Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Alkohol

Postprzez Teo 13 lis 2009, 19:52

Czyli nudne jak gówno? :p
Avatar użytkownika
Teo
 
Wiek: 32
Skąd: Wrocław (Opole)

Re: Alkohol

Postprzez Blay 13 lis 2009, 22:23

ja lubie sobie wypic i tez jestem zdrowy. ponoc wskazane jest picie przynajmniej jednego piwa dziennie, bo ono oczyszcza nerki
Avatar użytkownika
Blay
 
Skąd: Tri(p)City

Re: Alkohol

Postprzez Vibez 14 lis 2009, 3:45

yaper napisał(a):Wódka to zło, alkohol to zło - posłuchajcie wujka dobrej rady i nie pijcie, dbajcie o swoje zdrowie, szanujcie się! Ja nigdy alkoholu w ustach nie miałem i jestem okazem zdrowia - życie bez %%% to życie prawdziwego człowieka ;)


Nic do Ciebie nie mam ale,

Wyjdź
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Alkohol

Postprzez Humulus 14 lis 2009, 7:28

Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 15 lis 2009, 13:26

o_O yaper czuje nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi :D pijta, chlejta uzależnijcie się, będę miała więcej zajęcie na przyszłość :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez KaSS 15 lis 2009, 17:20

Ale przecież w aktualnej sytuacji jaką mamy na świecie ( grypa ) picie alkoholu jest wręcz wskazane :D i to tego wysoko %! :D Nic tak dobrze nie odkaża jak kieliszeczek wódeczki, nawet A H1N1 nie przeżyje w środowisku wódkowym xD
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Alkohol

Postprzez sector 16 lis 2009, 0:01

Blay napisał(a):ja lubie sobie wypic i tez jestem zdrowy. ponoc wskazane jest picie przynajmniej jednego piwa dziennie, bo ono oczyszcza nerki

Bez przesady. Dziennie to wskazane jest picie jednego kieliszka wina do obiadu czy tez moze jednek 50tki na lepsze krazenie, ale napewno nikt nie poleci picie 1 piwa dziennie :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez kiki 16 lis 2009, 0:17

nie prawda bo najlepsze to pic zoladkowa na weekendy :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 16 lis 2009, 8:06

A ja teraz chleje oszczędnie. Maksymalna zajebka przy minimalnych kosztach. Co to znaczy ?

Kupuje mocne, ciemne 2 piwa i 2 x 100 ml zołądkowej gorzkiej (najlepiej miętowej). Bardzo szybko pije połowę pierwszego piwa (jakieś 2,3 sekundy), po czym wlewam tam 100 ml żołądkowej. Następnie robie szybki mix mieszanki i równie szybko próbuje wypić zmieszaną wódke z piwem. Robie sobie 2 minutową przerwę, żeby mieć pewnośc, że się nie zjebie przed siebie moim przed chwilą połkniętym mixem. Otwieram drugie piwo i równieź opróżniam do połowy i dolewam tam wódki. Szybki mix i jeb.

Na efekt nie trzeba długo czekać. Następuje mocne pierdolnięcie w głowę i parę chwil czuje się jak po wypiciu ponad pół litra wódki.

Jedynym minusem jest mega kurewski kac na drugi dzień :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez tymek 16 lis 2009, 11:14

juz bym wolal sie zajebac tanim winem. z mineralka gazowana jest calkiem niezle :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez Monisia 16 lis 2009, 12:13

Bachor kobiety Ci chyba potrzeba ?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 16 lis 2009, 12:50

Monisia, odpuść sobie zbędne komentarze. Skąd Ty możesz wiedzieć czego mi potrzeba ?

Pozatym co ma kobieta do ciekawych doświadczeń alkoholowych :?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez Qsi 16 lis 2009, 13:14

po pijoku są najpiękniejsze tzw sceny małżeńskie :D
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Alkohol

Postprzez yaper 16 lis 2009, 20:10

Monisia, mylisz się i to bardzo: nie pogrywam sobie z Wami. Zresztą widzieliście mnie z alko w ręce? No właśnie ;)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Alkohol

Postprzez Blay 16 lis 2009, 23:14

sector napisał(a):
Blay napisał(a):ja lubie sobie wypic i tez jestem zdrowy. ponoc wskazane jest picie przynajmniej jednego piwa dziennie, bo ono oczyszcza nerki

Bez przesady. Dziennie to wskazane jest picie jednego kieliszka wina do obiadu czy tez moze jednek 50tki na lepsze krazenie, ale napewno nikt nie poleci picie 1 piwa dziennie :- D

wina bym w zyciu nie wypil, nie znosze po prostu. ja osobiscie wole sobie co 2 dni piwko wypic np po pracy i jest fajnie. przy piwku sie mozna zrelaksowac, posiedziec, podelektowac sie nim mozna, a 50 wodki to sie na raz wypija. chyba, ze w drinku, ale osobiscie preferuje piwko
Avatar użytkownika
Blay
 
Skąd: Tri(p)City

Re: Alkohol

Postprzez bAchoR 17 lis 2009, 12:30

Wóda jest ,,zdrowsza''. Piwo jest moczopędne i jak prowadzisz jakąś diete, witaminki to bardzo dużo tracisz. Oczywiście ja mówie o picicu 8-15 piw (jak się bawić to się bawić). Jak chce się zrelaksować to piję melise, a nie pajacuje z jednym piwem ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alkohol

Postprzez sector 17 lis 2009, 12:58

Nie wiem Rafal gdzie Ty to wszystko miescisz. Ja jestem w stanie wypic 3-4 moze max 5 jak mam dobry dzien piw. Poprostu nie dam rady w siebie wiecej wlac :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez tymek 17 lis 2009, 14:36

bAchoR napisał(a):Wóda jest ,,zdrowsza''. Piwo jest moczopędne i jak prowadzisz jakąś diete, witaminki to bardzo dużo tracisz. Oczywiście ja mówie o picicu 8-15 piw (jak się bawić to się bawić). Jak chce się zrelaksować to piję melise, a nie pajacuje z jednym piwem ;)

nie rozumiem o co Ci chodzi z tym pajacowaniem z jednym piwem :D mi np wystarczy wypic 1-2 piwa zeby sie wyluowac jak mam na to ochote, nie musze sie zajebac do nieprzytomnosci 8 czy 15. a jak sie bawic to na pewno nie piwami tylko wodka. nie lubie sie upijac piwami bo lepiej czuje sie na bani wodkowej niz piwowej, po wodce mam mniejszego kaca o ile mam go w ogole, a poza tym nie usmiecha mi sie lac co 10 minut. ale co kto lubi :)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez paauli_83 17 lis 2009, 14:42

Caipiroska - 60ml wódki (tu ilosc od drinka do drinka jest powiększana :D ) ćwiartka cytryny, dwie łyżeczki cukru + kruszony lód - jami :larrybounce:
Exotic Vodka - 60ml wódki (jak wyżej ilośc % stopniowo się zwiększa :D ) 40ml świeżego soku z cytryny, 40ml świeżego soku z pomarańczy, 40ml świeżego soku z grejpfruta, 10ml syropu malinowego, lód - jami jami jaaaam :dorkdance:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Alkohol

Postprzez Blay 17 lis 2009, 15:08

tymek napisał(a):
bAchoR napisał(a):Wóda jest ,,zdrowsza''. Piwo jest moczopędne i jak prowadzisz jakąś diete, witaminki to bardzo dużo tracisz. Oczywiście ja mówie o picicu 8-15 piw (jak się bawić to się bawić). Jak chce się zrelaksować to piję melise, a nie pajacuje z jednym piwem ;)

nie rozumiem o co Ci chodzi z tym pajacowaniem z jednym piwem :D

pajacowanie to wg mnie jest, jak sie pije 8-15 piw i lata sie ciagle lac, zamiast siedziec, pic i gadac. jedno piwko jeszcze nikomu chyba nie zaszkodzilo
Avatar użytkownika
Blay
 
Skąd: Tri(p)City

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości