FMT

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

FMT

Postprzez Freezer 18 sty 2011, 1:05

Widzieliście co teraz się mieści pod adresem naszego starego forum? :)

http://www.fmt.com.pl/
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez Vidia 18 sty 2011, 10:19

nieźle :D
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: FMT

Postprzez peterhol9 18 sty 2011, 10:50

oj to już od dawna tak jest, bodajże z rok.Trudno się mówi..
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: FMT

Postprzez dj3500 18 sty 2011, 11:24

Od dwóch lat jakoś. Ale ciągle mamy świeczkę tutaj :] http://www.revolusic.com/
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez peterhol9 18 sty 2011, 11:34

szczerze powiedziawszy, to...szkoda.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: FMT

Postprzez TBk2000 18 sty 2011, 14:03

Bylo minelo, po co wracac? szkoda tylko tego, ze ludzi tak malo i nikt nie chce dyskutowc o muzyce :-). Niby wszyscy ja 'kochaja' i kazdego dnia sluchaja, ale jedyne co wiekszosc lubi to wklejac ja do jednego tematu. Czasami sie zastanawiam, czy sa tu w ogole jacys jej pasjonaci, czy tylko niedzielni sluchacze ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: FMT

Postprzez phantom 18 sty 2011, 14:39

Pewnie, że są. Tylko gust na forum się za bardzo rozrzedził :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: FMT

Postprzez Tulipan aka Nexus 18 sty 2011, 16:48

wiekszosc dyskusji odbywa sie na baniach forumowych na ktore jezdzi tylko garstka uzytkownikow :) a szkoda bo ciekawych wymian pogladowych na tematy muzyczne i nie tylko nie brakuje, dlatego zapraszam do łodzi na kolejne forumowe spotkanie w rytmach muzyki elektronicznej :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: FMT

Postprzez d3cK 18 sty 2011, 21:01

a ja zapraszam do wrocławia :P
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez TBk2000 18 sty 2011, 21:35

Nexus, ja nie baniuje ;-), to raz, a dwa, nie bede zapitalal przez pol Polski tylko po to, zeby z kims pokrzyczec po pijoku, ze techno jest zajebiste i musi napierdalac :D. Nie kwestionuje tego, ze z wami zabawa jest przednia, a te 'imprezy' na ktorych bylem, mile wspominam, ale wyroslem jakby z polskich 'eventow', a wymieniac poglady nt. muzyki w sieci bardzo lubie :-).

No i nie mozna sie nie zgodzic z phantom-em. Jest nas tutaj kilka osob na krzyz i kazdy ma swoj swiat, wiec kto ma pisac/rozmawiac jak kazdy lubi cos innego ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: FMT

Postprzez paauli_83 19 sty 2011, 9:43

Gdyby nam się bardziej chciało niż nam się nie chcę dyskusja by miała miejsce? ;)

TBk2000 napisał(a):Czasami sie zastanawiam, czy sa tu w ogole jacys jej pasjonaci
Każdy z nas kto odwiedza FME jest pasjonatem muzyki, każdego kręci co innego ale nawet jeśli nie piszemy w danych tematach, to odwiedzamy forum nie tylko dla rzutu kostką :P lecz wyłapania nowych 'perełek', które są polecane przez Nas i Was :D Wydaje mi się że FME stanęło w punkcie gdzie każdy ma na tyle dobry gust, że dyskusja dotycząca danego gatunku, albumu czy epki nie istnieję...bo ludki przebywające tu mają podobny gust?...no przepraszam takie Hurts w TOTY wywołało dyskusje ostatnimi czasy :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: FMT

Postprzez bAchoR 19 sty 2011, 12:25

Forum przeniosło się na FB. To moe wrzucać co słucham i się na ten temat wypowiedzieć, a Wy, parchy, możecie to lubić.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: FMT

Postprzez sector 21 sty 2011, 18:29

bAchoR napisał(a):Forum przeniosło się na FB. To moe wrzucać co słucham i się na ten temat wypowiedzieć, a Wy, parchy, możecie to lubić.

Chyba tylko w Twoim wydaniu Rafal. BO mi w 90% tych smiesznych linkow nie chce sie wchodzic.

Zgadzam sie z Tomkiem co do reszty. Tez mi sie nie chce jezdzic na te smieszne 'eventy'. Wole isc do klubu i posluchac dobrej muzyki jesli jest okazja (szkoda tylko, ze przewaznie jej nie ma). A jechac pol polski zeby tylko sie napic tez mi sie nie chce.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: FMT

Postprzez yaper 21 sty 2011, 18:41

Forum zarasta mchem, prawda. Mnie również to smuci, bo lubiałem dawniej wymienić poglądy na ten singiel czy tamten album.

Gusty się rozeszły, każdy w swoją stronę - to jest jedna z przyczyn tego stanu rzeczy. Nadal mocno siedzę w szeroko rozumianym trance (w sensie 0day-maniac), a dyskutantów o transie na FME jak na lekarstwo. Ostatnie miesiące nie śledziłem z dnia na dzień progressive, ambient, techno aż tak, żeby znać większość singli, kompilek i innego tałatajstwa. Na wybrane pozycje lubię zamienić słowo, ale tutaj również jest słabo z frekwencją.

Po drugie co raz mniej ludu tu zagląda. Rozumiem praca, związki itp., ale znaleźć te 15 minut dziennie nie powinno być trudne. Większość wyrosła z forów, mówi się trudno. Małolatów również brak, bo im się nie chce - to nie pokolenie pióra, a komórki i 'Lubię to'.

Pozostaje życzyć zainteresowanym motywacji do pisania, a może rok 2011 będzie przełomowy. 2010 to była masakra nie tylko pod forumowym względem :/

Imprezy - temat rzeka. Również nie ukrywam, że ostatnio wolałbym pobalować w lokalnym, krakowskim gronie. Mimo to nie odrzucam propozycji konkretnej banii na wyjeździe, o ile będzie w kameralnej, klubowej atmosferze, bądź letnim plenerze.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: FMT

Postprzez Freezer 24 sty 2011, 15:59

W ogóle na FMT było nas więcej (stare dobre czasy), a większość ludzi była nastawiona na Trance, teraz ludzie się poprzestawiali - można powiedzieć rozproszyli na różne gatunki.
Dodatkowa sprawa która mnie bardzo wkurzała to niepotrzebne zachowania użytkowników, ale także admina na FMT sprawiły, że z forum pouciekało wiele osób mających coś do powiedzenia, jak choćby: Damian czy Underwater. Także tyle dał kłótliwy styl wypowiedzi wtedy.
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez Tulipan aka Nexus 24 sty 2011, 19:22

TBk2000 napisał(a):nie bede zapitalal przez pol Polski tylko po to, zeby z kims pokrzyczec po pijoku, ze techno jest zajebiste i musi napierdalac


sector napisał(a):Tez mi sie nie chce jezdzic na te smieszne 'eventy'


to siedzcie w domu i zarastajcie mchem jak to forum :D

yaper napisał(a):ównież nie ukrywam, że ostatnio wolałbym pobalować w lokalnym, krakowskim gronie. Mimo to nie odrzucam propozycji konkretnej banii na wyjeździe


hehe a na jakiej Ty ani byles kolego na wyjezdzie bo kojarze Cie tylko z Radomia ? moze wybierzesz sie do Łodzi na dobre stare transy ? :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: FMT

Postprzez TBk2000 24 sty 2011, 21:58

Nie chodzi o zarastanie i zamulanie w domu :-). Dobre towarzystwo do wypicia % zawsze sie znajdzie, nie trzeba po to wcale jezdzic kilkaset km. Fajnie byloby sie spotkac w wiekszym gronie osob z ktorymi poznalo sie tutaj, ale dobrych imprezowych ku temu okazji wlasciwie juz nie ma. Wieksze imprezy jakie sa kazdy widzi, a nie kazdy lubi kluby.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: FMT

Postprzez Vidia 24 sty 2011, 22:35

czyli pozostają domówki.
Ja tam lubię i eventy/festivale i kluby, jakbym tylko miała za co, to jeździłabym na wszystko, co mi się podoba (muzycznie i towarzysko) :D podobnie jak za dawnych czasów
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: FMT

Postprzez Freezer 24 sty 2011, 23:14

d3cK napisał(a):a ja zapraszam do wrocławia :P

Tyle, że na co można do nas zapraszac? Chyba na jakąś dobrą domówkę :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez sector 25 sty 2011, 7:29

TBk2000 napisał(a):Fajnie byloby sie spotkac w wiekszym gronie osob z ktorymi poznalo sie tutaj, ale dobrych imprezowych ku temu okazji wlasciwie juz nie ma.


Tak jak na Creamfields 07 we Wroclawiu czy Trance Xplosion 07 w Poznaniu :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron