Alkohol

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Alkohol

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 13:36

Temacik nam bardzo znany :D Imprezy bez alkoholu w niektórych przypadkach się nie udawają :mrgreen: Jaką wódkę pijecie, jaki drinki ?? Czy może ktoś gustuję w winiaczach za 5 złotych z biedronki :D A Wasze ulubione piwko ??

ja polecam oczywiście jak zawsze Malibu :mrgreen: wódeczka z redbullem :mrgreen: i oczywiście wściekłe psy ale z porządną dawką tabasco :D a piwko wiadomo popularny Leszek ale również Harnaś :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Alkohol

Postprzez tymek 06 sty 2009, 13:44

moj namber lan to miks zoladkowej gorzkiej mietowej z tigerem i piwem
stawia na nogi, pysznie smakuje i nie ma po nim kaca
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez Infrared 06 sty 2009, 17:40

tymek napisał(a):moj namber lan to miks zoladkowej gorzkiej mietowej z tigerem i piwem
stawia na nogi, pysznie smakuje i nie ma po nim kaca

To co waliliśmy z zarówą przed sleeparchive?? :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Alkohol

Postprzez tymek 06 sty 2009, 17:49

tak, tylko ze wtedy bylo bez piwa :D
chyba
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez phantom 06 sty 2009, 18:14

tymek napisał(a):moj namber lan to miks zoladkowej gorzkiej mietowej z tigerem i piwem

A to od takiego miksu tigera z alkoholem nie mozna przypadkiem zjechac do boksu? :D
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Alkohol

Postprzez tymek 06 sty 2009, 18:19

od kazdego miksu alkoholu z napojem energetycznym mozna sie przekrecic ;)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez michal 06 sty 2009, 19:08

phantom napisał(a):A to od takiego miksu tigera z alkoholem nie mozna przypadkiem zjechac do boksu? :D


silnik i przewody paliwowe najmocniej dostają od takich miksów, jeśli już jesteśmy przy skojarzeniach motoryzacyjnych ;)
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Alkohol

Postprzez ada_m 06 sty 2009, 19:10

Ogólnie to wina czy piwa mi pić nie wolno, wódki nie lubie. Czasem jednak heńka zarzuce, albo jakiegoś kolorowego dinka, typu Bacardi Breezer.
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez Infrared 06 sty 2009, 19:44

tymek napisał(a):tak, tylko ze wtedy bylo bez piwa :D
chyba

co Ty mówisz ! Był browar :D

Ja ogólnie jak już pije, to staram się nie ograniczać w myśl zasady, że nie można być trochę w ciązy :D
Lubie winka czerwone carlo rossiego, dobre jest malibu z mlekiem, wódka z redbulem, żurawinowe ze sprajtem, tekila obleci, martini czerwone miodzio, i najlepsze piwo pod słońcem dębowe mocne :D :roll:
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Alkohol

Postprzez tymek 06 sty 2009, 19:54

Nob3L napisał(a):
tymek napisał(a):od kazdego miksu alkoholu z napojem energetycznym mozna sie przekrecic ;)


Ponad rok praktykuję i żyje ;) Poza tym mi badania ostatnie świetnie wyszły :D

moze masz silny organizm, serce i watrobe :)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez Infrared 06 sty 2009, 19:57

i nerki :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Alkohol

Postprzez Kubo 06 sty 2009, 21:20

Nob3L napisał(a):Ponad rok praktykuję i żyje ;) Poza tym mi badania ostatnie świetnie wyszły :D


...albo lekarz pomylil badania :D Przez picie alkoholu siada glownie watroba, ktora juz nie nadaza nad flitracja i usuwaniem tych wszystkich toksyn. Uklad krazenia zaraz pod tym, nadcisnienie itp :)

Sam czasami lubie sobie popic w umiarkownych ilosciach ;] Ostatnio gin lubuski z tonikiem byl cacy :ugeek: Lubie wodeczke z tigerem, czasami jakies winko a najczesciej to piwo :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Alkohol

Postprzez indecentnoise 06 sty 2009, 21:38

Piwo (Warka strong, tyskie, zubr) i wodke w dobrych drinach. Reszta slabo mi wchodzi.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Alkohol

Postprzez sector 06 sty 2009, 21:52

Ja tak samo jak IN, Warka Strong. Wlasciwie zadnego innego nie lubie, ale jak nic nie ma pod reka to z braku laku wypije cos innego. Tak to jeszcze vodeczka, najlepiej czysta bo drinkow takich z cola to nie trawie. No chyba ze wlasnie z red bullem. Nie ma to jak byc pijanym a czuc sie trzezwym :P Wina nie pijam bo strasznie po nim suszy. Czasem ew. whisky z cola, martini ze spritem.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez synchro 06 sty 2009, 21:59

piwko lubie - czasem kilka a czasem to po 1 mnie mdli ,do wodki w kielonku to wogole nie podchodze - fujjj,musze z czyms zmieszac - najlepiej jakis energetyczny napoj zeby pozniej nie zdychac
synchro
 

Re: Alkohol

Postprzez drevni 06 sty 2009, 22:09

NIE polecam mieszanki piwowo - curacaowo - absyntowej. W moim przypadku skończyło się niebieskawym rzygiem oraz kąpielą w wannie bez wody w ubraniu (czego osobiście nie pamiętam).
Generalnie lubię dobre winka, a z mocniejszych trunków finlandie (po niej nie choruję). Piwa mi obrzydły, bo mam po nich kapcia strasznego ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Alkohol

Postprzez sector 06 sty 2009, 22:13

drevni napisał(a):NIE polecam mieszanki piwowo - curacaowo - absyntowej. W moim przypadku skończyło się niebieskawym rzygiem oraz kąpielą w wannie bez wody w ubraniu (czego osobiście nie pamiętam).


Hahaa! Zaraz padne :D

Swoja droga faktycznie, nie wiem czy o tym samym mowimy ale pilem kiedys czeski Absynth. Co ma moc piekielna to glowa mala o/ Takie sieje spustoszenie w przelyku ze masakra :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez tymek 06 sty 2009, 22:23

w magicznym ogrodzie mozna kupic esencje absytnu ktora jest kilkukrotnie mocniejsza od czeskiego absyntu :) buteleczka do rozrobienia na litr spirytusu kosztuje 20 pare zlotych :D mozna szalec
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Alkohol

Postprzez sector 06 sty 2009, 22:30

mozna potem mowic? po takiej sesji? czy ta wersja jest bardziej halucynogenna niz 'wypalajaca ryja'?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Alkohol

Postprzez Amnes 06 sty 2009, 22:43

drevni napisał(a):piwowo - curacaowo - absyntowej. W moim przypadku skończyło się niebieskawym rzygiem


Kurde a wydawałoby się że rzyg będzie zielony albo brązowy jeżeli absynth był czerwony.


Ja wódki nie pije. Od czerwca 2 razy piłem. W czerwcu orzedostatni raz jak straciłem na 3 doby czucie w połowie twarzy+ zaniki pamięci, niespodzianka na balkonie i droga powtotna 100m pokonana w połowie na 4 kończynach (ręce szły po płocie). Ostatni raz piłem wódke na żaglach z kumplem; dobra zabawa w mikołajkach, sporo razy do nocnego chodziliśmy. Obudziłem się 1szy raz koło 9 drugi koło 13 a wstałem koło 15 z gorączką itd. Zostawiłem troche żółci w jeziorze, zjadłem ryż i nakarmiłem nim ryby (z żółcią żeby ułatwić im trawienie).

Nie narzekam po rozstaniu z wódeczką. Lubie piwo. Najlepsze polskie jakie znam to okocim zwykły że tak powiem(dokładniej nie wiem bo w warszawie go nie widuje). A standardowo żywiec lub carlsberg. Warki też mogą być.

Pamiętam że piast dobry był na ślunsku. W warszawie wogóle nie ma. Perła też mi smakowała z lubelskiego.

No więc ja polecam wszystkim piwo. Po wódce mam objawy podane przez kubo.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron