Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez phantom 08 gru 2011, 15:00

Stelmach, chcesz postawić stówę tylko na ten jeden mecz czy to część zakładu wielokrotnego?

Stelmach napisał(a):Barcelonie będzie ciężko, jak nigdy dotąd.

Jak nigdy dotąd? :)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 08 gru 2011, 15:21

Dziś phantom zmiana planów. Obstawiłem już na bwinie podwójną pulę na X i Real za 20 EUR - zakład jednorazowy. To chyba najbezpieczniejsze wyjście. Jutro z kolegą idziemy do Professional i stawiamy po 50 zł na każdy typ, a potem dzielimy się kasą. Kto przegra - kupuje wódkę na kolejny mecz :-) Tak mnie naszło na obstawianie, po tym jak wygrałem po walce Adamek-Kliczko.
phantom napisał(a):Jak nigdy dotąd? :)

Niezbyt mogę sobie przypomnieć kiedy obydwa zespoły grały tak dobrze i zarazem na tak wyrównanym poziomie ze wskazaniem na Real. Stąd Barca w Madrycie kłopotów nie uniknie. Żaden ze mnie fan Barcy, ot po prostu trzeźwo patrzę na możliwości jednych i drugich.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez phantom 08 gru 2011, 16:18

Chyba słusznie, bo wydaje mi się, że to jest jeden z tych meczów, w których może zdarzyć się wszystko (wiem, banał), a łatwiej jest zarobić zakładem wielokrotnym na pewniakach (np. ostatnia kolejka EPL - cała czołówka poza Liverpoolem wygrała bez straty bramki).

Osobiście czekam, aż STS otworzy obsługę internetową, bo w przypadku wszystkich innych buków online są na razie problemy z podatkiem.

A odnośnie tego cytatu, to chodziło mi o to, że Barcy było trudniej z Realem za czasów Di Stefano czy choćby całkiem 'niedawno' - Zidane'a, ale nie sprawdzałem wyników.

Jakiś komentarz wczorajszych wydarzeń w LM? Wystarczyły 3 miesiące i z 13:3 po meczach Manchesteru z Londynem (kolejka, w której Arsenal przegrał z United, a City wygrało na wyjeździe 5:1 ze Spurs) zrobiło się 0:2 w kwalifikacjach do fazy pucharowej.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 08 gru 2011, 17:10

Masz phantom absolutną rację. To od początku lat 2000, do Realu przypięto etykietkę "Galacticos", a w składzie grały takie gwiazdy jak Raul, Zidane, Figo, R. Carlos, Morientes, Hierro czy potem D. Beckham u szczytu formy. Raul też liczbą bramek dla Realu pobił legendę Di Stefano. Dziś nawet "na papierze" Realowi do takiego składu bardzo daleko.
Tu The Best Of Gran Derbi - gole wspomnianych postaci: http://www.youtube.com/watch?v=Q4QbEoLmbcM

LM i drużyny z Anglii? Mam szczery ubaw z MU - nie pamiętam i szczerze się zastanawiam, który zespół w historii w tak krótkim czasie stracił aż tak wiele i roztrwonił majątek - co by nie mówić finalisty LM. I żal głównie LM, bo wielki dług klubu nie będzie miał "zasilania" w postaci pieniędzy z LM, co powinno spowodować wyprzedaż, być może i sprzedaż całego klubu (jest notowany na GPW). Trzeba w porę zwolnić tego dziadka Fergusona, bo więcej już nie ma szans osiągnąć.
Co do MC, to niestety nie da się grać tym samym składem co 3 dni, klub powinien zainwestować w II jedenastkę dublerów na ligę i LM. O ile jeszcze w kraju trafia się na słabeuszy, to w LM już takich nie ma, a gra na pełnych obrotach 3 razy w tygodniu to nadludzki wysiłek.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez phantom 08 gru 2011, 19:53

Stelmach napisał(a):jest notowany na GPW

A dokładnie na LSE, choć mieli jeszcze wejść na giełdę w Singapurze, ale to chyba jak na razie nie doszło do skutku. Jeżeli chodzi o porażkę United, to może trudno w to uwierzyć, ale w tym przypadku mogła być to naprawdę kwestia jednego, może dwóch zawodników. Z Cleverleyem i Andersonem ten zespół wyglądał zdecydowanie inaczej. Środek pomocy jest dziś bardzo ważny, chyba że potrafi się bronić i grać z kontry jak Napoli z City. Kibice MU wiedzieli już o tym przed sezonem, ale ani Sneijder, ani Nasri nie trafili w końcu na Old Trafford, a Fletcher, Carrick czy nawet Giggs nie mogą już raczej sprostać wymaganiom, jakie nowoczesny futbol stawia właśnie zawodnikom środka pola. Ferguson postanowił zaryzykować grą młodymi piłkarzami, tak jak zmuszony był to robić przez ostatnich kilka lat Wenger, i od razu poczuł tego konsekwencje.

Co do City, to wydaje mi się, że akurat oni mają szeroką kadrę jak mało który zespół z Premier League. Poza bramkarzem, który nie potrzebuje odpoczynku (choć Pantilimon też dobrze grał w CC z Arsenalem), mogliby grać przecież tak:
Zabaleta / Richards - Kompany / KToure - Lescott / Savic - Clichy / Kolarov
De Jong / Barry - YToure / Hargreaves
Johnson / Milner - Silva - Nasri / Aguero
Balotelli / Dzeko / niepokorny

Silva nie ma zmiennika, ale wystarczy nieznaczna rotacja ustawienia i każdy piłkarz może regularnie odpoczywać przed ważnym meczem. Zresztą drugi skład City udowodnił już, że radzi sobie świetnie w lidze bez gwiazd (np. Johnson wchodził z ławki i zaliczał bramkę i asystę w ~20 min). Poza tym mają jeszcze Onuhę, który zbierał dobre recenzje na wypożyczeniu w Sunderlandzie, Bridge'a, a środkowi obrońcy tak na dobrą sprawę mogą grać praktycznie we wszystkich meczach. Arsenal ze słabszym składem zapewnił sobie awans już w poprzedniej kolejce. I o ile można się jeszcze zgodzić, że mieli słabszych przeciwników w grupie, to na pewno jeszcze 2-3 miesiące temu nikt nie zazdrościł im takiego zamieszania w drużynie.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Juma 11 gru 2011, 0:02

Lukaszu, czy moglbys zanalizowac nam spotkanie Realu z Barcelona ? wklei takze skany kuponow z sts ;] wszyscy mamy nadzieje ze solidna podstawa z nich wyszla, bo system premiowy wiemy jaki jest - raz jest a raz go nie ma.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Sport

Postprzez phantom 26 lut 2012, 16:40

Derby Londynu jak zwykle wzorcowe.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez sector 27 lut 2012, 20:34

phantom napisał(a):Derby Londynu jak zwykle wzorcowe.

E tam, za mało komercyjne... :twisted:

Rewelacyjna wygrana kanonierów :squee: :squee:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 01 kwi 2012, 12:09

Akcent sportowo-"muzyczny":

http://yfrog.com/nx7ojltj

:)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez sector 01 kwi 2012, 20:27

Tez widzialem kiedys Robina w towarzystwie Tiesto. Moze znaja sie troche dluzej? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez PaulCane 02 kwi 2012, 14:16

Może RvP chcę zagrać z Tiestem Back 2 Back, ale Tijs cham mu nie pozwala? :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Sport

Postprzez p3ps1 07 maja 2012, 16:46

Nasze serca bija za Śląsk
Słyszy cała Polska
Ze jesteśmy z drużyną swą
Żyjemy dla Śląska

Udało się kurcze pióro motyla noga... Trzeba liczyć ze solorz wyłoży trochę grosza na transfery :P

Mistrz.. Mistrz.. WKS :D
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron