Seriale

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Seriale

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 12:12

Jak w temacie.

Ja ostatnimi dni ogladam Doktor'a House'a. Lubie takie niepokorne seriale, gdzie nie wszystko jest piekne i dobrze sie konczy. Odzywki i beszczelnosc House'a jest mega.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Seriale

Postprzez Kubo 13 gru 2008, 12:29

O Alex wlasnie chcialem zakladac ten temat :)

No ja z Housem to jestem na bierzaco i jestem pod duzym wrazeniem tego serialu. Co do Grega jego oryginalnosc i umiejetnosci diagnostyczne robia duze wrazenie. No i ten sarkazm oraz odzywki powalaja :mrgreen:
Gdzies 2 tygodnie temu skonczylem ogladac serial The shield o skorumpowanych i wmieszanych w rozne przestepstwa glinach. Zdradze tylko tyle ze koncowka serialu niezle ryje banie (bodajze 7 sezonow). Jesli chodzi o komedie to polecam The Big Bang Theory w ktorym rzadzi Sheldon Cooper i jego strasznie dziwaczna zarazem smieszna osobowosc :) Obecnie ogladam Supernatural o rodzince ktora sciga rozne demony. Mega serial i czesto ma sie gesia skorke :geek:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Seriale

Postprzez JohnnyKnoxville 15 gru 2008, 0:31

Kurcze to widze że Kuba jestes serialowym wyjadaczem mozna powiedzieć :D aż mnie wgniotła w fotel ta wypowiedź :D Ja to sie przybieram do jakiegos serialu, brzybieram, ale a to nie chce mi sie ściągać bo za dużo odcinków, a to nie mam czasu, a to jeszcze coś innego.... :( Widze że będe Cie musiał Kuba poprosić o jakąś płytke dvd z sezonem czegoś ciekawego na początek, ale to jeszcze porozmawiamy przed imprezą.... :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Seriale

Postprzez Vibez 15 gru 2008, 0:38

indecentnoise napisał(a):Jak w temacie.

Ja ostatnimi dni ogladam Doktor'a House'a. Lubie takie niepokorne seriale, gdzie nie wszystko jest piekne i dobrze sie konczy. Odzywki i beszczelnosc House'a jest mega.


Ja zacząłem pierwszy sezon. Narazie 2 odcinki i jest tak lekko pół średnio. Rozwinie sie to jakoś nie?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Seriale

Postprzez Kubo 15 gru 2008, 11:11

Johny moge Ci dac dobrego torta do ssania seriali :)

Vibes, rozwinie sie i bedzie calkiem fajnie. Mnie mocno wciagnelo i teraz jestem na biezaco :) Obecnie supernatural, ale tutaj dopiero zaczalem 2 sezon. Niektore odcinki sa genialne
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Seriale

Postprzez Transi 15 gru 2008, 18:46

Dr House- tylko i wyłącznie. ogólnie to unikam seriali, bo jak już się człowiek wciągnie to kaplica :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Seriale

Postprzez Monisia 16 gru 2008, 12:10

Ostry dyżur no i Czesia czasem w niedziele obejrzę, CSI: Kryminalne zagadki Miami bo fajni aktorzy grają :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez dj3500 19 gru 2008, 1:15

U mnie rządzi Wielka Trójca:

Prison Break - 1 i 2 sezon mistrzowskie, potem coraz gorzej, dno osiągnął w 4x01 i od tego czasu coraz lepszy (aczkolwiek zaczynają się powtarzać)
Dexter - kto nie widział ten musi obejrzeć :) Serial tak niestandardowy, jak tylko się da, choćby z tego względu, że główny bohater jest seryjnym mordercą, a mimo to jest pozytywny i można się z nim identyfikować :P Także bardzo wciąga.
Big Bang Theory - już wcześniej Kubo polecał. Ponieważ są to dokładnie moje naukowe klimaty, więc umieram ze śmiechu :]

Poza tym oglądam też Battlestar Galactica, Chuck, 24, obejrzałem (bo już się skończyły) Jericho i Firefly - wszystkie z nich mogę śmiało polecić. Odradzam natomiast Heroes - czegoś tak kretyńskiego i zarazem patetycznego naprawdę ze świecą szukać. Zero sensu w fabule, pomieszanie z poplątaniem, wszyscy bohaterowie mają paranormalne zdolności (i to dobrze, jeśli po jednej) i trudno wytłumaczyć co się dzieje - a do tego hasło "save the cheerleader, save the world" :mrgreen: Z innych, których się tykałem, nie wciągnęło mnie też Lost ani The Unit.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez tymek 19 gru 2008, 6:27

pierwsza seria Californication daje rade
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Seriale

Postprzez Vibez 19 gru 2008, 7:24

Znajomy ogląda namiętnie californication i wiecznie z pokoju obok słysze jęki, a zawsze jak wejde to akurat ktoś se wali konia :D

Ale też to ściągne bo widziazłem bagatela 15 minut jakiegoś odcinka i płakałem ze śmiechu 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Seriale

Postprzez Monisia 19 gru 2008, 10:26

tymek napisał(a):pierwsza seria Californication daje rade

właśnie zapomniałam o Californii, chyba dwa odcinki temu była najlepsza scena jaką widziałam wyłam z niej do nie przytomności, dla wtajemniczonych jak walił się na łóżku swojej żony z jakaś klientką :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 10:47

A z tych starszych to polecam airwolfa. Jak ktos nie zna to fragment serialu :)

Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Seriale

Postprzez indecentnoise 25 gru 2008, 0:34

Ostatnie w historii 2 odcinki Star Gate: Atlantis slabe. Czekam jeszcze na 2-godzinny film, konczacy serie, ktora notabene (mimo kilku wyjatkow) byla bardzo roszczarowujaca (nic nie pobije sezonow 1-3 SG1).
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Seriale

Postprzez Feles 25 gru 2008, 11:45

Ja od zawsze oglądałem seriale, ale w tym roku to trochę przesadziłem i na bieżąco śledziłem:
Zagraniczne: 90210, Californication, Dexter, Heroes, Lost, Prison Break, One Tree Hill, Terminator, Top Gear, Kyle XY, The Tudors
Polskie: Czas Honoru, Londyńczycy, Trzeci Oficer, Niania, Wlatcy Moch, Teraz Albo Nigdy, Twarzą w Twarz
:)
Feles
 
Wiek: 40
Skąd: Kraków

Re: Seriale

Postprzez indecentnoise 25 gru 2008, 11:56

Cud, ze prace napisales i obroniles :P
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Seriale

Postprzez Innerlife 25 gru 2008, 15:54

Twin Peaks, The Sopranos
TRANCE MUSIC IS AN EMOTION - YOU MUST FEEL IT
Innerlife
 
Wiek: 34

Re: Seriale

Postprzez tymek 26 gru 2008, 9:16

Twin Peaks!!!!
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Seriale

Postprzez Feles 26 gru 2008, 11:23

Szkoda tylko, że tego 2 serie były :-/
Feles
 
Wiek: 40
Skąd: Kraków

Re: Seriale

Postprzez tymek 26 gru 2008, 11:31

wystarczajaco dobre serie i film
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Seriale

Postprzez badzio 26 gru 2008, 12:26

Feles napisał(a):Szkoda tylko, że tego 2 serie były :-/


I dobrze. Bez zbędnego pieprzenia zrobili strasznie klimatyczny serial z zajebistym końcem, co przy obecnych idiotycznych tasiemcach, jak np. prison break, jest czymś wyjątkowym.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron