Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez Matvel 01 mar 2009, 15:02

Wczoraj "wilekie" derby przyćmił powrót Franka.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sport

Postprzez Juma 01 mar 2009, 19:06

3-2 dla Lecha i lider zostaje w Poznaniu. Swietny mecz Stilica, troszke obrona Lecha zawodzila.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Sport

Postprzez rdk 02 mar 2009, 13:11

no i Barca przegrała 3:4 z Atletico :(
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Sport

Postprzez bAchoR 03 mar 2009, 12:45

Michael Jordan ponownie wraca na parkiet :D o/ Chicago Bulls.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez badzio 03 mar 2009, 15:09

Z mopem czy grać?
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez bAchoR 03 mar 2009, 18:50

Będzie grał w Chicago Bulls w następnym sezonie :) o/ przypomni sobie stare lata :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez indecentnoise 03 mar 2009, 19:14

Ostatni streak MJ'a w Wizards to byla katastrofa. Obstawiam ze podobnie jak nie gorzej bedzie tym razem.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Sport

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 mar 2009, 21:39

to potwierdzone ?? lubie MJ'a ale chyba tym razem powinien skupic sie na grze w golfa z Larrym Birdem :P,
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Sport

Postprzez phantom 07 mar 2009, 16:47

bAchoR napisał(a):Michael Jordan ponownie wraca na parkiet o/ Chicago Bulls.

Skąd te rewelacje? :twisted: Do prima aprilis jeszcze trochę zostało, a przypominam, że Jordan to rocznik '63, dokładnie 17 luty, a więc fizycznie sprawa jest praktycznie niemożliwa. Co do gry w Wizards, to IMO nie było wcale tak źle, zważając na jego wiek.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez yaper 07 mar 2009, 20:13

MEGA SENSACJA! Szykuje się niesamowity transfer do Arsenalu Londyn!

Więcej tutaj: http://img147.imagevenue.com/img.php?im ... 535lo.jpeg
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Sport

Postprzez Rapture 08 mar 2009, 16:42

yaper napisał(a):MEGA SENSACJA! Szykuje się niesamowity transfer do Arsenalu Londyn!

Więcej tutaj: http://img147.imagevenue.com/img.php?im ... 535lo.jpeg

Ja bym wolal transfer do mnie do pokoju ;) :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Sport

Postprzez sector 08 mar 2009, 17:20

widze ze transfer prosto z zoo :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kubo 22 mar 2009, 15:45

Justyna Kowalczyk :happywave: 2 zlote medale i krysztalowa kula :!: szacunek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez yaper 23 mar 2009, 10:54

Kubo napisał(a):Justyna Kowalczyk :happywave: 2 zlote medale i krysztalowa kula :!: szacunek


No to chyba już wiemy, kto na 99% zostanie sportowcem roku 2009, jeszcze Kubica ma szanse, ale zobaczymy, jak będzie sprawował się jego bolid w nadchodzącym sezonie. Australia już za 5 dni! Yeah!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Sport

Postprzez Gadu 28 mar 2009, 14:37

Po dzisiejszych kwalifikacjach do GP Australii widać, że zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Takich przetasowań nie było od lat. Nowicjusze w stawce, a tak naprawdę starzy wyjadacze z Brawn GP, ostro namieszali w czołówce. Red Bull zaskoczył, podobnie Williams i Toyota. Ciekawe, czy to rzeczywiście zasługa tych podwójnych dyfuzorów, o których wspominali Borowczyk i Sokół? Gdzieś tam pomiędzy nimi świetnie spisał się Kubica jadąc bez KERS (4.), a Heidfeld, który chce być liderem BMW zaledwie jedenasty, i to z zamontowanym KERS. Tabela praktycznie odwrócona do góry nogami w porównaniu z tym, do czego się przyzwyczailiśmy w sezonie 2008, Ferrari ledwo w pierwszej dziesiątce, McLareny i Renault daleko, status quo zachował tylko Force India. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez JoseDiablo 28 mar 2009, 21:06

dzisiejszy mecz zmiażdżył moją psychikę - dawno takiej paranoi nie oglądałem z Borubarem w roli głównej
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 39
Skąd: Krk

Re: Sport

Postprzez drevni 28 mar 2009, 21:12

Dlatego wolę ligę włoską i mój ukochany AC Milan :blowkiss: ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez Juma 28 mar 2009, 23:19

Artur to legenda w Glasgow i co jak co, bylem po jego stronie, ale dzis moje zaufanie zostalo grubo nadszarpniete. Pomino to ze defensor nie powinienen do bramki grac, bo nie o to w futbolu chodzi zeby sie cofac, ale bramkarz celujacy w top 5 bramkarzy globu nie powinien strzelac takich baboli.

Ciekawe jak poradzi sobie w derby Glasgow juz za pare tygodni na IBROX ;/
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Sport

Postprzez sector 28 mar 2009, 23:25

drevni napisał(a):Dlatego wolę ligę włoską i mój ukochany AC Milan :blowkiss: ;)


ja tam nie gustuje w starych dziadkach i nie lubie raczej spac na meczach zart ofc, dlatego my z chlopakami z forum wolimy Arsenal :shotdance:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Taurus 29 mar 2009, 0:23

Dzisiaj ładnie umoczyli. Wstyd jak c**j z taką wioską jak Irlandia północna umoczyć.
Piłkarsko mecz z obu stron tragiczny. Graliśmy bardzo słabo w każdej formacji. Futrowała nam w tym Irlandia tylko, że my byliśmy bardziej gościnni i podarowaliśmy jej 2 brameczki za darmo.
kibicowska strona: Nasi coś tam próbowali krzyczeć ale ogólnie średnio słyszalni. Irl. pół. jak to na wyspach: dno i pięć metrów mułu... 90% stadionu (jeśli tą archaiczną budowlę można tak nazwać - to był raczej pół-stadion :lol: ) wypełniona totalnym buractwem, gwizdy przez większość meczu i spuszczanie sie z radość nawet po przerwaniu naszej akcji przez ich skórokopoów. Żal :roll:
O sążnym gwizdaniu na hymnie nie wspominając... już cała Europa sie pod tym względem kultury nauczył a tam jeszcze średniowiecze... Ogólnie mam nadzieję że więcej razy w eliminacjach nie trafimy na takie zadupia... a na koniec kilka dobrych żartów:

Benhakker: "...będziemy walczyć o drugie miejsce w grupie..." wody! :shock: :shock: To dajcie poprowadzić repre komukolwiek innemu jeśli on chce walczyć o drugie miejsce...

I mistrz tygodnia: trener tej całej irlandii : "...zagraliśmy fantastycznie..." noż k***a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości