Tatuaże

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Tatuaże

Postprzez Monisia 05 sty 2009, 19:36

pozwoliłam sobie założyć ten temacik. Wy macie jakieś tatuaże :> pokazujcie zdjęcia :)
A tak przy okazji waszym zdaniem warto robić sobie takie coś ?? W jakim studiu najlepiej zrobić a może macie jakieś już sprawdzone miejsca ?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Tatuaże

Postprzez sector 05 sty 2009, 20:57

ja chce sobie zrobic w wakcje jakis. Opcji mam kilka, albu kark (z tylu szyji), albo na brzuchu tak troche jakby z linia rak. Zadnych obrazkow itp. Prawdopodobnei jakis napis lub cos takiego.
W uk nie chce robic, w pl tez jakos nie. Mam nadzieje ze w hiszpanii sie uda ;P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tatuaże

Postprzez indecentnoise 05 sty 2009, 21:07

Tatuaz mojego znajomego z Argentyny :shock: jeden z wielu :P

Obrazek
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Tatuaże

Postprzez Amnes 05 sty 2009, 21:16

Jakiś świeży?

Sector polecam ci studio tatuażu "areszt śledczy warszawa białołęka" na ul. ciupagi.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Tatuaże

Postprzez sector 05 sty 2009, 21:39

Amnes, dziekuje nie, nie bedzie mnie :P

@IN, nie podoba mi sie nic a nic :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tatuaże

Postprzez ada_m 05 sty 2009, 21:40

Ja mam 2 tatuaże. Polecac studia nie będe, bo nie wiem, czy komus cos by to dało, jak w hektarach mieszkam ;) Ale mam fajną panią Marte, która jak chce to mi poprawi tatuaża, wymieni kolczyk, albo cos przebije :) Ostatnio, tzn juz rok temu prawie, jak przyszłam ze wzorem, to ją zamaiłam i kazałam jej Menno słuchać :D Robiłam sobie znaczek Intuition, ona się zapytała co to znaczy, mnie się gadana włączyła, więc ona stwierdziła, że z ciekawości przesłucha :D Nie wiem, czy rzeczywiscie słuchała, czy nie, bo akurat poprawiac nie musiała, o dziwo goił się ładnie.
Ja mam wzory małe, dla siebie. I nie interesuje mnie, czy się komus podobają, czy nie. Jest tyle ładnych rzeczy do oglądania, że mogą sobie darowac moje tatuaże :D
Sector, podobno w UK taniej niz w PL, ale trzeba naprawde wyszukac porządne studio. Jak widziałam co niektórzy mieli na rękach np, to... Choc znajomy robił sobie skrzydła na rękach, i wyszło zajebiscie, ale to chyba Polak mu robił.
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Tatuaże

Postprzez sector 05 sty 2009, 21:47

ada_m napisał(a):Sector, podobno w UK taniej niz w PL, ale trzeba naprawde wyszukac porządne studio. Jak widziałam co niektórzy mieli na rękach np, to... Choc znajomy robił sobie skrzydła na rękach, i wyszło zajebiscie, ale to chyba Polak mu robił.


tak taniej. Nawet przy stosunku funta do zl i tak wychodzi taniej. Wiem bo pytalem kiedys o tatuaz w salonie we wroc i w jednym salonie w UK. Nie mniej jednak faktycznie studio trzeba wybrac dobre. Jednak co do hiszpani to wiem ze tam zajebiscie w niektorych miejscach robia. Rodzice byli na majorce rok temu i jakis salon dorwali i zrobili sobie po tatuazu i zajebiscie wyszlo. Mowili ze salon w Hiszpani a ten w UK to niebo a ziemia :| Koles w hiszpani wytatuowany caly, zadbany, wszystko fajnie i zajebiscie i cena tez przystepna :) Dlatego wstrzymuje sie narazie do wakacji!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tatuaże

Postprzez synchro 06 sty 2009, 22:03

poki co nie mam ale zamierzam zrobic - moze do lata sie uda ,moj szwagier ma twarz syna(mojego chrzesniaka) na ramieniu ,swietne wykonanie - jak zdjecie ,jutro zrobie fotke to postaram sie wkleic
synchro
 


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

cron