Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Alkohol

Postprzez Transi 20 lip 2009, 9:43

Nob3L napisał(a):A raczy się ktoś tutaj zwykła żołądkową gorzką czy wszyscy jakieś wynalazki piją? :P


Oczywiście :P Tylko i wyłącznie żołądkowa gorzka - te wynalazki do mnie nie przemawiają :)

Martini Bianco+tonik+limonki+kilka kostek lodu \o/
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Alkohol

Postprzez Qsi 20 lip 2009, 13:24

Nob3L napisał(a):Żołądkowa gorzka + zapój


wybacz, ale to profanacja zapijać żołądkową (przynajmniej nie od razu po spożyciu, lecz dooooobrą chwilę po), a szczególnie w przeziębieniu musi się przegryźć z gardziołkiem :) profilaktycznie wieczorową porą setka (lub jej krotności) jak najbardziej wskazana przy pierwszych symptomach grypy lub też bez nich :)

z kolorowych polskich to od czasu do czasu też Żurawinówka wchodzi przepięknie!

aczkolwiek ostatnio przeżywam renesans, przez wielu znienawidzonej, przez równie wielu ubóstwianej, pięknej w swej prostocie: czystej polskiej białej! brawa dla tej Pani! 8-)
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Alkohol

Postprzez KaSS 21 lip 2009, 10:52

Ja jeśli piję to albo drinki albo wódkę. Zdarzył mi się raz Absynth ale strasznie się zawiodłam bo żadnych zielonych wróżek nie widziałam... Ale smak nieziemski,ziołowy :) Ulubiony drink : Screaming Orgasm bądź Martini ze spritem lub colą. Zdarza mi się wypić piwo ale jakoś nie przepadam za tym smakiem.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 22 lip 2009, 18:30

Zapojke do żołądkowej piją tylko pizdy !! albo pijesz i robisz to dobrze, albo nie pijesz i siedzisz przy tymbarku. Co k... jest ? pytam grzecznie :) ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez Vidia 22 lip 2009, 18:32

ja siedzę przy Tymbarku :mrgreen:

Generalnie nie przepadam za alkoholem i piję rzadko. Jeśli już, to lubię raczej smakowe wynalazki typu Redd's czy Freeq:P
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Alkohol

Postprzez Transi 22 lip 2009, 18:35

Na południu tez nikt nie robi problemów z przepijania :) :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Alkohol

Postprzez Transi 22 lip 2009, 18:37

Pewnie tak - jesteśmy cieniasy i tyle :(
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Alkohol

Postprzez Sisiek 22 lip 2009, 18:43

Ty jak na zachodzie pija wódkę 38% z 25ml kieliszków albo i mniejszych to nie dziwne ze nie przepijają bo nie ma czego. Po zębach się rozleje nawet do przełyku nie dojdzie. Jak byłem piękny i młody to pierwsze parę flaszek piło się bez zapity. Potem zapita rzecz obowiązkowa. Nie lubię jak ktoś rzyga w moim towarzystwie :D Teraz obowiązkowo każdą wódkę ciepłą zimną smakową obowiązkowo przepijam. Po pierwsze dlatego że często np. z szanownym Panem Prezesem pijemy z "centrali" i nie są to małe dawki a po drugie nawet taka żołądkowa miętowa z sokiem jabłkowym o wiele lepiej smakuje :) Po trzecie wraz z piciem ubywa nam płynów ustrojowych a jak wiadomo człowiek składa się w większości z wody więc płyny trzeba uzupełniać. A kozaków typu hula-hop pije bez zapity mam +10 do charyzmy to już nie jednego widziałem i nie jeden już się oszukał :D Choćby słynna akcja z M2H gdy wizytę złożyli nam Carl B i Joni :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 22 lip 2009, 18:50

Czysta z zapitą jak najbardziej, ale żołądkowa to juz jest wóda z zapitą.

Płyny ustrojowe ? Jak pijesz 50 piw to też uzupełniasz płyny ustrojowe sokiem jabłkowym :) ?
Przecież piwo pod tym względem jest gorsze niż wódka z wiadomych względów. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez Sisiek 22 lip 2009, 19:00

Widziałem gdzieś że na każde spożyte 0,5 L piwa wydalamy 0,7 płynu. Tak więc przy parunastu spożytych browarach strata płynów ustrojowych jest bardzo duża. Zachwianie gospodarki wodnej człowieka ma na niego bardzo zgubny wpływ. Stąd zawsze po browarach o wiele większy kac.

bAchoR napisał(a):Jak pijesz 50 piw to też uzupełniasz płyny ustrojowe sokiem jabłkowym :) ?


Ja pisałem o wódce ale jak zapijasz browary sokiem to ja nie wnikam :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Alkohol

Postprzez Rez 23 lip 2009, 0:29

Sisiek napisał(a):Ty jak na zachodzie pija wódkę 38% z 25ml kieliszków


37,5 zazwyczaj procenta:D ogolnie to nie spotkalem jeszcze Anglika, ktory mnie przepil, a kilku probowalo. Na schlodzona wodke dziwnie patrza, a jak dasz im wiecej niz te 25ml to juz sie boja pic ;) i nie potrafia zrozumiec, ze w Polsce pijse sie Sliwowice Paschalna, ktora ma okolo 80%:P
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Alkohol

Postprzez Nolaan 23 lip 2009, 11:31

bAchoR napisał(a):Zapojke do żołądkowej piją tylko pizdy !! albo pijesz i robisz to dobrze, albo nie pijesz i siedzisz przy tymbarku. Co k... jest ? pytam grzecznie :) ?

To jest ch****a :D
Gorzka tylko bez i tylko solidnie schłodzona, tak samo jak czysta. Jak ktoś leje w siebie ciepłą wódę to jest albo p****ś albo już tak totalny żul, że mu wszystko jedno.
Ja ostatnio często łykam produkcję przydomową wszelkiej maści - spitytus z dodatkami poślizgowymi (miałem niedawno takie cudo. Wchodziło lepiej niż wspomniana Gorzka Ż. a kopało jak wściekły muł na sterydach) i nalewka wiśniowa. Co ja po tym robiłem strach się przyznać ;)
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Alkohol

Postprzez Nolaan 23 lip 2009, 11:50

Nob3L napisał(a):Czasem po prostu sytuacja i czas nie pozwala solidnie schłodzić alkoholu :P

Prawda, ale to są sytuacje ekstremalne. Jak się z kimś ustawiasz na chlanie to trza zadbać o wszelkie możliwe komforty.
Nob3L napisał(a):U mnie się od wczoraj przeżera pomarańczówka :D

Ha, to mi przypomniało cytrynówę produkcji akademickiej którą w maju na wyjeździe w teren raczył mnie i ludzi z grupy kumpel. Gruby towar to był, sążnie rył kopułę :D
W ogóle stwierdzam, że archeologia mnie wykończy. Tyle co ja chlałem przez pierwszy rok tych studiów to głowa mała, a w sierpniu na cały miesiąc jadę na praktyki na wykopaliska :rescue: :zombie:
Nie chce mi się myśleć do czego tam może dojść.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Alkohol

Postprzez rdk 23 lip 2009, 12:45

łooo jezusku same kozaki tutaj :( to ja może ziólek zaparze... <mówi_z_ukraińskim_akcentem>
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 24 lip 2009, 12:58

nie ma co alkoholików przybywa, więcej roboty dla mnie xD
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez Nolaan 25 lip 2009, 9:23

Sie ciesz :D Ja tam zawsze uważałem, że dobra wóda ie jest zła, byle w miarę.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Alkohol

Postprzez Amnes 19 wrz 2009, 19:04

http://www.sfora.pl/Piles-wodke-Latwo-z ... oba-a11685

LoL Co za mongoł to wymyślił. Po wódce chorować n00b
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Alkohol

Postprzez Blay 11 lis 2009, 13:26

ja przed maturami ladnie wodke zlopalem. przez wakacje szlo czasami, ale ostatnio cholernie sie do niej zrazilem i nie potrafie przelknac jej w czystej postaci, jedynie w drinach. dziwie sie sam sobie, jak ja moglem to chlac :P
wole sobie piwko strzelic, ladnie wchodzi i dobre piwo nie jest zle :D
Avatar użytkownika
Blay
 
Skąd: Tri(p)City

Re: Alkohol

Postprzez drevni 11 lis 2009, 16:01

Morał z tego taki, ze każdy od czasu do czasu musi się porządnie naj***ać ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:38

Wódka to zło, alkohol to zło - posłuchajcie wujka dobrej rady i nie pijcie, dbajcie o swoje zdrowie, szanujcie się! Ja nigdy alkoholu w ustach nie miałem i jestem okazem zdrowia - życie bez %%% to życie prawdziwego człowieka ;)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości