System Eliminacji Studentów...

...Jest Aktywny
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 14 sty 2009, 18:52

W tym roku będę miał swój pierwszy raz. Trochę się boję. Doradźcie mi bo nie wiem czy mam wystarczające parametry żeby się nie ośmieszyć :lol:

A tak serio to puszczam machine bo jak mniemam pustki na forum spowodowane są właśnie sesją.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Kubo 14 sty 2009, 18:57

Jak chcesz sie uczyc to wylacz sobie neta na czas sesji ;) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Transi 14 sty 2009, 19:42

Kubo napisał(a):Jak chcesz sie uczyc to wylacz sobie neta na czas sesji ;) :mrgreen:


Dobrze, że Ci o tym wczoraj powiedziałem :P :mrgreen:
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 14 sty 2009, 23:11

Amnes napisał(a):W tym roku będę miał swój pierwszy raz. Trochę się boję.

Weź gumki i umyj się.

sesja jest zachujaszcza. nic tak człowiekowi dobrze nie robi jak kilka tygodni wyrwanych z życia.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 14 sty 2009, 23:43

Infrared napisał(a):sesja jest zachujaszcza. nic tak człowiekowi dobrze nie robi jak kilka tygodni wyrwanych z życia.

jednak potem jak przycisniesz to masz tyle wolnego czasu na poczatku drugiego semestru i pijesz do wywrotki z kumplami zamiast uczyc sie na poprawki jak reszta plackow :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Freezer 14 sty 2009, 23:48

Amnes jestes na polibudzie wiec nie ma co kryc, sesja bedzie przerąbana...
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 14 sty 2009, 23:48

hehe na to już za późno ciut :P
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 15 sty 2009, 0:15

Amnes napisał(a):hehe na to już za późno ciut :P

nie chce Cie straszyc, ale faktycznie jak jestes na polibudzie to lepiej sie ucz do pierwszych terminow. Ja kiedys mialem pare przedmiotow z kolesiem z polibudy wroclawskiej. Takie mozg ze masakra :P Pierwszy termin niby zawsze byl najlatwiejszy i blad zrobiles jesli sie do niego nie nauczyles porzadnie bo pozniej Twoje szanse zdania malaly z minuty na minute, bo zamiast kazdy nastepny egzamin byc troszeczke latwiejszy to dorzucal koles tak do pieca ze wiekszosc ludzi odpadala :| (w tym moich 2 kumpli :/ )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 15 sty 2009, 0:41

sector napisał(a):jednak potem jak przycisniesz to masz tyle wolnego czasu na poczatku drugiego semestru i pijesz do wywrotki z kumplami zamiast uczyc sie na poprawki jak reszta plackow :)

heheh sektor odkąd jesteś administratorem rozumiemy się bez słów :D Niesłychane!
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Vibez 15 sty 2009, 1:10

Chwila przerwy w całkach i prosze jaki temat. Chwilowo czuje sie mądry więc nie schizuje, ale coś czuje że mi to przejdzie z momentem przebudzenia jutrzejszego poranka. Ja to mam nadzieje że u nas nie będą strasznie kosić ludzi, bo jesteśmy na pierwszym roku nowo powstałego kierunku i jest nas bagatela 60 pare osób. No ale pożyjemy zobaczymy ;) Póki co straszą całki niewymierne i przestrzenie wektorowe ale jakoś powoli to wchodzi raz po raz.

Ide liczyć.

A, i póki nie zamkne laptopa, to polecam Amnes system spania 2x na dobę tak po 4h max i dużo dobrej czekoladki :) Wchodzi płynniej - przynajmniej mi.

Ave studenty.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 15 sty 2009, 1:45

Calki sa proste :D dasz rade! Nie bojcie sie specjalnie, ale powiem wam ze u mnie dwa kierunki mialy na pierwszym roku razem zajecia (informatyka stosowana i informatyka w medycynie o/ ) i z 200 osob po pierwszej sesji zostalo nas cos ze 130? Pomine raczej temat ile wytrwalo do samego konca :D Takze uczcie sie, bo ... yyyy no w sumie do wojska tez juz was nie wezma :P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez ant 15 sty 2009, 18:01

dobrze to Nobel ujął - im wiecej zdajesz tym wieksze doświadczenie.
U mnie na zimowisku w tym roku królują: Technika Analogowa I (druty), Podstawy Teori Pola Elektromagnetycznego i Teoria Sygnałów :D
plus jakies tam drobne miernictwa, statystyki, fizyka itp.
Dobry plan + odrobina szczęscia i damy rade. Trzeba zawsze pamietac co nas czeka po sesji :happytime:
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez p3ps1 15 sty 2009, 18:36

ant napisał(a):Trzeba zawsze pamietac co nas czeka po sesji :happytime:


staropolski system trzech Z :lol:

u mnie narazie lipa po calosci pierwsze 3 koła.. wszystko w plecy.. jutro ide poprawiac prawo sosjalne fajna mloda babka uczy cwiczen chociaz milo godzina zleci.. oby tylko kolejek nie bylo :P

fakt faktem do zadnego kola nie poswiecilem wiecej niz godziny.. ja juz tak nauczony przez zycie ze trzeba wlozyc min wysiłku ... inna bajka to egzaminy ale to chyba wszyscy wiedza :P
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Freezer 15 sty 2009, 21:14

Infrared napisał(a):heheh sektor odkąd jesteś administratorem rozumiemy się bez słów Niesłychane!
No właśnie ta sprawa nurtuje mnie od dłuższego czasu :) haha
Tak to ciągle coś było między wami, a teraz taki spokuj :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez yaper 15 sty 2009, 21:41

Dziś miałem 2 kolosy i jedną prezentację. Heh, tyle czasu w naukę i kserowanie notatek od października nie wkładałem od czerwca kiedy się uczyłem do egzaminu, także śmieję się na studia :D

W tym roku 2 egzaminy i 2 większe kolosy, także nie narzekam, ale generalnie lepiej mieć 0 nauki niż to... Zapalam znicz w intencji sesyjnych wojowników [*]
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez kiki 15 sty 2009, 22:31

sesja jak sesja ale ten okres przed sesja jest tragiczny, nagle kola,projekty,zaliczenia... w przyszlym tyg. mam 8 kol, obrone pracy semestralenj,pierwszy egzamin i prezentacje... wole miec to za soba niz sesje :/ w czasie egzaminow nie ma zajec i ma sie ten czas na nauke!
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez drevni 15 sty 2009, 22:33

Tylko żeby jeszcze ten czas rzeczywiście na naukę wykorzystać... ;) bo w moim przypadku z reguły zawsze coś innego/ciekawszego do roboty się znalazło; a to książka jakaś, a to film, a to urodziny czyjeś ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 15 sty 2009, 23:05

a to impreza u konciala...
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 15 sty 2009, 23:38

a robic nie ma komu! ale jest doklanie tak jak pisze drevni! (a to gra caly dzien w pes'a z kumplami :D)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez djin 16 sty 2009, 0:55

ant napisał(a):im wiecej zdajesz tym wieksze doświadczenie.

otóż nie!1
prawda jest taka, że największy przesiew jest na samym początku (pierwszy, trochę drugi rok). Potem wszyscy luzują łącznie z profesorami. Ja sam 5ty rok już robię 3 lata, a mimo wszystko mnie trzymają :D chyba jest im wstyd mnie wyrzucić po tym wszystkim :D
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron