FMT

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: FMT

Postprzez d3cK 25 sty 2011, 7:33

Freezer napisał(a):
d3cK napisał(a):a ja zapraszam do wrocławia :P

Tyle, że na co można do nas zapraszac? Chyba na jakąś dobrą domówkę :)

no wlasnie w tym sek ze nie ma u nas dobrych bib :cry:
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez yaper 25 sty 2011, 18:39

Tulipan aka Nexus napisał(a):hehe a na jakiej Ty ani byles kolego na wyjezdzie bo kojarze Cie tylko z Radomia ? moze wybierzesz sie do Łodzi na dobre stare transy ? :)


Kolego sympatyczny, tak byłem tylko w Radomiu, bo najprościej mówiąc nie było do tej pory żadnej okazji do wspólnego imprezowania. Wystarczy dać mi info przed każdym możliwym zlotem, a na pewno bym rozważył. Wpraszał się na siłę nie będę, bo nie wiem czy komuś pasuje moje parszywe towarzystwo.

Pozdro
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: FMT

Postprzez Sisiek 25 sty 2011, 21:03

sector napisał(a):Tak jak na Creamfields 07 we Wroclawiu czy Trance Xplosion 07 w Poznaniu :)


A to ktoś jest jeszcze kto żyje tamtymi imprezami? Czasy dawno już poszły do przodu. Nie ma imprez? A Time Warp, Mayday trensowe biby w europie? Z innego forum lecą na takie sprawy całe samoloty forumowiczów. No ale zamiast siedzieć i narzekać w internecie na DJa trzeba się wziąć do roboty i odłożyć sobie PLNy na takie wyprawy. Zresztą spytajcie Stelmacha koszty wcale nie są duże. W cenie śmiesznego polskiego eventu można się zmieścić z całym wyjazdem w 400 zł :D :D No ale lepiej gadać że się nie jedzie bo nie zapraszają, bo piją, bo ćpają każda wymówka jest dobra. Dlatego wszyscy mają wyjebane i forum służy do rzucania kostką w szałtboxie xD Nexus bardzo dobrze napisał obrastajcie mchem a my dalej będziemy się bawić przy ulubionych rytmach i nie tylko bo są spotkania również bardziej towarzyskie na warszawie a takie sprawy można zorganizować w każdym mieście. Napić się browara i porobić zamieszania. Co do FMT forum 5 poziomów wyższe jeżeli chodzi o muzykę a i towarzysko lepiej wszystko się kręciło. Zresztą znajomości trwają do dziś. Niektórzy dalej jak my baletują a niektórzy dawni forumowicze zapraszają już na swój ślub i inne uroczystości mimo że znajomość niby tylko z internetu :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: FMT

Postprzez Stelmach 25 sty 2011, 21:37

TBk2000 napisał(a):Czasami sie zastanawiam, czy sa tu w ogole jacys jej pasjonaci, czy tylko niedzielni sluchacze ;-).

Spoko TBK ;-) Ja zaliczam się to takich. Słucham elektroniki i jeżdżę po Europie od ponad 10 lat (zacząłem od 2000 r. kiedy byłem w Pradze na Sashy), jestem maniakiem tego gatunku i nigdy to się już nie zmieni. Zauważę jednak, że pomimo wielu dobrych imprez w Polsce i za granicą, praktycznie garstka jeździ na eventy. Problem macie taki, że 90% "starego forum" zakochanych było w trance, a że trance zdechł to i ekipa wyjazdowa się też skończyła. Słucham gatunków z UK, a imprez jest pod dostatkiem i czasu nie starczy by je zjeździć. Minimali dużo osób słucha, eventów z takową muzą w cholerę, a każdy tyłek kisi w domu.
d3cK napisał(a):a ja zapraszam do wrocławia :P

Chętnie znów wpadnę, bo tam starych znajomych z FMT nie brakuje. Liczę na dobrą banię np. w Browarze Mieszczańskim gdzie 2009 roku D.A.V.E. The Drummer grzmocił takie techno, że tynk ze scian się sypał. Na każdą dobrą imprezkę jestem otwarty.
TBk2000 napisał(a):Dobre towarzystwo do wypicia % zawsze sie znajdzie, nie trzeba po to wcale jezdzic kilkaset km. Fajnie byloby sie spotkac w wiekszym gronie osob z ktorymi poznalo sie tutaj, ale dobrych imprezowych ku temu okazji wlasciwie juz nie ma. Wieksze imprezy jakie sa kazdy widzi, a nie kazdy lubi kluby.

TBK i Sector, głupoty piszecie :P Ile to razy namawiałem na wspólny wyjazd na Dance Valley czy Creamfields UK? Jest tam 50 scen z muzyka każdego gatunku. Wyjazd świetny połączony z wakacjami, podróżą, zwiedzaniem, banią, dyskusjami...takie coś i nie jest drogie (jak stwierdził Sisiek 400 zł starczy, w UK z 600) i daje wspomnienia na kolejny rok. Za przykład mogę podać nasz jesienny wypad do Londynu z Nexusem do Pressayi na "Freeformation", który zrobił na nas ogromne wrażenie.

Imprez jest na pęczki w Czechach, na Litwie w Niemczech, Holandii. Wszędzie tanio i sprawnie można dojechać. Do Berlina jest Express z Wa-wy o 9 i o 17 lądujecie w Centrum Berlina, gdzie na prawdę jest co robić. Nawet dla lubiących trance Koncial organizuje teraz w lutym wyjazd do Pragi na Markusa Schulza i czy ktoś poza nim, BTS i Łysym jedzie? Starzejecie się i potraficie jedynie narzekać. Sisior 100% racji w tym co napisałeś. Szacun i respect. Takie osoby w Łodzi będą bardzo mile widziane :twisted:

A propos planów na wakacje 2011 mam zamiar skoczyć na kilka dni na jeden z poniższych eventów:
Cream CZ
Cream UK
Dance Valley
Pleasure Islad NL
Pleasure Island CZ
nie obadałem imprez w Austrii jeszcze, ale dojazd łatwy i wiem że sporo tam się dzieje.

Chętnych oczywiście zapraszam już teraz ;-) Podobno w grę wchodzi też Luminosity.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: FMT

Postprzez TBk2000 25 sty 2011, 22:45

Nie bede sie tu z wami spieral czy 400zl czy tam 600zl to duzo i dla kogo. W swoim imieniu napisze, ze w obecnej chwili wypady poza granice naszego szarego jak karton po jajkach kraju, sa poza moim zasiegiem - finansowym. Nie wiem jak inni, moze niektorzy faktycznie szukaja dziury w calym przy kazdej mozliwej okazji z niecheci do duzych odleglosci, bo najlepiej jakby bylo pod nosem, ale wierzce mi lub nie, gdybym mogl to juz dawno zaliczylbym angielska edycje CF, Trance Energy, czy tez rozgladalbym sie za biletami na OZORA, i nie trzeba byloby mi wysylac do tego zaproszenia ;-). Spoko, niech bedzie, ze teraz zamulam i narzekam, bo odlozyc pare groszy pewnie moze kazdy, no chyba, ze nie moze? W kazdym razie, jesli bede mial okazje i mozliwosc to na pewno pierwszy sie do was na PW odezwe w sprawie wolnego miejsca :-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: FMT

Postprzez sector 25 sty 2011, 23:12

Odnosze wrazenie, ze tutaj pretensje maja Ci co jezdza "i pija i cpaja" do tych co nie jezdza bo im sie nie chce :D Smieszna sprawa!

Nie przesadzajcie, ze nikt nigdzie nie jezdzi. Sam nie raz bylem specjalnie w Londynie na imprezie a przy okazji u Reza :) czy w Szkocji u Jumy i The Arches. TO prawda, ze niektorzy sie bardziej zaprzyjaznili itp, dlatego wlasnie takie wyjazdy sa mozlie, mimo, ze znamy sie praktycznie z internetu i takich wypadow.

Oczywiscie, ze mozna jechac za granice na duza impreze. Pytanie tylko czy sie komus chce. Ja juz dawno nie zauwazylem zadnego dobrego lineupu, ktory by wpadal w moj gust. NIe slucham praktycznie juz wcale nowego trensu. Starego juz nikt nie gra. Slucham wielu gatunkow muzyki, a co za tym idzie malo jest imprez, na ktore bym chcial pojechac. Nie jara mnie Mayday bo nie slucham takiego pierdolniecia, nie jara mnie Time Warp bo cykanie slysze na zegarku na rece bez cpania :-d O wiele bardziej wole pojechac do klubu, nawet za granice, gdzie gra dobry sklad i wiem ze bede sie dobrze bawil, niz na masowe gowno, gdzie tylko sie wkurwie, zmecze i ogluchne (no i przeplace). Przykladem moze byc wypad z Rezem na Askew do The Gallery, gdzie mimo sredniego seta Askew, i po raz kolejny braku Yeke Yeke, bawilismy sie przednie :D

Z drugiej strony gdybym wiedzial, ze gra ktos gruby w jakims klubie to wcale bym nie potrzebowal jakiejs mega ekipy bo sam tez bym pojechal sie bawic.

Wielkie eventy to juz nie to samo co kiedys. Ja juz z tego wyroslem. Napic sie i poprzewracac moge wszedzie a nie zawsze mi sie chce jechac na drugi koniec Polski. Czasami jak faktycznie jest dobra bania to chetnie jade - patrz. impreza u Johnnego 20/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy Sunrise rok temu o ile sie nie myle :) Mysle, ze to tak na mnie dziala, ze wzgledu na to, ze juz nie jezdzi sie co dwa/trzy miesiace na jakis event z forumowymi mordami jak kiedys. Im mniej jezdzisz - tym mniej Ci sie chce jechac na nastepna impreze.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: FMT

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 sty 2011, 23:41

wlasnie TBK mialem pisac o OZORA :) swietny festiwal w tym roku raczej nie wypali ale zobaczymy w przyszlym, na tapecie jest powtorny wyjazd na jakas banie do UK mysle ze Stelmiego nie trzeba bedzie namawiac a i moze ktos z forum tez sie wybierze wszystko przed nami i na pewno bedziemy informowac duzo wczesniej co w trawie piszczy :) na czołówke wysuwa sie w tm momencie Mayday w Dortmundzie, w lato moza znow uderzyc na Luminosity badz Tomorrowland, klimat tych imprez jest niepowtarzalny a przy okazji mozna zobaczcy kawalek siwata bo kazdy wyjazd układamy tez pod katem zwiedzania a nie chlania i baniowania tak jak to sie niektorym moze wydawac czytajac nasze relacje :)

yaper napisał(a):Wystarczy dać mi info przed każdym możliwym zlotem, a na pewno bym rozważył. Wpraszał się na siłę nie będę, bo nie wiem czy komuś pasuje moje parszywe towarzystwo.


kolego kolorowy dałeś przykład jak nie nalezy sie wypowiadac na forum :) informuje Cie ze nie damy ci zadnego info przed kazdym ze zlotów zebys łaskawie rozwazył czy zaszczycisz nas swoja wspaniała osoba :D po to tłuczemy te zasrane tematy na forum w dziale imprezy zeby kazdy mogl sie zapoznac z oferta i dac znac ze sie bedzie, "telefony i hydrofony" mamy wiec zaden problem sie ustawic odebrac z dworca czy gdzies razem podbic

yaper napisał(a):Pozdro


nie rozśmieszaj mnie

Tez nie chce zeby tu wyszlo tak ze uwazamy sie za jakis tam lepszych bo my jezdzimy a inni nie, szanujemy ze inni z takich a nie innych przyczyn nie jezdza i to jest w sumie ok :) wiekszosc z nas pracuje, studiuje i wartoby sobie czasem podarowac odrobine wypoczynku i wyjechac gdzies na dobra impreze by zapomniec o szarej rzeczywistosci choc na chwile. Ja zawsze, zwłaszcza na FMT czytalem wiele postów recenzji traków i albumów wogole sie nie wypowiadajac ale bylem pelen podziwu dla tych ktorzy tak bardzo znali sie na muzyce ze ta pasja zarazili mnie rowniez i za to przede wszystkim jestem bardzo wdzieczny temu ze Was poznalem i znam bo na tym forum tez jest sporo znawców i pasjonatów których wypowiedzi lubie sobie poczytac w takie wieczory jak ten :)

o sector tak czulem telepatycnie ze piszesz tez cos w tym temacie :P

sector napisał(a):Im mniej jezdzisz - tym mniej Ci sie chce jechac na nastepna impreze.


bardzo wazne slowa i bardzo prawdziwe, wiem po sobie ze tak jest bo sam nieraz mialem półroczny kryzys z imprezami nic mnie jakos nie zachwycało i nawet gdy przyjezdzal ktos ciekawy do stolicy to nie chcialo mi sie isc to bylo jakos pod koniec 2008 roku kiedy to w tym roku bylem na 12 polskich eventach i chyba przez to nasilenie mialem przesilenie :) teraz raz na kwartał wystarczy mi jakas ciekawa impreza a muzyka moze byc nawet taka ktorej nie znam ale zawsze moze cos ciekawego dla siebie znajde. Fajnie jest tez raz czy dwa razy do roku wyjechac gdzies zagranice zwlaszcza ze tam jednak energicznej zywej muzyki (jakiej slucham) nie brakuje i stad czerpie inspiracje i sily do kolejnych wyjazdów. Poprzedni rok byl naprawde bardzo udany ... Trance Energy, Luminosity, Freeformation, Electrocity, piekne imprezy w Radomiu, Krakowie x2, Parczewie... zobaczymy co przyniesie ten rok, oby jeszcze wiecej dobrch imprez line upów pieniedzy radosci i zdrowai czego sobie i Wam kochani moi mili z całego serca życze :D
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: FMT

Postprzez Freezer 26 sty 2011, 2:08

Sisiek napisał(a):Co do FMT forum 5 poziomów wyższe jeżeli chodzi o muzykę a i towarzysko lepiej wszystko się kręciło.
Ja też zwracam uwagę na to, że trochę ludzi wypadło z tamtego forum przez chamskie zachowania innych. Więcej ludzi tam było co miało coś do powiedzenia na temat muzyki. Pewne osoby odstraszyły od pisania.

Sisior, Ty tam też z B! broiłeś cały czas :)

A co do Ciebie to pamiętasz impre na akademikach w W-Wa? :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez Stelmach 26 sty 2011, 10:07

sector napisał(a):Odnosze wrazenie, ze tutaj pretensje maja Ci co jezdza "i pija i cpaja" do tych co nie jezdza bo im sie nie chce Smieszna sprawa!

Ja Sector nie mam do nikogo pretensji tylko dlatego, że woli chorować, narzekać na brak pieniędzy, czasu, a siedząc w domu i popada w depresję i demencję starczą :D Jeśli jednak ktoś lubi choćby coś zwiedzić, podróżować, a wieczorem wpaść do klubu z fajną muzyką w fajnym mieście, jak np. Berlin, Londyn, Amsterdam, a nawet Kraków za niewielkie pieniądze to dlaczego nie pojechać? Uważam taką muzyczną turystykę za świetne spędzenie czasu, która daje wiele różnych przyjemności. Nasze wyjazdy z pierwszorzędną ekipą do Holandii czy UK potwierdzają, że się opłacało.
sector napisał(a):Ja juz dawno nie zauwazylem zadnego dobrego lineupu, ktory by wpadal w moj gust. NIe slucham praktycznie juz wcale nowego trensu. Starego juz nikt nie gra. Slucham wielu gatunkow muzyki, a co za tym idzie malo jest imprez, na ktore bym chcial pojechac.

Powtórzę więc jeszcze raz. Na imprezach typu Cream, Dance Valley, Tomorrowland masz po 40 scen z kazdym rodzajem elektroniki. Nie wierzę, że nie znalazłbyś czegoś co lubisz posłuchać. W 2010 roku dobrych line-up'ów było tam na pęczki w każdym gatunku. Zerknij kto i jak grał.

Co do trance to gatunek na wymarciu, więc nie ma się co dziwić, że i imprez brak. Jak ktoś nadal ma zamiar słuchać trance to uprzedzam, że na żadną imprezę się już nie wybierze, bo nie będzie miał gdzie pojechać i czego posłuchać. No chyba że na Armin Eska show. Wielu osobom z tego forum dziwię się że są do tego stopnia ograniczemi muzycznie, że sluchają "trance i tylko trance", mimo że nie ma kompletnie żadnej ciekawej imprezy i produkcji, a choćby Trance Energy zamknięto z tego powodu.
sector napisał(a):Rezem na Askew do The Gallery, gdzie mimo sredniego seta Askew, i po raz kolejny braku Yeke Yeke, bawilismy sie przednie

Przestańmy żyć jego mitem i historią. Gość się skończył. Nie gra i nic nie wydaje nowego. Ile razy będziemy narzekać: "jakby grał Askew to bym pojechał za nim w podróż dookoła świata" ?
sector napisał(a):Napic sie i poprzewracac moge wszedzie a nie zawsze mi sie chce jechac na drugi koniec Polski.

Nie masz Marcin racji. Jadę na imprezę po pierwsze dla muzyki. Interesuje mnie muzyka, DJ, klub, line-up. To główny powód dla którego ruszam tyłek z domu. Jeśli do tego jest to fajne turystycznie miejsce, coś ciekawego do zobaczenia, zwiedzenia tym bardziej ekscytuje mnie cała wyprawa. A jeśli do tego zgrana ekipa to i jest czas na śmiechy, banię, rozmowy o tym i tamtym. Będąc 4 razy w Holandii na eventach miałem czas doskonale to zgrać, a atrakcji jakie miałem nie zorganizowałoby mi żadne biuro turystyczne.

Tomorrowland to kapitalna impreza --> http://www.ftb.pl/news/80241_0_1/tomorr ... belgia.htm . Część line-up'u na 2011 jest już teraz! Ma być ponad 30 scen i ok. 100.000 ludzi (wlaśnie było tyle rok temu). Ponieważ byliśmy już w Holandii, warto by może obejrzeć Belgię, która jest równie pięknym krajem i bardzo podobnym do Holandii. Bywałem tam wielokrotnie służbowo i mogę slużyć na przewodnika taniego przejazdu i baniowania. W lutym jadę poszukać właśnie tam samochodu. Konkurencyjna opcja w stosunku do Dance Valley. Jeden minus taki, że bilet rok temu kosztował 90 EUR i kasę odkładam już teraz.

28 sierpnia 2011 ma być w Londynie słynna impreza Frantic na którą bardzo chciałbym pojechać i na której zapewne zagra wyspiarska czołówka wszelkich gatunków.
http://www.moreonthedoor.com/store/inde ... &cPath=255

A teraz hit! W 2009 roku byłem w Belgii na I Love Techno. Impreza 1 klasa, lepiej zorganizowana jak Trance Energy. Ponad 40 tys ludzi. Speedy J, Dave Clarke, Len Faki. Jako że termin zgral się z terminem mojej delegacji, za darmo od pracodawcy miałem hotel i samochód. Stawiałem hotel, jedzenie, przejazdy i turystykę. Siedziałem tam tydzień i zwiedziłem pół kraju. Z Waszej strony pozostało kupić za 100 zl bilet na imprezę i za drugie tyle na samolot do Brukseli skąd bym Was odebrał. Niby techno na forum lubi wiele osób. Kto oprócz mnie pojechał? Nikt. Żałośni po prostu jesteście.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: FMT

Postprzez Juma 26 sty 2011, 12:12

Aaaaaaaale Lukasz teraz to gadasz, pamietaj ze grupa operatywnych forumowiczow znajdowala sie w tym czasie na Stefanowej Podlodze w Holandii na ADE gdzie wszystko bylo za daaaarmo a koryto bylo wziete z Polski.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: FMT

Postprzez kiki 26 sty 2011, 16:04

d3cK napisał(a):
Freezer napisał(a):
d3cK napisał(a):a ja zapraszam do wrocławia :P

Tyle, że na co można do nas zapraszac? Chyba na jakąś dobrą domówkę :)

no wlasnie w tym sek ze nie ma u nas dobrych bib :cry:


cooooooooo? ejj wypraszam sobie!!! co tydzien sie cos dzieje we wro! czasem lepsze imprezy czasem gorsze,trzeba wiedziec gdzie co graja! super club osrodek,capitol zamykaja teraz :/ zostaje melin cafe gdzie chlopaki cisnal dobry tech-house, czy ciezkie dubstepy albo elektro. w salvadorze minimum 2x na miesiac liquid d'n'b wstep za free, w browarze mieszczanskim i agorze: festiwale, koncerty! das lokal tez popularne z elektronika! nie zapominajac o krako180 - tez dobre bookingi!
ludzie, trzeba chodzic a nie marudzic ze nic sie nie dzieje!

a co do OZORY to widze ze sporo chetnych,sama sie zastanawiam nad owym festiwalem...
moze do zobaczenia, who knows :ugeek:
btw. stelmi dziekuje za zapro do lodzi :* ale we wroclawiu tez sie duzo dzieje :))

niedlugo timewriter zawita na dolny slask!! yeah!!
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez Freezer 26 sty 2011, 18:36

kiki napisał(a):
d3cK napisał(a):
Freezer napisał(a):d3ck:a ja zapraszam do wrocławia :P
Freezer:Tyle, że na co można do nas zapraszac? Chyba na jakąś dobrą domówkę :)

no wlasnie w tym sek ze nie ma u nas dobrych bib :cry:


cooooooooo? ejj wypraszam sobie!!! co tydzien sie cos dzieje we wro! czasem lepsze imprezy czasem gorsze,trzeba wiedziec gdzie co graja! super club osrodek,capitol zamykaja teraz :/ zostaje melin cafe gdzie chlopaki cisnal dobry tech-house, czy ciezkie dubstepy albo elektro. w salvadorze minimum 2x na miesiac liquid d'n'b wstep za free, w browarze mieszczanskim i agorze: festiwale, koncerty! das lokal tez popularne z elektronika! nie zapominajac o krako180 - tez dobre bookingi!
ludzie, trzeba chodzic a nie marudzic ze nic sie nie dzieje!

a co do OZORY to widze ze sporo chetnych,sama sie zastanawiam nad owym festiwalem...
moze do zobaczenia, who knows :ugeek:
btw. stelmi dziekuje za zapro do lodzi :* ale we wroclawiu tez sie duzo dzieje :))

niedlugo timewriter zawita na dolny slask!! yeah!!

Z ekipą z forum to ostatnio byłem na Autumn Sequence, a to juz dawno temu było.
Jak chodziu o jakies d'n'b to nie przepadam szczególnie, a jak chodzi o Trance to za bardzo nic nie ma przecież,
ale to zresztą nie tylko we Wrocu, tylko w ogóle. W ogóle poźniej po tym autumn sequence to jakoś tutaj nie czytałem o jakichś większych imprezach na forum we Wro.
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: FMT

Postprzez bts 26 sty 2011, 19:38

Świat pełen jest marud, a po przeciwnej stronie ludzi 'czynu' :D

- Maruda powie, że napić to się może i z kolegami z bloku.
- Ty powiesz, że przecież wcale nie o to chodzi.

- Maruda powie, że go nie stać.
- Ty pokażesz, że to wcale nie tak drogo.

- Maruda powie, że LU do bani.
- Pokażesz mu imprezy z kilkunastoma scenami i ogromnym wyborem artystów.

- Maruda powie, że za daleko.
- Wyliczysz, że przy dzisiejszych możliwościach, podróż to góra 5h.

...A i tak się skończy imieninami cioci :D

Stelmach napisał(a):...Nawet dla lubiących trance Koncial organizuje teraz w lutym wyjazd do Pragi na Markusa Schulza i czy ktoś poza nim, BTS i Łysym jedzie?...


Kiepski przykład, przecież Schulz się skończył, a Praga nie różni się niczym od Radomia :shock:
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: FMT

Postprzez Sisiek 26 sty 2011, 22:22

sector napisał(a):Oczywiscie, ze mozna jechac za granice na duza impreze. Pytanie tylko czy sie komus chce. Ja juz dawno nie zauwazylem zadnego dobrego lineupu, ktory by wpadal w moj gust.


Bardzo mnie ciekawi jakiej muzyki słuchasz że w całej Europie nie ma dobrego lajnapu? Chyba jest to nowy gatunek muzyki "słucham i oglądam youtuba" bo inaczej sobie tego nie wyobrażam.

sector napisał(a):Slucham wielu gatunkow muzyki, a co za tym idzie malo jest imprez, na ktore bym chcial pojechac.


sector napisał(a):Z drugiej strony gdybym wiedzial, ze gra ktos gruby w jakims klubie to wcale bym nie potrzebowal jakiejs mega ekipy bo sam tez bym pojechal sie bawic.


Hahaha zapisuje do złotej kolekcji cytatów :D Myślę, że w Łodzi ten post będzie bardzo wiele razy cytowany xD xD Dobre bajdurzenie :D

Freezer napisał(a):A co do Ciebie to pamiętasz impre na akademikach w W-Wa? :)


Gruba impreza pamiętam ją do dzisiaj :D i czekam na jakąś powtórke :D

Zresztą co tu gadać o Europie, Berlinach, Amsterdamach. Jak jest dobra ekipa a nie osoby z cyklu dziś nie mogę bo świętuje z bratem magisterke, jutro wpada kolega z kanady a za tydzień mam szkołe to balet kręci się nie wyjeżdżając z miasta. Dobre mordy których tu się nie znajdzie jeszcze żyją. Nie trzeba wsiadać w samolot tylko w tramwaj i już się jest na mega imprezie w klubie. Na after można pojechać metrem i patrzysz wyszedłeś na impreze w piątek a tu już niedziela no ale... wszystko trzeba chcieć a nie tylko narzekać że nic nie ma i nic się nie dzieje bo to nie 2000 rok gdzie faktycznie nic się nie działo a na impreze to co najwyżej mozna było pójść na bal w 8 klasie podstawówki. Tyle ode mnie nie wypowiadam się już w tym temacie bo Ci co wiedzą o co chodzi mają mój numer i często dzwonią a całą reszte mam w głębokim poważaniu nie ma co na siłę ich uszczęśliwiać niech siedzą i pleśnieją w domu.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: FMT

Postprzez Amnes 27 sty 2011, 15:05

Haha śmiechy mam czytając ten temat. Każdy ma prawo spędzać czas tak jak lubi.

Dużo racji ma Stelmach. Tylko drogi Stelmi nie dla każdego muzyka elektroniczna i wszelkiego rodzaju festiwale oraz banie to religia. Mam wielki respect do Ciebie za organizację wszelakich zagranicznych wyjazdów, choć sam nigdy nie skorzystałem.

BTS też ma dużo racji. Marudy wszędzie. Największa na tym forum dla mnie to Sisiek który w każdym poście abstrahuje do mnie. Drogi Sisi imprezy dla mnie są na najdalszym możliwym planie pod względem priorytetów życiowych. A ty mierzysz wszystkich przez swój pryzmat jedyne-słuszne-techno-party-nastolatka. Muszę ci powiedzieć, że część chłopców jednak ewoluuje z czasem na mężczyzn i inwestuje w siebie a nie substancje powodujące utratę komórek mózgowych.

Sector ma podobne podejście do mnie. Widocznie ma jakieś cele do których dąży w życiu przez co na imprezach pojawia się li tylko w celach towarzyskich jeżeli nie kolidują z czymś innym niezależnie czy to praca, edukacja czy hobby/rozrywka.

Kwestia podejścia do życia. Ja wolę inwestować, by w przyszłości zbierać %. Nie uważam tego za monopol na udane spędzanie czasu. Rozumiem, jeżeli ktoś nie podziela mojej opinii. Nie ukrywam jednak, że preferuję utrzymywać najściślejszy kontakt z ludźmi, którzy dzielą się ze mną wiedzą, doświadczeniem i zainteresowaniami. Pobaniować i napić się jest przyjemnie ale wszystko w swoim czasie.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: FMT

Postprzez Święty 27 sty 2011, 19:21

No tak, Amnes Ty masz jeszcze czas, młody człowieku, na imprezowanie ;) Ja mam tyle lat ile mam i żałuję, że w 2010 nie byłem na żadnej większej imprezie z trensowymi czy progresywnymi dźwiękami. Miło, będzie jak wybiorę się w 2011 na coś ciekawego (do Czech mam akurat bliżej niż na nasze wybrzeże). Szkoda, że Markus gra w Pradze w dniu, w którym będę śmigał po stokach na desce, bo z chęcią skorzystałbym z inicjatywy Konciala (ponoć coś organizuje). A jak wspomnienia różniste się tu przewijają, to warto podkreślić, że to właśnie za sprawą wspomnianego Radomianina :] wkręciłem się na FMT i mój pierwszy w życiu mega event (Armin w Pradze w 2002) pamiętam do dziś (szczególnie klimat panujący w autobusie). Kontakty się załapało większe lub mniejsze - wiadomo. Początki mojego bywalstwa na FMT miło wspominam - płotka byłem, ale niektórzy użytkownicy byli, po prostu, w porzo i tak zostało. Cieszę się, że kilka imprez stricte pod mój gust się odbyło i, że świetnie się bawiłem. Cieszy również fakt, że Sagi do dziś jak tylko coś się dzieje na Śląsku daje mi znać, choć paradoksem jest, że ani razu jeszcze mi termin imprez nie pasował (a człowiek pracujący na zmiany jestem, więc cóż...). Zarabiam i kasę mam - krótko ;) I nie należę do osób, które narzekają zbytnio na jakąś przygotowywaną imprezę. Jeśli mi pasuje to sie bierze dupe w troki i jedzie/leci/idzie. I też wybieram się głównie dla muzyki, a nie picia :P Ale jeśli nie dzieje się nic to pozostaje winamp i breakdowny z upliftów ze łzami w oczach lub energetyczne ruchy przy czymś konkretniejszym... Mam nadzieję, że w 2011 wydarzy się coś na moją miarę muzyki elektronicznej i że będę "latał" konkretnie pod sceną, a nie tylko w wyimaginowanym świecie imprez przed głośnikami w domu.

Drugą stroną medalu jest fakt, że zaczynam się zastanawiać jak długo jeszcze będę w stanie słuchać trance/progressive/goa. Starzejemy się i czasem przeczę sam sobie mówiąc: "Za stary jestem! Nie chce mi się!" w momencie, gdy znajomi wybierają się na imprezę w sobotę. Akurat u mnie w klubach panuje wszędobylskie electro i house, co za tym idzie, wiem, że nie będę bawił się w 100% (wiem, że bardzo średnie dźwięki znajomy DJ zapodaje). A ja kocham trance i progressive przede wszystkim i tu się kółko zamyka, bo takie cuś przeważnie na dużuch eventach... Nie będę przedłużał. Kończę mój wywód, z nadzieją, że nasza, zafascynowana taką a nie inna muzyką brać nie zniknie w szybkim tempie, że w dobie Lejdi Gagi i innych Bashanterów pozostaniemy wierni swoim ukochanym gatunkom i, że będziemy spotykać się w mniejszym lub większym gronie na sążnych bibach :mrgreen:
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
Avatar użytkownika
Święty
 
Wiek: 42
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Re: FMT

Postprzez Amnes 27 sty 2011, 21:20

+1 Święty. Jest nas tak małe grono, że po 5 latach gdy 80% zmieniło kierunek muzyczny nie ma komu już jeździć na imprezy z 20% które są nadal wkręcone.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: FMT

Postprzez Sisiek 28 sty 2011, 16:56

Amnes napisał(a):A ty mierzysz wszystkich przez swój pryzmat jedyne-słuszne-techno-party-nastolatka. Muszę ci powiedzieć, że część chłopców jednak ewoluuje z czasem na mężczyzn


Najpierw przejdź mutacje i nie zachowuj się jak 12-latek. Znajdź sobie robotę a nie siedzisz na garnuszku rodziców. Załóż rodzinę a dopiero potem będziemy rozmawiać o ewolucji Twojej osoby do czegokolwiek :) Imprezowanie nie przeszkadza we wszystkich tych czynnościach a wręcz przeciwnie jest znakomitą formą odpoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków. A często wspominam o Tobie bo nikt tak pięknie jak Ty nie podkreśla tego że nigdy nic nie może. Nie chcesz, nie lubisz, nie możesz gdzieś pojechać to spoko ale po co ciągle pisać o tym na forum :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: FMT

Postprzez Amnes 29 sty 2011, 11:33

Sisiu jakbyś tylko mógł zobaczyć jak parsknąłem śmiechem. Już na początku twojego posta piękny, klasyczny wręcz atak osobisty rodem z osoby wyżywającej się na klawiaturze. Skąd ty wiesz co ja robię zawodowo? Bo wydawało mi się do tej pory, że to wiem głównie ja. Prawda taka że nie pracuję dłużej niż godzinę dziennie a robię to przeważnie leżąc, więc kto chce może tego nie uznawać za pracę. Co do reszty twego posta w sumie się zgadzam. Może rzeczywiście nie potrzebnie piszę, ale zdawało mi się, że forum jest po to by takie rzeczy robić. Robię to głównie wtedy, gdy naprawdę bym chciał się wybrać na jakieś konkretne spotkanie i rzeczywiście z jakichś powodów jest to niemożliwe więc przeżywając te emocje dzielę się nimi jak wspomniałeś niekoniecznie potrzebnie.

Kiedyś już mówiłem, że najlepsze forumowe banie to ja widzę zawsze na fotkach. Tak samo będzie w ten weekend gdy wszyscy pojechali do Łodzi a ja muszę z lekkim kacem zapier^$$@#@ matmę do egzaminu. Tylko raz mi się udało wybrać na jedną z epickich forumowych posiadówek u Johnnego na EC. A zasadniczo w zeszłym roku u samego Johnnego byłem łącznie 5 dni czyli 1,4% całego roku. Samo życie, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Życzę miłej zabawy.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: FMT

Postprzez Stelmach 13 lut 2011, 18:08

Wracając do tematu wrzuciłem w dział Imprezy kilka wyjazdowych propozycji na wiosnę i wakacje, na które serdecznie zapraszam wszystkich miłośników dobrego grania i baniowania :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron