FMT

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: FMT

Postprzez pressya 11 mar 2011, 2:36

Może nie należałam do grupy najbardziej operatywnych forumowiczów, ale starałam się jeździć na eventy.. po pierwsze dla muzyki, a po drugie dla ekipy, która baniowała w sposób przesympatyczny. Teraz niestety zapanowała stagnacja, demencja i inne takie. Ja niestety ze względu na emigrację nie jestem w stanie bujać sie do Pl na dobre banie, ale oczywiście zapraszam do Jukej ;)) Stelmi może potwierdzic z Nexusem - kabarety !
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: FMT

Postprzez Tulipan aka Nexus 11 mar 2011, 13:16

w tym roku bedziemy rowniez na bank ! w londku bania rowneiz kreci sie sowita a Natalia nie lubi jak Andrzej pije kilka dni pod rzad :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: FMT

Postprzez pressya 11 mar 2011, 21:19

teraz juz lubie ;) bo sama pije tak samo :D hehehhee
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: FMT

Postprzez bts 12 mar 2011, 13:02

Dobrana para podstawą udanego związku! :D
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: FMT

Postprzez Stelmach 12 mar 2011, 20:13

Będziemy Natalio będziemy ;-) Z mojej strony proponowałem już Nexusowi 28 sierpnia łącznie z okolicznymi dniami i imprezę Frantic w klubie Koko. No chyba że trafi się coś prędzej to damy znać. Gadałem też z Sectorem tydzień temu i wspomniał coś o meczu Arsenal'u to i by się może udało dograć te dwa terminy.

Do dziś również wspominamy wspaniałe przyjęcie w październiku! "Kupimy litra i zrobimy litra" za Twoje zdrówko już w najbliższy piątek na patologicznym zjeździe forumowiczów w Łodzi. Trzymaj się cieplutko i do zobaczenia ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości