Sport

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Sport

Postprzez Stelmach 12 sty 2011, 9:53

Warto w kilku słowach napisać o ostatnich newsach z boksu a mianowicie wrześniowej walki Adamek - Kliczko we Wrocławiu i domniemanej, o której trzeszczy od dawna Haye - Kliczko. W tej pierwszej niestety rezultat jest przesądzony, pomimo mojej wielkiej sympatii do Adama; druga byłaby największym wydarzeniem od epoki Holyfield - Tyson.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Stelmach 14 lut 2011, 8:44

Heja! Jak tam się mają fani Arsenalu przed środowym starciem z Barcą? Liczę że Fabregas zrobi wszystko żeby Kanonierzy przegrali :D Tak w ogole, piękny mecz się kroi.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 14 lut 2011, 13:58

Stelmach napisał(a):Liczę że Fabregas zrobi wszystko żeby Kanonierzy przegrali :D

Chyba nie mowisz powaznie ? :- ))))
Van Persie - zdrowy
Fabregas - zdrowy
Arshavin - przebudzony :D
Vermalen - kontuzja
Nasri - kontuzja

Szkoda, ze nie bedzie Nasriego i Vermalena, ale i tak bedzie grubo.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 14 lut 2011, 22:09

Z RVP to tak nie do końca, bo w meczu z Wolves zszedł z drobnym urazem kolana. Mam nadzieję, że zaraz nie skończy się na jakiejś kontuzji na resztę sezonu, bo ten rok zaczął fenomenalnie, z czego też cieszy się moja drużyna w Fantasy :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 14 lut 2011, 23:07

W ekipie Barcy podobno występ Puyola jest wątpliwy po kontuzji w meczu ze Sportingiem Gijon, co byłoby wielką stratą dla defensywy Blaugrany. Visca El Barca!

PS. A Fabregas i tak zrobi swoją "czarną robotę" dla swoich kolegów Puyola & Pique :

El futuro del Barca = Przyszłość Barcelony :mrgreen:
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 15 lut 2011, 8:31

Znowu zaczynaja sie hiszpanskie teksciki :D Co jest z wami ludzie? :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez newb 16 lut 2011, 22:33

11 lat temu Chelsea wygrala w Londynie 3-1 w rewanzu Barcelona po dogrywce wygrala 5-1 ;)

o rewanz jestem spokojny - wystarczy tylko zagrac swoje
Avatar użytkownika
newb
 

Re: Sport

Postprzez MarVanJush 16 lut 2011, 22:47

Do dupy :/ Szczęsny za dobrze bronił, no nic wszystko się rozstrzygnie na Camp Nou
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Sport

Postprzez phantom 16 lut 2011, 23:13

newb napisał(a):11 lat temu Chelsea wygrala w Londynie 3-1 w rewanzu Barcelona po dogrywce wygrala 5-1 ;)

o rewanz jestem spokojny - wystarczy tylko zagrac swoje

11 lat temu Tiesto był dobrym didżejem, a Armin miał włosy :).

Mam nadzieję, że Arsenal poradzi sobie na Camp Nou, ale wiem, że to może być wishful thinking.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez newb 17 lut 2011, 7:41

phantom napisał(a):11 lat temu Tiesto był dobrym didżejem, a Armin miał włosy :).

Mam nadzieję, że Arsenal poradzi sobie na Camp Nou, ale wiem, że to może być wishful thinking.



spoko w dniu kobiet zapewne i myślenie życzeniowe da rade ;)
Avatar użytkownika
newb
 

Re: Sport

Postprzez Kubo 17 lut 2011, 8:36

Widac postep w przygotowaniu mentalnym graczy Wengera. W ostatnim seoznie wiekszosc waznych meczy przegrywali jeszcze w szatni nie potrafiac udzwignac ciezaru spotkania. Wczoraj pokazali ze mozna ladnie skarcic gwiazdeczki z Barcelony nie dostajac 5 bramek w plecy jak wiekszosc druzyn z ktorymi grała 'Farsa'. Rewanz bedzie trudny ale i tak te zwyciestwo daje Arsenalowi duza pewnosc siebie ktora przyda sie do walki o 1 miejsce w lidze.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sport

Postprzez newb 17 lut 2011, 9:02

Guardiola chyba jednak nie przewidywal spadku formy w lutym.
Arsenal miał właściwie szanse tylko w wypadku slabszej formy pomocy Barcelony a zwłaszcza duetu : xavi i iniesta.
Nie istnieli oni zupelnie na Emirates.Wlasciwie to chyba zostali na lotnisku w Barcelonie.
Messi zagral tak jak to czyni ostatnio notorycznie :pare świetnych zagran i dużo strat.
Najlepszym zawodnikiem Barcelony był moim zdaniem Abidal.

Arsenal nie zagral jakiejs wybitnej piłki ale wygral i Barcelona nei am prawa narzekac na cokolwiek poza swoja gra.
Szansa Arsenalu na rewanż to Walcott i jego szybkosc.
Avatar użytkownika
newb
 

Re: Sport

Postprzez sector 17 lut 2011, 11:59

newb napisał(a):Szansa Arsenalu na rewanż to Walcott i jego szybkosc.

i jego kontry (jak i calego Arsenalu)...
Mysle, ze taktyka na mecz w Hiszpani to bedzie szybkie strzelenie pierwszeg gola. Jak beda sie bronic to juz po zawodach.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez sector 17 lut 2011, 17:59

http://kanonierzy.com/shownews_id-19930 ... epsi.shtml

Dlatego wlasnie nie lubie tych pajacow. Nie dosc, ze media promuja ich na super gwiazdy, super pilkarzy, najlepszych, niezniszczalnych to widac, ze w druznie tez w dupie sie przewraca. Byli lepsi a przegrali przez przypadek pewnie bo my bylismy gorsi. Poprostu smiech na sali. Szkoda, ze nie wspomnial o DNA Barcelony u Fabregasa.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 17 lut 2011, 18:56

A tak na marginesie - ciekawe, jak ze spotkania pucharowego można "wywieźć komplet punktów". Bezmyślne rzucanie frazesami irytuje mnie chyba najbardziej w dziennikarstwie sportowym.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 20 lut 2011, 15:58

sector napisał(a):Byli lepsi a przegrali przez przypadek pewnie bo my bylismy gorsi. Poprostu smiech na sali. Szkoda, ze nie wspomnial o DNA Barcelony u Fabregasa.


Ciekawe dlaczego w pierwszej połówce Arsenal miał problemy żeby wyjść z własnej połowy, kiedy Barca cisnęła ich pressingiem już od pola karnego....Skończy się pewno jak poprzednio na 4:1 i Arsenal odjedzie z kwitkiem czego serdecznie mu życzę. Przypominam że Camp Nou to olbrzymi atut Barcy, o czym przekonał się choćby Real któremu zaaplikowano pięć bramek.

sector napisał(a):Nie dosc, ze media promuja ich na super gwiazdy, super pilkarzy, najlepszych, niezniszczalnych to widac, ze w druznie tez w dupie sie przewraca.


Z tego co pamiętam to nawet Wenger przyznał po meczu "wygraliśmy z najlepszą drużyną na świecie" więc nie rozumiem do czego piejesz? Wystarczy że Barcelonie raz podwinęła się noga a już wszyscy wieszają na niej psy. Typowy wypadek przy pracy i słabsza dyspozycja danego dnia z której nie ma co robić na razie alarmu.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez sector 20 lut 2011, 17:32

Stelmach napisał(a):Ciekawe dlaczego w pierwszej połówce Arsenal miał problemy żeby wyjść z własnej połowy, kiedy Barca cisnęła ich pressingiem już od pola karnego....Skończy się pewno jak poprzednio na 4:1 i Arsenal odjedzie z kwitkiem czego serdecznie mu życzę. Przypominam że Camp Nou to olbrzymi atut Barcy, o czym przekonał się choćby Real któremu zaaplikowano pięć bramek.


Nie wiem czy wiesz, ale w pilce noznej nie chodzi o to, zeby umiec wyjsc ze swojej polowy, a o to, zeby strzelic wiecej bramek niz przeciwnik. Bardzo mozliwe, ze taka taktyke mieli, zeby przeniesc gre na srodek boiska i grac daleko wysunietymi obroncami. Malo braklo a by im nie wyszlo i by sie skonczylo 2:0 w pewnym momencie (jak pokazal Kasper, bramka byla prawidlowo strzelona, ale nie uznana), ale wyszlo na 2:1 dla Arsenalu.
Kazdy stadion to atut klubu, ktory na nim gra. Nie wiem czy slyszales co robilo sie na Emirates? Pozatym stadion meczu nie wygra a druzyna. Jesli beda lepiej dysponowani i lepiej przygotowani to bardzo mozliwe, ze wygraja. Jednak podoba mi sie, jak wszyscy spisuja Arsenal na straty. Tak samo bylo przed meczem w Londynie. "Arsenal na bank przegra i nie ma szans" - widac jak wyszlo.
Druga sprawa nie ma co porownywac Hiszpanskiego Realu do 'Angielskiego' Arsenalu. Tak jak wypowiadali sie niektorzy trenerzy, bylo widac, ze Barcelona juz nie miala sily biegac i byli zmeczeni pressingiem i ciaglym atakiem Arsenalu.
Ja mam nadzieje, ze Arsenal strzeli pierwszy bramke na Camp Nou i wywiezie zwyciestwo i awans do nastepnej rundy. Nawet jesli tak sie nie stanie to i tak jestem bardzo szczesliwy, ze udalo im sie wygrac przynajmniej w Londynie.

Stelmach napisał(a):Z tego co pamiętam to nawet Wenger przyznał po meczu "wygraliśmy z najlepszą drużyną na świecie" więc nie rozumiem do czego piejesz? Wystarczy że Barcelonie raz podwinęła się noga a już wszyscy wieszają na niej psy. Typowy wypadek przy pracy i słabsza dyspozycja danego dnia z której nie ma co robić na razie alarmu.

Zdanie wyrwane z kontekstu. Zobacz jaki link wkleilem i odnosnie czego to powiedzialem. Pozatym, Barcelonie podwinela sie noga? A dlaczego nie przyznasz, ze Arsenal poprostu byl lepszy tego dnia.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sport

Postprzez phantom 20 lut 2011, 20:11

Stelmach napisał(a):Z tego co pamiętam to nawet Wenger przyznał po meczu "wygraliśmy z najlepszą drużyną na świecie" więc nie rozumiem do czego piejesz? Wystarczy że Barcelonie raz podwinęła się noga a już wszyscy wieszają na niej psy.

1. pić do czegoś
2. powinęła się noga

Ataki Barcy wyglądały groźnie, chociaż na boisku trudno było dostrzec Xaviego. Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek wieszał na niej psy, no bo i dlaczego? Innym klubom życzę podobnego spadku formy :). Na Camp Nou rzeczywiście może być 4:0, jednak tak samo jak 1:1. Nadal obawiam się, czy część piłkarzy udźwignie psychicznie ciężar tego spotkania, bo mimo zapewnień Wengera okazało się ostatnio, że Wilshere - choć był graczem meczu - wstydził się poprosić Messiego o wymianę koszulek, a Szczęsny zamienił się w piekarza, żeby się odstresować :D.

Arsenal cenię nie tylko za styl gry, ale także za politykę kadrową (transferową). Wenger nigdy nie wydał 20 mln funtów na jednego piłkarza, tymczasem w Barcelonie Mascherano z gracją grzeje ławę. Nie rozumiem, skąd taki hate na Arsenal. Przecież wspólnie z Barcą grają najciekawszą piłkę spośród wszystkich drużyn, które zostały w rozgrywkach, więc odpadnięcie którejkolwiek z nich będzie dużą stratą.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Sport

Postprzez Stelmach 01 mar 2011, 21:43

Na temat meczu Barcy i Arsenalu wypowiedział się i to z sensem nawet Jan Tomaszewski: http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Takie ... omosc.html
A to gorące newsy z polskiej patologii, która dawno przerosła tą którą urządzamy na naszych baniach: http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... e-w-Pogoni :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sport

Postprzez Stelmach 03 maja 2011, 17:24

Z bólem i żalem zawiadamiam, że wszyscy fani Realu będą musieli dzisiaj przełknąć bardzo gorzką pigułkę w postaci awansu Dumy Katalonii do finału LM. Możliwości są dwie - cytując za Onet.pl: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-m ... omosc.html
Wielką zagadką, nie do odgadnienia przez hiszpańskich dziennikarzy (w poniedziałek zgromadzeni przed Camp Nou dyskutowali nawet o pogodzie - ponoć we wtorkowy wieczór nad Katalonią ma padać), jest taktyka, na jaką Mourinho się zdecyduje. Znów defensywa i marna szansa na odrobienie strat, czy na "hurra" i ryzyko kolejnego 0:5?

Dlatego typuję więc: 1:0 dla Barcy i 5:0 dla Barcy :D

Miejmy nadzieję że nielubiany powszechnie Messi znów pokaże swój kunszt i oczaruje nas podobnie jak tydzień temu.
"...Eeee....Stelmach....ten Messi jest słaby, nie ma formy, ja go nie lubię :D"


Dlaczego Real przergywa, a co dla Barcy oznacza Xavi - proponuję poczytać i przemyśleć temat: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-m ... omosc.html
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron