Seriale

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Seriale

Postprzez yaper 25 lis 2009, 19:29

'Dexter' rzeczywiście jest świetny (oglądnąłem póki co 2 sezony i jestem pod wrażeniem - trzeci zostawiłem sobie na deser na lepsze czasy, a czwarty właśnie leci w chamerykańskich stacjach!).

O 'Bing Bang Theory' słyszałem dużo dobrego! Serial ponoć zawiera tak zjebany humor, czyli tak jak lubę najbardziej :D Jak ogarnę Desperatki to jest to mój pierwszy wybór w kolejności.

Od siebie polecę serial 'Kings', którego pierwszy sezon skończył się bodaj latem. Całkiem fajny i wciągający serial, sporo nawiązań do Biblii, a wszystko dzieje się w fikcyjnym państwie: problemy natury politycznej, miłość i inne duperele - mnie wciągnęło i to bardzo: czekam na 2 sezon, oby go nakręcili - nie wiem jak Wam, ale polecam!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Seriale

Postprzez Monisia 07 gru 2009, 17:36

ogólnie zobaczyłam ten serial na Polsacie "Układy" ale jakoś mnie niczym nie zauroczył, zawiewa drętwym i sztucznym graniem tej baby. Bardziej zaciekawiła mnie Bestia :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez tomson 17 gru 2009, 2:00

californication !
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin

Re: Seriale

Postprzez sector 17 gru 2009, 9:43

tomson napisał(a):californication !

co ?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez MarVanJush 07 lut 2010, 21:22

Tak przy okazji nowego (ostatniego) sezonu Lost :lol:




Obrazek
:: We Are Analog People In A Digital World ::
Avatar użytkownika
MarVanJush
 

Re: Seriale

Postprzez RomuS 08 lut 2010, 18:21

tomson napisał(a):californication !


Serial jest świetny(reż.David Duchovny), a Hank Moody grany przez hmm... David Duchovny? Tak :D to świetna rozrywka, którą serwuje nam o jakże dbający (blee) o swoich abonentów C+ na kanale HBO, na szczęście mamy już sezon 3. Co odcinek to jakiś przygodny sex głównego bohatera, zabawnych dialogów co nie miara. To tak tyle ode mnie jako że kolega tomson odesłał nas chyba do google :D
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Seriale

Postprzez sector 08 lut 2010, 18:57

Niestety jedyne co mi zostaje to tesknota za sezonem 3cim i oczekiwanie na sezon 4ty :( Swietny serial, bardzo mi sie podoba!

Colini out! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez SRGnt 08 lut 2010, 19:28

Columbo! :D
Ostatnio cisnę po kolei, od początku, już trzeci sezon :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Seriale

Postprzez sector 08 lut 2010, 22:32

Ja w wlonych chwilach, ktorych ostatnio jest mega malo ogladalm Married with Children :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Hongo 08 lut 2010, 23:19

Ja dołacze do fanow Dr. House. Nie będę się rozczulał, poprostu żaden serial mnie nie wciągnął. Odcinki VI seri są konkretne :)

Tak poza tym, to się anime kiedyś ogarnęło. No i podstawa Dragon Ball'a!
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: Seriale

Postprzez kiki 08 lut 2010, 23:54

no californication dobre :) tez lubie
a po za tym to uwielbiam wrecz simpsonow (stare odcinki) oraz two and a half man - tez swietne :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Seriale

Postprzez bAchoR 09 lut 2010, 6:25

Ja jestem fanem Losta (szkoda, że ostatnia seria :() i serialu emitowanego na polsacie - Pierwsza Miłość. Czasami jeszcze sobie oberjrze Mode Na Sukces, co bym mógł o czymś porozmawiać z jakąś emerytką o czymś innym jak o zdrowiu, kościele -> Uniwersalność w życiu to podstawa i dla mnie jest miarą prawdziwej inteligencji :D Cyrki są tam naprawdę nieziemskie. Tam już wszyscy w rodzinie się ze sobą jebali i każdy ma ze sobą dziecko :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Seriale

Postprzez sector 09 lut 2010, 10:32

Fabula napisał(a):Moda na sukces to przede wszystkim historia miłości wampirzycy Brooke do nieumarłego Ridge'a oraz romanse pomiędzy klanami zombie i strzyg. Pikanterii dodają knowania nieumarłej Stepanie, wskrzeszanie Taylor i poszukiwania prawdziwego ojca Ridge'a.

Bohaterowie parzą się w trochę losowy sposób, do tej pory wyłącznie heteroseksualnie, włączając kazirodztwo. Każdy z nich przeżył przynajmniej jedną amnezję, zmartwychwstanie i dwa obłędy o różnym stopniu nasilenia. Stopień hardcore'owości wzrasta z czasem, ponieważ wszystkie zgodne z jakakolwiek logiką możliwości rozwoju akcji zostały dawno wyczerpane i scenarzyści sięgają po coraz mocniejszy nonsens.


Filozofia napisał(a):Moda na sukces opiera się na tzw. Czterech zasadamach nieskończoności:

1. Czas w Modzie jest pojęciem całkowicie abstrakcyjnym.
2. Nienormalny człowiek to taki, który trzykrotnie rozwodziódł się z trzecią małżonkiem i trzy razy zmartwychwstał.
3. Męża matki nazywamy szwagrem, a córkę siostry – matką.
4. Stephanie jest matką Ridge'a, Erick jej pierwszym mężem, Brooke żoną Ericka i byłą żoną Ridge'a, który po raz kolejny został wdowcem po Taylor.

Z powyższych zasad wynika:

* Mąż córki siostry jest szwagrem.
* Erick jest szwagrem Ridge'a.
* Po dwóch odcinkach od ślubu Brooke rozwodzi się z Ridgem.
* Przez dwa następne Ridge żeni się ze Stephanie.
* Ponieważ wszyscy mają córki, Stephanie nie ma siostry.


Ciekawostki napisał(a): * Doskonały model indukcji matematycznej. Jeżeli istnieje odcinek nr n, znajdzie się też n+1.
* Według amerykańskich naukowców jedynymi angielskimi słowami, które potrafi prawidłowo wymówić twoja babcia są imiona bohaterów Mody na Sukces.
* Jeśli któryś z bohaterów zacznie spadać z dachu, to będzie tak spadał przez trzy kolejne odcinki.
* Nie trudno zauważyć analogię Mody na Sukces do gry The Sims.
* Od 1987 roku, w rodzinie Foresterów miało miejsce ponad 40 ślubów.
* Według matematyków, podobnie jak długość prostej i największa liczba rzeczywista, ilość odcinków również jest nieskończona.
* Jeżeli z nr kolejnych odcinków stworzymy zbiór, to powstanie jedyny nieprzeliczalny zbiór złożony wyłącznie z liczb naturalnych.
* Kiedy jeden z bohaterów się przewróci, utrzymuje akcje serialu w otrzpywaniu się przez najbliższy miesiąc.


Nie wiem jak mozna to ogladac...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Monisia 09 lut 2010, 11:34

przecież jak mógł się Ridge żenić ze Stephanie kiedy ona jest jego matką ?
jeżeli chodzi o internet zawsze przesadza się na temat tej telenoweli
csi las vegas 3 sezon :]
Ostatnio edytowano 09 lut 2010, 11:37 przez Monisia, łącznie edytowano 2 razy
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez sector 09 lut 2010, 11:36

Sam serial jest przesada!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Monisia 09 lut 2010, 13:18

http://aleseriale.pl/gid,6122,img,20865 ... caid=699ce bachor ustaw sobie grafik żebyś dostosował do emisji :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez drevni 09 lut 2010, 18:29

Monisia napisał(a):przecież jak mógł się Ridge żenić ze Stephanie kiedy ona jest jego matką ?

Przecież w tym serialu to nie ma znaczenia :lol:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Seriale

Postprzez sector 12 lut 2010, 10:56

Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Seriale

Postprzez Monisia 12 lut 2010, 11:34

eeee to jest lepsze i w ogóle jak napisane RICZ !
Obrazek
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Seriale

Postprzez michal 12 lut 2010, 11:42

bAchoR napisał(a):serialu emitowanego na polsacie - Pierwsza Miłość.


Bachor ale robisz to z masochistycznych pobudek czy na serio ('fco niewieże')? Bo od PM gorszy jest tylko Klan - mowa oczywiście o polskich serialach, chociaż inne kurioza też znalazłyby się (Tylko Miłość, Adam i Ewa etc xD)
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości