Pomóżcie dobrać muzykę do filmu o samochodzie.

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Pomóżcie dobrać muzykę do filmu o samochodzie.

Postprzez ginter44 01 lis 2016, 22:23

Witam. Zwracam się do was z dość nietypową prośbą. Od długiego czasu przesłuchuję najróżniejsze mixy i sety na youtube i nie mogę trafić na odpowiednią piosenkę, która pasowałaby do filmu o samochodzie.

Sprawa ma się tak - mój kolega jest studentem łódzkiej filmówki i wraz z grupą swoich znajomych mają nagrać film na jakieś tam zaliczenia. Jako temat wybrał sobie promowanie jakiegoś produktu. No i teraz sprawa wygląda tak. Ja posiadam 30 letni samochód, który jest moją pasją i hobby w jednym. Setki godzin spędzonych w garażu żeby auto wyglądało jak z fabryki. Jednak temat nie o tym... Szukam podkładu muzycznego, który pasowałby do takiego filmu. Powiem, że bardzo podoba mi się ten film i chciałbym żeby nagrali coś podobnego

https://www.youtube.com/watch?v=20rWDiJJHg0

a tu natomiast jest prezentacja samochodu identycznego z moim (poza kilkoma detalami)

https://www.youtube.com/watch?v=nt9ujUO0B4c

Myślę, że oba filmy są zrealizowane bardzo dobrze i byłbym mega dumny, gdyby i film o moim samochodzie był taki piękny. Jednak w przypadku pierwszego filmu muzyka podoba mi się bardziej. W swoim też chciałbym coś podobnego. Ważne jest dość wolne tempo utworu, może być pianino w tle, może jakieś skrzypce. Mile widziany mocny, przenikliwy wokal. Film będzie realizowany w jesiennym klimacie. Żółte liście, poranne mgły, mazurskie jeziora i przestrzenie. Proszę, doradzajcie jaki utwór przychodzi wam na myśl. Muszę to wybrać jak najszybciej, bo wiadomo że film będzie realizowany "Pod muzykę" i to bardzo ważne w końcowym montażu.

PS - King of Leon - Closer (remix) - dla mnie bomba, utwór z drugiego też mi się bardzo podoba, ale pod żadnym pozorem nie chciałbym tego kopiować.

PS 2 - Nie jestem typowym kierowcą BMW. Mimo dużej mocy auta nie szaleję na drogach. Zazwyczaj jeśli już wyjeżdżam to poruszam się z niską prędkością. Chciałbym żeby muzyka podkreśliła to, że jest to limuzyna.
ginter44
 

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości