Matura

Szukam pomocy?
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Matura

Postprzez Święty 17 wrz 2010, 22:43

Obadaj film KIDS
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
Avatar użytkownika
Święty
 
Wiek: 42
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Re: Matura

Postprzez yaper 01 gru 2010, 15:29

Taka prawda, że nie ma się co napalać na wyszukany temat tylko wziąć coś łatwego, ładnie przygotować, oczarować komisję i spijać śmietanę z bezdennego pucharu ludzkiej pychy, który każdy (no prawie każdy) z nas posiada w meandrach swojego nieobliczalnego umysłu.

Wiem co mówię, sam miałem prostacki temat (śmiejcie się, ale nie pamiętam już jaki - kiedy to było!) - prezentację przygotowywałem 3! dni przed wystąpieniem i jako, że mam gadane i jak zacznę nawijkę to nie ma bata żebym spalił, zaliczyłem srogiego maxa i mogłem mieć tylko zaciesz patrząc jak inni się męczą.

Stara, wypróbowana prawda KaSS, nic nie ujmując Twojej ambicji, ale nie utrudniaj sobie życia, bo matura z polskiego jest do niczego nie potrzebna (chyba, że idziesz na kierunek humanistyczny, ale w tym temacie się nie orientuje - inżynierski to tylko matma, matma i trochę matmy do tego, na język angielski też patrzą).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Matura

Postprzez phantom 01 gru 2010, 19:28

yaper napisał(a):Stara, wypróbowana prawda KaSS, nic nie ujmując Twojej ambicji, ale nie utrudniaj sobie życia, bo matura z polskiego jest do niczego nie potrzebna

W dawnych czasach punktowali też polski na polibudzie, choć przyznaję, że z zawrotnym mnożnikiem x1 (przy górnej granicy punktów na poziomie ~2000 :D).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron