jak zarabiać przez internet w 2020roku?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: jak zarabiać przez internet w 2020roku?

Postprzez XawerYyy 15 mar 2020, 11:36

Myślę, że jest to dość dobre rozwiązanie dla osób, które raczej nie mogę wychodzić z domu np. rodzice bardzo małych dzieci. Ja sam bym się z chęcią na to skusił.

Postprzez BartlomiejeK 24 mar 2020, 11:08

A czemu tylko dla takich rodziców? Mnie się wydaje, że każdy z nas może spróbować swoich sił w pracy przez internet. Na pewno trzeba skupić się wtedy na reklamach. Może marketing afiliacyjny byłby dobrym rozwiązaniem? :)

Postprzez WojTuSpaKo 25 kwi 2020, 17:10

Myślę, że można to robić również w przyszłym roku i nie ma co się ograniczać do tego 2020, który niestety na razie nie jest jakiś szczęśliwy dla nas wszystkich.

Postprzez Sliwa 03 maja 2020, 18:51

Jest bardzo dużo możliwości
Sliwa

Postprzez BoCzEtRoWsKi 25 maja 2020, 7:45

A nie sądzicie, że przez tę całą sytuację z wirusem bardzo dużo ludzi przeniesie swoją prace do internetu? Myślę, że ostatnie dni pokazały nam, że jest to całkowicie możliwe.
BoCzEtRoWsKi

Postprzez AdrianTrzepat 25 maja 2020, 18:54

Teraz jest tyle różnych, sprawdzonych metod zarobku. Niekoniecznie takich przez internet. Wystarczy dobrze poszukać i jakaś praca zawsze się znajdzie i to taka nawet dobrze płatana.
AdrianTrzepat

Postprzez Patrisha 03 lip 2020, 14:07

Zarabiam pieniądze (jako bonus do podstawowej pensji) poprzez gry online. Tam można dość łatwo wygrać dobrą kwotę, ale im więcej grasz, tym łatwiej jest wygrać, a kwota rośnie. Jest oczywiste, że nie zarobisz wszystkich pieniędzy, ale ten bonus przychodzi często.
Patrisha

Postprzez xKRISUKRISx 12 lip 2020, 17:03

Zaciekawił mnie bardzo ten temat i popytałem się znajomych czy ktoś z nich pracuje w taki sposób i jakie było moje duże zdziwienie gdy okazało się, że praktycznie większość z nich pracuje zdalnie :)
xKRISUKRISx

Postprzez KWartowski 29 lip 2020, 11:51

Nie wiem jak to można robić, ale jeśli ktoś ma jakiś sprawdzony sposób to z chęcią bym się czegoś dowiedział. Ja chciałbym tak pracować.
KWartowski

Postprzez Jolieye 13 sie 2020, 15:16

Kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do zarabiania pieniędzy w Internecie, ale teraz jest tak wiele opłacalnych możliwości, że tylko leniwy człowiek nie zna szczegółów. Zacząłem zarabiać pieniądze w grach online. Podczas gdy niektórzy ludzie wydają pieniądze na gry, ja zarabiam.
Jolieye

Postprzez xADRIANEKx 17 sie 2020, 16:15

Moim zdaniem takie zarabianie nie ma sensu. Na pewno nie da się tam dużo zarobić, więc ja bym tego nie próbował.
xADRIANEKx

Postprzez LeoRaszko 02 wrz 2020, 11:51

Ja znam osoby, które rzeczywiście dość dużo na tym zarobiły, więc to o czym tutaj mówisz nie ma sensu. Ja jak najbardziej spróbowałbym tego gdybym miał taką możliwość.
LeoRaszko

Postprzez 824Klemens 07 wrz 2020, 10:27

Ja polecam zarabiać przez internet na przykład współpracując z jakąś firmą zajmującą się marketingiem afiliacyjnym.
824Klemens

Postprzez FanyErnnnnnnni 07 lis 2020, 16:28

Moim zdaniem teraz można powiedzieć, że każdy z nas zarabia przez internet bo mamy tą pracę zdalną. Nie sądziłem, że takie coś kiedykolwiek mnie spotka.
FanyErnnnnnnni

Postprzez xXxKUBSONxXx 09 gru 2020, 13:55

Dużo jest możliwości i podejrzewam, że z każdym rokiem będzie tego coraz więcej. Ja sam dorabiam sobie w marketingu :)
xXxKUBSONxXx

Postprzez 924RadeczeK 11 gru 2020, 9:37

Czy jeżeli decydujecie się na zarabianie w internecie to potem też rozliczacie się w internecie, poprzez e-pity? To mi się wydaje logicznym posunięciem. Ja sam tak robię, za każdym razem wspólnie z moją żoną. Jeżeli nie słyszeliście o możliwościach rozliczeń z małżonkiem to polecam zajrzeć na https://pieniadze.rp.pl/sponsorowane/25185-deklaracja-pit-37-w-formach-wspolnych-malzonkowie-osoby-samotnie-wychowujacy-dzieci. Tam wszystko opisali.
924RadeczeK

Postprzez xXxALBERTxXx 15 gru 2020, 12:16

A w ogóle są jeszcze jakieś oferty pracy w internecie? Moim zdaniem w tym roku każdy szukał takich ofert, więc ciężko coś znaleźć.
xXxALBERTxXx

Postprzez lopoczynski 17 gru 2020, 10:28

Moim zdaniem to jest wszystko trochę naciągane. Jak można pracować tylko przez internet? W sumie ja nawet nie chciałbym tak pracować.
lopoczynski

Postprzez ZAChomowSKI 23 gru 2020, 14:35

Bieżący rok nauczył mnie wiele dobrego, co mogę wykorzystać w swoim życiu zawodowym, żeby było mi jeszcze lepiej. Jednym z takich przykładów było przeniesienie siedziby firmy do biura wirtualnego https://waw4free.pl/informacja-814-jak-uzyskac-warszawski-adres-siedziby-firmy-do-krs. Teraz to już całkowicie działam tylko w sieci :)
ZAChomowSKI

Postprzez _ALFOO_FRE 03 sty 2021, 19:41

A jak można tak zarabiać w 2021?
_ALFOO_FRE

Następna strona

Powrót do Offtopic