Komórki

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Komórki

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 12:39

Temat o cegłach, klapkach i innych dotykowych panelach.

Niebawem konczy mi sie umowa z Erą (w koncu! banda oszustow i naciagaczy) i przenosze sie pewnie do plusa bo maja ciekawe oferty z dodatkowymi pakietami minut do wykupienia i co za tym idzie bede mial nowy telefon. Starego Sagema my501c sprezentowalem matce, teraz cisne na niezniszczalnej Nokii 6020 :lol: Ten telefon przetrwa chyba wszystko.

Mial ktos do czynienia z Nokia N73 Music Edition? Zainteresowal mnie ten model ze wzgledu na dobry aparat (jeden z najlepszych jaki mozna spotkac w komorkach), mp3, symbiana i inne pare bajerow. Opinie?
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Komórki

Postprzez Juma 13 gru 2008, 12:45

no to juz Ci odradzam n73 bo zawiesza sie nie rzadziej niz windows 95,

ja czailem sie na n95 8gb ale jednak poczekam na n97, a poki co cisne na jeszcvze bardziej niezniszczalnej 6310i ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Komórki

Postprzez sector 13 gru 2008, 12:47

ja bym proponowal pojsc w strone SE
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez RomuS 13 gru 2008, 13:24

Hmm... moja N95 ma niemałe przeboje ze mną :twisted: , ale naprawdę złego słowa nie mogę o niej powiedzieć, tylko trzeba pilnować by pamięć wew nie była załadowana na maxa bo muli strasznie, jeśli się tego pilnuje to zabawka super. W przyszłym roku w sierpniu kończy mi się abonament i zastanawiam się grubo co wziaść nowego... na pewno nie I'phona :|
Samsung Omnia całkiem niezłe cacko, ale już kilka opini o nim jako o ładnie wyglądającym złomie trochę mnie zraziło... to tak po krótce ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Komórki

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 14:16

Juma napisał(a):no to juz Ci odradzam n73 bo zawiesza sie nie rzadziej niz windows 95


mi sie nigdy windy nie wieszaly :D dopiero byly problemy jak bootsectory zaczely padac xD slyszalem ze n73me ma stabilniejszy system
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Komórki

Postprzez Monisia 20 gru 2008, 23:28

moja komórka utopiła się w sedesie i nawet nad tym nie ubolewam :P święty spokój mam :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Komórki

Postprzez Rado 04 lip 2009, 16:08

Co do telefonów to wiele przygód przeżyłem już z moją niezatapialną Nokią 5300, ile razy lądowała w wodzie czy na asfalcie i na drugi dzień zawsze działała.Użytkuje ją 2 lata i w sumie mi brakuje tylko Wi-Fi i lepszego aparatu, jak kiedyś się nie obudzi to przyjdzie czas na zmiany. Na chwilę obecną wymieniłem wyświetlacz - z mojej winy i bateria też ostatnio nie przeżyła :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Komórki

Postprzez KaSS 28 lip 2009, 19:51

Ja posiadam Lg ku990 Viewty i tez nie jest jakiś straszny.. Trochę mulą mu multimedia(lista piosenek ładuje się baardzo długo) ale nie jest zły. Upadł już dużo razy i nic mu nie jest :) Bardzo fajna klawiaturka qwerty szybciutko się esy rzeźbi. Bateria tak samo mimo katowania jej słuchaniem muzyki i smsowaniem żyje około 2-3 dni :P
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Komórki

Postprzez cryshis 28 lip 2009, 19:56

ja mam Nokie 5800 XM i jestem mega zadowolony :) wszystko smiga jak tralala ,nawigacja Sygic'a sprawuje sie elegancko :) polecam telefonik ,ma wszystko czego potrzeba i jeszcze wiecej :D
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Komórki

Postprzez Sisiek 28 lip 2009, 20:07

cryshis napisał(a):ja mam Nokie 5800 XM i jestem mega zadowolony :)


Po Audioriver będziesz musiał wyedytować tą część z mam na miałem xDD

Ale żeby było na temat ja mam k800i i co? i nic :D Nie wiem nawet ile funkcji i programów ma bo jedyne co z nim robię to dzwonie i smsuje :D Czasem zrobię jakąś foto ale telefon jest po to żeby dzwonić a nie mieć w nim pchli targ połączony z cyrkiem i wielofunkcyjnym zestawem robotów kuchennych.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Komórki

Postprzez sector 29 lip 2009, 0:06

cryshis napisał(a):ja mam Nokie 5800 XM i jestem mega zadowolony :)


mam nadzieje ze dziala znacznie szybciej niz u mojego kumpla, ktoremu mulil na potege.

Sisiek napisał(a):telefon jest po to żeby dzwonić a nie mieć w nim pchli targ połączony z cyrkiem i wielofunkcyjnym zestawem robotów kuchennych.


to zalezy bo jezeli jestes takim biznesmanem jak Stelmach to masz do wszystkiego duzo mega funkcjonalnych telefonow. Pan Ligl yyyyyy ma 2 telefony, palmtopa i laptopa! I co? I nic.

Ja posiadam SonyEricsson X1i i jestem mega zadowolony! :- D

Obrazek

Klawiatura rozsuwana QWERTY. Duzy wyswietlacz panoramoczny o rozdzielczosci 480x800. Do tego windows mobile, wi-fi, agps i wszystko czego do szczescia ludzia potrzeba. A najlepsze jest to, ze do tego wszystkiego mam wgrany rom z HTC, ktory jest fajny tak, ze git fasola! :- D Moim nastepnym telefonem bedzie Sony Ericsson X3.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Co najlepsze ma byc on na najnowszym Androidzie (Linux) 2. Ale to jeszcze kupa czasu :x
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez Vibez 29 lip 2009, 1:06

Sector ile dałeś za experie? Teżsie na nią szykuje ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Komórki

Postprzez sector 29 lip 2009, 9:53

Vibez napisał(a):Sector ile dałeś za experie? Teżsie na nią szykuje ;)

290f - sim free. Czyli orginalnie bez simlocka. W prawdzie wyszlo mnie mniej bo sprzedalem stary telefon. Pytalem kumpla po ile takie w PL to mowil mi ze 1800zl.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez TrancEye 29 lip 2009, 10:07

Ja z kolei posiadam SE k750i i jestem zadowolony Ciesza funkcje mp3 i 3gp Przed zasnieciem jakis film przyrodniczy mozna obejrzec :lol:
W przyszlosci dokonujac zmiany telefonu pozostal bym chyba przy tej marce
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Komórki

Postprzez Sisiek 29 lip 2009, 19:38

sector napisał(a):to zalezy bo jezeli jestes takim biznesmanem jak Stelmach to masz do wszystkiego duzo mega funkcjonalnych telefonow. Pan Ligl yyyyyy ma 2 telefony, palmtopa i laptopa! I co? I nic.


:D No tak przyszły dyrektor paleciaka w Lidlu musi być dobrze wyposażony :D Ale ja bym postawił raczej na jakiegoś netbooka.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Komórki

Postprzez Mimaj 01 sie 2009, 11:21

Ja też mam 5800 XM i też strasznie mi się podoba. Najlepszy telefon jaki miałem. Nie ma tego pieprzonego Windowsa Mobile, który moim skromnym zdaniem ssie. Więcej z nim problemu niż pożytku. W 5800 mamy przyjemnego Symbiana, stworzonego specjalnie z myślą o dotykowych panelach. Dla ciekawostki dodam, że w październiku wyjdą Omnia2 i SE Idou (mogą się okazać najlepszymi telefonami w ogóle...), które oparte będą o tego właśnie Symbiana.
Co do prędkości. Ma procka tylko ok. 300mHz więc turbo szybki w porównaniu z np. Htc to nie będzie. W głównej mierze to telefon muzyczny, dla osób, które chcą mieć funkcjonalny telefon i dobrą playerkę w jednym (a player muzyczny jest naprawdę wypasiony!). Fakt, telefon potrafi zamulić, ale to w momencie, gdy odpalamy 3 aplikacje działające w tle. 5800 nie została raczej stworzona dla ludzi, którzy lubią się bawić i bardzo edytować swój telefon. Na chwile obecną nie ma zbyt dużego wyboru, jeśli chodzi o dodatkowy soft na tego Symbiana, ale wystarczy poczekać do października...
Jeśli chodzi o minusy tej Nokii to jest nią chyba tylko obudowa przy wyświetlaczu. Strasznie się brudzi przez to, że wystaje ponad ekran... Jednak z drugiej strony, jeśli telefon spadnie płasko ekranem na glebę, to możemy być pewni, że nam się nie potłucze... :-) Aparat mamy tutaj 3,2 mega, jednak matryca jest dość kiepska, i zdjęcia wychodzą dość ziarniste. Plusem aparatu jest obiektyw Carl Zeiss (firma produkująca najlepsze obiektywy) i strasznie dobrą lampę błyskową.
5800 XM polecam szczerze, a telefonów z panelem dotykowym miałem już parę (ogólnie 3 ; P). Ten na chwilę obecną wygrywa... No chyba, że dorwę nowego Iphone, bo jest podobno zajebiaszczy.
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Komórki

Postprzez sector 01 sie 2009, 11:52

Mimaj, nie szalejmy! :-D Jesli juz mowisz ze WM ssie. To po pierwsze wystarczy porownac 2 rzeczy. Wersja WM jest obecnie 6.5, niedlugo (czyt. za jakis czas) ma wyjsc wersja 7. Symbian pod dotykowce jest wersja numero uno. Pod symbiana na chwile obecna, pod ta wersje na dotykowce, jest bardzo malo, gdzie na WM jest multum, bo nie od dzis obsluguje dotykowy ekran.

Mimaj napisał(a):Więcej z nim problemu niż pożytku.


To tez dobre :) Jak mowilem, jest masa programow na WM i to raz. Po drugie masz pelno nieoficjalnych romow (modow windowsa), gdzie kazdy znajdzie cos dla siebie. Tak jak ja zamienilem sobie mojego Windowsa od SE na rom z HTC wraz z menu. Gdzie tu problemy? Procki pod WM sa o wiele lepsze niz pod Symbiana, swiadczy o tym chocby nawet fakt wypuszczenia nowej N97, gdzie proc jest chyba nawet ten sam co w N95 :lol:, gdzie w WM sa procki ok 530mhz.

Z ta Omnia2 i Idou troche chyba przesadziles. Oprocz swoich parametrow nie wnosza praktycznie nic nowego. Nie jest to, zadna rewolucja, wiec bez przesady. Mysle, ze o wiele bardziej rewolucyjne uzadzenia to moga byc telefony oparte na Androidzie, ktory bardzo szybko sie rozwija a dzieki temu ze jest OpenSource to bedzie pod to masa programow, modow i Bog wie co jeszcze. Jesli chodzi o sama Omnie2 to mysle, ze ten X3 (ciezko to narazie stwierdzic) http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_r ... s-1030.php przebije ja w 100%. Po pierwsze android, po drugie podobno 1ghz proc. Moze to byc takze kolejny milowy krok w firmie SE, jak poprzednio bylo z X1. Ale jak bedzie, czas pokarze, ja juz sie osobiscie nie moge doczekac tego tela :)

Mimaj napisał(a):5800 nie została raczej stworzona dla ludzi, którzy lubią się bawić i bardzo edytować swój telefon


a wg. mnie wlasnie tak. Wlasnie od tego jest Symbian, zeby umozliwic uzytkownika duza kontrole i ingerencje w telefon i to co sie w nim ma i spersonalizowac go wlasnie pod siebie. Nie od parady, telefony oparte o jakis system czy to Symbian czy WM nazywane sa Smartfonami, chociaz, niektore z WM juz bardziej podchodza pod PDA, ale mniejsza z tym.

Co do super dobrej lampy blyskowej chyba tez troche przesadziles bo z tego co widzialem i pisza na stronie to posiada jedynie LED FLASH co jesli porownac z Xenon Flash jest straszna lipa.

Mimaj napisał(a):No chyba, że dorwę nowego Iphone, bo jest podobno zajebiaszczy.


To zalezy kto co lubi. Mnie czasami najdzie na iPhone/iPoda, ale potem szybko mam go dosc i wole miec cos uniwersalnego. iPhone nie jest zly, ale zalezy kto czego potrzebuje. Ja lubie miec fizyczna klawiature. Pozatym to, ze iPhone jest przywiazany do iTunsa to juz jest padaka. Najsmieszniejesze, nie wiem jak teraz, ale z poprzednia wersja, bylo tak, ze trzeba bylo wgrac tyle modow i innych dupereli, zeby miec obsloge podstawowych rzeczy w telefonach jak chocby wysylanie mmsow :|

Coby nie bylo, ze probuje Cie przekonac, to i tak wiadomo, ze kazdy lubi co innego. Jedynie chcialem sprostowac pare rzeczy z Twojego postu.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Komórki

Postprzez Mimaj 02 sie 2009, 13:16

sector, zależy czego wymagasz od telefonu, tak jak napisałeś : )
ja po HTC Touch Diamond, Toshibie G900 i Samsungu I780 (ten okazał się imo najlepszy, dwa fajne romy) nie chcę już Windowsa. z różnych powodów.
obecnie zależy mi na wygodzie i dobrym odtwarzaczu muzycznym, dlatego strasznie podoba mi się ta 5800.

a ten iPhone ma podobno poprawione te wszystkie błędy z poprzedniej wersji, dotyczące właśnie mms, nagrywania wideo itp. poczekajmy na opinie na jakiś forumcach : P
eeej, ten X3 zapowiada się przezajebiście :mrgreen:

btw. miał ktoś z Was do czynienia z tą podróbą iPhone - Meizu M8? jak to się sprawdza w ręku?
Telefon TelAviv
Avatar użytkownika
Mimaj
 
Wiek: 37
Skąd: Poznań

Re: Komórki

Postprzez Vibez 02 sie 2009, 15:10

sector napisał(a):Pozatym to, ze iPhone jest przywiazany do iTunsa to juz jest padaka.


Nowy Windows Media Player w Windows 7 będzie miał obsługe iPod'a więc i pewnie iPhone'a ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Komórki

Postprzez sector 02 sie 2009, 19:27

Vibez napisał(a):Nowy Windows Media Player w Windows 7 będzie miał obsługe iPod'a więc i pewnie iPhone'a ;)


kto, wie czy na stale? Pozatym to i tak nadal windows i mac os. Jak bedziesz chcial miec linuxa np. to jest padaka bo nie ma nic co oblsuguje ipoda.

Mimaj napisał(a):a ten iPhone ma podobno poprawione te wszystkie błędy z poprzedniej wersji, dotyczące właśnie mms, nagrywania wideo itp. poczekajmy na opinie na jakiś forumcach : P


znam typa co ma ten tel i mowi ze jest to najlepszy tel jaki mial, jesli mialby kupic co innego to by wzial palm pre. Nie mniej jednak ja mowie na chwile obecna nie iphona. Nie oszukujmy sie jest SPORY jak nie DUZY. Pozatym za ta kase mozna miec o niebo lepszy sprzet.

Ja osobiscie nadal czekam na X3 ze swoim x1 ;]
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron