Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez PaulCane 29 lis 2010, 14:34

bić gejuhów! 2:0 barca, bym obsatwił dla realu, ale tam jest C. Ronaldo :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Sport

Postprzez Matvel 29 lis 2010, 22:18

Ja stawiam na 2:2, ale jak wygra Real się mocno nie zdziwię.


Do dupy z takim meczem do jednej bramki.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sport

Postprzez sector 29 lis 2010, 22:24

Mowiles Matvel o geniuszu Murinho?

Meczu nie ogladam, ale widze, ze Barcelona leje ich jak w kacza dupe :/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez newb 29 lis 2010, 22:24

Obrazek

Obrazek

hala madryt
Avatar użytkownika
newb
 

Re: Sport

Postprzez Stelmach 29 lis 2010, 22:30

Nokaut Barcy! Villa maravila - czyli cudowny Villa !!! 20/10 :D Jest już 4:0 :) Villa, Messi, Iniesta i Xavi dokonują rzeczy niemożliwych. Szalejący na skrzydle Pedro sieje spustoszenie w obronie Realu. Taki wynik, a do końca zostaje 30 minut i jak dobrze pójdzie to Real dostanie jeszcze większe baty.
Bardzo podoba mi się Sergio Busquets, który tak przykrył Ozila i Di Marię, że ten pierwszy już grzeje ławę, a Argentyńczyk nie ma w ogóle dokładnych podań. Ronaldo, który ma świetny sezon kompletnie niewidoczny, a na czarodziejskie zwody obrona Barcy ani mysli się nabrać. Nie wiem po co gra Benzema - najsłabszy na boisku, a poziomem prezentuje się niewiele lepiej od polskiej I ligi.

Koncertowe widowisko, piękno techniki i zespołowego ducha! MIło się patrzy na tysiące podań Barcy którymi rozklepuje rywali. Szczerze to liczyłem na więcej od Realu bo Murinho już dwa razy pokonał Guardiolę z Chelseą i Interem; widać i na niego są sposoby. Polecam każdemu tak fantastyczne widowisko! Dziś Real na pewno juz przegra, ale i tak w sezonie prezentuje się doskonale i dla mnie to wielki zespół.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Matvel 29 lis 2010, 22:37

sector napisał(a):Mowiles Matvel o geniuszu Murinho?


I tak uważam, że Real będzie mistrzem. Dziś po prostu mecz mu/piłkarzom nie wyszedł.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sport

Postprzez Stelmach 29 lis 2010, 23:06

sector napisał(a):Meczu nie ogladam, ale widze, ze Barcelona leje ich jak w kacza dupe :/


Żałuj, bo tak koncertującej Barcelony w ilości 11 zawodników to dawno świat nie widział! Messi tym razem nic nie ukuł, ale pokazał mistrzowskie rozegranie w środku pola.

Matvel napisał(a):I tak uważam, że Real będzie mistrzem. Dziś po prostu mecz mu/piłkarzom nie wyszedł.


Kto będzie mistrzem to pewno zadecydują Gran Derbi w Madrycie na wiosnę; a z tym że mecz Królewskim nie wyszedł to całkowicie się zgadzam. Przegrali na pewno zbyt wysoko choć 5:0 ma swoją wymowę i niesmak pozostał. Murinho ma o czym myśleć...
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Stelmach 30 lis 2010, 9:55

Z Wp.pl:

"Wciąż nie milkną echa niesamowitego zwycięstwa Barcelony nad Realem Madryt w sto sześćdziesiątych pierwszych Gran Derbi. Jak wyliczyli statystycy, podopieczni Pepa Guardioli wymienili w czasie 90 minut prawie 700 (!) podań, z czego aż 89% z nich było celnych."

"Piłkarze "Dumy Katalonii" wymienili między sobą 684 podania, z czego aż 89% procent było celnych. Sam Xavi miał ich na koncie aż 110, choć nie pozostał na murawie do końcowego gwizdka. Dla porównania, "Królewscy" podawali sobie piłkę "zaledwie" 331 razy a ich skuteczność wynosiła w tym elemencie gry 74%."

I właśnie za świetną zespołową grę "z klepki" Barcę lubię najbardziej ;-) Imponująca statystyka.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 30 lis 2010, 11:34

Poogladaj troche ligi Angielskiej Stelmach...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kubo 30 lis 2010, 11:47

Ja tam az tak podniecac sie nie bede ale fakt faktem zniszczyli i przeorali real w kazda strone. Widac ze gra sprawiala im wielka radosc i frajde, kazde podanie dopieszczone, nie dosc ze efektowne to i efektywne :) Naprawde az milo sie ogladalo pomimo tego, ze w moim sercu jest tylko Arsenal :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez Stelmach 30 lis 2010, 14:12

sector napisał(a):Poogladaj troche ligi Angielskiej Stelmach...


A Ty hiszpańskiej :D Wolę Włochów i Hiszpanów, choćby za takie mecze jak wczoraj. Sympatii kibicowskich takich jak Wy nie mam, doceniam jakość, technikę, kulturę gry i indywidualności, a że u Barcy i Realu takich pod dostatkiem to i miło się patrzy. W angielskiej lidze poza wyjątkami od czasu do czasu takich niestety brak. Starcia Chelsea z MU czy Arsenalem nie wywołują w całej Europie takich emocji jak Barca-Real czy Milan-Inter, a to o czymś świadczy...
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 30 lis 2010, 14:53

Stelmach napisał(a):Starcia Chelsea z MU czy Arsenalem nie wywołują w całej Europie takich emocji jak Barca-Real czy Milan-Inter, a to o czymś świadczy...

O komercji? ;) Czy moze o pieniadzach? Bo nie widze, zeby Angielskie druzyny posiadaly gorsza technike niz te dwie hiszpanskie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 30 lis 2010, 16:06

O pieniądzach też nie, bo tych w EPL na pewno nie jest mniej niż u klubów z wymienianych derbów. To raczej wina dziennikarzy, którzy nie zdają sobie sprawy z wagi meczów Man United - Liverpool, Man United - Man City, Chelsea - Arsenal (choć dla Arsenalu ważniejszy jest nawet mecz z Tottenhamem); tego, że Chelsea stosunkowo krótko jest klubem światowej klasy, a Tottenham wciąż do takiego miana aspiruje (podobnie City); i choćby tego, że mecz Man United i Liverpool to nie derby. OK, Real i Barca to też kluby z innych miast, ale uwarunkowania kulturowe / historyczne i tradycja wpłynęły na rangę tego spotkania.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 26 gru 2010, 13:04

Jak tam Sector nastroje przed poniedziałkiem? Arsenal gra z Chelsea ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 27 gru 2010, 15:10

Nastroj to ja mam taki, ze nie wiem gdzie bede mogl ogladnac mecz, bo w domu mnie nie ma, z netem ciezko, a na mecz w tv u dziadkow to nie ma co liczyc :P

Nie spodziewam sie cudow, ale mam nadzieje, jak zwykle na dobry wynik :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 27 gru 2010, 17:11

W tym sezonie mecze w czołówce jak na razie nie zachwycały. Każda ze stron boi się stracić pierwsza bramkę i w rezultacie były takie wyniki jak City - Chelsea 0:0, City - Man United 0:0, Man United - Arsenal 1:0. City dostało trzy gole od Arsenalu, ale grali przecież w 10 od pierwszych minut. Najefektowniej prezentował się mecz Liverpoolu z United (2:3), ale jak już dobrze wiadomo, tych pierwszych jeszcze przez jakiś czas nie będziemy włączać do 'big four', które zresztą samo staje się coraz mniej aktualne. Przy okazji warto właśnie podkreślić formę innych zespołów EPL w tym sezonie, a głównie - Boltonu i Sunderlandu. Black Cats ostatnio dość wyraźnie przegrali co prawda z United, ale grali przecież bez Cattermole'a i Mensaha, którzy stanowią o sile defensywy tego zespołu, i wypożyczonego z Manchesteru Welbecka.

Acha, zapomniałbym o derbach północnego Londynu. Oby dzisiaj były podobne zwroty akcji, jak w meczu Arsenalu z Tottenhamem. Tylko tym razem, mam nadzieję, na korzyść zespołu Wengera.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 27 gru 2010, 22:50

No muszę przyznać że Arsenal rozjechał Chelsea jak chciał. Świetna forma Walcotta, niezła Fabregasa (choć z taką grą to wątpię, że wygryzie kogokolwiek ze składu Barcy), zespołowa Van Persiego. W Chelsea grają same trupy, jedynie Malouda w pierwszej połówce mi się podobał, Drogba się stara i gra jak zwykle bardzo siłowo, Lampard ładnie się przewraca w okolicach "11" :-) co chyba od dawna potrafi najlepiej bo żaden z niego reżyser gry... Mecz momentami przypomina bicie leżącego. Żal jedynie że Fabiański dał d....przy stracie bramki.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 27 gru 2010, 22:55

No kurwa! Dlugo na to czekalem, ale wreszcie sie doczekalem dobrego wyniku z Chelsea!
Chelsea to dobry zespol, ale odeszlo z niego ostatnio troche starcow i nie ma lawki takiej jak kiedys. Poczatek sezonu ruchali kazdego a teraz kazdy rucha Chelsea. Fabregas ladnie, z poczatku nic a nagle gol i 2 asysty :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kubo 28 gru 2010, 8:36

W koncu mamy zwyciestwo nad Chelsea :) Mocno cieszy dobra forma Nasriego w ostatnich meczach, Theo pokazal klase no i obrona nie zagrala tak tragicznie :P Chelsea podobnie jak rok temu puchnie w grudniu i ciekawi mnie ile ich kryzys jeszcze potrwa... bo Carlo jest chyba na dobrej drodze do wylotu z lawki trenerskiej. Gunners !!
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez phantom 28 gru 2010, 14:10

Zwolnienie Ancelottiego byłoby tak samo kuriozalne jak dwie wcześniejsze decyzje dotyczące trenerów innych klubów EPL, czyli
1) wyrzucenie Hughtona i zatrudnienie Pardewa, który nie mógł sobie poradzić w League One,
2) zwolnienie Big Sama, którego zastąpił gość bez doświadczenia menedżerskiego.

Obecna forma Chelsea to wina złej polityki transferowej i zwolnienia Wilkinsa. Ancelottiemu można zarzucać brak zaufania do młodych graczy, przez co sam komplikuje swoją sytuację (z Sunderlandem wolał postawić bocznego obrońcę na środku obrony). Transfery to chyba już bardziej zewnętrzna sprawa - szefowie Chelsea niedawno ogłosili, że klub ma zacząć przynosić zyski i sam na siebie zarabiać. Z drugiej strony - na Ramiresa nie szczędzili.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron