Kuchnia

czyli coś dla brzuszka xD
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Kuchnia

Postprzez sector 29 sty 2009, 1:06

Nie rownaj mnie ze wszystkimi! Kto mowi ze ja jem hamburgery? Pozatym nawet jesli to mimo wszystko mieso to miesco a krew z kasza :D Moze jestes wampirem? :scream: :cooking: Zamiast wysysac krew ludzi to jesz swinska krew z kasza :lol:

Proste, ze takie rzeczy gotowe jak hamburgery, parowki i inne syfy typu fast food to raczej nie sa pierwszej jakosci (chociaz zalezy tez od tego jakie sie kupi, trzeba patrzec na sklad, zawartosc miesa w miesie :P no i na firme) bo zdarzaja sie tam wlasnie takie wynalazki. Jednak jak kupisz normalne miesa to juz nie masz takich 'dodatkow'. Pozatym nie mieszaj fastfoodow z normalnym jedzeniem :)

drocze sie troche :hitman:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kuchnia

Postprzez Monisia 29 sty 2009, 1:10

nie równam Cię ze wszystkimi...po raz a po dwa to że lubię kaszankę nie znaczy, że jestem kanibalem czy też wampirem :]
A dla niektórych fast food to właśnie normalne jedzenie ;)


a to są skutki jedzenie hamburgerów http://pl.youtube.com/watch?v=S8MZbFzJQ ... re=related
sorry nie mogłam się powstrzymać :P

nie drocz się ze mną !! :spank: :minigun:
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Kuchnia

Postprzez sector 29 sty 2009, 6:15

Monisia napisał(a):A dla niektórych fast food to właśnie normalne jedzenie ;)


co TY piszesz :stupidme: :stupidme: :slamhead: w takim razie jesli fast food to normalne jedzenie to czym jest fast food?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kuchnia

Postprzez tymek 29 sty 2009, 9:05

moj kolega jest uzaelzniony od fast foodow, nie je nic innego, na widok normalnego obiadu rzuca nim o sciany
a jest malutki i chudziutki jak patyk
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Kuchnia

Postprzez Monisia 29 sty 2009, 10:51

tymek napisał(a):moj kolega jest uzaelzniony od fast foodow, nie je nic innego, na widok normalnego obiadu rzuca nim o sciany
a jest malutki i chudziutki jak patyk

szybka przemiana materii też tak chcę :P

ludzie w tym wieku nie mają czasu na spoczęcie i spożycie czegoś porządnego, chodzi mi o normalny posiłek herbatka kanapka z serem (mrrr) i dużo ketchupu :P na to już nie ma czasu...to jest pożywienie szybko przygotowane dla niektórych wygodne i niestety smaczne. Dla niektórych właśnie stało się to normalnym jedzeniem!
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Kuchnia

Postprzez tymek 29 sty 2009, 12:31

przemiana maaterii przemianą materii, ale ciekawe jak wyglada jego watroba, zoladek i trzustka
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Kuchnia

Postprzez sector 29 sty 2009, 15:42

tymek napisał(a):moj kolega jest uzaelzniony od fast foodow, nie je nic innego, na widok normalnego obiadu rzuca nim o sciany
a jest malutki i chudziutki jak patyk

Kiedys byl jakis film dokumentalny odnosnie Mc Donalda. gdzie gosciu zbadal sie na wstepie krecenia filmu a pozniej po skonczeniu, czyli chyba po miesiacu (ale glowy sobie nie dam obciac). Przez ten okres zywil sie tylko w McDonaldzie, tym calym syfem, ktory tam zapodaja. Podobno (bo nie ogladalem, ale slyszalem od znajomych) pod koniec lekarz mu powiedzial cos w stylu, ze dziwne ze jeszcze funkcjonuje.

Odnosnie tego Mc to wydaje mi sie szczerze mowiac, ze oni dodaja jakies uzalezniajace gowno do tych swoich produktow. Sam pamietam jak pracowalem tam kiedys przez wakacje w UK to faktycznie mnie ciagnelo do tego znowu. Mialem ochote codziennie zjesc jakiegos hamburgera. W sumie z cola to samo bylo...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kuchnia

Postprzez Kubo 29 sty 2009, 16:36

Ogladalem ten dokument ;) Osoba byla badana i wazona przed oraz po eksperymencie. Jak sie okazalo po miesiacu zycia na fast foodzie znacznie podnioslo mu sie cisnienie i przybral na wadze. Wyniki podstawowych badan rowniez poszly szybko w dol ;) Chyba glownie cholesterol z tego co pamietam. Jeden chamburger dziennie wielkiej szkody nie wyrzadzi, ale sniadanie, obiad i kolacja to juz za duzo :>

Tutaj ten dokument :arrow: http://super.size.me.filmweb.pl/
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kuchnia

Postprzez yaper 29 sty 2009, 21:00

Z tym mlekiem i białym pieczywem to jakaś kpina jest :(

Piję średnio dwie szklanki mleka dziennie plus okazyjnie płatki z mlekiem i nabiał w postaci twarogu, śmietany, sera żółtego do kanapek, jajek itd.

Pieczywo to samo: kanapki z normalnym chlebem rano i wieczorem, do tego jakieś bułki, pączki, drożdżówki.

Chciałoby się rzec, że nabiał i pieczywo to motor napędowy mojego życia, żal czytać, że to co jem źle na mnie wpływa. Shit happens...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Kuchnia

Postprzez sector 29 sty 2009, 21:34

Z bialym chlebem to sie zgadzam i wiem nie od dzis ze pieczywo razowe (ciemne) jest lepsze. Kiedys takie wcinalem non stop, jednak troche za drogie jest jak sie konsumuje duze ilosci :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kuchnia

Postprzez bAchoR 30 sty 2009, 8:50

Nie chodzi o to, że jest jakoś niezdrowo. Po prostu zakwaszasz orgaznim, a to już jest mega słaba sprawa. Widzisz w świecie zwierząt pije się mleko wtedy kiedy jest to potrzebne, czyli do wzrostu. Potem już nie piją mleka. :)

Bardzo waznym składnikiem dla naszego przewodu pokarmowego jest błonnik. Myslisz, że dlaczego tygrysy, lwy zaczynają wyżerać ofiare od jelit i żołądka :) ? One to podświadomie wiedzą.

Tylko człowiek jest jak świnia i je tyle co nie potrzebuje. Zobaczcie ile jest grubasów w dziale kobiet :D Masakra. Sportu nie uprawiają, do tego palą, jak biegną to 10 metrów do autobusu a i tak nie zdażą i do tego złamią obcas:D xD I jak one mają rodzić zdrowe dzieci ? Dlatego facet podświadomie szuka ładnych, zgrabnych partnerek, gdyż od mamuta ma zaprogramowane, że takie są wstanie dać zdrowe, silne potomostwo, które przekaże dalej moje geny. Jakie to proste.
A kobiety szukają facetów co ma dużo mamutów i duża, ciepłą jaskinie, żeby przetrwać i czuć się dobrze. Dlatego kobiety ciągną za takimi z 2 mamutami o nazwie Mercedes S i jaskinią 1500 m3 z podrzewaną podłogą. ;/ Niestety.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Kuchnia

Postprzez bAchoR 30 sty 2009, 8:54

I jeszcze... nie lubie pier... o braku czasu. Ojejejej ja na nic nie mam czasu, jaki ja biedny jestem... a pól dnia trwonie na niepotrzebne rzeczy. Na jedzenie zawsze musi być czas inaczej życie nie będzie miało dla Ciebie czasu jak dostaniesz raka żołądka albo klepniesz na zawał.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Kuchnia

Postprzez tymek 30 sty 2009, 9:09

mleko niestety jest niezdrowe ale nie wyobrazam sobie go nie pic. uwielbiam pod kazda postacia i od zawsze bylem hardkorowym mlekopijca. jeszcze pare lat temu potrafilem obrocic litr-dwa dziennie, teraz znacznie mniej i rzadziej ale wykluczyc go z 'diety' nie da rady :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Kuchnia

Postprzez bAchoR 30 sty 2009, 10:29

Kupimy Ci Tymek krowe na urodziny :D

Z takim rzeczy, ktorych mimo wszystko powinniśmy zrezygnować to wszelkiej maści batony, cukierki.

Cukier i sól - białą śmierć. Rezygnujmy z tego jak tylko się da.
Kiedyś to tależa z zupą potrafilem wsypać pół Vegety :D bo nie czułem smaku. Obecnie czuje smak be żadnych ziarenek smaku itd.
Pomijam fakt, że alkohol wyniszczył mi troche kubki smakowe :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Kuchnia

Postprzez drevni 30 sty 2009, 12:18

bAchoR napisał(a):Kupimy Ci Tymek krowe na urodziny :D

hahahahaha

Ja mleka od dziecka nie lubię. Rzygać mi się po mleku zawsze chciało. Jakiś czas temu dowiedziałam się, że ze względu na moje jelita w ogóle mleka pić nie powinnam. Nawet nie wiecie jak mi ulżyło :D
Gorzej, że również ze względu na jelita powinnam odstawić słodycze :cry:
bAchoR napisał(a):człowiek jest jak świnia

Ktoś mi kiedyś powiedział:
"Człowiek jest gorszy od świni, bo świnia zje gówno, a człowiek świnię" ;)

BTW zupa pomidorowa obok pierogów też rządzi :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Kuchnia

Postprzez Monisia 30 sty 2009, 12:41

tymek napisał(a):mleko niestety jest niezdrowe ale nie wyobrazam sobie go nie pic. uwielbiam pod kazda postacia i od zawsze bylem hardkorowym mlekopijca. jeszcze pare lat temu potrafilem obrocic litr-dwa dziennie, teraz znacznie mniej i rzadziej ale wykluczyc go z 'diety' nie da rady :D

słyszę słowo mleko to mam odruch wymiotny, wyślę Ci na urodziny paczkę :P

Bachor Ty tak krytykujesz kobiety a nie wszystkie takie są ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Kuchnia

Postprzez Amnes 30 sty 2009, 12:55

Monisia, musisz założyć nowy temat - kobiety.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Kuchnia

Postprzez Monisia 30 sty 2009, 12:57

Amnes napisał(a):Monisia, musisz założyć nowy temat - kobiety.

haha nie bo Bachor za dużo będzie się udzielał xD
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Kuchnia

Postprzez sector 30 sty 2009, 15:47

bAchoR napisał(a):Widzisz w świecie zwierząt pije się mleko wtedy kiedy jest to potrzebne, czyli do wzrostu.

Jak ktos cwiczy, to tez rosnie :D wiec cos w tym jest....

bAchoR napisał(a):Zobaczcie ile jest grubasów w dziale kobiet :D Masakra. Sportu nie uprawiają, do tego palą, jak biegną to 10 metrów do autobusu a i tak nie zdażą i do tego złamią obcas:D xD I jak one mają rodzić zdrowe dzieci ?

Zgadzam sie! W wiekszosci przypadkow tak jest i takie sa fakty! (a ich nie oszukasz!) Z facetami tak tez teraz w sumie jest. SIedza tylko przed komputerem ,wpieprzaja sam syf a potem sie dziwic ze prezentuja soba tylko brzuch i nic wiecej :|

Amnes napisał(a):Monisia, musisz założyć nowy temat - kobiety.

Amnes, masz +10 do kawalarstwa :glomp:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kuchnia

Postprzez bAchoR 30 sty 2009, 17:12

Monisia, z takich dobrze ułożonych, wysportowanych kobiet to znam tylką naszą forumową Natalke S aka pressya :)
Z taką i pobiegasz i pograsz w siatkówke, popływasz i wypijesz żubrówke ;) a tak to .... ja nie biegne bo mi cycki wyskoczą xD, nie pogram bo złamie pozankcia, wylecą tipsy, nie popływam bo się malowałam. :D :D ;), nie wypije bo po 2 kieliszku się rozbieram.
A i żeby nie czytała JOY'a i wiedziała czego chce.

Normalna dziewczyna czyli :]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron