Seriale

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Seriale

Postprzez Humulus 14 lut 2010, 8:44

Tak a propos serialu "Lost":
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Seriale

Postprzez p3ps1 19 lut 2010, 10:43

sector napisał(a):Niestety jedyne co mi zostaje to tesknota za sezonem 3cim i oczekiwanie na sezon 4ty :( Swietny serial, bardzo mi sie podoba!

Colini out! :D



marcin a zdajesz sobie sprawę co to za aktorka która ja gra to była kiedyś bogini w latach 80-tych ;) chodzi mi o Kathleen Turner :)

młodziutka to był porostu sam lukier ... wystarczy przypomnieć takie filmy --- >> Miłość, szmaragd i krokodyl, Klejnot Nilu czy Wojna państwa Rose wszystkie grane razem z Michael Douglas-em

akcja jak ja runkle posuwał w biurze nawet go nie było widać za tym kawałem mięsa :D... wpada żonka wyłania się taka łysa mordeczka... myślałem ze padne ze śmiechu... :P

ja i tak wole Janie Jones blondyneczkę z 2 sezonu ukochana Lew Ashby-go... to jest jedyna laska której hank nie puknął :P Ta scena jak przychodzi w blond rozpuszczonych włosach do knajpy gdzie duchowny na nia czeka .. zwala w tej sukience z nóg :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez sector 19 lut 2010, 11:47

OMG Pepsi, tutaj mnie zszokolwales troche bo w zyciu bym nie powiedzial, ze to ta sama osoba.

Obrazek
Babka zapuscila sie nie przecietnie :P

Jesli juz mowa o laskach z tego filmu to mi sie podoba laska Moodyego, Karen. Czasami jak sie odstawi :D Swietne ma rysy twarzy, fajna laska :D

A co do samego Californication to jeden odcinek lepszy od drugiego. Kazdy ma cos w sobie!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez p3ps1 19 lut 2010, 12:31

sector napisał(a):
A co do samego Californication to jeden odcinek lepszy od drugiego. Kazdy ma cos w sobie!


odcinek 8 bodajże 3 sezonu oczywiście... jak w mieszkaniu zabalował ze striptizerkami... best of the best :D nie ma sensu zdradzać szczegółów kto widział ten wie co w trawie piszczy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez Matvel 19 lut 2010, 14:15

No ta scena poranku po imprezie to jest ponadczasowa :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez Kubo 19 lut 2010, 15:08

A Runkle sobie jeszcze pociupcial przy okazji :D Swietny odcinek

Collini is wet xDDDDD mistrz
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Seriale

Postprzez Monisia 25 mar 2010, 12:57

skończyłam wszystkie sezony csi las vegas
miałam zacząć oglądać lost ale zostawiam sobie to na deser
obecnie Brygada Ratunkowa sezon 2 :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez MarVanJush 25 mar 2010, 22:11

A Spartacusa ktoś ogląda ? serial stylizowany ala "300" jednym się podoba innym nie. W każdym razie serial zdecydowanie nie dla dzieci, sporo walk, hektolitry krwi, ciekawa fabuła, jeszcze lepsze teksty no i dużo sexu. Z każdym kolejnym odcinkiem serial nabiera rozpędu dla mnie bomba :)
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Seriale

Postprzez yaper 05 kwi 2010, 16:01

Nie tak dawno zaliczyłem w 3 dni 'Californication', sezon trzeci. Pierwsze co nasuwa się na myśl to: czemu tak krótkie te sezony, serial ma to 'coś', magnesuje do odbiornika jak diabli, a jego długość jest śmieszna. Słyszałem, że czwarty (ostatni?) sezon to będzie tylko 10! odcinków, masakra!

Do kolejnego sezonu 'Californication' podchodziłem z dużą dozą sceptycyzmu. Poprzednie odsłony perypetii sympatycznego pisarza powalały i wysoko ustawiły poprzeczkę. Na szczęście się nie zawiodłem, chociaż większość fabuły jest naciągana, ale mi to ani gram w odbiorze nie przeszkadza.

Największy pozytyw sezonu? Wątek nowej szefowej Runke'a: Sue Collini - nie ma co, baba wie czego chce i jest baaardzo charyzmatyczną postacią! Sceny z jej udziałem wręcz powalają z nóg i banan nie schodzi z japy. Katleen Turner potrafi grać nie tylko niewinne cnotki w środku dźungli - wredny babsztyl pozostanie w mej pamięci na długo, a słynne txty to tylko wisienka na torcie :D

---

Obecnie katuję szósty sezon 'Lost'. Po 10-ciu odcinkach nie pozostaje nic innego jak wykrzyknąć: scenarzyści zrobili z tej serii prawdziwe SCI-FI. Oglądając pierwsze sezony nawet mi przez myśl nie przeszło, że fabuła tak się rozwinie. Mimo wszystko oglądam bez cienia znudzenia i jestem niezmiernie ciekaw finału (ile to już lat jestem z 'Lostami' <łezka się kręci>).

Oprócz tego zacząłem ten jakże mocno reklamowany 'Pacific'. Kombinacja Hanks - Spielberg - Goetzman powinna gwarantować dobre kino... a ja po dwóch odcinkach jestem lekko rozczarowany. Serial delikatnie mówiąc nudzi i ciężko mi znaleźć jakieś większe pozytywy, naprawdę ciężko. Na pochwałę zasługuje oczywiście muzyka, a szczególnie intro - ale zobaczcie sobie w creditsach kto maczał w nim palce i wszystko jasne. Mam nadzieję, że z biegiem odcinków serial się rozwinie, bo jak narazie to rozczarka na całej linii.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Seriale

Postprzez sector 21 kwi 2010, 13:38

MarVanJush napisał(a):A Spartacusa ktoś ogląda ?

Wlasnie zaczalem dzieki Tobie ogladac Spartacusa. Wczoraj w nocy skonczylem i musze powiedziec, ze podobal mi sie! W prawdzie nie byl to jakis mega zagmatwany serial czy tez z super efektami, jednak jak czlowiek sie przyzwyczai to moze wciagnac :) (ja wczoraj ogladalem do 3 w nocy). Ogolnie jestem zadowolony! Podobno szykuja 2 serie.

Teraz chce zaczac ogladac cos nowego. Co polecacie?

Dexter odpada, nie podoba mi sie.
Fajnie jakby jakis komediowy serialik byl. Do tej pory podobalo mi sie fest: Friends, Californication, The Big Bang Theory, Married With Children (chyba zaczne ogladac od poczatku :)).
Kuba mi na GG wspominal o Lie To Me i Supernatural.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Matvel 21 kwi 2010, 14:17

Lie To Me to taki typowy zabieracz czasu jak np The Mentalist, nic specjalnego.
Z komediowych to How I Met Your Mother, Cougar Town
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Re: Seriale

Postprzez Rez 22 kwi 2010, 14:39

sector napisał(a):
MarVanJush napisał(a):
Teraz chce zaczac ogladac cos nowego. Co polecacie?



Jezeli komediowy to napewno My Name is Earl, albo Chuck :D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Seriale

Postprzez michal 22 kwi 2010, 15:07

Rez napisał(a):My Name is Earl


to jest troche głupawe ale mocno śmieszne :D
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Seriale

Postprzez JohnnyKnoxville 24 paź 2010, 0:49

Nowy serial... Premiera chyba w listopadzie 2010.... Z tego co widze to zapowiada się wy.....wiście.... Nie jestem jakimś wielki fanem seriali.... House mnie wciągnął i jest zajebisty, własnie kończe 6 sezon.... Ale to zapowiada się genialnie.... Póki co po trailerze daje mu dyche.... Zobaczymy jak jeszcze będzie z fabułą, ale patrząc po ekipie która za tym stoi przynajmniej po części też można być spokojnym.... Ja osobiście licze na jakąś głębie troche w fabule a nie na samą sieczkę, trailer też troche na to wskazuje.... Ale mnie to rozje...bało....

The Walking Dead


Piszcie co sądzicie....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Seriale

Postprzez sector 24 paź 2010, 9:50

Mam mieszane uczucia, ale dam mu szanse. Taki troche Resident Evil :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Matvel 24 paź 2010, 11:01

Seriale o których się za dużo mówi ostatnio ledwo dogorywają 1 sezon więc nie spodziewałbym się rewelacji. Spoilery fajne były zarówno do The Event czy Flash Forward i jak wyszło widać (w sumie The Event jeszcze mogą ogarnąć).
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Seriale

Postprzez JohnnyKnoxville 24 paź 2010, 13:02

oglądałem wczoraj pierwszy odcinek.... świetny jest... jak będziecie oglądać to zwróćcie uwagę na melodię która się zaczyna jak dobija tą zombie co wziął na początku rower.... coś jak trance... bardzo epicka i zajebista scena \o/

Matvel <<<< no ale to jest na podstawie podobno zajebistego i kultowego komiksu, poza tym dobra ekipa przy nim pracuje.... Jak dla mnie zapowiada się świetnie... Pierwszy odcinek fajnie się zakończył, ciekawe jak w następnym z tego wybrnie ? :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Seriale

Postprzez sector 24 paź 2010, 14:15

Czyli, mowisz, ze serial juz jest. No to sie nim zainteresuje :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Matvel 24 paź 2010, 18:35

Ja też w najbliższych dniach się zapoznam.

A jak Wam się podoba ten sezon Dextera?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron