Telewizja

ex "Moment prawdy"
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Moment prawdy

Postprzez TBk2000 09 mar 2009, 14:49

I te ciagle premiery telewizyjne Samego Kewina w domu :mrgreen:. Telewizja to ogolnie jeden wielki badziew, zwlaszcza ta publiczna. Dziwie sie czasami, ze ludziom nie szkoda zycia na wpartywanie sie w to przeklamane pudlo.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 14:49

yaper napisał(a):TVN to jest dopiero kawał gówna, sztuczności i tandety - nie oglądam i nie będę za żadne pieniądze - żenada!

Taa tandety? A jakie TVN ma reklame ramówki to jest ogień. Profesjonalne przekazywanie faktów.
Programy na względnym poziomie.
Polsat pociska wydarzenia i co rusz to prezenter się myli, nie widziałam jeszcze odcinka w którym wszystko byłoby jak należy a oglądam codziennie bez mała.
Najlepsze jest ten program :jak dziwki śpiewają :D i ten ruch ibisza i cichopkowej lol :D
Słodko! :D A i obowiązkowo fabryka gwiazd :D masowe wyrabianie gwiazdek na potrzeb rynku, idealna nazwa dla czegoś robionego dla kasy, bez głowy :D
i obowiązkowo Malinowski i partnerzy. Pieje w jaki sposób oni starają się im dorównać.
Jak dla mnie estetyka Polsatu siada. Chociaż mają dobre seriale CSI: Kryminalne Zagadki Miami, Wzór i nic innego do głowy mi nie przychodzi.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 14:51

o fak przypomniał mi się największy gniot polsatu: LOTTO :D hehehe ten pajac co tak biega po ekranie i czaruje bania roku! :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 09 mar 2009, 14:55

Infrared napisał(a):Profesjonalne przekazywanie faktów.

Obrazek

sorry, ale nie moglem sie powstrzymac :D



nie mniej jednak sie zgadzam :highfive:


o fak przypomniał mi się największy gniot polsatu: LOTTO :D hehehe ten pajac co tak biega po ekranie i czaruje bania roku! :D



ta tez prezentuje na pelnej kur... :fail:




Infra specjalnie dla Ciebie z pozdrowieniami z polsatu cyfrowego w hd :- DD





kretynow i debili banda :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez yaper 09 mar 2009, 15:03

Rzadko oglądam TV, jeśli o Polsat chodzi to na dobrą sprawę tak dużo nie korzystam z ich ramówki. Duży sentyment mam do ich seriali wytworzonych przez grupę ATM i starych teleturniejów - teraz już niestety tego nie ma tak wiele. TV służy mi generalnie do oglądnięcia Wiadomości (tu TVP1 rządzi), dalej teleturnieje (tu miecie TVP2), sportu (tu latam po kanałach, ale nienawidzę komentarzu od ludzi z Polsatu - pełna amatorszczyzna) i okazyjnie filmów (głównie tych z TVP1), czyli jeden wielki standard.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Moment prawdy

Postprzez indecentnoise 09 mar 2009, 15:05

pierwszy raz tego ciula widze lol ale blazen
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Moment prawdy

Postprzez yaper 09 mar 2009, 15:08

Jeśli Lotto to jedynie Rembiszewski. To co ostatnio uczynili z tego legendarnego losowania woła o pomstę do nieba... Wszędzie komercja i show :(
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 15:08

sector napisał(a):sorry, ale nie moglem sie powstrzymac :D

No ale Kamil prócz tego, że przeklinał jak prawdziwy mężczyzna pokazał, że zalezy mu na widzach. Nie skupiajcie się na tym jak mówi ale co mówił. To człowiek z ogromną klasą i nawet przeklinał z klasą.
sector napisał(a):Infra specjalnie dla Ciebie z pozdrowieniami z polsatu cyfrowego w hd :- DD

heheh no mówiłam o tym pajacu :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 15:16

yaper napisał(a):Jeśli Lotto to jedynie Rembiszewski.

Taa pamiętam jak dostał napadu kaszlu albo jak mówił mamy dzisiaj 1 przypuscmy maj ( a był 3) i nagle mówi po tym jak mu ktoś podpowiedział z wozu: mamy 2, 2 mamy. By w końcu ogarnąć, że jest 3 heheh no bajer :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez yaper 09 mar 2009, 15:20

Infrared napisał(a):
yaper napisał(a):Jeśli Lotto to jedynie Rembiszewski.

Taa pamiętam jak dostał napadu kaszlu albo jak mówił mamy dzisiaj 1 przypuscmy maj ( a był 3) i nagle mówi po tym jak mu ktoś podpowiedział z wozu: mamy 2, 2 mamy. By w końcu ogarnąć, że jest 3 heheh no bajer :D


Na szczęście nie oglądam tak często losowań, żeby dostrzegać jego wpadki :P W Lotto grałem kilka lat temu, teraz szkoda mi czasu i pieniędzy na hazard. Ale mimo tych przykładów przez Ciebie przytoczonych, to Rembiszewski dla Lotto jest jak Szaranowicz dla polskiego komentatorstwa sportowego.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Moment prawdy

Postprzez indecentnoise 09 mar 2009, 15:28

Szaranowicz jest beznadziejny razem ze Szpakowskim :D
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 09 mar 2009, 15:38

Infrared napisał(a):No ale Kamil prócz tego, że przeklinał jak prawdziwy mężczyzna pokazał, że zalezy mu na widzach. Nie skupiajcie się na tym jak mówi ale co mówił. To człowiek z ogromną klasą i nawet przeklinał z klasą.


Wcale nie twierdze ze nie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez peterhol9 09 mar 2009, 16:37

Infrared napisał(a):Profesjonalne przekazywanie faktów.
Dżisas..nie wierzę własnym oczom!! TVN i profesjonalne przekazywanie faktów? :o :shock: Chyba w piękny sposób przez facetów z kryształowymi zębami, gadających w ładny sposób o tym, jaka to PO jest wielka, a Kaczyńscy śmieszni. Ja za Pisem ani za PO nie jestem, jednak takiej manipulacji jak na TVNowskich Faktach to nie widziałem nigdy. Wstawianie powiększonych liter w niusach pisanych w stosunku do informacji będących na niekorzyśc albo PO, albo TVN-owi (tutaj przykład, gdy jeden z szefów został posądzony o współpracę z sb, niestety szukałem po youtubie tego przykładu, lecz znaleźc nie mogłem). Przedstawianie ludzi jako mądrych lub głupich (Marsz przeciw aborcji i ochronie życia- Babki z RM pokazane jako gówno wiedzące staruchy, które uważają, że nawet prezerwatywy zagrażają żyiu kobiety vs młodzi, inteligentni będący za aborcją - Jakby były na tej manifie tylko 2 jednolite obozy: staruchów z RM i młodych, wyzwolonych). Dalej w sondażach uzycie pytań sugerujących (chociaż i tego używa ostatnio PiS odnośnie "utraty suwerenności polskiej waluty") np. "Czy uważasz, że ograniczenie wolności jest złe?", "Czy uważasz, że rząd powinien zwiększy wydatki na ...?".

Tak się złożyło, że codziennie analizuję kazdy serwis i dochodzę do wniosku, że każdy się od siebie różni. Niemniej jednak, gdy chcę zasięgnąc informacji wolę włączyc Panoramę a Fakty TVNu traktuję jak Taniec z gwiazdami - głupią rozrywkę. Co do Polsatu, to nawet wpadki gajowego Gugały dają się zdierżyc, jednak Polsatowskie niusy też odstają od "obiektywności", ale nie tak jak TVN-owskie. Amen
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez badzio 09 mar 2009, 16:53

Infrared napisał(a):a oglądam codziennie


Po co to oglądasz? Jara cię jak ktoś się myli? Przeżywasz, że polsat jest chujowy (bo w sumie jest :D ), ale oglądanie czegoś co jest słabe, megasłabe, i megachujowe jest dla mnie nieporozumieniem.

Infrared napisał(a):Najlepsze jest ten program :jak dziwki śpiewają


Za to ten gdzie główną rolę gra Wodecki jest bardzo fajny. Zawsze lubiłem to oglądać :D Jaram się jego fryzurą.

Poza tym + 10000 peterhol9 , dodałbym jeszcze żenująco przedstawiany wizerunek kibiców, ale tu akurat wszystkie stacje tak postępują, przy czym wafel Walter robi to w sposób bardzo irytujący i co gorsza nie posługuje się tylko tv. Walter [']
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 17:05

peterhol9 napisał(a):Dżisas..nie wierzę własnym oczom!! TVN i profesjonalne przekazywanie faktów? :o :shock: Chyba w piękny sposób przez facetów z kryształowymi zębami, gadających w ładny sposób o tym, jaka to PO jest wielka, a Kaczyńscy śmieszni.

Ale moment rzetelność to inna sprawa. Ja mówię o podaniu dania a nie o jego smaku. Nie mają upierdolonego stołu ot co :D
badzio napisał(a):Po co to oglądasz? Jara cię jak ktoś się myli? Przeżywasz, że polsat jest chujowy (bo w sumie jest :D ), ale oglądanie czegoś co jest słabe, megasłabe, i megachujowe jest dla mnie nieporozumieniem.

o seks. Teraz to Ty się zajarałeś :D Oglądam wiadomości, fakty, wydarzenia bo takie mam studia muszę być na bieżąco i żeby dobrze zweryfikować ichszą rację trzeba porównywać sposób przekazu bo jak ktoś słusznie zauważył różne stacje naginają w prawo lub w lewo.
Ostatnio edytowano 09 mar 2009, 17:07 przez Infrared, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez JohnnyKnoxville 09 mar 2009, 17:06

Dobre :D Ale jak zwykle wydaje mi sie ze to wszystko jest reżyserowane.... Skąd oni wiedza co jest prawdą a co nie co mówią Ci ludzie ????? Jakimś wykrywaczem kłamstw doskonałym ich sprawdzają ???? Bo jesli nie tylko sprawdzają to w jakiś inny sposób to nie wierze w to.... Pytam bo nie słyszałem wcześniej o tym programie ani sie tym nie interesowałem.... :P Sama idea hardcoreowa na maxa i mi sie zaj..ście podoba, no ale jak by to rzeczywiście było prawdą i te odpowiedzi były prawdziwe, w co wątpie..... Bo nawet z tym wykrywaczem to w to nie wierze z prostej przyczyny.... To telewizja tu musi być szoł i sensacja, trzeba tak robić żeby było zaskoczenie i jak najbardziej coś szokującego....A tego co dzieje sie za kulisami i tak nie widzimy.... Żeby zrobić szoł wydaje mi sie że oni manipulują wszystkim, a nawet z tym mężem i żoną co sie rozeszli to jaki to problem dać komuś po 100 000 dolarów żeby udawał coś, jesli to zwiększy oglądalność i wiarygodność o ileś milionów i przyniesie kilka milionów dolarów zysku.... ???? Już nie takimi rzeczmi manipulowano i nie na taką skale vide World Trade Center i wiele innych rzeczy.... Dlatego mimo że fajnie się to ogląda to uważam że to ściema :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez Qsi 09 mar 2009, 18:47

@ Infra
może profesjonalne przekazywanie reklam i subiektywnych, zmanipulowanych informacji to ok, natomiast jeśli się rozchodzi o profesjonalnie przekazany fakt , to powinien być on obiektywnie suchy, qrewsko suchy..... widz powinien dopowiedzieć sobie komentarz, sam utowrzyć sobie pogląd na daną sprawę w swojej głowie... a do tego akurat TVN'owi (inaczej TuskVisionNetwork :> ) daleko, wciskają swoje myślenie na siłę, no thx podziękuję
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 09 mar 2009, 19:18

ej dobre Tusk vision network :D
Ja jestem wysłannikiem TVN jestem nieobiektywna <3 :D

Prawda jest taka, że zawsze trzeba brać poprawkę na wszystko co nas otacza i nie przyjmować bezkrytycznie tego co nam serwują ppl.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez phantom 17 mar 2009, 23:03

Infrared napisał(a):Prawda jest taka, że zawsze trzeba brać poprawkę na wszystko co nas otacza i nie przyjmować bezkrytycznie tego co nam serwują ppl.

Tak, dlatego najlepiej czerapać wiadomości z kilku źródeł (niekoniecznie tego samego dnia, bo i na jedne newsy często szkoda czasu). Wystarczy jednak spojrzeć na to, jakie spektrum informacji potrafią poruszyć w Panoramie czy Wiadomościach, a jak ubogie tematycznie są Fakty. Nie dość, że nie trwają nawet pełnych 30 minut, to jeszcze ostatni reportaż z przymrużeniem oka udzieli się także kilku poprzednim i wartościowych faktów jest już zupełnie niewiele. Fakty to dla mnie obecnie taka pigułka amatorstwa polskich dziennikarzy, którzy wolą się skupić na prostych, popularnych tematach, by zgromadzić możliwie największą widownię, niż zająć się czymś społecznie istotnym. Ale znowu trudnym, to i musieliby się bardziej napracować, a sukces niegwarantowany. Dlatego wolą nabijać się z bezprzedmitowych wpadek polityków, populistycznych partii, choć w gruncie rzeczy sami są Lepperami dziennikarstwa. Spójrzcie choćby na dobór tematów w programie Lisa, który woli prowadzić donikąd prowadzącą rozmowę z Zientarskim, niż poświęcić uwagę merytorycznej debacie.

Przypomniało mi się, jak kiedyś w liceum gość rzucił podczas lekcji historii: "No bo telewizja publiczna to jest zależna od polityków, a media prywatne nie, i tylko one mogą być obiektywne"...

Nie odnieście wrażenia, że chwalę telewizję publiczną etc., krytyka odnosi się do większości dziennikarzy na polskiej scenie, razem z tym bohaterem Bohatkiewiczem, co to go z własnej winy zatrzymali bodaj w Afganistanie, a zrobił z siebie Chrystusa narodów.

A już tak zupełnie na koniec, to drażni mnie, jak to TVN potrafi sobie wylansować model telewizji dla pięknych, młodych i bogatych w czasach, gdy niebieski jest wyraźnie popularniejszy od czerwonego czy żółtego. Mimo to pod względem ramówki, tj. repertuaru filmowego, bo tylko na ten w TV jeszcze zwracam uwagę, Polsat czy TVN z kretesem przegrywają z Jedynką czy Dwójką. Kocham kino może i powtarza co roku filmy, ale całkiem niedawno trafiłem w nocy na nowość z hiszpańskiego kina z napisami w TVP1 (!).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 18 mar 2009, 8:47

moje serce krwawi :( TVN trzymaj się! jestem z Tobą! :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 36
Skąd: Piekary Śląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron