Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Filmy

Postprzez MarVanJush 26 wrz 2009, 18:30

Wątpię żeby Tarantino powiedział tak o filmie który pisał przez lata, poza tym ostatnia kwestia w filmie chyba wyjaśnia wszystko ;) "I may have finally made my masterpiece."
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Filmy

Postprzez sector 26 wrz 2009, 19:15

Tarantino sam w sobie wcale nie jest tez taki zajebisty. Poczytajcie na necie. Niektore pomysly kopiuje itp.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez michal 27 wrz 2009, 19:31

Ja właśnie wróciłem z kina, byłem na filmie Feliksa Falka pt. 'Enen' (NN). Niezłe kino, momentami bardzo dobre, ale z każdą minutą jakoś tracił impet który Falk nakręcił z początku, a na ostatnie 10 minut zabrakło im chyba kasy bo strasznie się wszystko zagęszcza i staje oczywistym, taka bezsensowna krótka piłka ze strony reżysera - scenarzysty do widza, w stylu 'a teraz powiem ci o co chodzi'. Finał słaby... Świetny Grzegorz Wolf w tytułowej roli NN, Szyc jak to Szyc, podobnie Walachowa.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Filmy

Postprzez sector 27 wrz 2009, 20:18

Ogladalem Antychrysta i musze powiedziec, ze spodziewalem sie czegos lepszego. Fajnie sie oglada, super klimat ma ten film, jednak miejscami nudny i w sumie jak na horror wogole nie straszny. Dziwnie sie konczy. Ogolnie rzecz biorac sredni.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez newb 28 wrz 2009, 13:58

Obrazek

po krótkich poszukiwaniach udało mi się zdobyc na nosniku DVD "Wideodrom" Cronenberga [w "tesco" tuz obok "małej Syrenki"]
niestety stara wersja na VHS ma już marną jakość a ani TVP ani inne stacje nie kwapią się do powtórki tego moim zdaniem świetnego filmu

Avatar użytkownika
newb
 

Re: Filmy

Postprzez Sisiek 28 wrz 2009, 15:47

newb napisał(a):po krótkich poszukiwaniach udało mi się zdobyc na nosniku DVD "Wideodrom" Cronenberga [w "tesco" tuz obok "małej Syrenki"]


A jak już jesteśmy na forum muzycznym to "sampli" z tego filmu użył Tomek Gee w kawałku o tytule jak można się domyślać Videodrome ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Filmy

Postprzez Humulus 29 wrz 2009, 10:56

Najpierw Michael Bay zepsuł remake do "Piątku 13ego" a teraz zabrał się za kolejny głośny tytuł z lat 80tych - "Koszmar z Ulicy Wiązów". Zamiast Roberta Englunda, w rolę Freddy'ego Kruegera wcieli się niejaki Jackie Earle Haley. Sądząc po trailerze, film będzie zlepkiem pomysłów z pierwszej i drugiej części cyklu.
Plakacik:
Obrazek
Trailer jest tutaj: http://vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... d=63620005
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

[REC]2

Postprzez MarVanJush 05 paź 2009, 1:11



Jedynka była niezła, dlatego z ciekawością czekam na 2 część. Właściwie to 2 chyba mnie tak nie wystraszy jak pierwsza część bo już wiemy o co chodzi i czego się spodziewać, mimo to jestem ciekaw czy Angela przeżyła.
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Filmy

Postprzez sector 05 paź 2009, 21:08

MarVanJush napisał(a):jestem ciekaw czy Angela przeżyła.

Pewnie przezyla, ale co to jest za zycie :lol:

Jednak szczerze mowiac, jedynka byla naprawde fajna. Z dziewczyna jak ogladalem to podskakiwala na lozku (przez film). Mam nadzieje, ze i druga czesc bedzie nie gorsza.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez dj3500 05 paź 2009, 22:24

sector napisał(a):Z dziewczyna jak ogladalem to podskakiwala na lozku (przez film).

:lol:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Filmy

Postprzez rdk 06 paź 2009, 0:31

sector napisał(a):(przez film)
loooooooooooool
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Re: Filmy

Postprzez Monisia 09 paź 2009, 18:09

sector napisał(a):Z dziewczyna jak ogladalem to podskakiwala na lozku (przez film). Mam nadzieje, ze i druga czesc bedzie nie gorsza.

ahaha tak sie teraz to nazywa :D ?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez tymek 13 lis 2009, 10:07

Obrazek

nie bede sie spuszczal nad tym jaki ten film jest genialny, powiem tylko ze nie ogladalem jeszcze niczego podobnego. piekny wizualnie, muzyka genialna i fabula! bardzo polecam

http://www.youtube.com/watch?v=ZBGeErufQdY
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 15 lis 2009, 13:28

a ktoś widział 2012 ? jakieś wrażenia, bo myślę żeby iść :P ?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez sector 15 lis 2009, 22:33

Monisia napisał(a):a ktoś widział 2012 ? jakieś wrażenia, bo myślę żeby iść :P ?

Podobno efekty 10/10 ale zawartosc merytoryczna to typowy amerykanski film, w ktorym po pierwszych 15minutach wiadomo jak sie skonczy - 3/10. Nie ogladalem jeszcze, sam czailem sie zeby isc na to do kina, ale po takich opiniach to sam nei wiem cyz nie wybiore sie moze na REC 2.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 16 lis 2009, 12:57

Wczoraj bylem, glownie z ciekawosci co do tej calej wizualnej oprawy, ktora tak sie ludzie wszedzie zachwycaja, bo raczej na fabule wysokich lotow nie liczylem. Po seansie wychodzac juz nie pamietalem jak sie nazywali glowni bohaterowie. W skrocie, 30 min. efektow i 2h pierdol o amerykanskim partiotyzmie, milosci do ojczyzny i masa innego pseudo-filozoficznego gledzenia. Gdyby wyciac z tego filmu wszystkie sceny z efektami, to fabularnie lepiej przedstawialby sie jeden epizod Klanu gdzie Maciek wyrywalby lachony na sztuczke ze srobokretem.
Same efekty specjalne rzeczywiscie bardzo spektakularne i jako taka wizja zglady naszej planety wyglada to momentami naprawde przerazajaco, jednakze niektore sceny sa tak przegiete, ze czlowiek ogladajac to ze sporym dystansem i takim przymrozeniem oka na cala ta historie, zmarszczy w pewnej chwili brwi i mruknie pod nosem, "o kuuurwa, ale zal !". Film oczywiscie, jak to zwykle bywa w filmach amerykanskich - mial potencjal. Niestety po raz kolejny zostal zmarnowany na rzecz mydlanych watkow i plytkiego humoru, ktory oczywiscie nigdy naszych bohatetow nie opuszcza, nawet w momencie totalnej zaglady. Tak 5/10 bym dal, bo wygodne siedzenia byly i dobry popcorn.

A na REC.2 tez bym poszedl. Moze za pare dni, bo duzo lepiej sie zapowiada, choc moze byc to jazda na niespodziewanym komercyjnym bumie jedynki, wiec sie nie napalam.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez yaper 16 lis 2009, 20:16

Czyli widzę, że i tym razem nie mam się nawet za co brać. Nienawidzę amerykańskich mega-produkcji, z typową 'hamerykańską' płytką linią fabularną, masą odniesień patriotycznych i kupą plastikowych efektów specjalnych.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Filmy

Postprzez tymek 16 lis 2009, 20:17

w takim razie obejrzyj Ink ;)
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez sector 17 lis 2009, 0:57

tymek napisał(a):w takim razie obejrzyj Ink ;)

Musze mu dac jeszcze jedna szanse, chociaz opinie na jego temat sa skrajne. Ja wczoraj po 30min usnalem.

Dzis bylem na REC.2 i musze powiedziec, ze spodziewalem sie czegos lepszego. Niby to horror, jednak straszy jedynie tym, ze wszystko co sie dzieje, dzieje sie z zaskoczenia. Nie ma zadnych akcji takich naprawde strasznych, chociaz ja do tej pory nie ogladalem zadnego filmu, ktory moglby przestraszyc. Nie mniej jednak sie rozczarowalem. Niektore sceny a w zasadzie wiekszosc gdzie cos sie dzieje jest robionych komputerowo, przez co traca klimat. Ogolnie w porownaniu z jedynka ten film wypada bardzo blado. Ogolnie Tomku jesli chcesz isc do kina i oczekujesz czegos podobnego do REC.1 to raczej odradzam wydawanie kapuchy na to. Oczywiscie klimat filmu jest utrzymany do poprzedniego, jednak calosc to juz nie jest ta sama liga.

Jestem ciekawy jednak jak bedzie sie prezentowal czy tez jak sie prezentuja Paranolmal Activity. Widzialem podczas reklam i w USA ludzie podobno sikali po nogach ze strachu. Jednak trzeba brac poprawke na pewne rzeczy bo to przeciez Amerykanie.

Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez Monisia 17 lis 2009, 1:04

http://www.cinemak.pl/index.php?option= ... 7&Itemid=0 macie linka do tego filmu jak ktoś chce oglądać mogę wysłać mu login i hasło
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości