Seriale

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Seriale

Postprzez Matvel 07 lis 2009, 9:49

Za grube :D Nie oglądaj w takim razie 3 sezonu bo tam to jest jazda po całości.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez sector 07 lis 2009, 11:15

Ja wlasnie sciagnalem 2 serie w HD i zabieram sie za odcinki 3 serii. Serial jest super szczerze mowiac, szkoda tylko, ze taki krotki! :-\

Moze tez wreszcie sie zmobilizuje i zapodam wszstkie odcinki X-FIles i wreszcie sie dowiem co bylo w ostatnich seriach. Ostatnio tez ogladnalem wszystkie odcinki i serie przyjaciol. W sumie to chyba jedyny serial na ktorym sie smialem :- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Monisia 07 lis 2009, 14:49

ja tam jadę 6 sezon House'a !
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Vibez 07 lis 2009, 15:17

Na bieżąco oglądam Dextera, Grey's Anatomy (szkoda że tylu aktorów zrezygnowało z dalszej współpracy), Californication (Hank jebaka część trzecia :D) , troche przegapiłem ostatnio House'a, nowy w tym roku serial Flash Forward i całkiem nowy bo od 3 tygodni White Collar.

Co do Flash Forward, pomysł świetny (ludzie na całym świecie mdleją na 2 minuty 17 sekund i widzą urywek swojej przyszłości) ale z każdym następnym odcinkiem upewniam sie w fakcie że robią z tego straszną zamułe. Na siłe przeciągają wątki i wymyślają dziwne sytuacje. Może sie to w któryś z następnych odcinków coś więcej wyklaruje, mam nadzieje, bo jeśli tak będzie do końca to sie nieźle wynudze ;)

White Collar z kolei to serial w którym FBI wynajmuje do pracy najsprytniejszego zbiega ostatnich czasów w celu rozwiązywania najprzeróżniejszych zagadek. Bodaj wczoraj czy przed wczoraj pojawił się 3 odcinek który właśnie ściągam, dwa pierwsze zajebiście mi sie spodobały. :) Polecam dla ludzi którzy nie mają czego oglądać, masa dobrego humoru!

Obrazek
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Seriale

Postprzez Matvel 07 lis 2009, 15:19

Vibez napisał(a):Co do Flash Forward, pomysł świetny (ludzie na całym świecie mdleją na 2 minuty 17 sekund i widzą urywek swojej przyszłości) ale z każdym następnym odcinkiem upewniam sie w fakcie że robią z tego straszną zamułe. Na siłe przeciągają wątki i wymyślają dziwne sytuacje. Może sie to w któryś z następnych odcinków coś więcej wyklaruje, mam nadzieje, bo jeśli tak będzie do końca to sie nieźle wynudze ;)


Wszystko się zgadza poza tym że wczorajszy odcinek był najlepszy z dotychczasowych i mocno namieszał. Poza tym ogromnym minusem jest aktor grający główną rolę z jednym wyrazem twarzy (gorzej niż Miller w PB).
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez Monisia 22 lis 2009, 21:49

FlashForward: Przebłysk jutra ktoś widział ? ciekawe to ?
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Matvel 22 lis 2009, 22:17

Nie żebym się czepiał, ale to chyba nie problem przejrzeć dwa posty wyżej ;]
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez Monisia 22 lis 2009, 22:21

oja sorry ;D nie zwróciłam uwagi wybaczcie ! :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Matvel 22 lis 2009, 22:39

W sumie ostatni odc znowu był straszną kiszką. Więc poważnie bym się zastanowił. Na AXN ostatnio 1 odcinek widziałem więc jak masz możesz się zorientować, czy warto.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez sector 23 lis 2009, 1:08

Oglada ktos z was Weeds? Kumpel mi mowil, ze zajebisty, ale szczerze mowaic ogladalem 2 pierwsze odcinki i tak naprawde to sredni. Nie wiem czy rozkreci sie pozniej czy tez nie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez dj3500 23 lis 2009, 1:41

Dużo bardziej to się nie rozkręci, jak Cię nie bawi taki klimat/humor to odpuść sobie. I dawaj The Big Bang Theory :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez Monisia 23 lis 2009, 1:46

trawki 5 sezon oglądam, mi się podoba, czasem zawiewa od niego nudą ale da się oglądać ;-)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez sector 23 lis 2009, 2:45

dj3500 napisał(a):Dużo bardziej to się nie rozkręci, jak Cię nie bawi taki klimat/humor to odpuść sobie. I dawaj The Big Bang Theory :mrgreen:

no wlasnie humoru to tam praktycznie nie ma. Moze poprostu taki wybredny po Friends i Californication sie zrobilem :)
The Big Bang Theory juz sie sciga :) A Weeds ogladne jeszcze 2 odcinki i jak nic sie nie ruszy to w dupie mam a jak i sciagam stary dobry X-Files :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez yaper 24 lis 2009, 15:18

Ostatnio odstawiłem House'a (utkwiłem w środku 3 sezonu) do kąta i wziąłem się za 'Desperate Houseviwes' - świetny serial: trzyma w napięciu przez cały czas oraz ma w sobie masę dobrego humoru. Przyznam się bez bicia, iż wcześniej skreślałem ten serial nawet nie oglądając jednego odcinka - jakże srodze się myliłem (obecnie męczę pierwszy sezon...).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Seriale

Postprzez sector 24 lis 2009, 15:38

yaper napisał(a):Ostatnio odstawiłem House'a (utkwiłem w środku 3 sezonu) do kąta i wziąłem się za 'Desperate Houseviwes' - świetny serial: trzyma w napięciu przez cały czas oraz ma w sobie masę dobrego humoru. Przyznam się bez bicia, iż wcześniej skreślałem ten serial nawet nie oglądając jednego odcinka - jakże srodze się myliłem (obecnie męczę pierwszy sezon...).

Kiedys to ogladalem w TV i bylo bardz odobre. Jednak o ile sie nie myle, jest tego duzo serii i kiedys jak widzialem jedna z jakis tam dalszych w TV to szczerze mowiac bylo tak nakombinowane, ze masakra.

Ja dam szanse jeszcze Weeds do konca 1 sezonu, jak bedzie lipa to nie sciagam dalej. Teraz sciagam The Big Bang Theory, ktore szczerze mowiac po 2 odcinkach jest naprawde niezle :D Mysle, tez czy nie siegnac po Dextera. W zasadzie sciagam pierwsza serie :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Matvel 24 lis 2009, 16:01

Dexter to pozycja obowiązkowa dla miłośników seriali.

Teraz kończę ściągać dwa mini seriale: Generation Kill oraz The Prisoner. Tego pierwszego obejrzałem dwa odcinki i jak ktoś lubi wojenne klimaty (inwazja na Irak) to powinno mu podejść.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez Vibez 24 lis 2009, 18:27

Matvel napisał(a): Tego pierwszego obejrzałem dwa odcinki i jak ktoś lubi wojenne klimaty (inwazja na Irak) to powinno mu podejść.


No właśnie widziałem że nowe jakieś takie. Obejrzyj jeszcze ze dwa i daj znać ok? :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Seriale

Postprzez Monisia 24 lis 2009, 22:32

słyszałam również o serialu wojny na stadionach może ktoś widział ? czytałam, że całkiem niezły serial :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Matvel 24 lis 2009, 22:42

Tylko że to dla konkretnego grona odbiorców, ja oglądałem konkretne odcinki z państwami które mnie interesowały. Bałkany wypadają nadzwyczaj dobrze.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez tymek 25 lis 2009, 12:57

Skins jets konkretnym serialem, lyknalem wszystkie 3 serie i czekam na nowa
Avatar użytkownika
tymek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości