Seriale

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Seriale

Postprzez Feles 26 gru 2008, 13:56

Prison Break miał planowo zawierac 1 sezon z 11 odcinkami, ale to ludzie chcieli od producentów by go ciągnac dalej więc nie miej pretensji do produkcji i scenarzystów skoro to ludzie chcą by go dalej kontynuowac. Btw. nie każdy serial posiadający 2 sezony i więcej jestem słabym tasiemcem.
Feles
 
Wiek: 40
Skąd: Kraków

Re: Seriale

Postprzez dj3500 26 gru 2008, 14:05

Pierwsze dwie serie Prisona są zresztą świetne, a do oglądania reszty nikt nie zmusza ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez Matvel 26 gru 2008, 18:00

Śmiało można powiedzieć że i ostatnia nie jest wcale zła i jest lepsza od większości "świeżych" seriali. Poza PB z tasiemców oglądam: Dexter, Heroes, Californication, Secret Diary of a Call Girl. Z nowości tego sezonu: Flashpoint, My Own Worst Enemy, Knight Rider, The Mentalist, Clone Wars. Poza tym mam za sobą od groma zakończonych seriali, na czele z Band of Brothers czy Twin Peaks.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez Enters 26 gru 2008, 22:00

Prison Break, Dexter, Fringe, The Unit to mogę polecić :)
Z Polskich na pewno Pitbull z czystym sercem można polecić.
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: Seriale

Postprzez mibor 27 gru 2008, 11:39

Pitbull ale tylko seria 1 i 2 3 to dno.
oraz Miami Vice
Obrazek senbonzakura
Avatar użytkownika
mibor
 

Re: Seriale

Postprzez badzio 27 gru 2008, 12:36

Feles napisał(a):le to ludzie chcieli od producentów by go ciągnac dalej więc nie miej pretensji do produkcji i scenarzystów skoro to ludzie chcą by go dalej kontynuowac.


A co mnie obchodzi czego chcą ludzie? To teraz producenci, scenarzyści itd. są pionkami i muszą słuchać ludzi? Gdyby chcieli, to spokojnie mogliby to gustownie zakończyć, ale robią ten serial na siłę, bo mają z tego hajs. Ludzie tak czy tak kupią. Może przy 159 serii co poniektórzy się w końcu zorientują, że oglądają coś pokroju mody na sukces w nowym wydaniu. Shit i tyle. Pierwsza seria fajna, innowacyjna, idiotyczna momentami, ale dzięki temu miała swój urok. Im dalej tym gorzej niestety.

SOUTH PARK!! Uwielbiam ich absurdalny, ale inteligentny humor.
FAMILY GUY!! j.w.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Seriale

Postprzez phantom 27 gru 2008, 13:07

dj3500 napisał(a):Pierwsze dwie serie Prisona są zresztą świetne, a do oglądania reszty nikt nie zmusza

No właśnie, i tylko pierwsze dwie. Wraz z kilkoma początkowymi odcnikami trzeciego sezonu, moje zainteresowanie tym serialem od razu minęło :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Seriale

Postprzez Monisia 31 gru 2008, 16:43

Happy Tree Friends dla mnie to już serial rzeźnicki :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez yaper 02 sty 2009, 13:40

Jakimś wybitnym znawcą seriali nie jestem, ale i ja kręcę się na bieżąco w tych klimatach.

Ostatnio na tapecie genialne i trafiające w 100% w mój gust i poczucie humoru "Californication". Świetna kreacja głównego bohatera, w którego wcielił się David Duchovny.

Oprócz tego czekam namiętnie na kolejny sezon "Lost", pierwszy odcinek prawdopodobnie na dniach, ale muszę jeszcze to sprawdzić. Pomimo sceptycyzmu wobec tego serialu u "koneserów", mi nadal się bardzo podoba, a najnowsza seria wniesie dużo dobrego i uzupełni jakże pogmatwaną już historię :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Seriale

Postprzez drevni 05 sty 2009, 10:54

badzio napisał(a):SOUTH PARK!! Uwielbiam ich absurdalny, ale inteligentny humor.

Ja również.
Oprócz tego lubię "Simpsonów" (Homer rządzi)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Seriale

Postprzez badzio 05 sty 2009, 11:53

Ostatnio wkręciłem się w Świat według Bundych. Ogarnałem 13 odcinków w 2 dni i jedyne czego mogę żałowac to to że nie znam perfekt angielskiego. Lektor nigdy nie odda w całości humoru zawartego w róznych gagach, ale serial tak czy tak z górnej półki.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Seriale

Postprzez Helevorn 05 sty 2009, 13:05

Warto obejrzeć (kolejność bez znaczenia):

The Sopranos
Dexter
The Sleeper Cell
Six Feet Under
Friends
Desperate Housewives
Dr House
24 hours
Rome
Californication

IMO trochę szkoda czasu na:

Lost
Prison Break (prócz pierwszego sezonu)
Heroes
Twarzą w twarz
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa

Re: Seriale

Postprzez Tulipan aka Nexus 05 sty 2009, 15:45

ja ostatnio odswiezam pamiec i ogladam na Youtube Zmiennikow Stansilawa Barei a tak z obecnych to bardzo przypadl mi do gustu Dr House CSI:Las Vegas ( i tylko te bo reszta mi sie niepodoba, mogliby zrobic CSI:Warszawa hehe) oraz Californication (!! swietny serial !!)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Seriale

Postprzez Kasper 05 sty 2009, 20:31

CSI: Miami... only!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Seriale

Postprzez drevni 11 sty 2009, 22:32

"Ranczo" wymiata :shakepope:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Seriale

Postprzez Damiani0 12 sty 2009, 20:37

DEXTER - jak napisał dj3500 - "pozytywny morderca" :)
Heroes - 1 sezon trzymał poziom, natomiast to co teraz leci to już miernota. Poplątanie z pomieszaniem.
Prison Break - przeciągają na siłę, dlatego najlepsze pierwsze 2 sezony.
Ostatnio obejrzałem "Californication" z Duchovnym. Płakałem ze śmiechu :D Kto jeszcze nie oglądał - polecam.

yaper napisał(a):Oprócz tego czekam namiętnie na kolejny sezon "Lost", pierwszy odcinek prawdopodobnie na dniach, ale muszę jeszcze to sprawdzić. Pomimo sceptycyzmu wobec tego serialu u "koneserów", mi nadal się bardzo podoba, a najnowsza seria wniesie dużo dobrego i uzupełni jakże pogmatwaną już historię :)

Też czekam na kolejny sezon, z tego co patrzyłem ostatnio to 21 stycznia chyba będzie 1 odcinek nowej serii.
Damiani0
 

Re: Seriale

Postprzez Rapture 13 sty 2009, 15:07

Pomijajac Dr House'a, ktorym zarazil mnie kumpel i ktory faktycznie jest genialny to szkoda mi czasu na takie pierdoły.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Seriale

Postprzez Monisia 19 sty 2009, 15:22

ostatnio "dopóki śmierć nas nie rozłączy" duża dawka humoru ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Rez 25 sty 2009, 23:24

a ja wlasnie zanalazlem cos co moze stac sie niezlym hitem w 2009,a mianowicie 'Lie to me". Tim Roth jako lekarz specjalizujacy sie w odczytywaniu ludzkich emocji i gestow w celu odkrycia czy klamia czy mowia prawde. Niedawno lecial pilot serialu i z niecierpliwoscia czekam na reszte. Zapewne kazy odcinek bedzie skladal sie z tego samego schematu, tak jak np House ale i tak swietnie sie to oglada:)

Co do Prison Break to 4 sezon rzadzi:P ale jako serial komediowy, Don Self grajacy zlego madafake agenta jest zalosny. Kradniecie super tajnego dysku czy innego gowna za pomoca parasoleki tp itd:P szkoda tylko, ze Belick w odcinku gdzie zginal nie wylowil z wody tego czarnego Terminatora i wtedy mogli by razem sie zemscic na wszystkich:P
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Seriale

Postprzez rdk 26 sty 2009, 9:17

kolejność przypadkowa:
Prison Break - nie trzeba tłumaczyć
Przyjaciele - kocham i ubóstwiam, a nigdzie nie mogę w sieci znaleść... chciałem kupić wszystkie serie i jeśli gdziekolwiek są to tylko po angielsku, język to nie bariera ale mimo wszystko wolałbym po polsku
BH 90210 - możecie się śmiać, ale wychowałem się na tym serialu, i też go mogę oglądać w nieskończoność, z chęcią bym go również kupił/ściągnął łot ewaa.
Detektyw Monk - lubię tego idiotę z tym maniakalnymi schizami :D
CSI Miami - kozak!

ostatnimi czasy zacząłem oglądać "The Wire" serial kryminalny, produkcja HBO. Opowiada o gangach w USA, niby to miał być dokument a jest po prostu serialem kryminalnym, narazie tylko dwa odcinki, ale już prawie cały sezon czeka na mnie...

To chyba wszystko... jakby ktoś miał namiary na te które wymieniłem, to będę wdzięczny i przy okazji postawię dwie setki kokainy :D
Avatar użytkownika
rdk
 
Wiek: 41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości