Gdzie sie wszyscy podziali?

Co z wami sie dzieje po latach..
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez pressya 22 paź 2014, 20:52

Nie wiem kto jeszcze zagląda na forum , a kto już zapomniał o dawnych czasach. Wzięło mnie dziś na małą nostalgię. Pytam co się z wami zacni forumowicze dzieje. Kto się ożenił, wyszedł za mąż, zapił, zapracował itd. Wiadomo każdy (prawie) ma facebooka, aczkolwiek miło by było odświeżyć forum i poczytać co się dzieje u was.

Na odwagę:

U mnie marazm i stagnacja. Siedzę sobie w Jukej próbując swojej kariery w handlu (narazie powoli, ale powoli awanse idą). Na imprezie (trance) nie było mnie wieki i czuję się staro :) opowiadać co tam u was i może się uda jaki zlot zrobić??? (nawet przybędę :D )

Pozdrawiam
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez Freezer 16 gru 2015, 17:20

Hej,
A Ja powiem, że...
Byłem na imprezie Trance nie dawno :)
Na Talla 2XLC - 35 Years of djing - we Frankfurcie nad Menem przy okazji załatwiania tam spraw zawodowych.
A oprócz tego na Essential Vibes pres. Darren Porter.
Nie chodziłem na takie imprezy wieki... I w tym roku zrobiłem sobie mini come back i zaliczyłem chyba ze 3 imprezy trance (mniejsze) no i odwiedziłem Ministry of Sound w zeszłym roku.

Oprócz tego przeniosłem się z Wro do Wawy, to tak prywatnie...
Jak ktoś jeszcze jest żywy to dawać tutaj :) To spotkanie to ciekawy pomysł :)

Edit: haha, teraz ogarnąłem, że pressya wysłała to rok i 2 miesiące temu, a nie 2 miesiące temu :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez phantom 10 sty 2016, 13:46

W moim wypadku najbliżej transu ostatnio był chyba koncert Gus Gus w Poznaniu ("Over" właściwie bez zażenowania bazuje na typowych euro/ibiza trancowych patentach ;)).

Część ludzi zaglądających dawniej na evibes jest teraz na deepersense.pl, choć i tam dziś nie za dużo się dzieje.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez peterhol9 14 sty 2016, 0:33

Witajcie :)

Ja raz na 3mce zaglądam na to forum. Teraz z kilkoma chłopakami - dj3500, Wasylem, Sagim, Jose siedzimy na zaprzyjaźnionym deepersense. Jeżeli nie siedzimy, to gramy progressivy tu i tam ;)

Przyznam, że fajnie byłoby się kiedyś spotkać, powspominać stare czasy. Tak, jak było to na enTrance w Bydgoszczy parę dobrych lat temu.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez sector 26 lip 2016, 12:44

Stare dzieje! Aż dziwne, że jeszcze posty się tu pojawiają :-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez kaka 28 lip 2016, 19:42

Kto i dlaczego usunął mojego posta?
kaka
 

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez dj3500 07 sie 2016, 13:14

Któż to może wiedzieć ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez Vidia 12 lip 2018, 12:49

Miałam kilkuletnią przerwę w zaglądaniu tutaj (dużo się działo.. w życiu..), czego teraz trochę żałuję.
Cieszy mnie, że tutaj jeszcze ktokolwiek zagląda i coś pisze. Jestem zadowolona, że tu 'wróciłam'. Będę w miarę możliwości udzielać się.
Obecnie pracuję sobie... starając się bywać na muzycznych imprezach, zwłaszcza transowych. Do 2016 roku włącznie było tego dość sporo, teraz niestety mało [z różnych względów, również mniej się dzieje, przynajmniej w moim regionie..]. Chęci jednak wciąż są. Ostatnio byłam na Scot Project i na Schillerze<3
Bardzo bym się chętnie spotkała.
Ostatnio edytowano 13 lip 2018, 13:42 przez Vidia, łącznie edytowano 1 raz
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Gdzie sie wszyscy podziali?

Postprzez dj3500 12 lip 2018, 19:53

Vidia napisał(a):Cieszy mnie, że tutaj jeszcze ktokolwiek zagląda i coś pisze. Jestem zadowolona, że tu 'wróciłam'. Będę w miarę możliwości udzielać się.

Niestety piszą głównie boty. Szans na wielki renesans forum to raczej nie widzę - trzymamy je głównie jako archiwum - ale jeśli ktoś go użyje, żeby umówić się na wyjazd na imprezę albo jakiś "reunion", to bardzo dobrze :)

Dużo bardziej żywe teraz jest forum deepersense.pl, chociaż tam aż tak nie przepadają za trancem, chyba że tym z "psy" na początku ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron