Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Filmy

Postprzez p3ps1 20 sty 2010, 16:10

sector napisał(a):Dla wszystkich ktorzy ogladali Avatara!

Dzis znalazlem ciekawy opis i porownanie Avatara do Pocahontas :)


dla mnie nic nowego... pierwsze moja myśl po seansie i tekst do znajomych jak bym widzial przerysowana historie Pocahontas.. dostałem łaciną w twarz.. ze jestem nie normalny.. nie zbytnio się tym przejołem.. dla mnie bardzo mdła historia której się po prostu nie da przełknąć po raz kolejny.. za scenariusz 2/10 efekty 6 może 7/10 te 3D liczyłem na coś więcej podobno w IMAX-ach to jest mega różnica .. z tego co słyszałem .. za dużo tych efektów 3D nie było choć kilka scen robiło wrażenie ..zdecydowanie pod względem efektów wole Matrix.

Właśnie oglądałem Sherlock Holmes-a genialne kreacje Robert Downey Jr i Jude Law-a. Nie poprawni awanturnicy z krwi i kości jak bym widział najlepsze filmy Guy Ritchie-go z Porachunków i Przekrętu. Nie ma co się oszukiwać jest to czysta film rozrywkowy gdzie zatapiamy się bezwładnie śledząc losy głównych bohaterów. Momentami deczko historia jest przerasowana ale to i tak filmowi nie ujmuje jest to wręcz niewidoczna rysa. Jedyny minus jaki filmowi można zarzucić to sfera komercyjna ale to już zostaje kwestia gustu i odbioru każdego z nas.

Polecam Rekami i Nogami :D
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Filmy

Postprzez RomuS 20 sty 2010, 16:32

Dopiero wczoraj przyszło mi oglądać superprodukcję James'a Camerona... I nie powtarzając się za przedmówcami powiem, że zachwycony nie bylem, oczywiście muzyka świetna, grafika genialna, fabuła średnia, jednak nie oczekiwałem by coś z papki było dobrego. Jednak każdemu polecę obejrzeć to na dużym ekranie bo warto chociażby zaspokoić swoje kinowe zachcianki. I pewnie kolejnym filmem na który się wybiorę będzie Sherlock, a później druga część zabawnej opowieści o wiewiórkach i tytułowym Alwinie :D
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Filmy

Postprzez michal 20 sty 2010, 16:42

RomuS napisał(a):pewnie kolejnym filmem na który się wybiorę będzie Sherlock,


polecam, ze względu na konkretne zwałowe teksty i cięte riposty :D bo fabuła dość banalna.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Filmy

Postprzez p3ps1 20 sty 2010, 17:36

michal napisał(a):polecam, ze względu na konkretne zwałowe teksty i cięte riposty :D


jest tego aż nadmiar .. mnie rozwalały sceny jak sam próbował się otumamić rożnymi formami dzisiejszych "dopalaczy"

Rozwaliła mnie scena jak Wotson prosi nianie o podanie mu herbaty z rozweselaczem.. tekst do niani czy herbata jest zatruta z pełna ironią.. cięta riposta niani.. mam pan już w sobie trucizn aż nadmiar.. sporo było świetnych scen
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Filmy

Postprzez sector 20 sty 2010, 17:37

Uzywajcie spoilerow i nie psujcie zabawy innym :!:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez p3ps1 20 sty 2010, 18:41

marcin chyba przesadzasz ? jest to ledwo zarys jednej ze scen a nie jakieś spojlerowanie ? mi to i tak lata kolo dupy.. wiec spojrzyj na to jeszcze raz..
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Filmy

Postprzez sector 20 sty 2010, 19:09

Lepiej imo dmuchac na zimne :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 29 sty 2010, 12:08

Wczoraj wyczailem w sieci trailer calkiem niezle zapowiadanego sie na lato sci-fi z DiCaprio, pt. Inception.

Trailer:


Opis:
Film Incepcja opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji. DiCaprio, wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach innych osób. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.

Muzyke do filmu robi Zimmer, a za kamera stoi czlowiek odpowiedzialny za m.in. Memento, Insomnia, Batman Begins i The Dark Knight, czy tez The Prestige, ktory tez napisal do tego filmu scenariusz. Mysle wiec, ze mozna spodziewac sie niezlego kina, a film nie bedzie tak przereklamowany na np. ostatni wielki 'hit' Avatar. Ja nie moge sie doczekac :>.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Kubo 06 mar 2010, 12:22

Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Filmy

Postprzez TBk2000 06 mar 2010, 12:55

Ajj, uwielbiam te filmy z zombiakami :D. Tu widze probe stworzenia czegos wiecej niz strzelania do zywych-umarlych, ale znajac amerykanskie kino, wyjdzie na jedno :D. Czuje dobra dawke smiechu. A skoro juz mowa o smiechu.. jesli lubisz dobry beton, ale naprawde dobry beton, to musisz zobaczyc Czarnego Dynamita :D



Jedna z najlepszych komedii jakie w zyciu widzialem i ten humor :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Filmy

Postprzez Humulus 06 mar 2010, 14:44

No wiadomo - scena burzy mózgów w knajpie pod koniec filmu to mistrzostwo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Filmy

Postprzez TrancEye 08 mar 2010, 22:32

Nie polecam: Alicji w Krainie Czarow, zwlaszcza w 3D Rozczarowal mnie ten film, malo smieszny, a efektow w 3D jak na lekarstwo... Szkoda kasy!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Filmy

Postprzez TrancEye 12 mar 2010, 22:06

TRON: Legacy

Zapowiada sie wyjatkowo ciekawie Ten cybernetyczny klimat :D Ale dopiero w grudniu...

Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Filmy

Postprzez bAchoR 13 mar 2010, 7:32

Ostatnio oglądałem z ziomkiem przy wódeczce KacVegas. Dawno się tak nie uśmiałem. :) Polecam
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Filmy

Postprzez sector 13 mar 2010, 11:10

bAchoR napisał(a):Ostatnio oglądałem z ziomkiem przy wódeczce KacVegas. Dawno się tak nie uśmiałem. :) Polecam


Ja nie rozumiem tego szalu zwiazanego z tym filmem. Dla mnie przecietny.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez Rez 13 mar 2010, 14:17

TrancEye napisał(a):Nie polecam: Alicji w Krainie Czarow, zwlaszcza w 3D Rozczarowal mnie ten film, malo smieszny, a efektow w 3D jak na lekarstwo... Szkoda kasy!


Jak dla mnie jest to świetna adaptacja Alicji. Nie wydaje mi się, ze Burton chciał zrobic z tego komedie zapewne dlatego jest mało śmiesznych momentów jest to raczej 'doroślejsza' wersja filmu. Krolowa i 'off with their heads' rządzi. Jak najbardziej polecam.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Filmy

Postprzez TrancEye 13 mar 2010, 15:47

Widzisz Rez ja sie nastawilem na Alicje z duza dawka humoru i efektami 3D ( zapowiedz narobila apetytu, bo byla zrobiona w takim wlasnie polaczeniu - brawa dla ludzi od marketingu) Stad moje rozczarowanie...
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Filmy

Postprzez Rez 13 mar 2010, 15:52

Właśnie to chciałem dopisać w poprzednim poście, ze wiele zależy od nastawienia. Po pierwsze jest to film wydany przez Disney, ale robiony przez Burtona także już jest ciężko;) Ja szedłem żeby zobaczyć historie, której teoretycznie nie znam i bylem w 100% zadowolony:) Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Filmy

Postprzez sector 13 mar 2010, 17:48



Ten filmik moze byc calkiem niezly. Cos jak 300 tyle, ze w 3D!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez Monisia 16 mar 2010, 22:19

sector napisał(a):
bAchoR napisał(a):Ostatnio oglądałem z ziomkiem przy wódeczce KacVegas. Dawno się tak nie uśmiałem. :) Polecam


Ja nie rozumiem tego szalu zwiazanego z tym filmem. Dla mnie przecietny.

są momenty w tym filmie gdzie można się uśmiechnąć...ale ogólnie szału nie daje i często zawiewa nudą
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron