Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Filmy

Postprzez tymek 17 kwi 2009, 6:56

i jeszcze to

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=k4keqijNPUg
mistrzostwo swiata :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Mr_Hide 19 kwi 2009, 18:23

tymek napisał(a):nie wiedzialem ze Eastwood jest takim genialnym aktorem i rezyserem
lepszego filmu juz dawno nie widzialem


Tak film niczego sobie, chodź dosyć prosty w odbiorze. Świetna gra Eastwood'a sporo daje temu filmowi.

Od siebie mogę polecić:

Chłopiec W Pasiastej Piżamie
Hotel Ruanda
Meduzy
Noi Albinoi
Wszystko Jest Iluminacją

Wszystkie te filmy to dramaty, co niektóre psychologiczne.
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 26 kwi 2009, 16:05

Obrazek

Dobre francuskie kino. Jeden z tych filmow, przy ktorych wlos sie na ciele jezy. Brutalny horror opowiadajacy o mlodej dziewczynie, ktora trafia do szpitala psychiatrycznego po tym jak ucieka z pewnego miejsca w ktorym byla torturowana przez pewnych ludzi. W trakcje pobytu w szpitalu probuje sobie przypomniec brutalne wydarzenia z przeszlosci, ktore nawiedzaja jej wyobraznie objawiajac jej jakas zmasakrowana postac, ktora pomimo iz wydaje sie tylko wytworem jej wyobrazni, to potrafi ja skrzywdzic. Mija 15 od tych wydarzen, gdy Lucie odnajduje ludzi, ktorzy ja skrzywdzili, i w nadziei na wewnetrzny spokoj, donokuje makabrycznej zemsty na jej oprawcach, lecz oczekiwany koniec tego dramatu okazuje sie dopiero jego poczatkiem...

Pila przy tym filmie to jak ubijanie schabowego do obiadu. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach ;]. Polskie serwisy slabo oceniaja ten film, ale coz, nasi rodacy nie sa chyba przyzwyczajeni do ostrych filmow :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Infrared 26 kwi 2009, 20:01

ten film jest przerazajacy. bez kitu piła to na zagryche.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 26 kwi 2009, 20:30

to prawda ze w polsce takei filmy slabo oceniaja ale jak ktos lubi sie bac to na pewno dobrze oceni takie filmy... slyszalem wlasnie od mojej kolezanki kltora uwielbia takie filmy ze jest ostry...

przy nim wszytskie piły to tylko tępe scyzoryki :D
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez yaper 28 kwi 2009, 12:02

Wczoraj w nocy oglądałem i jestem zadowolony ('Martyrs' oczywiście).

Z początku film może wydawać się nudny i denny, ale druga połowa wyśmienicie odpowiada na pytania, które zadajemy sobie na początku. Świetny psychodeliczny klimat przewija się przez cały seans. Film być może nie straszy (spodziewałem się czegoś mocniejszego), ale atmosfera scenerii i gra świateł robią i tak swoje :)

Końcówka niszczy mózg, polecam! :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Filmy

Postprzez tymek 28 kwi 2009, 12:09

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=mw5sUfMc ... re=related
Film przedstawia eksperyment, przeprowadzony na ludziach w pozorowanym więzieniu. Ochotnicy zostają podzieleni na strażników i więźniów. Od samego początku rozpoczyna się walka psychologiczna, w której jedna ze stron wyjdzie zwycięsko, ale ile to zwycięstwo jest warte?
Film ukazuje także, do czego zdolni potrafia być ludzie dla zdobycia nieograniczonej władzy i pieniędzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_wi%C4%99zienny
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Sisiek 28 kwi 2009, 23:05

Straszna chała ten Martyrs. Początek jeszcze całkiem, całkiem ale potem to już lipa. Myślałem, że jakiś dobry horror z elementami zaskoczenia a nawet całego mi się nie chciało obejrzeć więc obejrzałem na podglądzie. Zakończenie debilne i ogólnie bezsensowne. Jak cały film zresztą. Jakoś nie lubuje się w scenach katowania innych ludzi albo cięcia się nożami. Ogólnie film jak dla mnie oprócz tego, że może zszokować nie ma żadnych wartości artystycznych ani nie wzbudza po obejrzeniu żadnych przemyśleń. No może jedynie napawa wstrętem do tego typu produkcji. W skrócie chujnia z grzybnią xD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 28 kwi 2009, 23:40

Bo filmy w ktorych ogolnie litrami leje sie krew i flaki tryskaja po scianach, sklaniaja do glebokich przemyslen ;-P.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 kwi 2009, 0:26

eksperyment moze byc ciekawy... szkoda ze dopiero teraz zaintersowano sie eksperymentem wspanialego i wybitnego psychologa spolecznego jakim jest P. Zimbardo... mialem przyjemnosc byc na jednymz jego wykkladow w Polsce i zamienic z nim słówko, bardzo fajny i zakrecony czlowiek polecam kazdemu ten film zwlaszcza dl;atego ze jest oparty na faktach
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 20 maja 2009, 4:17

Obrazek

Wlasnie jestem swiezo po obejrzeniu tego thrillera, i jestem pod ogromnym wrazeniem. Ladne zdjecia, muzyka i klimat.. gra aktorska troche kuleje, ale jest to kino niezalezne, ktore i tak w konfrontacji z ta chujnia promowana przez ITI, TIM Film Studio i inne gowna warte TVNy, wypada o lata swietlne lepiej. Dzieki takim filmom jest jeszcze po co chodzic do Polskiego kina. Polecam :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Infrared 20 maja 2009, 9:36

ja byłam na aniołach i demonach i nawet byłoby to ciekawe, gdyby nie katapultowanie się z helikoptera księdza psychopaty. Ogólnie fajnie ale bez wytrysków.

Oglądałam też film dokumentalny który polecam kazdemu "Kultura remiku" opowiadająca o prawach autorskich o miksowaniu i ogolnie współczesnej muzyce.

A i warto polecić film called " Słoń " Stary ale popiedolony jak sanki.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez sector 20 maja 2009, 19:40

Terminator 4. Zapowiada sie poprostu swietnie. Palce lizac :D

http://www.apple.com/trailers/wb/termin ... index.html Na dodatek gra jeszcze moj ulubiony aktor.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez JohnnyKnoxville 20 maja 2009, 19:44

Bale \\o/ świetnie to rokuje temu filmowi, ciekawe jak fabuła ????
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Filmy

Postprzez badzio 21 maja 2009, 12:10

ten terminator to jak rambo bez sylwka, padlina strszna bedzie
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Filmy

Postprzez yaper 22 maja 2009, 20:35

Że co? Ten nowy Terminator bez Arniego? Padaka w takim razie i żaden aktor niczego tu nie zmieni.

BTW: Jestem niezmiernie ciekaw 'Aniołów I Demonów'. Oglądał już ktoś i podzieli się wrażeniami? Ponoć rola genialnego Hanksa trzyma poziom.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Filmy

Postprzez tymek 22 maja 2009, 21:07

TBk2000 napisał(a):[ Obrazek ]

Wlasnie jestem swiezo po obejrzeniu tego thrillera, i jestem pod ogromnym wrazeniem. Ladne zdjecia, muzyka i klimat.. gra aktorska troche kuleje, ale jest to kino niezalezne, ktore i tak w konfrontacji z ta chujnia promowana przez ITI, TIM Film Studio i inne gowna warte TVNy, wypada o lata swietlne lepiej. Dzieki takim filmom jest jeszcze po co chodzic do Polskiego kina. Polecam :D.

ale dobry film :D gdyby ci sami ludzie zrobili to z profesjonalnymi aktorami (bo ci troche sztywni) i wiekszym budzetem to bylby jeden z ciekawszych polskich filmow ostatnich lat. i tak jest ciekawy, chociaz momentami draznili mnie aktorzy :P swietny klimat i zakonczenie
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 maja 2009, 22:43

terminator dopiero bez arniego zacznie dla mnei byc ciekawym filmem, wspaniale sie zapowiada ta postnuklearna rzeczywistosc to bedzie jeden z lepszych efekciarskich filmow tego roku :) bo najlepsze beda transformers 2 :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Filmy

Postprzez Infrared 23 maja 2009, 6:38

o ja jebie!!! wczoraj byłam na "wojnie polsko ruskiej" Ludzie ciśnijcie do kin!! Rozłożył mnie na łopatki. Komediodramat dobrych lotów! Poschizowany ostro!
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez tymek 27 maja 2009, 10:06

jutro do kin wchodzi "Antychryst" von Triera, zapowiada sie dobrze :D
http://www.youtube.com/watch?v=3WUoqbnzMno
Avatar użytkownika
tymek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość