połowa wrzesnia :hammertime:
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń


Re: Siłka

Postprzez Hongo 28 paź 2010, 21:12

pewnie to jest dobre ;p na starosc cala chemia wyjdzie :D ja na sucho tylko pomiedzy 'cyklami' zreszta jestem poczatkujacy. ale moje cele to nie cwiczenie dla cwiczenia tylko solidne miesiwo i sila jak narazie. do takich celow suple sa potrzebne! :)

Oko gdzie cwiczysz? :)
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: Siłka

Postprzez TrancEye 28 paź 2010, 21:19

TrancEye napisał(a):Cwicze w domowym zaciszu i mi to wystarcza (sprzet: sztangielki + lawka do brzuszkow - wyciskanie)

:D

Jakies 1,5 roku pyknelo Nie jest ze mnie zaden pro, ale roznica jest znaczna ( na masie tluszczowej :D) z 78kg na 105 kg Odstawienie fajek tez zrobilo swoje ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 29 paź 2010, 11:26

Hongo, od razu widać, ze jedziesz na jakiś suplach. Nie wiem po czym to poznaje, ale widać :D

Ja nie biore żadnych supli i jestem zbudowany zupełnie inaczej.

I wydaje mi się, że jesteś typowym ektomorfikiem (albo endomorfikiem - nie wiem które jest co) słabo łapiesz masę, drobna budowa ciała.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 29 paź 2010, 16:02

Właśnie wróciłem z mojej ogólnorozwojówki... rzygałem już 3 razy ze zmęczenia. Masakra.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy


Re: Siłka

Postprzez Hongo 29 paź 2010, 20:58

Masz racje, ciezko mi nabrac masy :)

Widac, POMPA POMPA POMPA! ;D
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron