Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez VelvetSense 27 wrz 2010, 22:36

Polacy już po fazie grupowej :D w miarę łatwo im to poszło... po za tą walką z Niemcami :D ale i tak jest bardzo dobrze... Na ostatnich mistrzostwach Europy też tak męczyli mecze po 3:2 z jakąś Słowacją ;P a potem było historyczne złoto :D
VelvetSense
 
Wiek: 39

Re: Sport

Postprzez Kubo 28 wrz 2010, 9:26

No a teraz maja Brazylie i Bułgarow w swojej grupie. Oby im sie udalo :) Wczoraj swietnie zagral Bynio Bartman, lubie go :D Mecze te pokazuja ze jak nie gra Guma to nie mamy 2 rozgrywajacego na dobrym poziomie ;/
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez bAchoR 28 wrz 2010, 10:39

Po kiego ch... wygrali ten mecz ? Żeby w nagrode trafić na mistrza świata i jedną najlepszych ekip ? W sporcie kalkulacja też jest ważna. Serbia zagra z Meksykiem i Kubą. Przecież to jest śmiech na sali.

Niech zmienią w końcu ten system rozgrywek, bo to krzywdzi sportowego ducha walki.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez Matvel 28 wrz 2010, 10:42

Lol, jak ktoś ma być mistrzem świata to ma wygrywać z każdym. Jak ma kalkulować to jest dupa nie miszcz.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sport

Postprzez TrancEye 28 wrz 2010, 14:53

Podobno sami Wlosi wymyslili ten system na te mistrzostwa, zeby miec jak najlepsza droge do finalu

Poza tym zgadzam sie w pelni z wypowiedza Matvela! Zero kalkulacji, gramy na 100 procent!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Sport

Postprzez bAchoR 01 paź 2010, 6:01

Na potwierdzenie Waszym trafnych argumentów dostajemy w dupkę 0:3 ? :)

Na bardzo wysokim poziomie sportowym termin : mistrz świata wygrywa z każdym, to baśniowy tekst i zbyt idealogiczne myślenie. Taka jest siatkówka i sport dzisiaj, że na wysokim poziomie każdy z każdym może wygrać albo przegrać (tutaj reprezentacja).
Ludzie sięgają po doping, korumpują sport a wyskakujecie, że kalkulacja w sporcie nie może wchodzić w grę, bo prawdziwy mistrz świata wygrywa z każdym.

Sportowe duch walki powoli odchodzi do lamusa jak romantyczność w miłości. Kobiety, te młode, już nie oczekują, żebyś chodził z nią brzegiem morza przy zachodzie Słońca i słuchali tych samych utworów. Teraz one chcą, żebyś pojechał z nimi na miasto, spił je alkoholem i potem rżnął je ostro w kiblu za PEKAESem :(
Tak samo sport. Nie liczy się droga, liczy się cel. M. Jones taka sportsmanka, ideał kobiety sportowca, a teraz kibluje za doping, bo zjadło ją sumienie i się przyznała. A ilu weszło do annałów historii poprzez jakiś cheat ? Strach wiedzieć i lepiej żebyśmy się tego nigdy nie dowiedzieli.

Taki świat. Nie piszę, że to popieram.

PS. Pozatym kto będzie pamiętał za 10 lat, że Polska zdobyła mistrzostwo świata, bo podłożyła się pod Serbie :)
?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez paauli_83 01 paź 2010, 7:24

Obrazek
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Sport

Postprzez PaulCane 01 paź 2010, 17:44

bieda we włoszech... Polacy jakby kto nie wiedział wtopili 3:0 z Brazylią i Bułgarią...
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Sport

Postprzez Kubo 02 paź 2010, 9:43

Szkoda mi Castellaniego bo podal sie do dymisji i wzial cala wine na siebie. Dostalismy niezle w dupe i marzenia o medalach prysły jak banka mydlana.

W tej weekend duzo emocji pilkarskich jesli chodzi o liga angielska. W sobote mamy 3 ciekawie zapowiadajace sie mecze:
Sunderland - Manchester U.
Tottenham H. - Aston Villa
Birmingham C. - Everton

A w niedziele:
Manchester C. - Newcastle U.
Chelsea - Arsenal
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez bAchoR 02 paź 2010, 14:39

Dymisje to może sobie skladać :) . Jeszcze związek musi ją przyjąć. Ma kontrakt jeszcze 2 lata i nie może sobie tak sobie odejść, bo nie wyszło.
Zachował się jak prawdziwy facet, ale sam powiedział, ze chciałby jeszcze trenować polskich siatkarzy.

Trener wybitny, ale materiał do szkolenia nie na mistrzów świata. Nie mamy charyzmy, chłodnej głowy i charakteru na mistrzów świata.

To samo się tyczy piłkarzy. Wszyscy Smuda, Smuda wypier... a tu nawet Jose nie pomoże.
Co to trener gra ?
Nie rozumiem zupełnie jak można tak wielką wagę i role przypisywać trenerowi. Owszem jest ważny, ale nie przesadzajmy.

Hiddink i Korea to był 60 % prezenty od sędziów i 40 % fuksa.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sport

Postprzez drevni 03 paź 2010, 14:38

Obrazek

The Champiooooooooooooooooons :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Sport

Postprzez PaulCane 10 lis 2010, 15:26

samobójczy gol strzelony po 14 sekundach od wejścia typa na boisko :D

Mecz ligi europejskiej Lewski Sofia - Lille (2:2)

PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Sport

Postprzez sector 14 lis 2010, 12:54

Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez Kubo 21 lis 2010, 12:45

Ferrari na spolke z Petrov'em zabralo mistrzostwo dla Alonso :[

Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez Stelmach 25 lis 2010, 22:05

W najbliższy poniedziałek czeka nas zdecydowanie najciekawszy pojedynek w europejskiej piłce klubowej a mianowicie "Gran Derbi" Barcelona - Real :-) Konfrontacja zapowiada się niezwykle smakowicie, tym bardziej że obydwie ekipy prezentują aktualnie wyborną dyspozycję wbijając rywalom od 3 do 8 goli, a C. Ronlaldo i Messi w ostatnich meczach trafiają jak na życzenie. Świetnie grają na bokach Ozil i Pedro a w obronie Ramos i Pique. Zobaczymy czy Murinho znajdzie receptę na Camp Nou, gdzie ostatnio Realowi nie grało się łatwo.

Transmisja w Canal +, poniedziałek 29.11, godz. 20.55 - http://www.canalplus.pl/sport-liga-hiszpanska_33994
Zainteresowanie jest tak ogromne, że mecz będzie aż 4 razy retransmitowany w grupie programów Canal. Nie jestem wielkim fanem piłki, ale na taką ucztę zakupię kilka piwek i z przyjemnością będę delektował się pięknem futbolu 8-)

A tak było ostatnio w kwietniu:
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Matvel 25 lis 2010, 22:13

Czemu mecz jest ku*** w poniedziałek?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sport

Postprzez sector 26 lis 2010, 9:05

Nie lubie ani jednych ani drugich, za to mam nadzieje, ze Barcelona zostanie dojechana :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez antiloop 26 lis 2010, 17:47

Matvel napisał(a):Czemu mecz jest ku*** w poniedziałek?


ponieważ są wybory w Hiszpanii (bodajże w niedzielę) i z tego tytułu przenieśli mecz na poniedziałek
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: Sport

Postprzez Stelmach 28 lis 2010, 21:53

sector napisał(a):Nie lubie ani jednych ani drugich, za to mam nadzieje, ze Barcelona zostanie dojechana :)


Ja za to ich uwielbiam bo technicznie Real i Barca są the best! Dorzuciłbym jeszcze kilka ekip z Włoch, Niemiec i ze dwie z UK i mogliby mi grać w mojej prywatnej lidze :D Pod okiem Mourinho "Królewscy" nabiorą ogłady i mają wielkie szanse na zwycięstwo w lidze i LM. Liczę że Ronaldo i Messi & Villa jutro nie zawiodą bo w tym sezonie to bezsprzecznie trójka najlepszych napastników w Europie.

Jak obstawiacie? U mnie będzie po 1:1.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Juma 28 lis 2010, 22:58

3:1 Barca ;] jechac po placzkach
Avatar użytkownika
Juma
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości