Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez sector 13 lip 2010, 18:54

Zapewne, ale glupota tych hiszpanow jest nieskonczona.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kasper 13 lip 2010, 18:56

sector napisał(a):Zapewne, ale glupota tych hiszpanow jest nieskonczona.


Nazwałbym to fetą, vide zabawą ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Sport

Postprzez sector 13 lip 2010, 20:15

Chodzi mi o te ciagle zalosne wypowiedzi Inesty i Xaviego na temat Fabregasa.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez bAchoR 14 lip 2010, 5:37

Oni są mistrzami świata i są najlepsi w tym co robią, więc wybaczamy im takie incydenty, zwłaszcza iż to radość ze zdobycia RPA :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Stelmach 14 lip 2010, 14:44

Wygłupy i tyle. Nie wiem co Fabregas by robił w Barcelonie. Z jego aktualną formą przy Xavim, Inieście czy Busquets na pewno by grzał ławę. Póki co dobrze że sprzedano Henrego. Drewno z niego było straszne i niech zarabia kasę za oceanem, Ibrahimovic już gra lepiej a i może w nowym sezonie się odnajdzie, choć z drugiej strony jest trzecim najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie i "ekonomiczniej" byłoby zatrudnić kogoś tańszego w ataku.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez bAchoR 14 lip 2010, 15:22

Ibrahimovic to cienas (relatywnie do tego co zarabia) w mojej ocenie tego piłkarza. Ma błyski i potrafi jedną akcją wygrać mecz, ale ile on marnuje doskonałych sytuacji to nie sposób policzyć.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Hongo 14 lip 2010, 17:17

dla mnie żałosne jest czepianie się takich incydentów. Zawodnicy przeżywają wielką euforię, nie kazdemu jest dane zdobyc to trofeum, niejedni czekaja cala kariere na takie cos, jak np Puyol który młody nie jest, już pojawiają się plotki, że konczy z gra w reprezentacji i go w polsce nie zobaczymy. Do sędziego finału też nie mam zastrzeżeń, ogarniał całe spotkanie, a ideału nie ma, to tylko człowiek... Zastanawiał się ktoś kiedyś że takie zwody robione są na granicy równowagi i każde popchnięcie moze przewrocic, taka jest dzisiejsza piłka, a troche sprytu też musi być. ogólnie sranie w banie ekspertow ktorzy musza cos robic to szukaja detali zeby sie do czegos przypierdalac.
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: Sport

Postprzez sector 14 lip 2010, 18:22

bAchoR napisał(a):Oni są mistrzami świata i są najlepsi w tym co robią, więc wybaczamy im takie incydenty, zwłaszcza iż to radość ze zdobycia RPA :)

Czemu mowisz o sobie w liczbie mnogiej? :- d
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez bAchoR 14 lip 2010, 21:06

Czemu mowisz o sobie w liczbie mnogiej? :- d


Bo tylko popierdolce z Krakowa ;) czepiają się zachowań ludzi w takiej chwili i w takim czasie, więc pisze w imieniu ludzi takich jak ja, którzy nie strzelają z dupy na psiarni o takie pierdoły. 8-) :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez enthuser 15 lip 2010, 5:04

ja byłem osobiście za Holandią i powiem że sędzia miał wpływ na wynik bo bramka padła po kontrze gdzie nie uznano faulu dla Holendrów (gdzie ten akurat był) ale cóż zamiast leżeć i lamentować panowie mogli zapitalać pod swoją brame i mogło by być inaczej, tak samo jak czerwona kartka też wyciągnięta z pipki. Hiszpanie jednak okazali się lepsi i tyle zawsze lepiej to niż niemcy :D a ośmiornice ... usmażyć
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: Sport

Postprzez bAchoR 15 lip 2010, 9:38

Równie dobrze De Jong mógł dostać czerwoną za to wejście wyprostowaną nogą na Alonso i wtedy już całkiem mogło być po frytach dla Holendrów. Cała Holandia zawdzięcza Robbenowi swoją przegraną i będzie mu się to śniło po nocach latami :)

A i Webb sędziował elegancko przy tych napieciach i ostrzej grze w finale. Niejeden sędzia straciłby kontrole nad spotkaniem i zrobiłyby się prawdziwe dymy, bo mecz to nie był żaden. Najgorszy jaki widziałem na MŚ. Był najlepszym arbitrem w tych mistrzostwach.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Kubo 15 lip 2010, 9:57

Zgodze sie z Rafałem. Gdyby Robben wykorzystal swoje akcje to nikt by nie robil jakis zalow do sedziego. Brutalny mecz poprowadzony w poprawny sposob. Holendrzy zagrali bardzo slabo i tylko do siebie moga miec pretensje ;) Zero skladnych akcji, niedokladne podania, dalekie przerzuty bez jakiegokolwiek efektu.. Ot co ! BTW. Tak, kibicowalem Ornajes ;]
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 09 sie 2010, 18:26

Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 10 sie 2010, 22:02

Mówił, że tak zrobi, jeśli będą świrować z transferem Younga.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez sector 10 sie 2010, 22:26

A wyszlo, ze chcieli/chca sprzedac Milnera :/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 10 sie 2010, 23:09

Tak, z Millnerem to już wiadomo od dawna, ale były doniesienia, że jeżeli do tego dojdzie Young, to O'Neill może nie wytrzymać.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez sector 11 sie 2010, 9:47

Nie dziwie mu sie bo tak samo bylo rok temu jak zaszli bardzo wysoko i zdecydowali sie sprzedac swojego kapitana do City. W tym roku Milnerowi szlo dobrze i tez go chcieli sprzedac do City. Jak ta druzyna ma cos osiagnac jesli sprzedaja kazdego dobrego zawodnika, ktory ma dobry sezon. Wcale mu sie nie dziwie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez bAchoR 11 sie 2010, 10:11

Fedor przegrał pierwszą walke od 9 lat na zawodowych ringach MMA :O W sumie dosyć przypadkowo.

http://www.youtube.com/watch?v=AiafAacTW14

Mój idol przegrał przez duszenie trójkątne. Werdum po walce powiedział, że Fedor i tak jest najlepszy i że na 10 walko wygrałby może 2.

W walce rewanżowej Fedor zabije Werduma :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Kubo 11 sie 2010, 10:13

Martin jest dobrym trenerem, wiec szybko znajdzie prace ;) Jak pomysle o tym trenerze to przed oczami mam obraz tych jego slynnych dresikow :D

A Man Shity zamiast redukowac kadre do 25 zawodnikow to oni jeszcze kupuja xD Polowa druzyny bedzie dostepna za pol wartosci ceny rynkowej, wiec sporo klubow pewnie sie pokusi na wyprzedaz w Menczesterze ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez Stelmach 12 sie 2010, 9:49

Z Onet: "Fatalna seria Polaków trwa. W towarzyskim meczu rozgrywanym w Szczecinie Biało-Czerwoni przegrali z Kamerunem 0:3. Bohaterem meczu był strzelec dwóch bramek Samuel Eto'o. Podopieczni Smudy nie potrafią strzelić rywalom gola od czterech spotkań i 388 minut."

Ale popelina kochani :D Technika naszych upadłych orłów bez skrzydeł jest na poziomie średniowiecznego rzemieślnictwa, szybkość porównywalna do kulawego chodziarza w wyścigu z afrykańskim sprinterem, gra z ataku pozycyjnego, którą stoswało 90% drużyn na mistrzostwach w RPA odległym snem Franza Smudy. Taktyka polega na wybijaniu piłki daleko przed siebie (najlepiej w trybuny), przewracaniu się o piłkę, częstych rozmowach z sędzią i wymownej gestykulacji trenera. Z naszych skóro-kopów więcej potu i umiejętności wycisnąć się nie da, bo matka natura wybitnie poskąpiła nam piłkarskich wdzięków. Gramy na poziomie Wysp Owczych, Lichtensteinu, San Marino, Andory...myślę że z Azerbejdżanem, Islandią czy Gruzją mielibyśmy już spore problemy. Smuda jak dla mnie powinien podać się do dymisji po tym blamażu.

Aż strach pomyśleć co będzie za 2 lata na EURO - zostaniemy wyśmiani w Europie, a jak zagramy z takimi ekipami jak Niemcy czy Hiszpania czeka nas znów pamiętne 0:6 :D Na pewno Polakom kibicować nie będę i na żaden ich mecz nie pójdę. Miło za to patrzyło się na dryblingi i technikę Samuela E'To.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości