Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Alkohol

Postprzez Tulipan aka Nexus 17 lip 2009, 12:30

ja powiem wam ze ostatnio wogole prawie nie pije... a jesli juz to wole gdzies pod krzaczkiem wódki sie napic niz piwa bo od piwa jakos sie zamulam i zaraz jesc mi sie chce a staram sie ostatnio dbac o linie przed sanrajsem :P:P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 17 lip 2009, 12:46

Tulipan, takie diety itd. to było zacząć pół roku temu. Teraz już za późno na zmiany.

Pozatym chciałbym obalić mit o ,,mięśniu piwnym'' . Ostatnia pulbikacja w magazynie science nie pozostawia cenia wątpliwości, że miesień piwny to indiwidualna proble(gen)matyka każdej osoby. Możesz chlać tonami i będziesz szczupły i równie dobrze, możesz być tłusty.

Dziękuje

Jop Twoja Mać
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez sector 17 lip 2009, 13:08

juz dawno o tym mowilem :) bardziej sie tyje od tego, ze jak sie pije to chce sie jesc a nie od tego ze sie pije.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Tulipan aka Nexus 17 lip 2009, 13:09

powiem Ci ze ostatni spory melanz zaliczylem wlasnie na szczekach a ostatnio malo pije i czuje sie duzo lepiej, schudlem 4 kilo i czuje sie swietnie nie ciagnie mnie do alkocholu i nie jestem juz tak spuchniety na twarzy, zreszta ja od alkocholu nigdy nie tyłem tak bardzo tylko jak sie napiłem to mi sie strasznie żreć chcialo i zaraz w ruch szły kababy chinole i makdonaldy i to mnei rozjebało jak robotnika po wypłacie
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez Boguś 17 lip 2009, 16:36

Sisiek napisał(a):Chyba Ty :shock: :| W ogóle jak masz tak się do mnie zwracać to lepiej w ogóle nic nie pisz ... i pisze zupełnie poważnie bo jak się od czasu do czasu was nie opierdoli to nie umiecie się ogarnąć. Jak nie wiesz jaki mam nick itp. to sobie spójrz wyżej nad moim avatarem i nie pisz bzdur.


spokojnie sasiedzie po co od razu te nerwy :o :roll:

Co do tematu wodka poszla calkowicie na bok a piwko od czasu do czasu ale tez juz bede sie staral coraz rzadziej :]
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez rdk 17 lip 2009, 17:00

ostatnio 3 weekendy z rzędu trenowałem z Wyborową, nie wiem czy to jakiś dziwny okres w moim życiu był czy jak, ale kompletnie mi ta wóda nie wchodziła. na 4 weekend pojechałem w gości i mieli jakiegoś Maximusa i jakąś inną białą wódkę, chyba Pan Tadeusz. Od razu inaczej.

oraz potwierdzam - nie da Ci tego żadna popita co może dać Ci ogórek :D
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Alkohol

Postprzez TrancEye 17 lip 2009, 18:12

Ja za duzo nie pije, ale Panem Tadeuszem nie pogardze :D No i Tyskie z piwa u mnie wygrywa
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Alkohol

Postprzez Margo 17 lip 2009, 20:15

lech albo czarny specjal, w lato redds cytrusowy :) co do wódki to ost rzadko kiedy pijam, ost raz soplica wiśniowa z cola - jak soczek :)
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: Alkohol

Postprzez sector 17 lip 2009, 22:50

ja szczerze mowiac nie czuje specjalnych roznic w vodkach. Vodka to vodka, kazda ma h smak. Jednak wszyscy to pija bo tak trzeba i tego wymagaja nasze korzenie.

Natomiast raz w zyciu pilem gorzka zoladkowa i mam naprawde zle wspomnienia. Nie wchodzila mi za cholere. Fakt faktem to bylo 100lat temu, ale niesmak pozostal. Musze sie chyba jeszcze raz zrobic dobre podejscie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Vibez 18 lip 2009, 7:38

sector napisał(a):Natomiast raz w zyciu pilem gorzka zoladkowa i mam naprawde zle wspomnienia. Nie wchodzila mi za cholere. Fakt faktem to bylo 100lat temu, ale niesmak pozostal. Musze sie chyba jeszcze raz zrobic dobre podejscie :)


Polecam miętową. Można pić równie dobrze samą, jak i w dobrym drinku np ze spritem. Jak już sie zdecydujesz na drinka, to znowóż polecam wkroić dwa plasterki ogórka na góre. :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Alkohol

Postprzez paauli_83 18 lip 2009, 13:57

Vibez napisał(a):Polecam miętową.
jeśli w duzych ilościach, to nastepnego dnia mozna mieć problem z umyciem zębów pastą miętową :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Alkohol

Postprzez Vibez 18 lip 2009, 14:25

O takich problemach nie słyszałem :D Kojarzą mi sie za to problemy żołądkowe :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 18 lip 2009, 14:28

Nie słyszał, bo zebów nie myje 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez paauli_83 18 lip 2009, 14:52

A ja ten problem miałam :D Co do żołądkowej spróbujcie miodowej ;)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Alkohol

Postprzez Vibez 18 lip 2009, 15:10

bAchoR napisał(a):Nie słyszał, bo zebów nie myje 8-)


Temu sie dzisiaj dowcip trzyma, phi.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Alkohol

Postprzez Rapture 18 lip 2009, 18:24

paauli_83 napisał(a):jeśli w duzych ilościach, to nastepnego dnia mozna mieć problem z umyciem zębów pastą miętową

Jesli w duzych ilosciach jakakolwiek Zoladkowa to nastepnego dnia bol glowy i zwracanie ledwo wypitej wody mineralnej sa norma.
:|
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Alkohol

Postprzez Rez 18 lip 2009, 18:24

sector napisał(a):ja szczerze mowiac nie czuje specjalnych roznic w vodkach. Vodka to vodka, kazda ma h smak. Jednak wszyscy to pija bo tak trzeba i tego wymagaja nasze korzenie.

Natomiast raz w zyciu pilem gorzka zoladkowa i mam naprawde zle wspomnienia. Nie wchodzila mi za cholere. Fakt faktem to bylo 100lat temu, ale niesmak pozostal. Musze sie chyba jeszcze raz zrobic dobre podejscie :)


zapraszam:D zoladkowa moj ulubiony trunek ostatnimi czasy:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Alkohol

Postprzez sector 18 lip 2009, 19:13

no to gromadz zapasy na moja wizyte! :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez paauli_83 20 lip 2009, 9:06

Balsam pomorski \o/ ale nie wtedy kiedy następnego dnia, trzeba rano wstać i iść do pracy...wczoraj raczyłyśmy sie o to takim wynalazkiem: Terminator Składniki: Balsam Pomorski + czysta w proporcji 4:1 do tego sok z czarnej porzeczki :dorkdance:
Samopoczucie nastepnego dnia: męczące + możliwosć zaspania do pracy o całą godzinę :ohno: :roll:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Alkohol

Postprzez paauli_83 20 lip 2009, 9:19

A też sie zdarza :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

cron