Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Alkohol

Postprzez sector 06 sty 2009, 22:51

Amnes, sorry ale az sie cisnie na usta 'bo pic to trzeba umic' o/

a co do absynthow to sa zielone, niebieskie i czerwone :P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Matvel 06 sty 2009, 23:08

I czarne.

Ogólnie to z alkoholi najbardziej lubię piwo. Choć przeciwko innym trunkom w przystępnych ilościach nie mam nic przeciwko. Ostatnio posmakowało mi kamikadze własnej roboty na bazie Bols Blue.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Alkohol

Postprzez Tulipan aka Nexus 07 sty 2009, 0:48

oooooo temat rzeka dla mnie :) ogolnie ja wogole lubie alkochol :) i piwko lubie wypic :)

u mnie to wogole sie zmienia co jakis czas rodzaj trunku sa czasy ze mnie tylko piwko smakuje a sa czasy ze wódeczka mi pieknie smakuje. jednego nie tykam od czasow 3 klasy liceum jak to swietowalismy w szkole zdanie do nastepnej klasy bo nam grozilo wogole wywalenie ze szkoly ale szczeliwie udalo sie zdac i trzeba bylo oblac wiec oblalismy winami najpierw Sofia a pozniej jakims berbeluchem za 3.50 pln hehe no i skonczylo sie tak ze jednego z nas pani [pedagog musiala odwiezc do domu swoim samochodem bo nieprzytomny byl hahahaha i od tamtej pory mam niesmak do win.

Obecnie to na takim mrozie raczej nie pije, ewentualnie po pracy ustawiam sie z moimi kumplami Darkiem i Jankiem i rozpijamy 0,7 absolwenta na mrozie i idziemy do jakiegos pubu jak juz nam dupy zmarzną idziemy do pubu gdzie raczymy sie piwami... i wtedu juz mi wszytsko jedno jakimi hehehe no... a jak sam wracam do domu z pracy jak jestem na popoludniu no to mam kawalek do domu bo jade ponad godzine, wiec w lato mialem taki zestaw ze bralem Żubra i Warke czerwona, i tak Żubra robilem w tramwaju a warke w autobusie... jak przyjezdzalem do domu to jesczze mialem jakas Warke zawsze w biurku.

Ale jak teraz zaczela sie jesien i zimniejsze noce to jak z popoludnia wychodze to juz biuore mocniejszy zestaw... niedawno odkrylem Wojaka 9% !! :D i w Carrefourze jak wychodze top biore sobie tego wojaka i to w rozmiarze XXL :) czyli 0,66 :) i do tego Żubr :) dzis bylo troche chlodno wiec mialem dwa wojaki i jakos do domu dojechalem :)

a w klubie to lubie kamikadze nasuwać ile wlezie :) na Lajfstrimach w Zoo to czasami na dwie tacki z kumplami z roboty pilismy po 12 na glowe czyli po 3 szoty hehe z Wódek to najbardziej Absolwenty lubie, albo ostatnio Żołądkowe gorzkie z mietą, dobra na dzis starczy hehe
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez tymek 07 sty 2009, 8:49

sector napisał(a):mozna potem mowic? po takiej sesji? czy ta wersja jest bardziej halucynogenna niz 'wypalajaca ryja'?

pewnie bardziej halucynogenna bo jest w niej 3 razy wiecej tujonu
absynt sie pije rozcienczany z cukrem i woda i wtedy tak mordy nie pali :)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 07 sty 2009, 10:44

ja pierdziele nie którzy tutaj takie wynalazki piją, że nigdy o takim czyś nie słyszałam...w sumie lubię drinki tequili słynna Rosita :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez drevni 07 sty 2009, 10:45

sector napisał(a):Swoja droga faktycznie, nie wiem czy o tym samym mowimy ale pilem kiedys czeski Absynth. Co ma moc piekielna to glowa mala o/ Takie sieje spustoszenie w przelyku ze masakra

W przełyku i głowie ;)
Amnes napisał(a): drevni napisał(a):piwowo - curacaowo - absyntowej. W moim przypadku skończyło się niebieskawym rzygiem



Kurde a wydawałoby się że rzyg będzie zielony albo brązowy jeżeli absynth był czerwony.

Wtedy piłam zielony
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez Rapture 07 sty 2009, 16:18

Tulipan aka Nexus napisał(a):niedawno odkrylem Wojaka 9% !

Pilem rozne tanie piwa, ale to jest najbardziej parszywe jakie pilem w zyciu. Szlo jako piate a i tak polowe oddalem kumplowi bo mi sie zbieralo na odruchy wymiotne :/

A skoro juz o tanich mowimy: bardzo lubie Ksiąza - popularne we Wroclawiu piwo, pite przez bezdomnych i studentow :D do tego polecam produkty z Biedronki takie jak Fort albo malinowy Trixx (tanszy i lepszy od Reddsa). Kiedys bardzo lubilem VIPa ale jakos rok temu smak stal sie tak parszywy, ze nie moaglem 3 piwa dopic :/ Nie wiem jak jest teraz. W Zabkach mozna rowniez dostac piwo o nazwie Goolman, produkowany przez browary lubelskie, ktore ze swej jakosci slyna :D Taki smaczek za 1,99 to naprawde cos! ;)

A ja sobie teraz kupilem 7dmiopak Zywca za 18 złotych i do tego szklaneczka gratis. Yeah! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Alkohol

Postprzez Kubo 07 sty 2009, 16:31

Rapture u mnie Goolman bardzo popularny i calkiem dobry jak na swoja cene :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Alkohol

Postprzez peterhol9 07 sty 2009, 17:51

Goolman może byc pity, ale jako 2 piwo z rzędu. Cena dobra, a jakość jednak o wiele niższa niż tańsza (przyjamniej w leclercu czy zamojskim kauflandzie- 1,75 zł) Tatra. Z browarów lubelskich dobra jest Perła mocna. Poza tym genialny jest niemiecki Francziszkaner! Co to wodek to nie smakuje za ardzo, za to czysta Finlandia - 1 klasa :) i jeszcze wina- wg mojej skromnej opini i skromnego portfela wyborna jest Varna czerwona i Hiszpańskie Campil. Nie znoszę popularnych Fresco i Carlo Rossi. Bleee. Z piw nie mogę Żywca, z wódek wszystkiego taniego (typu Ojczysta, Krakowska, z czerwona kartką). Ogólnie to malo pije, i możliwe że guzik wiem :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Alkohol

Postprzez Rapture 11 sty 2009, 21:52

http://pl.youtube.com/watch?v=xxCSghm1a ... re=related - ktos to kiedys dawal gdzies. Jak ktos ma problem z odmowieniem sobie piwka to niech najpierw trzasnie sobie ten film.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Alkohol

Postprzez Boguś 11 sty 2009, 22:13

Nie pijam alkoholu :] nie lubie :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez sector 12 sty 2009, 12:38

Boguś napisał(a):Nie pijam alkoholu :] nie lubie :P

pomyliles tematy, to nie 'humor'
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 12 sty 2009, 13:04

sector napisał(a):pomyliles tematy, to nie 'humor'
sector hahahaha to Ci się udało hahhaha
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 28 sty 2009, 19:56

Ja pije sporo i to bez względu na warunki. Jest -15 C to i tak ide na naszą miejscówe i łoimy wóde albo browary. Jak wchodze na impreze albo do pubu to zawsze musze mieć przed wejściem te 6,7 piw już wypite albo koło 0,5 l żubrówki. Zresztą blanka wie kogo miała w domu na sylwestra. :D
W sumie nigdy nie robie popeliny po alkoholu, ze ktos musi sie mną zajmować, odprowadzać pod dom, nie jestem agresywny itd. Zawsze zachowuje ,,trzeźwosć'' umysłu. W sumie jak nie oddycham przy kimś kto nie pił to nawet nie zauważy, że wypiłem 0,5. Tylko Ci co mnie dobrze znają wiedzą, że robią mi się takie małe wypieki na policzkach pod oczami.
Pijąc tempem normalnego gościa musiałbym wydać mase pieniedzy na alkohol. Dlatego od zawsze pije szybko i dużo. xD
Kuba i Wasyl wie jak się ze mną pije :)

To taka moja autocharakterystyka ds alkoholu.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez Rapture 28 sty 2009, 20:27

bAchoR napisał(a):Ja pije sporo i to bez względu na warunki. Jest -15 C to i tak ide na naszą miejscówe i łoimy wóde albo browary.

Ja pilem przy -8 i nie bylo tak zle. Ja rowniez nie wiem co Ci ludzie narzekaja na picie na dworze zimowa pora :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Alkohol

Postprzez Amnes 28 sty 2009, 22:18

Mi np. marzną ręce. I nie ma opcji żeby trzymać w ręku browara.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 29 sty 2009, 0:42

Marzną ręce ? Co to ma być w ogóle ? Baba jesteś ? Chlejesz i tyle. ;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 29 sty 2009, 0:44

bAchoR napisał(a):Marzną ręce ? Co to ma być w ogóle ? Baba jesteś ? Chlejesz i tyle. ;]

+10 Żołądkowa rozgrzewa, jak się pije to się nie czuję, że jest zimno
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez tymek 29 sty 2009, 9:13

kazda wodka rozgrzewa Monisiu :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez Qsi 29 sty 2009, 13:23

kiedyś była taka sroga zima, że piździło i piździło nie, że dwa dni i już na wp milion artykułów o tym, tylko, że piździło non stop - to pamiętam przy -15 jeszcze się stało z ziomkami 'na szkole' i po 3 browki dało radę, ale to już tak, że tylko oczy spod szalika i czapki było widać i trzeba było odchylać, aby wziąć łyka - piękne wspomnienia :) to były czasy lecha premium i dębówki mocnej :)
Avatar użytkownika
Qsi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

cron