Siłka

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Siłka

Postprzez d3cK 30 paź 2010, 10:10

Hongo, łapa jak złoto :) Kiedyś zrobiłem kilka cykli na kreatynie, stakach pompujących itp ale słabo mnie to jakoś brało. Poznałem mój organizm i teraz ćwiczę z supli tylko na bezsmakowym białku ostrowii (po treningu zawsze banan zmiksowany z białeczkiem), w sumie rekreacyjnie bo nie zawsze jest czas by być systematycznym i jestem w miarę zadowolony, mam trochę masy i trochę rzeźby :) 176cm, 72kg w bicu 36cm. Dobrze jest pakować bez chemii, bo zdecydowanie dłużej się mięśnie trzymają.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Siłka

Postprzez enthuser 30 paź 2010, 18:26

Hongo z deka przypakował, teraz jest koksem, dawno na imprezie nie był i co go ludzie widzą to sie łapią za głowe :D

ogółem fajny temat, i już pierwszy post mnie rozjebał xD

sam chodze na siłke, 4miech już leci (pisze już bo szybko zleciało).

treningów nie łacze, robie każdą partie osobno. Nogi, Barki, Plecki, Łapki, Klata

na dysproporcje narzekam na nogi ... ale w drugą strone :D
2 lata karate, 3 lata teakwon-do i 6 lat woodzitsu daje swoje. Jak na suwnicy założe sobie 160kg to mi kiche gniecie xD

suplementacji nie stosowałem na razie (poza karnitynką 500 mały reduktor tłuszczu który i tak nic nie daje, nic na pompe)
po treningu zawsze przebiegam tez 4 kilosy na bieżni w 20 min

do tego starannie dobrana dieta : piwo, pizza, kebsy, fryty, tłuste polskie żarcie, każde żarcie i dużo :D

waga (znak zodiaku też) z jakieś 84kg wzrost 185cm a w bicu 35 (temat zainspirował mnie do pomiaru) ... a mówią że życie zaczyna się po 50-tce
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 29 gru 2010, 21:33

Mam jeszcze pytanie ?
Wam też się wydaje, że jesteście mali, nawet jak wszyscy mówią, że jesteś duży ?
Czy tylko ja mam taki manie mniejszości :D ?

2 lata karate, 3 lata teakwon-do i 6 lat woodzitsu daje swoje. Jak na suwnicy założe sobie 160kg to mi kiche gniecie xD


Te sztuki walki to trochę słabo. Może i jest to dobre na jakiegoś kelnera, ale jak trafisz na kogoś kto chociaż trochę ogarnia, to pozamiatane. :) Suwnica to beznadziejna maszyna. Ćwiczyć na niej można cały dzień. Nie mam silnych nóg, a majtam na niej ponad 200 kg. Należy tak ćwiczyć, żeby suwnice opuszczać do konta prostego między łydkami, a udem. A niektórzy opuszczają aż do jaj i potem kontuzje i stół operacyjny na przepuklinę.
Już lepiej się trochę bardziej wysylić i zrobić przysiad ze sztangą. :) Na suwnicy dobrze się robi łydki.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez phantom 30 gru 2010, 12:39

http://en.wikipedia.org/wiki/Muscle_dysmorphia

Z tymi łydkami i suwnicą całkowita racja. Nawet 200 kg to stosunkowo niewiele. Dobry przysiad prawdę powie :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez TrancEye 30 gru 2010, 13:46

Ja od stycznia ruszam znow z tematem Czyli od poniedzialku juz :D W grudniu bylo opierdalanie sie, a teraz czas z tym skonczyc :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron