Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Alkohol

Postprzez drevni 17 lis 2009, 15:18

Blay napisał(a):jedno piwko jeszcze nikomu chyba nie zaszkodzilo

mi kiedyś tak, bo z "niespodzianką" było ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 17 lis 2009, 15:24

:D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez michal 17 lis 2009, 15:58

jak to powiedział mój Przyjaciel 'jedno piwo to nie piwo, a dwa piwa to nie picie', na co drugi dodał 'trzy to nieparzyście, chodźmy po 16'.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 17 lis 2009, 16:31

pieprzycie mi jedno piwko wystarczy na cały miesiąc... a na imprezach wole wozić ludzi niż pić, wtedy mam taki ubaw lepszy niż po 5 piwach, wódki nie ruszam jedynie czasem setkę POLONAISE wiśniówkę oduczyłam się pić i dobrze się z tym czuję :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez Rapture 17 lis 2009, 16:56

sector napisał(a):Bez przesady. Dziennie to wskazane jest picie jednego kieliszka wina do obiadu czy tez moze jednek 50tki na lepsze krazenie, ale napewno nikt nie poleci picie 1 piwa dziennie

Co ty gadasz, kolega pewnie tak jak ja sluchal MenelRadio :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Alkohol

Postprzez sector 17 lis 2009, 17:58

Monisia napisał(a):pieprzycie mi jedno piwko wystarczy na cały miesiąc... a na imprezach wole wozić ludzi niż pić, wtedy mam taki ubaw lepszy niż po 5 piwach, wódki nie ruszam jedynie czasem setkę POLONAISE wiśniówkę oduczyłam się pić i dobrze się z tym czuję :)


Nikt nie pieprzy tylko pisze o tym co lubi. To, ze Ty nie pijesz i jest fajnie, nie znaczy, ze nie moze byc fajnie jak sie napijesz.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 17 lis 2009, 18:46

Dla mnie życie bez alkoholu to czarny biały film.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez sector 17 lis 2009, 18:52

A dla mnie moglby nie istniec.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez drevni 17 lis 2009, 21:23

Monisia napisał(a):na imprezach wole wozić ludzi niż pić, wtedy mam taki ubaw

Ja się wtedy bardzo(!) denerwuje :]
...więc chyba m.in. dlatego do tej pory prawa jazdy nie mam :lol:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 18 lis 2009, 9:56

sector napisał(a):Nikt nie pieprzy tylko pisze o tym co lubi. To, ze Ty nie pijesz i jest fajnie, nie znaczy, ze nie moze byc fajnie jak sie napijesz.
ok wszystko dla ludzi, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł wciągnąć 15 piw ! sorry ale to już jest totalne nieporozumienie. Trochę umiaru ludzie w takim młodym wieku tak się niszczyć ja na to patrzę w taki sposób a nie inny. Jak kogoś to razi to przepraszam.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez kiki 18 lis 2009, 22:35

Monisia napisał(a):ok wszystko dla ludzi, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł wciągnąć 15 piw ! sorry ale to już jest totalne nieporozumienie. Trochę umiaru ludzie w takim młodym wieku tak się niszczyć ja na to patrzę w taki sposób a nie inny. Jak kogoś to razi to przepraszam.


w Twoim wieku tez tak mowilam :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Alkohol

Postprzez sector 18 lis 2009, 22:52

Monisia napisał(a):Trochę umiaru ludzie w takim młodym wieku tak się niszczyć


Monisia ogarnij sie troche. Zachowujesz sie troche jak matka polka. Pouczasz wszystkich czy to odnosnie alkoholu czy narkotykow. Nie mierz wszystkich swoja miarka. Uczysz sie chyba czegos z resocjalizacja czy cos podobnego o ile dobrze pamietam, ale wyluzuj troche.

Druga sprawa. Dlaczego piszesz zeby sie niszczyc w tak mlodym wieku? Picie piwa czy alkoholu to niczszczenie samego siebie? Zauwaz, ze dla wielu ludzi alkohol czy narkotyki to bardziej kolorowe zycie. Po alkoholu czy po narkotykach zaczynasz myslec zupelnie inaczej. Mozna powiedziec, ze 'to troche pozytywy w tym negatywnym swiecie'.

Twoja opinia jest troche jak z radio maryja + ksiadz Jankowski. Rafal przeciez moze pije nawet te 15 piw bo po 10 nic nie czuje? Moze ma taki leb do picia, ze dopiero czuje jak dziala browar po 13-14-15 puszce. Swoja droga a co z vodka? Ja ostatnio bylem na wsi ze znajomymi i wypilem tyle piwa i vodki ze masakra. Szczerze mowiac wypilismy z kolegami prawie 2L na 3 w jedna noc + browary z rana. Nie zniszczylismy siebie bo robimy to tylko raz na jakis czas. We wszsytkim trzeba znac umiar. Jesli ktos go nie zna to neich sie nawet za alko nie lapie bo skonczy marnie. Czy to po prochach czy po piciu. WSZYSTKO JEST DLA LUDZI.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 18 lis 2009, 23:17

Uczysz sie chyba czegos z resocjalizacja czy cos podobnego o ile dobrze pamietam, ale wyluzuj troche.
sorry nie widzę związku...pisze co myślę i wcale nie na podstawie tego co studiuje
Marcinku ja mam prawo napisać co sądzę na ten temat. Nikogo nie pouczam tylko wyrażam swoją opinię. No tak jak się człowiek nie umie bawić sam ze sobą i się nudzi we własnym towarzystwie to się sięga po używki żeby co ? poczuć się lepiej ? żeby zaświrować ile to można wypić, spalić, wciągnąć ? Owszem wszystko dla ludzi ale uważam, że umiar to podstawa w dorosłym życiu i tyle.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez Blay 18 lis 2009, 23:53

Monisia napisał(a):poczuć się lepiej ? żeby zaświrować ile to można wypić, spalić, wciągnąć ?

niestety, ale sporo ludzi wlasnie tak robi, by potem mialo czym sie pochwalic. ja osobiscie sobie wypije piwko, czasem cos wiecej dla siebie, by moc z kims fajniej czas spedzic, by moc sie odstresowac. ziolko tez lubie sobie czasem spalic, bo to cholernie odpreza i poprawia nastroj, dzieki czemu chodze z dobrym humorem przez kilka dni. umiem to bezproblemowo kontrolowac, nie mam z reguly z tym problemow i jest cacy. dodam tez, ze zgadzam sie z jednym zdaniem: wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. a nie kazdy zna ten umiar
Avatar użytkownika
Blay
 
Skąd: Tri(p)City

Re: Alkohol

Postprzez Humulus 10 sty 2010, 12:15

Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 16 mar 2010, 10:49

Ostatnio z ziomkiem przy wódeczce zastanawiałem się czy można zostać ojcem własnego ojca i przy tym dziadkiem swojego brata?

Wg nas i Vładimira Smirnoffa można :)
Tylko teraz nie pamiętam jak to udowodniliśmy. Macie jakieś rozwiązania ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez drevni 16 mar 2010, 12:09

Wystarczy oglądnąć modę na sukces i wszystko na ten temat będzie Ci znane :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez djin 16 mar 2010, 12:50

bAchoR napisał(a):Ostatnio z ziomkiem przy wódeczce zastanawiałem się czy można zostać ojcem własnego ojca i przy tym dziadkiem swojego brata?

Wg nas i Vładimira Smirnoffa można :)
Tylko teraz nie pamiętam jak to udowodniliśmy. Macie jakieś rozwiązania ?

zapiąć włąsną babcię ? 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 18 mar 2010, 10:32

ale w ten sposób nie będę ojcem swego ojca :) ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez djin 21 mar 2010, 13:41

będziesz ale przybranym :) Inaczej się nie da :)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron