Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez Boguś 17 gru 2008, 22:40

Lech Poznań po zwyciestwie 1:0 nad Feyenoordem Rotterdam awansowal do 1/16 Pucharu Uefa o/ Brawo :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Sport

Postprzez Transi 17 gru 2008, 22:42

Piękny mecz, a końcówka tak nerwowa że masakra :O Zasłużone zwycięstwo! Brawo Lechici!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Sport

Postprzez Gadu 18 gru 2008, 0:01

Kubo napisał(a):Gadu.. Eduardo gral do pierwszej polowy i zaliczyl slupek :> Moze Boss nie chce go przemeczac na razie wiec gra po jednej polowie :)

Zdjął go ze względu na lekkie naciągnięcie ścięgna. Wiadomo, że od razu nie będzie grał całych meczów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez Kubo 18 gru 2008, 10:39

Po meczu jak przeczytalem na kanonierach to tez wiedzialem :P

Arsenal Londyn - Liverpool FC | 21.12.2008 - Emirates Stadium; godz. 17:00
Bardzo wazny mecz tego sezonu. Jak na razie obie druzyny wygraly z Man U i Chelsea, wiec trudno wylowic takiego zdecydowanego faworyta. Powiem jedno.. Armaty do boju !!
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 18 gru 2008, 11:41

niech mnie kule bija! Mam nadizje ze i tym razem nie damy dupy i dojedziemy koleszkow z anfield :P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 11:42

Mysle, ze Liverpool wygra ^^ :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Sport

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 14:24

Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Chelsea Londyn - Juventus Turyn
Villarreal CF - Panathinaikos Ateny
Sporting Lizbona - Bayern Monachium
Atletico Madryt - FC Porto
Olympique Lyon - FC Barcelona
Real Madryt - Liverpool FC
Arsenal Londyn - AS Roma
Inter Mediolan - Manchester United

Cieszy mnie fakt ze Arsenal gra z Roma :) Mamy spore szanse.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez Boguś 19 gru 2008, 15:07

Puchar UEFA:

PSG - VfL Wolfsburg
FC Kopenhaga - Manchester City
NEC Nijmegen - HSV Hamburg
Sampdoria Genua - Metalist Charków
Braga - Standard Liege
Aston Villa - CSKA Moskwa
Lech Poznań - Udinese
Olympiakos Pireus- St. Etienne

Pary III rundy P. UEFA (3. miejsce w grupie Ligi Mistrzów - 2. miejsce w grupie P. UEFA)

Werder Brema - AC Milan
Bordeaux - Galatasaray Stambuł
Dynamo Kijów - Valencia
Zenit St. Petersburg - VfB Stuttgart
Marsylia - Twente
Szachtar Donieck - Tottenham Hotspur
Aalborg - Deportivo La Coruna
Fiorentina - Ajax

Jak Lech wygra to pozniej albo Zenit St. Petersburg albo VfB Stuttgart
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Sport

Postprzez Gadu 19 gru 2008, 20:39

Przeczuwałem włoskie drużyny jako rywali Arsenalu i Lecha (co do Kolejorza w grę wchodził jeszcze ManCity), no i oto mamy..
Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez yaper 21 gru 2008, 2:32

To Udine nie takie złe dla Kolejorza, tylko czy po przerwie zimowej będą nadal w tak dobrej formie jak byli jesienią. Liczę, że tak i godnie będą reprezentować polską piłkę w Europie. Jestem jak cholera głodny sukcesu polskiego footballu!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Sport

Postprzez Gadu 28 gru 2008, 14:57

Obrazek
Avatar użytkownika
Gadu
 
Wiek: 39
Skąd: stąd i zowąd

Re: Sport

Postprzez Taurus 29 gru 2008, 15:21

A to teraz taki mały wątek kibcowski.... :D

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Gdzie ... omosc.html

:lol: :lol: :lol:
Ale beka. Gościu zestawił najlepszych kibiców... chyba z kosmosu. Jak dla mnie tekst zasługujący na nagrodę "debilizm roku" . Naljepsza atmosfera na stadionach w anglii :stupidme: Taaa a najbogatszym państwem na świecie jest Bangladesz :lol:
Dla wyjaśnienia: anglia to jak ktoś ładnie ujął w komentarzach państewko kibicowsko dawno wymarłe. Ultrasów czy oprawy to oni mogą na zdjęciach z Polski sobie pooglądać :lol: W 100 nie powinno być ani jednego klubu stamtąd ale gościu ostro ciśnie..
Wiem, że to tekst jakiegoś kolejnego przygłupiego angola i nie powinno sie go nawet doczytać do końca ale nie mogłem sobie odmówić tej szydery. :lol: :lol: :lol:

ten dail mail to większy szmatławiec od Faktu :mrgreen:
Ciekawe tylko czy oni w to naprawdę (sic!) wierzą czy tylko tak dla picu piszą sobie...
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 30 gru 2008, 0:14

Taurus napisał(a):Dla wyjaśnienia: anglia to jak ktoś ładnie ujął w komentarzach państewko kibicowsko dawno wymarłe


Przesadziles chyba z tz swoja szydera Panie kolego :)

Pomijajac fakt o tym ze Dialy Mail to szmatlawiec, to jednak cos w tym jest ze Anfield Road posiada bardzo dobra czy jak tutaj jest opisane 'najlepsza' atmosfere (w angli, bo na swiecie nie wiem). Nie raz sami pilkarze wypowiadali sie na ten temat. Pamietam swego czasu jak Henry mowil ze dla niego liczy sie tak naprawde tylko jedna druzyna w Angli (Arsenal) ale bardzo lubi Liverpool i Anfield Road, wlasnie ze wzgledu na atmosfere i to co sie tam dzieje. Wiec nie jest to napewno tak sobie wyssane z palca.

Anglie uwazasz za pansewko kibickowsko wymarle? Raczej sie mylisz bo cala Angli zyje meczami. Widac ze kochaja sport, nie to co w PL. Stwierdzam tak na podstawie tego czego doswiedczylem w PL i ciagle doswiadczam w UK. Tutaj naprawde widac ze ludzie zyja Premiership i pilka nozna.

Reszta Top'u to zart :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez badzio 30 gru 2008, 11:05

Jedna trybuna na Anfield daje rade, a reszta to pajace z gazetami i hamburgerami. Zresztą jak cała Anglia. Na wyspach obecnie najciekawiej dzieje się chyba w Cardiff i Portsmouth.

Poza tym takie miejsca jak Grecja, Turcja, całe bałkany, Włochy, CAłA AMERYKA POłUDNIOWA, nawet Japonia, zjadają tą śmieszną Anglię jednym kęsem, jeśli chodzi o oprawy, doping i ogólną atmosferę. A Boca gdzieś tam w drugiej dwudziestce to już w ogóle żenada.

Ogółem żart.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez badzio 30 gru 2008, 11:14

Właśnie zauważyłem Barcelonę na drugim. hhAHAHHA Nie no żart ewidentny. Barcelona gdzie na każdym meczu jest ponad 50tys. ludzi daje się przekrzyczeć Wiśle i dali ją na drugie... Niezły debil to zestawiał :D
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Sport

Postprzez bAchoR 25 sty 2009, 14:23

Wczoraj Fedor wygrał przez TKO z Arlovskim. Była to walka wszechczasów. 2 największych kozaków UFC. Fedor potwierdził, że jest najlepsze fighterem świata. o/ Sposób w jaki znokautował Arlovskiego budzi podziw. Patrzył, czytał, zwalniał akcje, raz przyspieszył i Arlovski po prostu upadł jak bezwładnie na kolana a potem na twarz. Mistrz nad mistrze. Do nikogo nie żywi nienawiści, zawsze się uśmiecha i każdego swojego przeciwnika bardzo szanuje. Zajebisty człowiek.

Aha. Czasami mnie leczy jak porównują Tysona w najlepszej formie lub innego boksera, kickboksera do Fedora lub innego zawodnika z czołówki. xDD Żaden bokser nie ma szans w walce z zawodnikami tej klasy. Żaden. To są zawodnicy, którzy umieją boksować, kopać, doskonale czują się w parterze. Są kompletni.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Kubo 27 sty 2009, 17:55

Dziwie sie ze jeszcze nikt tu nic nie napisal o trwajacych MS w pilce recznej. Polscy gracze po srogiej porazce z niemcami odrodzili sie an nowo i ostatnie 2 mecze (szczegolnie z Serbia) zostaly wygrane. Na uwage zasluguje swietny styl jaki prezentowali w ostatnim meczu. Szmal mial ponad 60% skutecznosci na bramce :shock: Dzisiaj graja z Norwegami o awans do polfinalu [20.30] Trzymajmy kciuki

BTW, Od jakiego czasu wole 100 razy bardziej ogladac reke niz nasza noge (a jeszcze 2-3 temu bylo to dla mnie nie dopomyslenia)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 27 sty 2009, 18:11

Kubo napisał(a):nasza noge

ja zawsze ogladam noge, w zasadzie nogi, jak sie myje...

a tak powaznie, to polska pilka nozna to jest zenada taka ze szkoda gadac. O reprezentacji nie ma nawet co wspominac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez drevni 27 sty 2009, 20:58

sector napisał(a):polska pilka nozna to jest zenada taka ze szkoda gadac.

Zgadzam się z Tobą w 100%
Lubię oglądać włoską ligę, a w szczególności milanistów :blowkiss:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez Taurus 27 sty 2009, 22:02

sector napisał(a):
Kubo napisał(a):nasza noge

ja zawsze ogladam noge, w zasadzie nogi, jak sie myje...

a tak powaznie, to polska pilka nozna to jest zenada taka ze szkoda gadac. O reprezentacji nie ma nawet co wspominac.


Przesadzasz. Polska piłka nie jest taka zła. A tak w ogóle cieszy szybki rozwój infrastruktury stadionowej. Niedługo zarządzimy zobaczycie. :D A co do reprezentacji to wiadomo że na świecie tak naprawdę liczą sie Tylko i wyłącznie Brazylia, Niemcy, Włochy i Argentyna. Reszta to chwilowe dodatki.

A co do piłki ręcznej. To właśnie wygraliśmy walkę o półfinał. nie ma co w piłce ręcznej i siatkówce jesteśmy jednymi z lepszych na świecie - aż miło popatrzeć. :mrgreen:

A tak poza tym to organizujemy w najbliższym czasie Mistrzostwa Europy w Koszykówce, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet, Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet oraz Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Ech aż miło popatrzeć na nasze nowo budowane hale i również te starsze modernizowane. Jeśli chodzi o sporty rozgrywane na hali to w najbliższych latach możemy stać sie europejskim potentatem w infrastrukturze przystosowanej do takich rozgrywek. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 27 sty 2009, 23:21 przez Taurus, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości