Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Filmy

Postprzez Infrared 03 sty 2009, 19:18

sector napisał(a):Infra, dopiero tak pozno go ogladnelas? No nie... :spank:

No czaisz? Moje roztrzepanie przez które dużo rzeczy mi umyka dosięga różnych dziedzin życia i muszę z tym żyć jakoś.
Najśmieszniejsze jest to, że mnie ciągnie do tego filmu. Ale już go w przeciągu 4 dni widziałam 3 razy. W tym 2 razy z mamą, którą była zachwycona po seansie. :geek:
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez yaper 04 sty 2009, 0:29

Nie jest tak źle, ja np nie widziałem jeszcze tego filmu, jakoś nie mam do niego dostępu, a z chęcią bym sobie obejrzał, bo filmów o podobnej tematyce jest niewiele.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Filmy

Postprzez cinek 04 sty 2009, 0:48

Oj już dawno obejrzało mi się ten film i pierwszoklasowy, trzeba szczerze przyznać. Ze znalezieniem filmu w sieci chyba nie powinno być problemu. A tymczasem skończyłem oglądać Kal Ho Naa Ho hehe wtf? :P Tak tak kino bolywoodzkie w świetnym wydaniu. O tematyce nie będę się rozwodził bo kto zna filmy z tego zakresu wie o co chodzi. Generalnie o miłość. W tym filmie ponownie pojawiają się znani aktorzy. Obsada głównych ról w 8 na 10 filmów z Bollywood taka sama :) Pierwsze 15 minut lekko zamulające, a kolejne 2 h 45 m konkretne, wzruszające i dużo dobrej muzyki i tańców, a przede wszystkim buha pozytywną energią. Polecam :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Filmy

Postprzez yaper 04 sty 2009, 0:53

Jeśli już poruszyłeś temat bollywoodzkich produkcji...

Parę razy natknąłem się w TV na filmy tego typu, oglądnąłem z ciekawości fragmenty. Jak dla mnie jedna wielka porażka! Każdy z nich to prawie film muzyczny, a co najgorsze z lokalnymi klimatami. Także filmy te trafią albo do maniaków, albo do ludzi z kultury indyjskiej... Drugie to stroje, scenografia; wszystko to wywołuje u mnie tylko ironiczny uśmieszek. Nie trawię i tyle :P
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Filmy

Postprzez cinek 04 sty 2009, 1:39

Yaper, może po prostu trafiłeś na słabszy film w bollywoodzkim wykonaniu. Ja sporo już obejrzałem i słabe rzeczy choć raczej rzadko ale też się zdarzają. Jakby nie było kino takie jest bardzo specyficzne. Dlatego jak sądzę, co bym nie powiedział to i tak zdania na ich temat nie zmienisz. Na mnie tańce, muzyka, kolory, ciepło robi wielkie wrażenie. A fragmenty na pewno nie oddadzą całości. Z gatunku moimi ulubionymi filmami są Heyy Babyy i Krishna. Dla mnie te są najlepsze, może się skusisz chociaż na jeden w całości :D No i jakie tam udzielają się aktorki wooho 8-)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Filmy

Postprzez Taurus 04 sty 2009, 19:02

A ja dzięki nocy sylwestrowej spędzonej w kinie Cytryna miałem niebywałą przyjemność obejrzeć przedpremierowo znakomitą czeską komedię "Młode Wino" (tytuł oryginału: "Bobule"). Bardzo polecam ją wszystkim, którzy chcą odpocząć od typowych nic zazwyczaj nie wnoszących komedii amerykańskich. Czeski humor jest zwyczajnie świetny! Dołączając do tego najzwyczajniej w świecie, prześmieszną czeską mowę można sie naprawdę dobrze ubawić :mrgreen:
Akcja filmu kręci się wokół dwóch kolesi którzy, żeby zabunkrować się przed depcząca im po piętach, wprowadzają sie na wieś do dziadka jednego z nich, wcześniej wysyłając wyżej wspomnianego na wakacje do Argentyny :P Nie ma jednak nic za darmo. muszą w zamian opiekować sie pokaźną plantacją winorośli - zresztą na tej wiosce praktycznie wszyscy zajmują sie jej uprawą i produkują oczywiście wina. No i tutaj zaczynają sie różnego rodzaju perypetie ponieważ dwójka bohaterów raczej o winach nie ma zielonego pojęcia. Film jest konkretnie posklejany ( nie kojarzyć z typowym "czeskim filmem" :mrgreen: proszę"), wszystkie wątki ciekawie sie zapętlają, no i oczywiście mamy dużą dawkę świetnych scenek sytuacyjnych.
Dla męskiej części widowni, nie bez znaczenia pozostanie zapewne również fakt, że niejaka Tereza Voriskova, grająca jedną z głównych ról, posiada absolutnie nieprzeciętną urodę. Nie będę nawet wklejał żadnej fotki... na poniższym filmiku bardzo dobrze widać o czym piszę :mrgreen: Film oficjalnie zadebiutował w Polsce 2 stycznia. Gorąco polecam!

trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=nH7GqRQNKaE
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Filmy

Postprzez phantom 04 sty 2009, 20:10

Taurus napisał(a):nie kojarzyć z typowym "czeskim filmem" proszę"

A samo to powiedzenie ponoć jest niczym nieuzasadnione i Czesi nie wiedzą, jak w czeskim filmie, o co z nim chodzi :D. Z tamtejszej kinematografii polecam znane "Samotari" ("Samotni").
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Filmy

Postprzez Taurus 04 sty 2009, 20:26

phantom napisał(a):
Taurus napisał(a):nie kojarzyć z typowym "czeskim filmem" proszę"

A samo to powiedzenie ponoć jest niczym nieuzasadnione i Czesi nie wiedzą, jak w czeskim filmie, o co z nim chodzi :D. Z tamtejszej kinematografii polecam znane "Samotari" ("Samotni").


Patrząc na "Młode Wino" z całą pewnością jest nieuzasadnione. Myślę podobnie jak Ty, że jest to raczej wyssane z palca i tyle. Nawet koleżanka, która trochę tam filmem sie interesuje, powiedziała mi ostatnio, że Czesi trzymają wysoki poziom jeśli chodzi o kinematografię.

A tka btw. to jesli ktoś obejrzał trailer to niech nie sugeruje sie nazbyt sielankowym klimatem niby romantycznej komedii jaki w nim panuje. Film, pomimo ze posiada bardzo wyraźny wątek miłosny, jest tak naprawdę zdecydowanie bardziej "żywy" i ja bym go akurat nie zaliczy do w/w podgatunku komedii. ;)
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Filmy

Postprzez Monisia 05 sty 2009, 18:31

ja tam wczoraj na Madagaskar_2 byłam :) jak to bajki śmieszne sceny i teksty :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez Enters 05 sty 2009, 19:22

Ja za to kino odwiedziłem z zamiarem obejrzenia Jestem na Tak lub jak kto woli Yes Man :) Polecam komedie z Jimem (dziadkiem) Carreyem. Sporo momentów do pośmiania się, parę "Carreyowych" min. Dobra komedia, można się odmóżdżyć, zaśmiać i zrelaksować :)
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Filmy

Postprzez Monisia 05 sty 2009, 22:33

ja teraz skończyłam oglądać Just Dance kto lubi taniec to film mu się spodoba... w sumie fabuła się opiera tylko na ganianiu własnych marzeń
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez tymek 06 sty 2009, 13:01

nowy film Aronovskiego wyszedl :yeah:
Wrestler sie zowie
widzial juz ktos?
jutro jest moj :pushup:
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 13:05

Adrenalina świetny film :D ciekawa fabuła, wkręcił mnie od samego początku :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez tymek 06 sty 2009, 13:11

ogladalem to w zeszlym tygodniu bo fduzo osob polecalo i jakos tak bez jebniecia
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 13:15

tymek napisał(a):ogladalem to w zeszlym tygodniu bo fduzo osob polecalo i jakos tak bez jebniecia

wiesz mi się podobało... bo ciekawa fabuła była ale dużo osób też negatywnie oceniają filma :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez tymek 06 sty 2009, 13:19

druga czesc wychodzi niedlugo
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 13:23

tymek napisał(a):druga czesc wychodzi niedlugo

a nawet nie wiedziałam... :D a oglądałeś Chicago Massacre :> co za kupa a tak strasznie reklamowane :?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez sector 06 sty 2009, 15:59

nawet trailer jest na youtube. Crank 2: High Voltage. Troche przesadzili imo, z tego co widac na nim.

Tak samo Transporter 3 jest bardzo zje.... w stosunku do 2 czy do 1 a szkoda!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez Monisia 06 sty 2009, 16:03

a ja właśnie kończę film dokumentalny Świadectwo, piękny, wzruszający i bogaty w historię naszego Papieża JPII
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez Helevorn 11 sty 2009, 9:56

Adrenalina - zamiast polecić to ja ten film zdecydowanie odradzam. Dla mnie porażka - pomysł na scenariusz co prawda nie był taki zły... ale realizacja? Szkoda mówić.
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości