System Eliminacji Studentów...

...Jest Aktywny
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic


Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 02 lip 2009, 12:29

to jest naprawdę przerażające gdy rozmawiasz z wtórnym analfabetą który po jakimś czasie oznajmia Ci, ze jest emgieerem. Witki opadają. Studia studiom nierówne. Krew mnie zalewa jak moi znajomi studiujący na jakichś podrzędnych uczelniach kwitną opowiadając o swoich ocenach bdb wtedy kiedy czasami ja modle się o dst majac wiedze 100krotnie przewyższającą ich szczątkowe informacje o niczym. To jest jakaś padaka, paranoja i rzygać mi się chce jak słysze o studencikach.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Sagi 02 lip 2009, 14:08

uczelnie techniczne jak politechnika tez poziomem schodza coraz nizej a to dlatego zeby stac sie bardziej konkurencyjna do tych wszystkich innych "komercyjnych" uczelni a przecie jest fama ze na politechnice ciezko jest sie utrzymac itd i nikt potem nie startuje na kierunki :P wiec znizaja poziom zeby utrzymac nabor...do czego to prowadzi kazdy wie...zaniedlugo beda same kierunki ala zip czy inne tam ekonomiczne zamiast czysto technicznych (bo na takie ludziom sie nie chce isc :P bo to nie fajne bo nie trendi i w ogole kosmos)

co ciekawe moj znajomy jest na tym samym kierunku co ja tylko ze na innym wydziale i ma 2 razy gorzej niz u mnie...a papier przeca bedzie praktycznie taki sam, zmieni sie tylko nazwa wydzialu...on sie meczy ja mam juz luzy jako tako i tak to wyglada...sprawiedliwosci ni ma i tyle.
Ostatnio edytowano 02 lip 2009, 14:09 przez Sagi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Rapture 02 lip 2009, 14:09

No i po logice. Nastepnie zmartwienia dopiero we wrzesniu czyli WAKACJE! :D OGIEN OGIEN!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez rdk 02 lip 2009, 14:29

ja co prawda nie jest na super elo wymagającej uczelni tylko w WSB ale uważam że i tak nie jest tak łatwo jak wszyscy opowiadają, nie to że jestem tępym chujem, ale ja sobie po prostu szkołę zlewałem całe 7lat studiów :D uważam że u Nas na WSB mimo wszystko sporo ludzi odpada bo chce się utrzymać jakiś poziom.

Druga strona medalu jest taka, że szkoły nie wymyśliły sobie rozdawanie magistrów, popierdolony system rekrutacji pracowników gdzie patrzy się tylko na świstek, doprowadził do tego, że ludzie szukają rozwiązania [zdobycia mgr] najmniejszą linią oporu i ida do takich Toruńskich Szkół Wyższych i mają lic. z administracji a nie wie ile województw jest w PL
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Alexandra 02 lip 2009, 19:38

dobry pracodawca patrzy nie tylko na tytul, ale na to, w jakis szkole go zdobyles, są uczelnie i uczelnie, mnie tez wkurza jak ktos ma magistra po niczym, a ja sie meczee i zakuwam i stresuje, a i tak gówno z tego mam.... chociaz w dzisiejszej rzeczywistosci teraz i tak trza miec znajomosci, zeby gdziekolwiek załapac sie do dobrej pracy !
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Sagi 02 lip 2009, 20:46

Alexandra napisał(a):chociaz w dzisiejszej rzeczywistosci teraz i tak trza miec znajomosci, zeby gdziekolwiek załapac sie do dobrej pracy !

w tej materii to sie raczej nigdy nic nie zmienilo ;) ale pewnie na zachodzie tez tak maja :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Sisiek 02 lip 2009, 21:05

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie bohatera(oficera) :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez pressya 03 lip 2009, 11:35

szczerze wkurza mnie to ze ucze sie na wszystkie egzaminy ,i czasami jest bardzo wielki ogrom materialu , kilka ksiazek , artykulow itp , czesto cos z protokolu dyplomatycznego itp i potem ledwo dostaje 3 a taki delikwent idzie na zaliczenie na jakiejs pseudouczelni i ma 5 tylko za to, ze przyszedl;/ chociaz moja ostatnia sesja to bylo cos fantastycznego :D 9 rzeczy do zdania 5 egzamow 4 zalki wszystko do przodu :D
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez bAchoR 03 lip 2009, 19:21

mnie tez wkurza jak ktos ma magistra po niczym


Olu, jesteś po AWFie tak ? Ja nie uważam, zeby tytuł mgr po AWFie był czymś ekstra i dawał świetlaną przyszłość w życiu zawodowym i na pewno nie jedna osoba się ze mną zgodzi.

Pozatym... ktoś ma magistra po niczym. To chyba powinnaś się cieszyć, że jest ich jak najwięcej, bo jesteś faworyzowana na rynku pracy tak ?





Teraz do Natalii. Wkurza Cię, że ktoś ma łatwiej jak Ty ? Miej pretensje do siebie :) Wkurza mnie takie gadanie, że ja tu zarywam noce a on sobie balanguje, chleje, ćpa , idzie potem na egzamin i ma 5. ... no kur.. Zawsze krew mnie zalewała jak takie teksty słyszę. Jakaś taka zazdrość, że ktoś ma łatwiej czy coś ? :) ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 03 lip 2009, 21:53

bAchoR napisał(a):Jakaś taka zazdrość, że ktoś ma łatwiej czy coś ? :) ?

Wkurwienie gdy ktoś przychodzi, patrzy Ci w indeks i mówi: "o chuj widzę, że kontakt z mózgiem zanikł"
Ale cóż, syty głodnego nie zrozumie.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez pressya 03 lip 2009, 21:55

bAchoR napisał(a):Jakaś taka zazdrość, że ktoś ma łatwiej czy coś ? :) ?
nie nie chodzi ze ktos ma latwiej, tylko o to ze teraz jeden ma magistra i cos umie a drugi tez ma magistra i nie umie nic,bo w sumie nikt od niego na jego uczelni nie wymaga :) o to tylko
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez bAchoR 03 lip 2009, 22:19

Natalia... nawet gdyby. Kiedyś wszystko wyjdzie... że nic nie potrafisz, więc oliwa zawsze sprawiedliwa :)

Asia, nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi. Przełóż to na bardziej zrozumiały język.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Sisiek 03 lip 2009, 22:33

Infrared napisał(a):Wkurwienie gdy ktoś przychodzi, patrzy Ci w indeks i mówi: "o chuj widzę, że kontakt z mózgiem zanikł"


No i co uczysz się dla siebie żeby coś umieć czy żeby mieć 5 w indeksie i pokazywać znajomym. Dobrze Rafus to ujął ciesz się że inni ch.. umieją bo będziesz miała łatwiej. W robocie nikt nie patrzy na indeks ani na dyplom. Wchodzisz z przyszłym pracodawcą w gadkę jak wiesz to czego on chce to Cie bierze i tyle. Nie wiesz to adios.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez bAchoR 03 lip 2009, 22:38

No i co uczysz się dla siebie żeby coś umieć czy żeby mieć 5 w indeksie i pokazywać znajomym. Dobrze Rafus to ujął ciesz się że inni ch.. umieją bo będziesz miała łatwiej. W robocie nikt nie patrzy na indeks ani na dyplom. Wchodzisz z przyszłym pracodawcą w gadkę jak wiesz to czego on chce to Cie bierze i tyle. Nie wiesz to adios.


Panie Krzysztofie, krótko i bez zbędnego pierdolenia ujął Pan wszystko w 2 zdaniach. Impressive 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez phantom 03 lip 2009, 23:42

Właśnie. Wyłączając jakieś niezdrowe układy i "robotę załatwioną przez kogoś", rynek weryfikuje przywołaną sytuację.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 04 lip 2009, 9:00

Nie jest tak do końca jak mówicie. Załatwiałam z kumpelą pracę w kancelarii i pierwsze o co zapytał koleś: Co miała pani z cywila, karnego i postępowań? (to tak odnośnie czy się patrzy w dyplom)
Poza tym wiem już dzisiaj, że po mgr idę dalej. U mnie na uczelni wymóg, który należy spełnić przy studiach doktoranckich to 4,3 średniej z wszystkich lat co jest nieosiągalne dla większości studentów.
Cóż teksty, że "uczę się dla siebie" momentami są banałem. Bo czasem liczy się papier a nie człowiek.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez bAchoR 04 lip 2009, 9:04

Ale Asia, Ciebie ta dyskusja, moim zdaniem, nie dotyczy. Będziesz przedstawicielką zawodów - innych. 8-) Nie żebym Cię ignorował, ale prawnicy, lekarze, księża itd. to odzielna dziedzina zawodowa.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Infrared 04 lip 2009, 9:08

prawnicy lekarze księża hahaha stary większej krzywdy zrobić mi nie mogłeś
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez bAchoR 04 lip 2009, 9:17

Chodzi mi o to, że to są swojego rodzaju profesje zawodowe i nie może porównywać swojej walki o etat z informatykami, ekonomistami, inżynierami mechanikami, elektrykami etc., masażystów ... dlatego jeszcze raz zaznaczam, że ta dyskusje do Twojego stanu rzeczy raczej cieżko odnieść.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron