Filmy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Filmy

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 12:11

Jesli widziales cos ciekawego daj znac w tym temacie.

Ja wczoraj w koncu "Sunshine" ogladalem, do polowy (wlasciwie do momentu pojawienia sie tego "monster'a" ze zryta psycha i spalona skora) bylo zajebiscie i mrocznie. Potem czar prysl i zrobila sie typowa amerykanska chalwa.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Filmy

Postprzez Kubo 13 gru 2008, 12:37

Ostatnio ogladalem Quantum of Solace czyli nowy Bond. Jak dla mnie slabiutko i tylko patrzylem na zegarek kiedy to sie skonczy. Poczatek to Bond Yamakasi :mrgreen: Na uwage zasluguje ta Rosjanka co gra Camille, dla mnie sliczna jest :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Filmy

Postprzez phantom 13 gru 2008, 12:40

Na tym drugim zdjeciu wyglada troche jak Elf :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Filmy

Postprzez sector 13 gru 2008, 12:42

Sunshine tez ogladadlem tak jak Ty Gnom. U mnie tez do tego momentu gdzie pojawil sie ten pajac bylo dobrze. Pozniej to juz mega kiszka i usnalem sobie :D

Nowy bond to faktucznie kicha, nic ciekawego :| chyba jeden z gorszych jakie wyszly. Znowu ta Rosjanka to nic specjalnego (imo)

Z fajnych filmow, ktore ogladalem ostatnio to nasowa mi sie na mysl Taken. Niby nic bo akcja wyglada jakby robokop rozwalal wszystkich, ktorzy stana na jego drodze, ale i tak oglada sie bardzo fajnie i z zapartym tchem. Ogolnie mi sie podobal, mimo tego ze z rzeczywistoscia mial tyle wspolnego co nic.

Dzis juz w koncu pojawil sie Transporter 3 o/ Jako ze lubie Stathama to napewno ogladne niedlugo i cos napisze. Jesli chodzi takze o tego aktora to niedlugo ma wyjsc tez Crank 2 (p polsku Adrenalina, lol)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez wasyl 15 gru 2008, 23:54

Od siebie polecam niżej wymienione filmy:

1. Pathology
2. Felon

oba dostają bardzo wysoką jak na mój gust notę 9/10 ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Filmy

Postprzez Vibez 16 gru 2008, 0:09

Dla fanów serii Max Payne odradzam film.

A swoją drogą to szukam jakiś dobrych filmów przedstawiających jakiś problem (coś a`la Crash, Miasto Boga) - any options?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Filmy

Postprzez tymek 19 gru 2008, 6:40

Vibez napisał(a):Dla fanów serii Max Payne odradzam film.

A swoją drogą to szukam jakiś dobrych filmów przedstawiających jakiś problem (coś a`la Crash, Miasto Boga) - any options?

Zrodlo http://zrodlo.filmweb.pl/

ostatnio lyknalem w robocie kilka filmow hurtem i moge wam polecic:
Nagi Lunch - genialny film na podstawie genialnej ksiazki Borroughsa. narkotyczny, niewiarygodny i pojebany :D
Brazil - kolejny pieknie zrobiony film Gilliama, uwielbiam go za niebanalne pomysly na zrealizowanie filmu. bardzo wkrecajacy, przyjemny dla oka film
Stay - piekny film z rodzaju mindfuck, bardzo zakrecony ale porusza ciekawy temat, tylko sie trzeba wgryzc w niego ;)
Klass - czyli Nasza Klasa, byla niedawno w kinach, film przerazajaco prawdziwy i wzbudzajacy wiele negatywnych emocji
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Filmy

Postprzez Vibez 19 gru 2008, 7:25

Źródło widział, reszte nie, tak więc w święta coś pościągam. Dzięki :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Filmy

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 10:51

Wyszedl ostatnio jakis dobry thriller ?
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Filmy

Postprzez Boguś 19 gru 2008, 11:01

Nie zadzieraj z fryzjerem zryta ale smieszna komedia :D :D jakos w wakacje chyba ogladalem czy moze troche pozniej niezla pompa :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Filmy

Postprzez Monisia 19 gru 2008, 11:03

Boguś napisał(a):Nie zadzieraj z fryzjerem zryta ale smieszna komedia
można się pośmiać zdrowo ;)

ostatnio w kinie byłam na bliźnie 3D nawet ciekawa fabuła itp. ale zapowiadali, że to horror nie uważam, żeby to było coś strasznego... wiadomo rzeźnia... :P
ale polecam Sierociniec co troszkę mnie poschizowało :/
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez Infrared 19 gru 2008, 22:28

Rosario Tijeras polecam. Zajebisty film a główna aktorka jest mega śliczna
Obrazek
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez Vibez 19 gru 2008, 22:56

Asiu myślałem że poszukiwać będziesz raczej zajebistych aktorów. No chyba że to sposób zachęty dla części mega napalonych użytkowników fme :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Filmy

Postprzez Infrared 19 gru 2008, 23:03

wole patrzeć na ładne dupy. Jak patrze na laski to wiem która mi się od razu podoba. Z facetami jest gorzej :D Musi minąc troche czasu aż zaskocze hehehe
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez cinek 28 gru 2008, 11:08

Ned Kelly, rocznik 2003 z Heath Ledgerem. Szkoda, że koleś przyćpał bo potencjał miał. Ostatnia rola w Batmanie była bardzo konkretna ale tą w Ned Kellym wzbudza jeszcze większy zachwyt. Aktorstwo pierwsza klasa. Polecam
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Filmy

Postprzez Monisia 29 gru 2008, 0:56

Ale jazda 2002 przed chwilą skończyłam go oglądać. Film dla tych co szukają sensu swojego życia... ;) bardzo mi się podobał ;) polecam
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Filmy

Postprzez cinek 01 sty 2009, 22:37

Home Room (w polskiej wersji jak to zwykle bywa tytuł z dupy "Podejrzana") ==> pięknie zrobiony film, z młodą aktoreczką, która już w paru filmach dobrze się zaprezentowała ==> Erika Christensen. Końcówka mocno wzrusza przy Sweet Surrender Sary Mclachlan. Ogólnie nie można odkleić się od ekranu ;)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Filmy

Postprzez Infrared 01 sty 2009, 22:46

To co teraz napisze pewnie wielu ludzi zdziwi. Dzisiaj dopiero obejrzałam "It's all gone Pete Tong"
Tak wiele sprzecznych, mieszanych uczuć na raz towarzyszących nie zaznałam nigdy podczas oglądania filmu. Mistrzowsko grał Paul Kaye, mistrzowskie sceny i ujęcie problemowe. Ten film jest przekomiczny ale jednocześnie przetragiczny. Obrzydza, śmieszy, wzrusza, wkurwia. I muzyka. Bossko.
Szkoda, że to fikcja, która oczywiście nie umniejsza filmowi. Wrzucam go doo najgenialniejszych w mojej kolekcji. Postawie na półce obok Requiem dla snu i Źródła i Dużej Ryby.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Filmy

Postprzez sector 03 sty 2009, 0:04

Infra, dopiero tak pozno go ogladnelas? No nie... :spank:

Its all gone, to takze jeden z moich ulubionych filmow. Nie ma sie co rozpisywac bardzie bo Infra juz napisala wiekszosc. Dla tych co kochaja muzyke i lubia dosyc zakrecone filmy to poprostu obowiazkowa propozycja.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Filmy

Postprzez p3ps1 03 sty 2009, 9:47

Wczoraj obejrzalem Ciekawy przypadek Benjamina Buttona !! Powiem krótko. Dawno nie widziałem tak niezwykłej historii, przedstawionej w tak mistrzowski sposób ..

krotki opis ..film "Benjamin Button" jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia. to wytraczy aby was zachecic do obejrzenia :D

Drugim filmem jaki obejrzalem to Slumdog Milioner z ulicy .Za rezyserie tego filmu zabrał sie Danny Boyle ktory nakrecil Trainspotting. Dla jednych moze to byc banalna zarazem brutalna historia o dorastaniu, przemocy i miłości. A dla drugich historia chłopka dzieki denetrminacji i marzenią ktore miał potrafił przeniesc gory...

Trzecim filem za ktory zabralem sie chyba tylko dla tego iz obsada filmu jest rewelacyjna, Vicky Cristina Barcelona. W. Allena jako rezyser nigdy mnie nie pociagał wiedzialem dobrze ze jego filmy sa bardzo nierowne jedne sa genialne a drugie wrecz tragiczne... ale coz moze akurat podpasuje w moj gust.. poczatek zapowiadał sie dosc ciekawie ale pozniej co chwile przeciagajace sie sekwencje scen z ktorych tak naparwde nic nie wynikało poza pieknymi widokami i zabytakmi hiszpani film nie mial nic wiecej do zaoferowania moj seanas zakonczyl sie po 40 minutach ... moze sie zmusze zeby pozniej dokonczyc ale bardzo powatpiewam...

mam w planach zobaczyc The Wrestler z Mickey Rourke podobno wszyscy mowia iz oscarowa rola moze ktos juz widział .. ale pewnie jak ja wszyscy czekaja na napisy :P
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron