KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 20 wrz 2010, 18:44

Niedlugo stane sie posiadaczem konsoli XBOX360 Chcialem zapytac na jakie tytuly zwrocic szczegolna uwage?
Kupujac w promocji pada, otrzymalem Halo3 i Fable2
Na liscie zyczen znajduje sie Fifa 11, COD MW2, Tekken 6, NFS Shift, Fight Night 3

Planuje wziasc wersje Arcade (bo najtansza :P) i uzywac XBOX LIVE Wiem, ze od pazdziernika rusza ta usluga takze (w koncu) w naszym kraju I tez kilka pytan: czy nie ma problemu z konfiguracja, pingiem? i czy brak dysku mocno dyskwalifikuje gracza on-line, bo slyszalem ze jest on wrecz niezbedny?

Zapraszam do dyskusji i dzieki z gory za odpowiedzi!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Rez 21 wrz 2010, 10:47

Ogolnie sprawdz sobie wszystkie exlusivy z X360 np seria Gears of War, Forza.

Konfiguracja XBOX Live jest banalnie prosta poza tym znajdziesz na necie wiele pomocy, sprawdz szczegolnie to forum: http://www.psxextreme.info/index.php
Dysk jest w sumie pomocny, instalujesz na niego gry z dysku i mocne to przyspiesz odczyt danych plus nie ma halasu, nie wiem jakie sa roznice w cenie teraz ale mysle, ze warto doplacic do wersji z dyskiem.

Daj znac jak juz dorwiesz Fife to pocisniemy online :D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 21 wrz 2010, 13:22

Mysle, ze wezme jednak Arcade (mam troche ograniczone srodki), a dysk dokupie z czasem Bo z podlaczeniem zewnetrznego hdd chyba nie ma problemu?
To Gears of War mi sie spodobalo Forza to raczej cos ala Gran Turismo? Jesli tak to raczej wybiore Shifta z serii NFS Na poczatku styknie po 1 tytule z roznego gatunku
A na Fife jak najbardziej Gdzies w polowie pazdziernika bede gotowy do gry :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Rez 21 wrz 2010, 22:07

Alan Wake, Mass Effect. Co do Forzy to tak, tez nie przepadam Burnout rzadzi:) Jak lubisz serie Fallout to ostatnia czesc znacznie lepiej dziala na XBOX niz na PS3, przekonalem sie na wlasnej skorze...

Ja na razie czekam na nowy telewizorek, skonczy sie granie na 23 calowym monitorze....:)
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 28 wrz 2010, 14:56

Dobra Zakupilem Elite 120 gb w zestawie z Forza3, Alan Wake i Halo3 ODST za 999zl Mysle, ze bylo warto Szkoda, bo nie bylo dolaczonego kabla HDMI Wiec zakupilem juz osobno Efekt na 32 calach jest niesamowity (zwlaszcza przy Alanie Wakeu) Tam niedlugo sie odezwe do Ciebie Rez to pocisniemy na LIVEie ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Rez 01 paź 2010, 10:23

Fajny zestaw i dobra cena, ale skoro Elite to ten czarny model to dziwne ze nie bylo kabla hdmi... Ja swoja konsole kupilem w UK a bratu we Wroclawiu i kabelek by dolaczony.

Ja ostatnio na maksa zabiegany w pracy, ze nawet od zeszlej soboty nowego telewizora nie rozpakowalem:P

Zaraz sie po nowa Fife wybieram i trzeba grac:D Najlepsze jest to, ze europejska premiera jest dzisiaj a w Polsce juz od wtorku sprzedaja... Pozniej sie dziwia, ze nas traktuja jak zadupie jakies i Live'a nawet nie ma skoro nikt prostych regul odnosnie terminow sprzedazy nie chce przestrzegac:P
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 01 paź 2010, 12:58

No ja jeszcze chwila i tez sie wybiore do sklepu po najnowsza pilke kopana od EA Widzialem, ze w EuroRTVAGD jest chyba najtaniej, bo 179zl Wiec w miare jak na nowke na eXa (porownywalnie PES2011 kosztuje bodajze 209zl)

Ostatnio wciagnelo mnie HALO3 w trybie kampanii No i troche pogrywam w FORZA3 dla relaksu po pracy Alana Wakea zostawiam na weekend :D Brakuje mi jeszcze dobrej bijatyki, mysle o Tekkenie 6 Ale to w przyszlosci dokupie I na jakis czas starczy tych gier ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Rez 02 paź 2010, 14:45

Jakby co to szukaj mnie jako TRANCEREZ : )

wczoraj jak usiadlem do nowej Fify po 17 to skonczylem przed 4 rano... wciaga niesamowicie :D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Transi 02 paź 2010, 22:35

Ja grałem tylko w demko Fify i jest na prawdę eleganckie :)

Co do Halo - faktycznie świetna gra. Kampania może jakaś specjalnie fajna nie była, ale grało się bardzo przyjemnie (poza końcówką, która mnie irytowała) :) Multi wymiata :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 02 paź 2010, 23:38

Dobra, Fifa11 juz na pokladzie :D teraz tylko ogarne jeszcze LIVEa i bedzie git majonez :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez soczek 03 paź 2010, 10:34

Za 999 zł byś miał najnowszego Slima 250GB ;)

Temat dla mnie.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 03 paź 2010, 12:01

Slim nie wchodzil w gre, za malo dodatkow A dysk 120 w zupelnosci mi wystarcza
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Transi 03 paź 2010, 12:44

Ja mam 60GB i nie narzekam ;) A 1000zł za konsolę z trzema grami to wg. mnie świetna okazja :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 03 paź 2010, 20:47

Jesli chodzi o nowa Fife, to jedyna rzecza jaka mnie irytuje jest polski komentarz i brak angielskiego (co mnie mocno zdziwiło) Do wyboru sa jeszcze tylko czeski i bodajze rosyjski...
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Transi 03 paź 2010, 21:04

Ale po jakimś czasie pojawi się możliwość ściągnięcia angielskiego komentarza z Marketplace (a może już jest?) :) Ja tak zrobiłem z wersją 09 i od razu grało się przyjemniej :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 03 paź 2010, 21:52

o widzisz, dobrze wiedziec :D taka opcja mnie uratuje, Szpak z Szaranem sa niedowytrzymania
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez phantom 03 paź 2010, 22:06

A angielski, trzeba przyznać, jest bardzo dobry. Chyba że coś się zmieniło w stosunku do poprzedniej części. Tyler wymawia nazwiska kilkunastu piłkarzy z każdej drużyny EPL, często zna także imiona, z niższymi ligami też nie jest dużo gorzej. W Nottingham Forest znał Jamesa Percha, łącznie z imieniem (teraz gra w Newcastle). Ciekawe, jak długo trzeba będzie jeszcze czekać na podobny poziom w Pesie.

Co do polskiego komentarza, to zastanawia mnie, czyj to był pomysł, aby tłumaczyć kwestie angielskich komentatorów i korzystać z tamtejszych konstrukcji. Poza tym brak wyczucia językowego można zauważyć po kilku minutach.

"Piłka wychodzi na aut bramkowy. Zaczną od bramki."
"Będą egzekwowali piłkę z rzutu wolnego."
Vidić wymawiany na dwa sposoby - Widić i Widik :lol:

Angielski brzmi przy tym, jakby był prowadzony na żywo.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 05 paź 2010, 14:29

Jeszcze jedna rzecza, ktora wyprowadza mnie z rownowagi jesli chodzi o najnowsza odslone Fify, sa umiejetnosci pilkarzy Po zmianie formacji, czesc zawodnikow zachowuje swoja nominalna pozycje, ale traci czesc punktow Edycja pozycji nic nie daje (w PESie nie bylo z tym problemu po zedytowaniu) Dla mnie jest to mocno irytujace Typowy lewy pomocnik (posiadajacy zdolnosc grania na niemal kazdej pozycji w 2 linii) w formacji 4-4-2 ma overall 85, by w formacji 4-3-3 lub kazdej innej miec juz na przyklad tylko 75
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Rez 05 paź 2010, 20:08

hmm ale chyba wiekszego wplywu na jego umiejetnosci to nie ma, bo umiejetnosci zostaja takie same, czyli jego overall caly czas bedzie 85... chyba;)
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez TrancEye 05 paź 2010, 20:35

no wlasnie ma, kazda zmiana formacji, mimo utrzymania tej samej lub lekko przesunietej pozycji zawodnika, powoduje utrate jego maksymalnej wartosci (mimo, ze zawodnik jest nadal lewym pomocnikiem po zmianie formacji, traci kilka punktow, a edycja i przesuniecie go o kilka milimetrow nawet, nic nie daje)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości