Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Filmy

Postprzez Matvel 30 sty 2009, 12:59

Książka kilka razy lepsza.

A oglądał ktoś może Vicky Cristina Barcelona? Jeżeli tak to może mi ktoś wyjaśnić jaki sens ma ten film.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Filmy

Postprzez tymek 30 sty 2009, 18:14

sector napisał(a):Surveillance, grubo zakrecony film, ale mi sie podobal. Niespodziewana koncowka, nie tak jak w wiekszosci amerykanskich filmow. Ogolnie udane kino, chociaz o godzinie nocnej bylo troche nudnawo.

TRAILER

dobry film, czuc momentami reke Lyncha (pierwsza scena bankowo jest jego), fajny ma klimat, swietne zdjecia, zajebiscie grajacy aktorzy (Pullman zarzadzil) ale z ta niespodziewana koncowka to nie do konca. Mimo wszystko podobal mi sie bardzo, nie nudzilem sie nawet przez minute
duzo dobrego sie nauczyla od tatusia :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 01 lut 2009, 21:53

Nie zadzieraj z fryzjerem chwilowe głupie, że aż śmieszne a tak to kupa :|
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez Kasper 08 lut 2009, 1:03

Zapaśnik (The Wrestler), film nagradzany, szczerze nie polecam!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 08 lut 2009, 2:35

z reguly nie ogladam nagradzanych filmow... no chyba ze sa z Tomem Hanksem :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez tymek 08 lut 2009, 10:46

Kasper napisał(a):Zapaśnik (The Wrestler), film nagradzany, szczerze nie polecam!

nagradzany czy nie, obejrzalem bo zrobil go Aronofsky i tez sie zwiodlem, zwyczajny, ckliwy dramacik, nie jest nawet w 1/10 tak poruszajacy jak chociazby Zrodlo.

dla odmiany
Obrazek
taki film mozna smialo nazwac horrorem :D ciezki i mroczny klimat, fajna fabula, trzyma w napieciu i potrafi przestraszyc. Na nocny seans jak znalazl :D

Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 12 lut 2009, 18:43

ja polecam tak od siebie Rigged - Fight Night oraz Catacombs :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 13 lut 2009, 5:49

Szukuje sie znowu mocne kino od zrytego Tarantino ;].

www.youtube.com/watch?v=LcoPxyxpE9A
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 13 lut 2009, 22:20

pojawiaja sie juz pierwsze zwiastuny Transformers 2 :) druga czesc ma miec tytul ZEMSTA :D wiem ze film malo ambitny ale dla mnei jako fana gatunku pozycja obowiazkowa :)

w drugiej czesci Starscream wraca na Cybertron po posilki, natomiast pozostałości po Megatronie podobno wykradł nie kto inny jak wierny sługa Megatrona - Skorpinox, ktory ozywil swojego przywodce :) juz nie moge sie doczekac 26 czerwca :)

http://film.wp.pl/cid,3157,id,26934,tit ... caid=177ff
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez JohnnyKnoxville 13 lut 2009, 22:59

Tulipan aka Nexus napisał(a):pojawiaja sie juz pierwsze zwiastuny Transformers 2 :) druga czesc ma miec tytul ZEMSTA :D wiem ze film malo ambitny ale dla mnei jako fana gatunku pozycja obowiazkowa :)

w drugiej czesci Starscream wraca na Cybertron po posilki, natomiast pozostałości po Megatronie podobno wykradł nie kto inny jak wierny sługa Megatrona - Skorpinox, ktory ozywil swojego przywodce :) juz nie moge sie doczekac 26 czerwca :)

http://film.wp.pl/cid,3157,id,26934,tit ... caid=177ff


Nie powiem fabuła zapowiada sie ciekawie, sam jestem fanem transformersów i w młodości miałem bogatą kolekcje komiksów i zabawek, rysunków, nadal powininem gdzieś mieć ten stuff... Ale co do trailera czy tam teasera to moim zdaniem ten z pierwszej części z tą pustynią i wdarciem sie jednego decepticona do bazy wojskowej był zdecydowanie lepszy.... I muzyka tam była sto razy lepsza.... No ale zobaczymy co z tego wyjdzie....

A konkretnie chodzi mi o ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=h8EKXLwmV7o

Jeszcze wracjac do tematu transformersów filmu to nie sądzisie ze gdyby ten film i roboty nie były tak kolorowe i błyszczące film byłby lepszy ???? Jak dla mnei to że w filmie były takie błyszczace i kolorowe psuje wogóle ich obraz, wielkość i siłe.... Trza bedzie o tym z Nexusem pogadac przy jakiejś okazji... :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 14 lut 2009, 11:10

hehe no prosze :) wiesz to ze one byly blyszczace to mi raczej nie przeszkadzalo zreszta musialy byc takie. Tu w role wchodzil Product Placement, Camaro nie moglo przemieniac sie w byle zardzewialego grata, tak samo jak GMC czy Kenworth (Optimus), lepiej dlatego zdecydowanie wypadly Deceptikony bo tam nie bylo w zasadzie Product Placement. Chcialbym bardzo zeby bylo przede wszytskim wiecej Transformersow w transformersach, czyli wiecej robotow. Bardzo chcialbym zobaczyc Konstruktikony ktore tworza Dewastatora, chcialbym Dinoboty, i w koncu wielkie transformery czyli np Falotron(Tidal Wave-Deceptikony) oraz JetFire(Autoboty). Teaser mi sie narazie nie podoba, ale i tak wiem ze jak wejdzie do kin to znowy pare razy bede musial obejrzec :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez badzio 14 lut 2009, 11:51

Rządam powrotu Unicrona ;)
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 14 lut 2009, 11:56

badzio napisał(a):Rządam powrotu Unicrona ;)



to by bylo nie glupie... przeciez w TRansformers:The Movie z 1986 roku autorzy zostawili sobie pewna furtke :) otoz owsze Unicron zostal prawie doszczetnie zniszczony jednak jego głowa poleciala prawie w nietknietym stanie w kosmos, wiec moze sie odrodzic :P:P:P np w trzeciej czesci TRansformersow
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez tymek 18 mar 2009, 11:37

Obrazek

swietny film z mocnym zakonczeniem
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Merv 13 kwi 2009, 10:12

Obrazek

Its All Gone Pete Tong - świetny film o DJu który będac u szczytu sławy nagle traci słuch. Film z 2004 roku, ale chyba niezbyt popularny był w polsce. Pewnie niektórzy już to widzieli, a tym którzy nie, gorąco polecam ten właśnie film. Wypowiedzi autentycznych DJi jak Carl Cox, Paul Van Dyk, Tiesto, ścieżka dźwiekowa jak przystało na taka produkcją bardzo elektroniczna, a całośc nakręcona w słonecznych realiach Ibizy, oraz w takich klubach jak Pacha oraz Amnesia. Niesamowity klimat! Gorąco polecam :)
BEAT.eater
Avatar użytkownika
Merv
 
Wiek: 38
Skąd: Opole

Re: Filmy

Postprzez Infrared 13 kwi 2009, 10:42

"19 czerwca na ekrany polskich kin trafi film "Berlin Calling" - tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus (w tej roli ikona berlińskiego techno - Paul Kalkbrenner) wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. "
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez phantom 13 kwi 2009, 11:10

Ech, na warszawskim przeglądzie filmowym "Berlin Calling" było już jesienią. W momencie polskiej premiery spóźnienie wyniesie jakieś 9 miesięcy. Kurtyna opadała, ale w tej kwestii i tak się nic nie zmieniło.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Filmy

Postprzez Matvel 13 kwi 2009, 21:48

W końcu, ciekawe co się stało że będzie u nas grane. Dvd na wyjść podobno w październiku.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Filmy

Postprzez phantom 13 kwi 2009, 22:27

Kalkbrenner odwiedził SQ i zniszczył polską publikę :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Filmy

Postprzez tymek 15 kwi 2009, 7:04

Obrazek

nie wiedzialem ze Eastwood jest takim genialnym aktorem i rezyserem
lepszego filmu juz dawno nie widzialem
Avatar użytkownika
tymek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości