Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez Kubo 13 sie 2010, 11:52

Pół miliona funtów tygodniowo (ok. 2,4 mln złotych) - taką pensję chce płacić przez cztery lata Manchester City szwedzkiemu piłkarzowi Barcelony Zlatanovi Ibrahimoviciowi - poinformował w piątek angielski dziennik "The Sun".

Jeśli transfer 28-letniego napastnika dojdzie do skutku, Szwed zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii. Za każdy rok gry na Wyspach Brytyjskich na jego konto wpłynie 24 miliony funtów (ok. 116,4 mln złotych).


Ahh te szejki z City :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 13 sie 2010, 12:41

Wg mnie to bzdury. Taka placa jest za duzo na gracza takiego pokroju. Wysoka stawka na wyspach to jest juz 120.000 funtow tygodnowo a co dopiero 4x wiecej. Na dodatek Zlatan wcale nie jest taki dobry, co widac po jego wystepach. A to, ze SUN jakims powaznym pismem nie jest to juz inna sprawa.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Stelmach 30 sie 2010, 8:36

Zapewne znawcy futbolowego tematu, z Sectorem i Adikiem na czele bacznie odnotowali jeden z najbardziej spektakularnych transferów tego lata a mianowicie przejście argentyńskiego pomocnika J. Mascherano z Liverpoolu do FC Barcy. Nie udało się pozyskać Fabregasa, kojarzonego od mundialu w RPA z Barceloną, zakupiono więc za w sumie niewielką kwotę 22 mln równie utalentowanego piłkarza. Dzięki takiemu posunięciu, Barcelona dysponuje obecnie (przynajmniej na papierze) najsilniejszym składem drugiej linii: Xavi - Pedro - Busquets - Dani Alves - Iniesta i wspomniany Mascherano....szkoda bo pewno jeden z tych doskonałych piłkarzy zacznie grzać ławę przez co i straci miejsce w swojej drużynie narodowej. Póki co Barca pewnie wygrała swój pierwszy mecz ligowy 3:0 z Racingiem.

Co ciekawe Real jakiś wielkich wzmocnień nie poczynił. Khedira, Carvalho, Ozil, di Maria, Pedro Leon, Mateos....to nieźli piłkarze, tyle że Real nie potrzebuje "niezłych" ale najlepszych. Murinho ma jedynie 2 napastników - niezawodnego lisa pola karnego Hiquaina i tragicznie grającego Benzemę. Już widać że samym składem wprowadza do systemu swój defensywny model gry. Jako miłośnik gry Realu jak i Barcy, ciekaw jestem niezmiernie tej rywalizacji :-)

Ciekaw jestem także czy w końcu Ibrahimović trafi do Milanu, gdzie mógłby odkurzyć ekipę starzejących się emerytów na czele z Ronaldinho, Seedorfem, Nestą i jeszcze kilku innymi graczami. Barca szuka oszczędności, a pensja 10-12 mln netto (!!!) na pewno starczyłaby na wypłaty dla kilku piłkarzy. Co do ligi włoskiej, to ciekawym transferem była sprzedaż Mario Balotelliego do Manchesteru City za 30 mln EUR. Póki co wydaje się że znów hegemonia Interu trwa i nie będzie silnych na Milito & Eto'o w ataku. Roma, Juve, Milan nie poczyniły żadnych znaczących transferów latem (może jedynie Motta i Bonucci w Juve), będzie to miało pewno wpływ na znów słabe wyniki w pucharach... No i ciekawi mnie jak pozbiera się reprezentacja Italii po totalnym blamażu w RPA.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Kubo 30 sie 2010, 9:23

Moim zdaniem zle zrobili oddajac Toure. Wczoraj ogladalem wiekszosc meczu Sunderland - Man City i Yaya pokazal sie z naprawde dobrej strony. Czesto podlaczal sie pod ofensywne akcje druzyny no i niezle odbieral pilke ;) Oddajac Zlatana zrobia dobry interes, gdyz nie bardzo pasuje on do koncepcji gry barcy.

Portugalski piłkarz Raul Meireles przeszedł z FC Porto do Liverpoolu. Angielski klub zapłacił za 27-letniego pomocnika 14 mln euro


Ciekawe jak sobie poradzi na Anfield ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 30 sie 2010, 10:28

Dokladnie jest tak jak piszesz drogi Krolu Zloty Lukaszu :D
W sumie troche dziwi mnie kupno przez Barcelone Mascherano. Z drugiej strony jednak nie dziwie, sie, ze odszedl. W koncu Liverpool obecnie gra na raczej kiepskim poziomie a o LM z taka gra jak obecnie beda mogli chyba zapomniec bo raczej nie wydaje mi sie, zeby znowu wskoczyli w Top3 czy nawet do Top4, chociaz zycze im tego bo nawet ich lubie :) Tak samo nowy trener nie ma prostego zadania w Liv poniewaz, troche zajmie mu odbudowanie druzyny, zwlaszcza, ze pozbyli sie kilku podstawowych zawodnikow. Do tego rowniez Torres nie moze ciagle wysc z kontuzji i wrocic do swojej optymalnej formy. Tez mi sie wydaje swoja droga, ze odejdzie niedlugo. Niby kulipi Cole'a, ale narazie nic specjalnego nie wniosl raczej. Widzialem dzis na sky, ze interesuja sie Cartonem Cole'm rowniez. Byc moze go kupia za hajs z transferu Masherano. No i a propo tego transferu dziwi mnie za ile zostal sprzedany. Jak dla mnie nigdy nie byl on jakims super zawodnikiem. Cena dziwi zwlaszcza, ze za Fabregasa chcieli dac nie wiele wiecej a tutaj prosze o wiele starszy, slabszy i innego kalibru Mascherano. No, ale coz! Zlatan tez nie jest dla mnie jakims super zawodnikiem. ETO byl o klase lepszy, az dziw, ze zamienili go na tak w kratke grajacego gwiazdora.

Co do Realu to wydaje mi sie, ze moga namieszac i w miare rywalizowac z Barcelona. Ciekaw jestem ich wystepow tak jak tego ktore miejsce osiagnie Liv w tym sezonie. O ile nie maja wzmocnien to jednak maja tego cwaniaczka Murinho, ktory cos o pilce noznej wie.

O City to nawet za bardzo mi sie nie chce rozpisywac bo robia taki cyrk, ze glowa mala. Mieli sie pozbyc paru zawodnikow a na chwile obecna nie pozbyli sie niko a jedyne co to kupili jeszcze 2 :D Milnera za 30mln i Baotelliego. Nie wiem, kto ustala takie ceny za pilkarzy, ale niewatpliwie AV zrobila swietny interes sprzedajac go za taka cene. W prawdzie byl podstawowym zawodnikiem, ale za taka kase, moga kupic 2 zawodnikow. Troche szkoda bo w AV bylo/jest paru zawodnikow, ktorzy jak zaczynali sie rozkrecac to zostawali sprzedawani - Milner, Barry. Ciekawe czy Young tez odejdzie z czasem. Ciekawe jest tez co zrobi Mancini z tymi zawodnikami, ktorzy nie beda mogli grac bo nie beda mieli miejsca w skladzie. Jak widac kupili jakiegos smiesznego Silve ktory jest o wiele gorszy od Adama Johnsona i grzeje lawe od 2 spotkan. Robimy zaklady kiedy Mancini wyleci? :- ))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 30 sie 2010, 13:42

Stelmach napisał(a):Ciekaw jestem także czy w końcu Ibrahimović trafi do Milanu, gdzie mógłby odkurzyć ekipę starzejących się emerytów na czele z Ronaldinho, Seedorfem, Nestą i jeszcze kilku innymi graczami.

To już przesądzone. Każdemu życzę takiej emerytury, jak Seedorf.

Zgadzam się co do transferu Yaya Toure <-> Mascherano. Cenowo chyba wyszło na jedno, a Toure potrafi jeszcze grać w ofensywie. Mascherano jest może wart połowy ceny, którą zapłaciła Barca, a jedyny jego atut wzgledem Toure to znajomość języka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Kubo 09 wrz 2010, 8:39

Leryn Franco - rzut oszczepem ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez sector 09 wrz 2010, 13:25

Jec Kupe! To, ze nie zlozylem Ci zyczen na czas nie znaczy, ze mozesz wklejac zdjecia, ktore podeslalem Ci na gg bez uwzglednienia mnie w komentarzu :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kubo 09 wrz 2010, 13:40

Jec kupe i pij wode z kaluzy !! I tak bym to zobaczyl i wklei ! Od tego weekendu nie bedziesz mogl ze mna ogladac meczy i komentowac skladu na Fantasy ! :mrgreen: o !
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez bAchoR 19 wrz 2010, 11:24

Jaki Najman i Saleta to był wczoraj żal.

Tak dać się udusić łokciem to kpina z KSW jest. A wystarczyło przekręcić szyje na bok, albo prawą ręką zepchnąć łokieć.
Najman taki bokser, że ciosy wyprowadza jakby płynął kraulem.
Ogólnie pijacka bójka i to wszystko.

Oponent Pudziana przyjechał zarobić trochę siana i to wszystko, bo swoje najlepsze lata ma za sobą. Jakby ważył jak kiedyś 150 kg to nie wiem jakby Pudzian sobie poradził. Ladnie sprowadził go do parteru i potem młotki. Mógł jeszcze zrobić dosiad, ale poczuł, że może wygrać i wyszło jak wyszło. Trochę więcej luzu.
Jeszcze będzie z niego zawodnik, bo widać ,że pracowity i mega mu zależy. Sporo schudł.
Widać, że odwiedza fora MMA, gdzie poruszane są tematy jego wypowiedzi (tanio skóry nie sprzedam) i motyw z rozdzieraniem koszulki. Teraz już tego nie robi.

Ogólnie wyśmiewanie go to lekka przesada. Nie jest to zawodnik, który trenuje od małego tajski czy BJJ, ale z takim zapałem do pracy może jeszcze trochę zdziałać, czego mu życze bo jest wielkim sportowcem.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez d3cK 21 wrz 2010, 0:22

Tak.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Sport

Postprzez sector 21 wrz 2010, 17:31

Messiego tez ostatnio niezle przekopali.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez PaulCane 21 wrz 2010, 17:38

z Messim nie jest źle...


Długo nie nacieszyliśmy się Sebastianem Boenischem. Piłkarza Werderu Brema i reprezentacji Polski przeżywa dramat z powodu kontuzji! Czeka go półroczna przerwa w grze.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Sport

Postprzez drevni 22 wrz 2010, 18:49

tyle w temacie :mrgreen:

Obrazek

jestem taka podekscytowana, że hoo hoo :)
już się na wtorek doczekać nie mogę :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez sector 22 wrz 2010, 21:38

dobry meczyk bedzie ;-) baw sie dobrze! :))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kasper 23 wrz 2010, 9:37

Mam nadzieje, że Suarez załatwi sprawę ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Sport

Postprzez drevni 23 wrz 2010, 16:37

"emocjury" będą jak ta lala ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez phantom 24 wrz 2010, 18:48

Coś dla forumowych fanów Arsenalu: http://www.bbc.co.uk/news/business-11380291
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Kubo 25 wrz 2010, 8:08

13.45 man City - Chelsea !! Bedzie dobry meczyk :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez PaulCane 25 wrz 2010, 18:20

zmieniając nieco temat - Kubica 8 w kwalifikacjach do GP Singapuru... po Q1 zapowiadało się na lepsze miejsce startowe...
btw. teraz Polacy grają z Kanadyjczykami w fazie grupowej mistrzostw świata >:D Kanadyjczycy narazie wygrywają 6:7 w 1 secie


Polacy wygrali 3:0 :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości