Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez badzio 29 mar 2009, 1:25

Juma napisał(a):defensor nie powinienen do bramki grac, bo nie o to w futbolu chodzi zeby sie cofac


Ze co?

Juma napisał(a):bramkarz celujacy w top 5 bramkarzy globu


:D Legenda Boruca napompowana przez polskich dziennikarzy jest jedną z najbardziej tragiko komicznych historii ostatnich czasów. Gdyby ktoś go chciał to by go kupił. Sam Boruc też na pewno zamieniłby śmieszny Celtic na jakiś mocny klub. Chociażby połowa klubów Premiership bez problemu mogłaby po niego sięgnąć gdyby tylko chciała. Problem w tym, że Borucowi po prostu brakuje skilla i to jest oczywiste. Tylko dziennikarzyny robią z niego króla bramki i wciskają w każdy mocniejszy europejski klub. Jakiś czas temu już o tym pisałem z jednym z userów, a dziś tylko kolejny raz się w tym utwierdziłem. Boruc i top5 globu :D Niezłe :D
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez rdk 29 mar 2009, 1:51

no badzio... ;) trudno zakwalifikować kogoś to jakiegokolwiek TOP ale Artur skilla ma, tylko jest strasznie dziwny i jakoś chyba nie do końca go wyorzystuje, wiesz co jak co, ale nie można odmówić mu że broni naprawdę dobrze [a raczej - bronił] nie mówię że to bóstwo, ale zdecydowanie na tle naszej reprezentacji zawsze był pozytywnym bohaterem, szkoda mi go jak cholera, ale tkai gadanie że jemu nie powinno sie zdarzyć - czy to buffon czy boruc, piłka by podskoczyła - kahn tez miał takiego kicksa kiedyś w LM i jakoś nie skreślili go za to, każdy ma jakieś wpadki,
dziś trudno nazwać to meczem piłki nożnej - to była kopanina jakaś na zasadzie "kto najkrócej będzie przy piłce" zresztą dla mnie wystarczy tylko kilka minut meczu i już wiem co jest... wystarczy że grają górne piłki [wszystkie!!!!] pomijając pomoc, albo zagrywają chore piłki pod sufit, zasada jest prosta - jak nasi zaczynają mecz i mają jednego napastnika który ma 170cm wzrostu i rzucają mu górne piłki żeby sobie coś ugrał to już widzę że pomysłu brak... a jak pomysłu brak to mamy taką kopaninę, szkoda mi Boruca, szkoda mi naszych - byli bezsilni... wierzę że coś jeszcze może ugrają
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Sport

Postprzez badzio 29 mar 2009, 2:16

Nie chodzi mi o to, że ma brak skilla, ale o to, że ma go za mało, żeby grać gdzieś wyżej niż śmieszny Celtic. Reprezentacji Polski teraz w ogóle nie biorę pod uwagę, bo tu faktycznie często się sprawdzał i wyróżnia się na tle pozostałych bramkarzy. Nie patrzę na niego przez pryzmat dzisiejszego meczu. Mecz z Irlandią tylko przy okazji przypomniał mi o tym, że grajek z niego jakiś wielki nie jest. Może umie grać w piłkę, ale na pewno nie na tyle, na ile promują go dziennikarzyny. Bo od Milanu, przez Barcę, i połowę klubów Premiership dzieli go długa droga.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez rdk 29 mar 2009, 2:18

badzio napisał(a):Nie chodzi mi o to, że ma brak skilla, ale o to, że ma go za mało, żeby grać gdzieś wyżej niż śmieszny Celtic. Reprezentacji Polski teraz w ogóle nie biorę pod uwagę, bo tu faktycznie często się sprawdzał i wyróżnia się na tle pozostałych bramkarzy. Nie patrzę na niego przez pryzmat dzisiejszego meczu. Mecz z Irlandią tylko przy okazji przypomniał mi o tym, że grajek z niego jakiś wielki nie jest. Może umie grać w piłkę, ale na pewno nie na tyle, na ile promują go dziennikarzyny. Bo od Milanu, przez Barcę, i połowę klubów Premiership dzieli go długa droga.
z tym zgodzić się już mogę :D idę spać - o 8 rano pobudka na F1 :D
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Sport

Postprzez Kubo 29 mar 2009, 9:12

Pilki nie powinno sie podawac do bramkarza w swiatlo bramki bo czasami sa takie niespodzianki ;) No to po takim wyniku juz widze mine Grzesia Laty, ktory ma w koncu dobry pretekst do wywalenia Leo :> Mecz ogladalem pi * drzwi wiec nie wypowiadam sie o stylu gry :P Borubar powinien troche odpoczac od reprezentacji

Co do F1. Bolidy sa dla mnie strasznie brzydkie w porownaniu z ostatnim sezonem. Czolowka niezle przetasowana, Ferrari umoczylo na maxa i po raz kolejny fuks Hama(ltona) ktory znalazl sie na pudle. Szkoda Kubiego bo juz mial prawie 2 miejsce...
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez rdk 29 mar 2009, 9:44

Kubo napisał(a):Bolidy sa dla mnie strasznie brzydkie w porownaniu z ostatnim sezonem.
function over fashion ;)
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Sport

Postprzez Juma 29 mar 2009, 10:41

badzio napisał(a):
Juma napisał(a):defensor nie powinienen do bramki grac, bo nie o to w futbolu chodzi zeby sie cofac


Ze co?



A to ze nie powinni defensorzy co chwile naparzac do Artura, tymbardziej w swiatlo bramki. Wiadomo ze byl pod presja non stop a mimo wszystko kazda akcje zaczynali od podania do niego. Zaraz przed kiksem 3-4 wybicia po podaniu przez defensorow byly slabe na maxa, prosto pod nogi pomocnikow irl. Imo niepotrzebnie grali do niego, a jesli sam sie slabo czul w bramce mogl poprosic o zmiane, Zaluska na pewno uniosl by ciezar gry.

Juma napisał(a):bramkarz celujacy w top 5 bramkarzy globu


:D Legenda Boruca napompowana przez polskich dziennikarzy jest jedną z najbardziej tragiko komicznych historii ostatnich czasów. Gdyby ktoś go chciał to by go kupił. Sam Boruc też na pewno zamieniłby śmieszny Celtic na jakiś mocny klub. Chociażby połowa klubów Premiership bez problemu mogłaby po niego sięgnąć gdyby tylko chciała. Problem w tym, że Borucowi po prostu brakuje skilla i to jest oczywiste. Tylko dziennikarzyny robią z niego króla bramki i wciskają w każdy mocniejszy europejski klub. Jakiś czas temu już o tym pisałem z jednym z userów, a dziś tylko kolejny raz się w tym utwierdziłem. Boruc i top5 globu :D Niezłe :D



Mysle ze sami z siebie go nie wpychaja do tych klubow. Teraz na pewno nie bedzie mial tyle propozycji ale po Euro gdzie bronil dobrze, po meczach Celticu w LM gdzie wygrali mecze z Man U, Milanem glownie dzieki postawie Artura propozycje sie posypaly. Wtedy jakoscia swych interwerncji trzymal ten najwyzszy swiatowy poziom.

Teraz trzyma poziom jedynie w prowokowaniu bulwarowek i kibicow the gers.

W Glasgow cokolwiek by nie zrobil bedzie legenda. Szkoda ze sie ogarnac nie moze i sportowa forma nie pokazuje jak potrafi bronic.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Sport

Postprzez badzio 29 mar 2009, 12:25

Juma napisał(a):po Euro gdzie bronil dobrze, po meczach Celticu w LM gdzie wygrali mecze z Man U, Milanem glownie dzieki postawie Artura propozycje sie posypaly.


Tak się posypały, że dalej tworzy legendę Glasgow ;] Nie oszukujmy się, gdyby ktoś z większych go chciał, to by go kupił.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez Gadu 29 mar 2009, 13:25

rdk napisał(a):
Kubo napisał(a):Bolidy sa dla mnie strasznie brzydkie w porownaniu z ostatnim sezonem.
function over fashion ;)

+ Vorsprung durch Technik (KERS)

A propos legend, to dzisiaj powróciła legenda Rossa Brawna jako genialnego stratega i menedżera, człowiek-orkiestra w światku F1 :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez JoseDiablo 29 mar 2009, 13:31

Panowie, przecież mamy ponoć "polską szkołę bramkarską" ;) więc nie będzie problemu z zastąpieniem Boruca przez innego grajka ;) A tak poważnie, to trudno w to uwierzyć, ale polscy piłkarze szybko potrafią ze statusu klubowej podpory nagle obniżyć loty, przykłady można mnożyć - teraz Boruc, a jak już jesteśmy przy bramkarzach to np. Kowalewski (niegdyś nie do zastąpienia w Spartaku Moskwa), wcześniej Dudek (w Feyenoordzie bronił kapitalnie, podobnie jak w pierwszym sezonie w The Reds), Kuszczak (już wydawało się, że niewiele brakuje, by wskoczyć do bramki United, a w tym momencie jest raczej trzecim bramkarzem), o zawodnikach z pola można by napisać elaborat, ale nie ma sensu ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Sport

Postprzez drevni 29 mar 2009, 22:33

sector napisał(a):
drevni napisał(a):Dlatego wolę ligę włoską i mój ukochany AC Milan :blowkiss: ;)


ja tam nie gustuje w starych dziadkach i nie lubie raczej spac na meczach zart ofc, dlatego my z chlopakami z forum wolimy Arsenal :shotdance:

Nie znasz się Sector :mrgreen: Może i rzeczywiście średnia wieku wychodzi w Milanie nieco wyższa niż u pozostałych, ale za to formę mają nieprzeciętną. Nie jeden małolat chciałby taką mieć ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez Kubo 30 mar 2009, 13:24

Milan gra ostatnio w kratke.. Potrafi wygrac z silna druzyna i przegrac albo zremisowac z najslabsza. TO nie ta sama druzyna co sprzed 2-3 lat czy tez dalej ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez drevni 03 kwi 2009, 20:45

Zwróć uwagę na liczbę (i wagę) kontuzjowanych... :(
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez JohnnyKnoxville 05 kwi 2009, 22:13

http://f1.wp.pl/kat,48594,oid,5273128,t ... pinie.html Dobre :D Ale faktycznie lało tam u nich jak by ktoś z konewką polewał :D Jaja w tej forule też są musze stierdzić :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Sport

Postprzez bAchoR 06 kwi 2009, 10:38

Ja nie przepadam za Borucem. Denerwują mnie jego zachowania, zbyt rozrywkowy tryb życia, plucie co 30 sekund na murawe boiska jakby miał psi ślinotok. Miał pare wielkich meczów, ale jeszcze więcej miał chyba tych słabych.

Dudek był dla mnie wzorem postawy sportowca i Borucowi ciągle daleko do niego.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez sector 06 kwi 2009, 12:13

Troche chyba przesadzasz Rafal. Wg mnie bramkarz powinien bronic, w (_o_) mam co robi w swoim wolnym czasie. Czy pije, czy pluje, czy bije, gwalci i rodzi dzieci. Wazne zeby dobrze spelnial swoja role a potem niech robi to co kazdy normalny czlowiek.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez bAchoR 06 kwi 2009, 17:29

Dla mnie sportowiec to nie tylko, ze zarabia na życie uprawiając sport. To także styl życia. :) Sportowców z prawdziwego zdarzenia jest bardzo, bardzo mało.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez phantom 06 kwi 2009, 20:46

bAchoR napisał(a):Dudek był dla mnie wzorem postawy sportowca i Borucowi ciągle daleko do niego.

Zwłaszcza kiedy siedział na chama w Liverpoolu dla $ i pobiegł do mediów, gdy Janas wziął Fabiańskiego w jego miejsce :P. A tak zupełnie na poważnie, to zgadzam się z tym, że takich sportowców z prawdziwego zdarzenia jest mało. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej reprezentują oni dyscypliny stosunkowo niszowe i niekomercyjne, przynajmniej w porównaniu do tych, gdzie kasa wali się drzwiami i oknami. Piłkarz, już choćby z poczucia pracowniczego obowiązku, powinien być cały czas na diecie. Wystarczy tylko rzut oka, by zobaczyć, że tak często nie jest. A o tych, którzy w sporcie zostawiają najwięcej zdrowia, poświęcenia i pasji, pamięta się najczęściej tylko raz na cztery lata, przy okazji igrzysk, względnie MŚ/ME.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Gadu 06 kwi 2009, 21:19

sector napisał(a):Wazne zeby dobrze spelnial swoja role a potem niech robi to co kazdy normalny czlowiek.

sector napisał(a):(...)pije, czy pluje, czy bije, gwalci i rodzi dzieci(...)


:D
Dobry przykład dajesz, Marcinie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez Infrared 07 kwi 2009, 4:41

bAchoR napisał(a):Ja nie przepadam za Borucem.

Ach jakiż to jest los jeszcze niedawno król Artur.. lekko się noga powinęła i już chuj.
A ja go lubie! Bo jest przystojny i zna 1000 bitów <3
Obrazek
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości