System Eliminacji Studentów...

...Jest Aktywny
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez yaper 16 sty 2009, 23:40

Z tym okresem bezpośrednio przed sesją to się absolutnie zgadzam - masa zaliczeń, kolosów, projektów i innych wkurzających człowieka rzeczy; jednym słowem zapiernicz! Fajnie, że w trakcie sesji jest wolne, bo to jedyna okazja, żeby na spokojnie pouczyć się do egzamów, bo w czasie przed nie ma kiedy, przynajmniej w moim przypadku. Wracasz do domu wyjebany po całym dniu, masz jeszcze coś tam do zrobienia na nast. dzień, a o nauce nie ma mowy, chyba że w weekend, ale nie zawsze się chce... przynajmniej w moim przypadku. Mimo wszystko staram się zbierać w sobie, wyłączyć na kilka godzin i asymilować wiedzę...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Rapture 29 sty 2009, 19:03

Ja przed jutrzejszym egzaminem obrabiam 4ropak, na wyluzowanie sie dobry sposob :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez peterhol9 29 sty 2009, 20:01

no i pierwszy zaliczony :D teraz jeszcze socjologia moralności, kulturowe modele małżeństwa i rodziny i procesy przemian społeczeństwa globalnego. A jutro wyniki socjologii kultury. Boję się jak cholera
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez yaper 29 sty 2009, 20:24

Ja jak wszystko pójdzie bez komplikacji sesję zamknę w poniedziałek... i będzie można labować przez całe 2 tygodnie (teoretycznie, bo później do maja-czerwca też będzie sroga parodia :D)!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez drevni 29 sty 2009, 20:37

U mnie sesja zaczyna się od przyszłego tygodnia, a ja już mam wszystkie egzaminy z głowy :)
I nie piszę tego po to, żeby Was podenerwować ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez drevni 29 sty 2009, 20:43

Dla takich klapsów mogę Was denerwować przez cały czas :D
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Transi 29 sty 2009, 20:50

Jeszcze 2 egzaminy i jedno zaliczenie...a później obrona :| :| :|
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Monisia 29 sty 2009, 22:21

wszystko z głowy :P na pocieszenie wszystko zaliczone w jeden dzień :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez tymek 29 sty 2009, 22:24

sesje skonczylem w polowie grudnia :D to byla najlepsza sesja w moim zyciu
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 29 sty 2009, 22:32

Ja mam jutro pierwszy egzam z algebry. Przyjde, podpisze się i dodam komentarz:
"Nie usiłuję rozwiązywać żadnego zadania, bo nie chcę marnować Pani czasu, ani szkodzić moralnie poprzez zmuszanie do czytanie bzdur."
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 29 sty 2009, 22:49

Czemu tak?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Monisia 29 sty 2009, 22:58

jak się nie uczy to tak jest... :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 29 sty 2009, 23:02

Nic nie umiem, bo niczego się nie nauczyłem. Zamiast się przygotowywać w tym tygodniu do egzaminu, do maratony po kolei brałem. Cieszę się że mam to już za sobą i mam dokładnie tyle ects'ów ile potrzeba by przejść na drugi semestr. Jak wydam we wrześniu 9 baniek na powtórki to będę miał nauczkę. Oczywiście postaram się chociaż analizę zaliczyć. W zasadzie to śmieszny jestem. Mam całe dwa egzaminy w sesji i planuję obu nie zaliczyć. Analizę jakoś tam kumam więc jestem dobrej myśli. A algebra to ni chu chu. Aha dodam tylko, że mojej nauki obiektywnie w tym semestrze nie było więcej jak 20h. Ręczę resztkami honoru.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 29 sty 2009, 23:08

Szczerze i bez obrazy Amnes, ale ja to widze tak.
Troche mnie smieszy czasami stosunek ludzi, ktorzy ida na studia tylko po to zeby isc. Ide na studia bo jest fajnie, skoncze je o ile sie da a potem co? Znajda ludzie prace w zawodzie (o ile sie uda) i beda swiecic oczami bo na dobra sprawe nic nie beda umiec? Beda sciemniac tak dlugo jak tylko sie da, tylko dlatego ze nic sie nie nauczyli przez te pare lat? Mialem takich kumpli na roku co po tych wszystkich latach umieli niewiele wiecej jak przed rozpoczeciem nauki. Troche parodia. Lepiej skonczyc ze studiowaniem i zostac ninja w takim wypadku. Takie jest moje zdanie! Bo uczysz sie zeby Tobie bylo lepiej pozniej i zeby cos umiec a nie po to zeby studiowac. :ninjabattle
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 29 sty 2009, 23:23

Słuchaj sector, nie wiem czy wiesz co studiuję. Nie wiem czy wiesz gdzie. Otóż wydział nazywa się Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa. W ramach Politechniki Warszawskiej. Zamierzam wybrać kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka. Prawda jest taka że te matmy nie są tam potrzebne. Chcę za to nauczyć się solidnie projektowania 3d i obsługi wszelkiego rodzaju programów symulacyjnych. Zobaczymy co czas pokaże, co mnie zainteresuje, w czym będę czuł się dobrze. Jak już będę wiedział, to postaram się odpowiednio rozwinąć umiejętności w danej dziedzinie. Prawda jest taka że idą dość ciężkie czasy, nie wiadomo jak będzie się kształtował rynek pracy za kilka lat. czy potrzebny będzie kolejny inżynier? Mam wiele pasji i umiejętności, nie jest przesądzone czy zdobęde tytuł magistra inżyniera czy w ogóle jakiś. Czas pokaże. Dodam tylko, żeby nie było wątpliwości: nie studiuję po to żeby studiować. Jakby tak było to poszedłbym na UW żeby nauczyć się jakiś pierdół <uogólniam> i nigdy ich nie wykorzystać <bez urazy do humanistów> ale taka teraz jest rzeczywistość.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez tymek 29 sty 2009, 23:34

bardzo dystyngowana wymiana zdan panowie :D :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 29 sty 2009, 23:51

Amnes, nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie, taka mnie naszla mysl :> (mimo wszystko uczelnia i kierunek nie wywarl na mnie wrazenia). Chcialem tez napisac ze faktycznie niektore przedmioty sa mniej wazne, ale niesety studia sa tak zrobione, przewaznie, ze zamiast uczyc tego co trzeba to jest tez masa 'pierdol' bez ktorych ani rusz :|

Amnes napisał(a):Prawda jest taka że idą dość ciężkie czasy, nie wiadomo jak będzie się kształtował
rynek pracy za kilka lat.

Tego nikt nie wie, a ciezkie czasy nie ida. One u nas byly prawie od zawsze. Raczej nie oczekuje ze cos sie zmieni.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Matvel 29 sty 2009, 23:56

Kto mi powie po co komukolwiek jest potrzebne liczenie całek potrójnych po obszarze jakiś wysranych deltoidów? Przecież tego się w ogóle nie wykorzystuje w praktyce. A jeżeli ktoś chce sobie całkę obliczyć to jest od tego MatCad.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez tymek 30 sty 2009, 0:02

gdyby nie bylo potrzebne to by tego nie uczyli :)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Matvel 30 sty 2009, 0:15

No toż się pytam gdzie one mi będą potrzebne, skoro wykładowcy pracujący ponad 20 lat w zawodzie mówią, że nigdy poza studiami czegoś takiego nie musieli robić.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

cron