Komórki

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Komórki

Postprzez tymek 03 sie 2009, 8:22

do tej pory nie rozumiem jak mozna placic za telefon wiecej niz 300 zl :P a juz powyzej tysiaca to za duzo jak na moja glowe
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Komórki

Postprzez Monisia 19 sie 2009, 17:31

Obrazek
ja odkładam obecnie na Samsung G800 śliczny telefon ;) wystarczyłby mi w zupełności ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Komórki

Postprzez Margo 19 sie 2009, 17:36

ja mam motorole v8 , ładnie wygląda ma zieloną słuchawke do odbierania, można pisać smsy i tyle. Telefon dla mnie służy tylko i wyłącznie do dzwonienia i pisania sms. Nie musi mieć jakiś wiele bajerów.
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: Komórki

Postprzez tymek 20 sie 2009, 13:53

po raz kolejny utwierdzilem sie w przekonaniu ze K750i jest nie do zajechania :D ostatnio zgubilem go na Ar, znalazl sie gdzies w piasku zdeptany i zakopany i nic mu sie nie stalo, kompletnie nic, a na dodatek sie odnalazl. Kocha mnie, ja go tez kocham :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Komórki

Postprzez Monisia 20 sie 2009, 13:56

tymek napisał(a):po raz kolejny utwierdzilem sie w przekonaniu ze K750i jest nie do zajechania :D ostatnio zgubilem go na Ar, znalazl sie gdzies w piasku zdeptany i zakopany i nic mu sie nie stalo, kompletnie nic, a na dodatek sie odnalazl. Kocha mnie, ja go tez kocham :D

też mam obecnie ten telefon i też jestem zdania, że jest nie do zdarcia...tyle razy lądował na ziemi, na płytki, na ścianę, pływał w jeziorze, w wannie ;P i całkiem ładne zdjęcia robi ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Komórki

Postprzez bAchoR 20 sie 2009, 14:13

komórka bez odtwarzacza mp3 i dobrego głosnika uniwersalnego do puszcania trancowych tunów w autobusie to chuj a nie telefon. 8-) Musi być też wykonany z małośliskiego materiału, żeby nie wypadł podczas podnoszenia rąk na breakdownie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Komórki

Postprzez Matvel 20 sie 2009, 14:16

Mojemu niedługo stuknie 4 rok i także mogę potwierdzić że to jest czołg nie telefon. Mój nawet w swojej historii miał lot z 1 piętra z sylwestra :D i żyje dalej. Nawet joy chodzi elegancko czego nie można powiedzieć po 2 latach użytkowania t630.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Komórki

Postprzez tymek 20 sie 2009, 14:18

bAchoR napisał(a):komórka bez odtwarzacza mp3 i dobrego głosnika uniwersalnego do puszcania trancowych tunów w autobusie to chuj a nie telefon. 8-) Musi być też wykonany z małośliskiego materiału, żeby nie wypadł podczas podnoszenia rąk na breakdownie.

powinna miec tez latarke do efektow specjalnych :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Komórki

Postprzez Monisia 20 sie 2009, 14:19

ej przecież k750i też ma latarkę nawet sos :D fajnie miga :P i na dodatek ma dobry głośnik i odtwarzacz co u niego jest podstawą :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Komórki

Postprzez bAchoR 20 sie 2009, 14:21

xDDDD

Myśle, że zwiekszenie ambilitudy i częstotliwości wibry zwiększyło by potencjalną ilość klientek posiadających owy telefon. :D xD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Komórki

Postprzez tymek 20 sie 2009, 14:24

dlugi dzwonek na sygnale rozwiazalby sprawe :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Komórki

Postprzez Monisia 20 sie 2009, 14:24

ale Tymka k750i przeżyła chyba już wszystko ;D
Bachor...wibra ok ale za mały telefon... :lol: raczej musiały być te stare ceglane modele
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Komórki

Postprzez d3cK 10 wrz 2009, 20:53

Ja mam w880i... bardzo fajny telefonik. Lekki, cieniutki, bardzo dobry wyświetlacz i jakość dźwięku, tylnia część wykonana z gumy (dzięki czemu nie wypada z rąk podczas podnoszenia spoconych, tłustych łap na breakdownie).
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Komórki

Postprzez Rapture 22 wrz 2009, 14:27

Ja swojego SE k750 wlozylem poki co do szuflady a zastapilem go:
Obrazek
SE C902 i poki co jestem z niego zadowolony... no moze, moglby miec troche mocniejszy glosniczek bo telefon z zapasem dobrej muzyki bardzo sie przydaje na studenckich grillach ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Komórki

Postprzez paauli_83 22 wrz 2009, 21:00

komórki, komórki :D Co do telefonów ja mam bardzo duzego pecha, przewaznie telefony które mam wiazą sie z moja wizyta na policji :D Kupujac nowy telefon za symboliczna złotówke sprzedalam go wiecej niz za złotówke, po 2 latach dostałam wezwanie na policje, ze mój telefon a raczej aparat był wlasnoscią jakiegos zbira spod niemieckiej granicy który to zabił Niemca, siedzialam na komendzie godzine tłumaczac 'Szanownym Panom niereformowalnym', ze go sprzedalam i niewiem co sie z nim działo :D Po jakims czasie kupilam telefon na allegro mialam go ok. roku gdzie znów dostalam wezwanie na policje, a 'Pan Szanowny niereformowalny' oświadczył mi ze albo zostawiam telefon, albo zaplace kare bo rzekomo telefon był kradziony - troszke zdziwił sie gdy sie okazało ze mialam do niego wszystko pudełko, kable, ładowarke - siedzialam wtedy tam dwie godziny wykłócając sie co oczywiscie nic mi nie dało :P ...nauczka nie kupuje z allegro :D Ponadto, 2 razy wypralam telefon, raz mi wypadł z 4 pietra, a aktualnie mam Samsunga który traci zasięg i jest beznadziejny...ale po swoich przejsciach jako sprzedajaca i kupujaca czekam rok na rozwiazanie umowy :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Komórki

Postprzez bAchoR 23 wrz 2009, 5:17

Tomasza i tak nikt nie przebije, co ? :) Jego telefon zanurkował w kiblu podczas ceremonii oddawania moczu i już nigdy stamtąd nie wypłynął :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Komórki

Postprzez sector 23 mar 2010, 13:43

Kiedys o tym pisalem jako X3, ostatnimi czasy zmienil on nazwe na X10.

To albu Nexus One to moj nastepny telefon. Uwielbiam takie gadzety :- ))

http://www.viddler.com/explore/engadget/videos/1232/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez Vibez 26 mar 2010, 17:55

No dobra, teraz przyszedł czas na mnie. Musze was poprosić o pomoc.

Po 3 latach w końcu wymieniam telefon. Od razu mówie, że nie interesują mnie bzdety pt. ilość megapixeli w aparacie czy możliwość dotykania ekranu 9 palcami naraz. Mam jeden wymóg - telefon musi móc się synchronizować z Google Calendar'em. Idealnie tą funkcje wykonuje iPhone, ale niestety z uwagi na ograniczenia finansowe nie moge sobie na niego pozwolić. Generalnie to doczytałem, że aplikacje Google Sync (która służy właśnie do wymiany poczty i kalendarzy między urządzeniami) można zainstalować na Windows Mobile, Symbianach, Androidach i BlackBerry.

Pytanie więc do was, co polecacie, wygodnego, eleganckiego, co pozwoliło by mi w łatwy i przyjemny sposób komunikować się z kalendarzem google? Wiem, że Sector ma HTC Hero. Orientujesz sie czy u ciebie można taką synchronizację wykonać?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Komórki

Postprzez sector 26 mar 2010, 22:11

Jesli synchronizacja pelna z Google to tylko Android. W koncu Linux zrobiony przez Google. Tutaj masz synchonizacje z Calendarzem i Gmailem. Mozesz tez dodac pare innych kalendarzy. Dodatkowo Twoje kontakty synchronizowane sa z Gmailem wiec jak Ci padnie tel/sim to nadal masz kontakty na necie. Dodatkowo synchronizacja z FB/Flickerem itp. Np. do kontaktu dodaje sie zdjecie z Facebooka jesli posiaadsz taka osobne w znajomych.

Nie bierz windows mobile :!: Symbiana tez bym nie bral. Mialem i nic ciekawego w tym nie ma. Moze BlackBerry, ale w PL i tak nie wykozystasz pelni mozliwosci tego telefonu. Tak wiec bierz cos z Androidem! Niedlugo powinien byc na wiekszosci telefonow Android 2.1 :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez KaSS 26 mar 2010, 22:22

bAchoR napisał(a):Tomasza i tak nikt nie przebije, co ? :) Jego telefon zanurkował w kiblu podczas ceremonii oddawania moczu i już nigdy stamtąd nie wypłynął


Przebiła moja siostra, która po tym jak telefon wpadł do kibla wsadziła tam rękę i go wyjęła xD Dobrze, że siku tylko robiła :lol:
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron