System Eliminacji Studentów...

...Jest Aktywny
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Vibez 30 sty 2009, 0:44

Matvel napisał(a):nigdy poza studiami czegoś takiego nie musieli robić.


Oni cie tego uczą na wypadek gdyby przyszedł ci kiedyś do głowy dziwny pomysł zostania i uczenia innych. :)

U mnie sie okazało że uczą mnie algebry zaawansowanej (liniowej), zamiast zwykłej (pierwszy rok nowego kierunku), i co najdurniejsze w tym wszystkim - mam tak głupich ludzi na roku, że nikt nie fatyguje sie o to, żeby walczyć o prostszy egzamin, mimo że nam przysługuje. Doszli wszyscy do wniosku, że nie chcą chyba robić rabanu i wolą sie pouczyć. Dzięki temu nie odwiedze sali na pierwszym terminie i uj wi czy zdam też drugi ;) Ale jestem dobrej myśli, mam tylko nadzieje, że więcej takich baboli się nie pojawi.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez badzio 30 sty 2009, 10:47

sector napisał(a):Prawda jest taka że idą dość ciężkie czasy


Zaryzykowałbym stwierdzeniem całkowicie odwrotnym
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 30 sty 2009, 11:22

Hehe to ja napisałem. Myślę że po 5-7 latach wszystko wróci do normy z tą jedną różnicą układu sił zbrojnych. Chiny Iran Indie będą panować. Ale to już kompletny offtopic.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez rdk 30 sty 2009, 12:28

Ja wam powiem coś jak miałem 14 zaliczeń i egzaminów w sumie w czasie sesji to dawałem radę spokojnie, teraz mam 4 przedmioty z czego 2 podwójnie [zal + egz] i tak na prawdę muszę się nauczyć na 1 przedmiot [zarządzanie instytucjami kredytowymi] i gorzej mi nauka idzie niż z tymi 14stoma przedmiotami, zjazdy miałem 3 weekendy w miesiącu i jakoś się pojawiałem, teraz mam 1 lub 2 w miesiącu [2 razy tylko raz chyba miałem] i pierwszy raz w szkole byłem pod koniec listopada... za 6 miesięcy obrona mgr i zobaczymy jak będzie... konspekt mam!

moim marzeniem zawsze było zrobić coś z angola, szkołę językową chyba odpuszczę, ale jak będzie mnie stać to pójdę zrobić licencjat z angola, choć jeszcze nie wiem... licencjat mam z marketingu i zarządzania [broniłem się z e-commerce], mgr będzie z zarządzaniem finansów przedsiębiorstw a kolejny z angola :D jak dobrze pójdzie :D a drugi rok studiów licencjackich skończyłem na informatyce w biznesie :D moja studia to coś al'a klan :D
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez drevni 30 sty 2009, 12:32

Hmm hmm Radek, ale Ty jesteś wszechobyty ;)
Pozdrawiam :*
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Monisia 30 sty 2009, 12:44

rdk napisał(a):moim marzeniem zawsze było zrobić coś z angola, szkołę językową chyba odpuszczę, ale jak będzie mnie stać to pójdę zrobić licencjat z angola

dobrze wiedzieć :) teraz wiem do kogo się zgłosić jak nie będę czegoś rozumieć xD
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Sisiek 30 sty 2009, 14:29

Mi do końca studiów zostały jeszcze dwa egzaminy i obrona pracy :D No ale mniej więcej już od roku to zbytnio nie wiem co tam się u mnie dzieje bo bywałem tylko na ćwiczeniach i jednocześnie sobie pracowałem na cały etat a studiuje dziennie :D W życiu miałem na tych studiach jedną poprawkę z ćwiczeń i jedną z egzaminu :D No ale z ćwiczeń to miałem bo musiałem jechać na Mayday i potem nie wydobrzałem żeby wpaść na zaliczenie :D a z egzaminu to byłem zaspany i mi się kartka z pracą na pół przerwała bo wyrywałem z zeszytu wiec gość mi jej nawet nie sprawdził bo wredna menda był :D Sesja w sumie zawsze się stresowałem co może potwierdzić jedna z tutejszych forumowiczek :P ale potem wszystko się zaliczało z rozpędu lub na farcie :D Tak wiec nie ma się co stresować studiami. Porządny student zawsze da sobie rade :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez rdk 30 sty 2009, 15:35

drevni napisał(a):Hmm hmm Radek, ale Ty jesteś wszechobyty ;)
Pozdrawiam :*
:D :* równiez Gosiu pozdrawiam :)
Monisia napisał(a):dobrze wiedzieć :) teraz wiem do kogo się zgłosić jak nie będę czegoś rozumieć xD
spoko, obecnie nie używam kompletnie angola [w sumie z egipskimi lekarzami się doagadałem na temat zdrowia mojej kobiety i objawów oraz leczenia więc chyba źle nie jest z moim angielskim :D ], a szkoda bo wchodziło mi na luzie wszystko [wiem ze to źle brzmi xD]
ogólnie z językami obcymi nie mam problemów :D
Sisiek napisał(a):Porządny student zawsze da sobie rade :D
piękne stwierdzenie :D
gratki sisiek takich wyników, miałeś jakieś stypendium?

btw. masz Sisiek błąd w podpisie chyba "zabiają" ? wtf? :D
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Kasper 30 sty 2009, 20:00

Ja w niedziele będę miał konfontacje z Materiałoznastwem, będzie srogo i pewnie klapa, ale za to jutro powinienem zakończyć wszelkiej maści zaliczenia.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez wysher 30 sty 2009, 22:50

A ja mam w końcu dość lajtowo na swojej biologii... W końcu po 2 latach katorgii nam odpuścili (z kolokwiami), sesja jak sesja... Egzamin z prymtologii do przodu, z geografii społecznej i immunologii pewnie też, zostały jeszcze 2: ekologia oraz antropologia fizyczna.

Nob3l nieźle porównał sesje z RPGami... Sam na początku miałem ekstremalnie cięzko, ale z racji bardzo wielu zaliczeń, kolokwiów itd. musiałem się nauczyć... jak się uczyć. Do tego od 1,5 roku rozwinąłem i nadal rozwijam swoją pamięć stosując mnemotechnikii - świetna sprawa. Bardzo ułatwia i pozwala zmnieszyć lub zniwelować "zaćmy" podczas egzaminów i nie tylko (nawet jak kierunek nie jest bardzo wymagający).
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez sector 31 sty 2009, 18:49

jakie prawdziwe stwierdzenie :)

<novik> wydajnosc nauki w czasie sesji mierzymy w tygodniach na godzine...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez peterhol9 31 sty 2009, 19:36

Nob3L napisał(a):
peterhol9 napisał(a):socjologia moralności, kulturowe modele małżeństwa i rodziny i procesy przemian społeczeństwa globalnego


Nie kozacz :mrgreen:
a czym tu kozaczyc, jak od tygodnia mam ciężkie przeziębienie, a zdawac wyżej wymienione przedmioty muszę :(
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez yaper 02 lut 2009, 17:26

Uff... dziś miałem ostatni exam, jak się okaże ze zdam to mam FERIE! :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez pressya 05 lut 2009, 13:17

ja właśnie dziś dostałam wyniki z ostatniego egzaminu :D najbardziej się cieszę ze zdania Socjologii Polityki -takiej małej kobyły u najgorszego profesora w Polsce czarującego oceny z kapelusza - Pana Z.Bloka.. męczarnia na maksa ale dałam rade ;) Nie wspominając Historii Dyplomacji ,który okazal się najbardziej pieprzonym egzamem w całej sesji.. koleś przywiązywał wagę do szczegółów i detali ale wszyscy zdali :D hehe w tym semestrze czekają mnie dwa wyklady (kultura osobista i stereotyp żyda i polaka LOL ) i 6 cwiczeń - m.in negocjacje miedzynarodowe i sztuka dyplomacji :/ już robię pod siebię tymi protokołami :/
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Amnes 05 lut 2009, 17:05

Ta a ja od trzech dni się "uczę" przede wszystkim o wzmacniaczach. Jutro egzamin mam. Właśnie z algebry. Więc wydaje mi się, że stosownych rzeczy się uczę. W poniedziałek z kolei analiza. Pewnie dalej będę się uczył. O wzmacniaczach.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez Rapture 05 lut 2009, 17:46

4 z Ekonomii o/ Juhuuu! Wreszic epierwsz pewna pozytywna ocena wpisana do indeksu! Zapijamy! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez dj3500 05 lut 2009, 23:10

A u mnie jutro ostatni egzamin (z najgłupszego przedmiotu), potem jeszcze tylko jeden projekt do oddania i WIN :P
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez tymek 06 lut 2009, 13:18

fatality
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez rdk 06 lut 2009, 18:51

zdałem zarządzanie instytucjami kredytowymi :geek: [1godz uczenia przed egzaminem :mrgreen: ]
jeszcze zostało mi to samo tylko że egzamin i piszemy dalej prace [tzn w końcu musze kiedyś zacząć, bo za tydzień mam mieć połowę :lol: ]
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: System Eliminacji Studentów...

Postprzez rdk 08 lut 2009, 1:13

Obrazek
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości